Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suņu kakuču vākšana

+13
Elīna
jasmina
Silkite
Leila
Sabinella
Lindita
Ronija
Mazais
Māriņa
Lily
kristucis1
Ruby
Eliina
17 posters

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Suņu kakuču vākšana

Post  Eliina Svētdena Februāris 08, 2009 5:44 pm

jums ir cita valsts un citi noteikumi, zel ka Latvija nekadu pratigu likumu preiks sunisiem nevar pienemt :x mums pat nav tada likuma ka vaidzetu sodit par to ka sunisa izkarnijumus nesavas. nu es vismaz nezinu tadu likumu, bet ir kaut kas dzirdets. ka jums Irija ir ar sunisu izkarnijumiem?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Ruby Svētdena Februāris 08, 2009 5:48 pm

Eliina rakstīja:
Ruby rakstīja:Ak!!! Es pat nevaru iedomaaties kas te notiktu ja kaut ko taadu aizliegtu!!! Cilveeki te paarmeeriigi sunjumiilji - staigaa staigaa un staigaa visu cauru dienu !!! Pludmalees vieniigais nevar valjaa laist - bet ar tas taa nosaciiti - jo visi sunji ir shausmigi maaciiti un audzinaati!!! Peppii kaa kaartiiga latvieshu meitene - ieved kaartiibu lai netuvojas tuvaak par 2 metri :D :D :D

jums ir cita valsts un citi noteikumi, zel ka Latvija nekadu pratigu likumu preiks sunisiem nevar pienemt :x mums pat nav tada likuma ka vaidzetu sodit par to ka sunisa izkarnijumus nesavas. nu es vismaz nezinu tadu likumu, bet ir kaut kas dzirdets. ka jums Irija ir ar sunisu izkarnijumiem?

OOO jaaa - sods man liekas ka ir kaadi 120 eiro - uz sitiena !!Ja nevari samaksaat uz sitiena - tiesa - kuraa var piedziit stipri vairaak!!! Ir jau protams visaadi kuri to neieveero - bet nu apziniigie ieveero gan!!! Ir visaadi maisinji ar sirsnijaam un pukjiiteem - man katraa kabata pa taadam - riktiigi fifiigi :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  kristucis1 Svētdena Februāris 08, 2009 5:52 pm

bāc... vot izkārnījumu nesavākšanu gan vajadzētu sodīt!!! Tās suņu kakas- lielas un mazas- ir uz katra stūra. Tagad atkal viss atkūst, un tā zāļā zona ir visa vienos šū**s. Ja negrib pirkt maisiņus, kuri maksā 8 Ls, tad labi, es saprotu, ka visi varbūt to nevar atļauties, bet ir vēl citas iespējas kā kaku savākt- salvetes, veikala maisi, kaut vai tualetes papīru paņemt (protams, ne visu rulli :lol: bet tikai kādus piecus kvadrātiņus).
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  kristucis1 Svētdena Februāris 08, 2009 5:55 pm

mums gan te nav maisiņi ar zīmējumiņiem- vismaz es neesmu redzējusi! Toties mums ir ekoloģiskie maisiņi, kuri ir dažādās krāsās. Pati lietoju.
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Eliina Svētdena Februāris 08, 2009 5:57 pm

kristucis1 rakstīja:bāc... vot izkārnījumu nesavākšanu gan vajadzētu sodīt!!! Tās suņu kakas- lielas un mazas- ir uz katra stūra. Tagad atkal viss atkūst, un tā zāļā zona ir visa vienos šū**s. Ja negrib pirkt maisiņus, kuri maksā 8 Ls, tad labi, es saprotu, ka visi varbūt to nevar atļauties, bet ir vēl citas iespējas kā kaku savākt- salvetes, veikala maisi, kaut vai tualetes papīru paņemt (protams, ne visu rulli :lol: bet tikai kādus piecus kvadrātiņus).


vaidzetu veikt aptauju ka ir pie mums vai jus vacar sunisa kakinas? teiksu godigi es ne :oops: , bet loti girbetu lai ievies tadu likumu un tad buta javac, jo es jau neieshu vakt savu vienu spiru blakus tadai milzu kaudze Twisted Evil ka nu tik :D ari neesmu redzejusi ka kads mana apkaime savaktu pec sava sunjuka,bet ta nu laikam ir cita tema un Ronija bus nikna, javeido laikam jauna diskusija bus


Pēdējo reizi labojis Eliina Svētdena Februāris 08, 2009 6:03 pm; labots 1 reizi
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Ruby Svētdena Februāris 08, 2009 6:00 pm

kristucis1 rakstīja:bāc... vot izkārnījumu nesavākšanu gan vajadzētu sodīt!!! Tās suņu kakas- lielas un mazas- ir uz katra stūra. Tagad atkal viss atkūst, un tā zāļā zona ir visa vienos šū**s. Ja negrib pirkt maisiņus, kuri maksā 8 Ls, tad labi, es saprotu, ka visi varbūt to nevar atļauties, bet ir vēl citas iespējas kā kaku savākt- salvetes, veikala maisi, kaut vai tualetes papīru paņemt (protams, ne visu rulli :lol: bet tikai kādus piecus kvadrātiņus).

Nu 8 Ls takaa ir bishku pa treknu!!! Nepateikshu konkreeti cik mums maksaa - bet ar visu futraaliiti leetaak kaa 5 eiro!!! Atsevishki masinji - nu ap 2-3 eiro!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  kristucis1 Svētdena Februāris 08, 2009 6:07 pm

Ruby rakstīja:
kristucis1 rakstīja:bāc... vot izkārnījumu nesavākšanu gan vajadzētu sodīt!!! Tās suņu kakas- lielas un mazas- ir uz katra stūra. Tagad atkal viss atkūst, un tā zāļā zona ir visa vienos šū**s. Ja negrib pirkt maisiņus, kuri maksā 8 Ls, tad labi, es saprotu, ka visi varbūt to nevar atļauties, bet ir vēl citas iespējas kā kaku savākt- salvetes, veikala maisi, kaut vai tualetes papīru paņemt (protams, ne visu rulli :lol: bet tikai kādus piecus kvadrātiņus).

Nu 8 Ls takaa ir bishku pa treknu!!! Nepateikshu konkreeti cik mums maksaa - bet ar visu futraaliiti leetaak kaa 5 eiro!!! Atsevishki masinji - nu ap 2-3 eiro!!!

nu tur bija mazāk kā 8 Ls.... kad es pirku, maksāju nedaudz mazāk... kaut kādus 7,70... bet tas ir nevis par vienu maisiņu ritulīti, tas ir par iepakojumu, kurā ir četru dažādu krāsu ritulīši
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Eliina Svētdena Februāris 08, 2009 6:11 pm

kristucis1 rakstīja:
Ruby rakstīja:
kristucis1 rakstīja:bāc... vot izkārnījumu nesavākšanu gan vajadzētu sodīt!!! Tās suņu kakas- lielas un mazas- ir uz katra stūra. Tagad atkal viss atkūst, un tā zāļā zona ir visa vienos šū**s. Ja negrib pirkt maisiņus, kuri maksā 8 Ls, tad labi, es saprotu, ka visi varbūt to nevar atļauties, bet ir vēl citas iespējas kā kaku savākt- salvetes, veikala maisi, kaut vai tualetes papīru paņemt (protams, ne visu rulli :lol: bet tikai kādus piecus kvadrātiņus).

Nu 8 Ls takaa ir bishku pa treknu!!! Nepateikshu konkreeti cik mums maksaa - bet ar visu futraaliiti leetaak kaa 5 eiro!!! Atsevishki masinji - nu ap 2-3 eiro!!!

nu tur bija mazāk kā 8 Ls.... kad es pirku, maksāju nedaudz mazāk... kaut kādus 7,70... bet tas ir nevis par vienu maisiņu ritulīti, tas ir par iepakojumu, kurā ir četru dažādu krāsu ritulīši

redzeju ari pa 8ls 4 ruliisi, bet tas ir par dargu un cik tad tada rulliti ir maisinu?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  kristucis1 Svētdena Februāris 08, 2009 6:14 pm

Eliina rakstīja:redzeju ari pa 8ls 4 ruliisi, bet tas ir par dargu un cik tad tada rulliti ir maisinu?

ēēēmm, man liekas, ka kādi 60 maisiņi... bet neesmu pārliecināta.. :lol:
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Lily Svētdena Februāris 08, 2009 6:21 pm

kristucis1 rakstīja:
Eliina rakstīja:redzeju ari pa 8ls 4 ruliisi, bet tas ir par dargu un cik tad tada rulliti ir maisinu?

ēēēmm, man liekas, ka kādi 60 maisiņi... bet neesmu pārliecināta.. :lol:

Vaiatd vieglāk nav vienkārši visu laiku nēsāt pa kabatai tos saucamos ''sviestamižu maisiņus'' nu, tos pašus mazos caurspiidiigos ko dod veikalā? :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Māriņa Svētdena Februāris 08, 2009 6:24 pm

Mums ar ir taadi maisinji, bet ne vienmeer izmantojam,tik ka kur braucam :roll: :oops:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Mazais Svētdena Februāris 08, 2009 6:48 pm

Māriņa rakstīja:Mums ar ir taadi maisinji, bet ne vienmeer izmantojam,tik ka kur braucam :roll: :oops:

Es arī nopirku tos vismazākos caurspīdīgos bulciņu maisiņus veselu iepakojumu (100 vai 1000) un pa kādiem 3-5 gab. man vienmēr kurtkas piedurknes mazajā kabatiņā ir un es akurāti savācu starp lielajām kaku kaudzēm tikai sava suņuka kaku. Arī šodien lepni gadījās un tik pat lepna par savu suņuku to darbiņu savācu un izmetu blakus esošajā lielajā misenē. :lol:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  kristucis1 Svētdena Februāris 08, 2009 6:49 pm

Lily rakstīja:
kristucis1 rakstīja:
Eliina rakstīja:redzeju ari pa 8ls 4 ruliisi, bet tas ir par dargu un cik tad tada rulliti ir maisinu?

ēēēmm, man liekas, ka kādi 60 maisiņi... bet neesmu pārliecināta.. :lol:

Vaiatd vieglāk nav vienkārši visu laiku nēsāt pa kabatai tos saucamos ''sviestamižu maisiņus'' nu, tos pašus mazos caurspiidiigos ko dod veikalā? :)

protams, tā ir laba alternatīva... daudzi tā arī dara. Man nav tik daudz to maisiņu, es veikalā pēc iespējas mazāk celefānu pielietoju; un to ko pielietoju, tas pēc produktu izņemšanas nav vairs lietojams.
Es jau teicu, katrs var izvēlēties sev piemērotāko veidu. Man ir bijušas reizes, kad atrodos centrā, suns pakakina un maisiņi nav paņemti līdzi... tad izvelku salvetes no somas un savācu. Galvenais, lai saimnieki saprot, ka savākt kakiņu ir vieglāk, nekā pēc tam atkal un atkal tīrīt sū**s no zoles. Kopš man ir suņi, biežāk sanāk pamīņāties pa zālienu... esmu neskaitāmas reizes citu saimnieku suņu izkārnījumus tīrījusi no saviem apaviem... tas ir pretīgi.

Nu nav, nav grūti to mazo pļekiņu savāk... it sevišķi mazo suņu īpašniekiem! Tā nav dobermaņa kaka lol!
Un cilvēki, kad pamana, ka saimnieks savāc kakiņu, pat paslavē cheers
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Ronija Svētdena Februāris 08, 2009 7:52 pm

Jaa, jaa, jau atkal dziivnieku paarvadaashana paarveertusies kaku vaakshanaa:D

Lai nu buutu, gan es izdomaashu muusu trakajam barinjam kaadus soda meerus :D

Es personiigi vaacu aiz sava sunja, vaacu arii, kad bija kolliji, tur kakas izmeers bija lielaaks, bet neko, nu nespeeju es to chupinju atstaat, it iipashi pretiigi ir pavasarii, kad nokuust sniegs un paliek paari miinu lauks. Vismaz es mieriigu sirdsapzinju varu skatiites uz to shausmu skatu, jo zinu, ka es neesmu pie vainas:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Lily Svētdena Februāris 08, 2009 9:05 pm

kristucis1 rakstīja:
Lily rakstīja:
kristucis1 rakstīja:
Eliina rakstīja:redzeju ari pa 8ls 4 ruliisi, bet tas ir par dargu un cik tad tada rulliti ir maisinu?

ēēēmm, man liekas, ka kādi 60 maisiņi... bet neesmu pārliecināta.. :lol:

Vaiatd vieglāk nav vienkārši visu laiku nēsāt pa kabatai tos saucamos ''sviestamižu maisiņus'' nu, tos pašus mazos caurspiidiigos ko dod veikalā? :)

protams, tā ir laba alternatīva... daudzi tā arī dara. Man nav tik daudz to maisiņu, es veikalā pēc iespējas mazāk celefānu pielietoju; un to ko pielietoju, tas pēc produktu izņemšanas nav vairs lietojams.
Es jau teicu, katrs var izvēlēties sev piemērotāko veidu. Man ir bijušas reizes, kad atrodos centrā, suns pakakina un maisiņi nav paņemti līdzi... tad izvelku salvetes no somas un savācu. Galvenais, lai saimnieki saprot, ka savākt kakiņu ir vieglāk, nekā pēc tam atkal un atkal tīrīt sū**s no zoles. Kopš man ir suņi, biežāk sanāk pamīņāties pa zālienu... esmu neskaitāmas reizes citu saimnieku suņu izkārnījumus tīrījusi no saviem apaviem... tas ir pretīgi.

Nu nav, nav grūti to mazo pļekiņu savāk... it sevišķi mazo suņu īpašniekiem! Tā nav dobermaņa kaka lol!
Un cilvēki, kad pamana, ka saimnieks savāc kakiņu, pat paslavē cheers


Bet tos maisiņus jau var nopirkt veikalos nelietotus un tīrus tādās kastītēs un pa vienam izvelkās ārā no tāda speciāla caurumiņa :) :D

Man gan ir bijis tā ka es vasarā staigāju ar basām kājām un tad iekāpu suņa s*dā :):D lol! lol!
Tas ir vēl pretīgāk. :D

Bet mēs piemēram mežā kur vispār neviens cilvēks nekad nestaigā tur nevācam pēc saviem suņiem. Bet es domāju ja mēs staigātu pa kādu parku tad jau noteikti vāktu pēc viņiem.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 09, 2009 5:25 pm

Nu 4 gab. a 8 Ls - skan jau labaak!!! Es tak domaaju ka tikai viens!!! Un taas "kakinjas" tak tik mazinjas - nav nekaadu probleemu savaakt!!! Maajaas tachu mees ar novaacam un izmetam - nu taapat uz ielas!! Galvenais lai miskaste buutu pa rokai :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Eliina Pirmdiena Februāris 09, 2009 6:09 pm

Ruby rakstīja:Nu 4 gab. a 8 Ls - skan jau labaak!!! Es tak domaaju ka tikai viens!!! Un taas "kakinjas" tak tik mazinjas - nav nekaadu probleemu savaakt!!! Maajaas tachu mees ar novaacam un izmetam - nu taapat uz ielas!! Galvenais lai miskaste buutu pa rokai :D

mums ar miskastem ta pasvakak, bet nu ja labi mekle var atrast :D
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Lindita Ceturtdiena Aprīlis 02, 2009 6:30 pm

Nupat staigājām ar Snifu pa sētu, atverās pirmā stāva logs un kaut kāda krievu vecene sāk man teikt, lai es te nestaigājot utt, viņa logu nevarot attaisīt, jo smird no suņu kakām...Izvilku no kabatām maisiņus un nobļāvos :D , ka staigāšu, kur gribēšu, jo aiz sava suņa vienmēr savācu. Pateica Paldies un logu aizvēra Chihuahua3 Ha!
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Ruby Ceturtdiena Aprīlis 02, 2009 9:02 pm

Suņu kakuču vākšana Cec332d6c02b ha ha ha it kaa seeta buutu privaatiipashums un gaadaas jau shitaadi eksemplaari!!!

Pagaashnedeelj pamaniiju ka mums uz ielaam un sevishkji parkos uzrdaushaas speciaalaas miskastes sunju kakuchiem un it kaa tur pat arii domaats ka ir kakuchju maisinji klaat - tik taa lieta ka visi jau sen beigushies :( Ceru ka tas tikai taa saakumaa !!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Lindita Ceturtdiena Aprīlis 02, 2009 9:11 pm

Ruby rakstīja:Suņu kakuču vākšana Cec332d6c02b ha ha ha it kaa seeta buutu privaatiipashums un gaadaas jau shitaadi eksemplaari!!!

Pagaashnedeelj pamaniiju ka mums uz ielaam un sevishkji parkos uzrdaushaas speciaalaas miskastes sunju kakuchiem un it kaa tur pat arii domaats ka ir kakuchju maisinji klaat - tik taa lieta ka visi jau sen beigushies :( Ceru ka tas tikai taa saakumaa !!!

LV par tādām misenēm nesapņot! Vispār jau nepar ko vairs nevar sapņot, bet nu tāda lieta te būs ēc 1000 gadiem!
Ir vnk tādas tantes, kam darīt nava ko! a pašas met drazas pa logu un baro kaķus!
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Sabinella Ceturtdiena Aprīlis 02, 2009 9:21 pm

hmmm, tad sanāk, ka šeit visi forumieši vāc aiz saviem suņiem.. bāc.. kaut nu būtu vairāk tādu kā jūs..
patiesībā es personīgi nepazīstu nevienu, kas šeit Latvijā vāktu suņu kakas..
un par tiem likumiem - vai tad nevajdzētu uzrakstīt mūsu ministriem petīciju par šo tēmu.. viņi jau paši neizdomās, ka vajag tādā sakarā izdot kādu pienācīgu likumu ..
nez, laikam vnk nav, kas to dara.. visi tādi malā sēdētāji :shock:
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Leila Piektdiena Aprīlis 03, 2009 10:19 am

Novalux veikalos ir tie speciālie maisiņi priekšs kakučiem,un maksā diezgan lēti.Kaut kur zem lata.Man tā liekas,ka 10 maisiņi.
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Lindita Piektdiena Aprīlis 03, 2009 10:59 am

Man draudzene no UK atveda maisiņus tādā paciņā daudz daudz plānus, maksājot kādi 30 sant paciņa un tie maisiņi vēl ir smaržīgi :) uz paciņas bēbītis virsū! laikam bērnu pamperiem paredzēti :D
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Silkite Piektdiena Aprīlis 03, 2009 11:54 am

Lindita rakstīja:Man draudzene no UK atveda maisiņus tādā paciņā daudz daudz plānus, maksājot kādi 30 sant paciņa un tie maisiņi vēl ir smaržīgi :) uz paciņas bēbītis virsū! laikam bērnu pamperiem paredzēti :D

es tàdus izmantoju kad vajadzéja mest àrà sunja paladzinjus,bet àtri tà smarzha krita uz nerviem ,pàrgàju uz normliem sunja maisinjiem.vai tad bébiishu veikalà jums nav smarzhiigie maisinji????? :shock:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Lindita Piektdiena Aprīlis 03, 2009 1:45 pm

Silkite rakstīja:
Lindita rakstīja:Man draudzene no UK atveda maisiņus tādā paciņā daudz daudz plānus, maksājot kādi 30 sant paciņa un tie maisiņi vēl ir smaržīgi :) uz paciņas bēbītis virsū! laikam bērnu pamperiem paredzēti :D

es tàdus izmantoju kad vajadzéja mest àrà sunja paladzinjus,bet àtri tà smarzha krita uz nerviem ,pàrgàju uz normliem sunja maisinjiem.vai tad bébiishu veikalà jums nav smarzhiigie maisinji????? :shock:

Nav bēbītis, tāpēc neesmu apmeklējusi tādus veikalus :?:
Tie maisiņi tādi maziņi - smarža vēl nav apnikusi :)
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Suņu kakuču vākšana Empty Re: Suņu kakuču vākšana

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 3 1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā