Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ēd košlenes :(

+2
Ronija
Eliina
6 posters

Go down

ēd košlenes :( Empty ēd košlenes :(

Post  Eliina Pirmdiena Februāris 09, 2009 7:12 pm

kaut kur jau bija rakstits par koslenu eshanu bet es neatradu. mana sunite sodien apeda manu kosleni :| vinai ta agrak nekad nebija darijusi es esmu loti sabijusies vinai nevar kaut kas notikt? elpa gan vinai tagad dikti laba Twisted Evil
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Ronija Pirmdiena Februāris 09, 2009 7:14 pm

Labi jau tas nav, paseko, kaa vinja jutiisies, bet es domaaju driiz vien dabuus vinja to koshljeni laukaa dabiigaa celjaa:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Māriņa Pirmdiena Februāris 09, 2009 7:54 pm

Man vienreiz Vive nezkur bija dabuujusi koshljeni, bet vinjai taa bija sakjeerusies uusaas, ka dabuujaam griezt laukaa robu :x , Riktiigi bija salipinaajusi un iekoshljaajusi 🤣 🤣 🤣
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Lily Pirmdiena Februāris 09, 2009 8:16 pm

Māriņa rakstīja:Man vienreiz Vive nezkur bija dabuujusi koshljeni, bet vinjai taa bija sakjeerusies uusaas, ka dabuujaam griezt laukaa robu :x , Riktiigi bija salipinaajusi un iekoshljaajusi 🤣 🤣 🤣

Ha ha. :D Varu iedomāties kā tas izskatās. Mums lielais suns vienreiz bija iekāpis kožlenē un tā dīvaini staigāja bet kad tā uz ātro uzmetām aci neredzējām ka tur kožlene pielipusi jo viņa jau visa bija nolipusi ar netīrumiem. :D Sēdēju kādas 20 minūtes un griezu to košleni no ķepas ārā :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Eliina Pirmdiena Februāris 09, 2009 8:19 pm

Ronija rakstīja:Labi jau tas nav, paseko, kaa vinja jutiisies, bet es domaaju driiz vien dabuus vinja to koshljeni laukaa dabiigaa celjaa:)

gaidiisim! 🤣
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Lily Pirmdiena Februāris 09, 2009 8:28 pm

Eliina rakstīja:
Ronija rakstīja:Labi jau tas nav, paseko, kaa vinja jutiisies, bet es domaaju driiz vien dabuus vinja to koshljeni laukaa dabiigaa celjaa:)

gaidiisim! 🤣

Ja tu ved viņu nokārtoties ārā tad būs jāiet ar lukturīti un jāpēta kas tajā čupiņā. :D lol!
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Eliina Pirmdiena Februāris 09, 2009 8:34 pm

Lily rakstīja:
Eliina rakstīja:
Ronija rakstīja:Labi jau tas nav, paseko, kaa vinja jutiisies, bet es domaaju driiz vien dabuus vinja to koshljeni laukaa dabiigaa celjaa:)

gaidiisim! 🤣

Ja tu ved viņu nokārtoties ārā tad būs jāiet ar lukturīti un jāpēta kas tajā čupiņā. :D lol!


:lol: bus japaker lukturtiitis :D
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Ruby Otrdiena Februāris 10, 2009 5:46 pm

Ai trakums!!! Vai shodien viss jums kaartiibaa??? Pa nakti nebij nekaadi starpgadiijumi???
Mums agraak bija taksene kas to tik vien dariija kaa lipinaaja kozhljenes no zemes nost - visas apeeda - laikam beigaas bija ruudiita ne pa jokam !!! Bet zobi vinjai bija ideaali - jo bija arii medniece - jeelaa galja katru dienu tika!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Eliina Otrdiena Februāris 10, 2009 6:21 pm

Ruby rakstīja:Ai trakums!!! Vai shodien viss jums kaartiibaa??? Pa nakti nebij nekaadi starpgadiijumi???
Mums agraak bija taksene kas to tik vien dariija kaa lipinaaja kozhljenes no zemes nost - visas apeeda - laikam beigaas bija ruudiita ne pa jokam !!! Bet zobi vinjai bija ideaali - jo bija arii medniece - jeelaa galja katru dienu tika!!!

mums itka viss kartiba. ta ka esmu sakusi vakt pec sunites kakinas Twisted Evil :D nemaniju ka butu mums iznakusi lauka, bet nu jacer ka vairak gan vina nedabus koslenes. centisos neatstat nekur 👽
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Ronija Otrdiena Februāris 10, 2009 8:21 pm

MMMMMMMMMMMM, juutu esi mainiijusi domas par kaku vaakshanu:)) Man prieks:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Eliina Otrdiena Februāris 10, 2009 8:29 pm

Ronija rakstīja:MMMMMMMMMMMM, juutu esi mainiijusi domas par kaku vaakshanu:)) Man prieks:)

ja tas gan! :oops: jo aizdoamjos ja nu kads redzes un izdoamas varbut savak ari aiz sava suna un ja tadi kas vaks bus vairak tad ari bus mazak kakuchu :lol:
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Ruby Otrdiena Februāris 10, 2009 8:35 pm

Eliina rakstīja:
Ronija rakstīja:MMMMMMMMMMMM, juutu esi mainiijusi domas par kaku vaakshanu:)) Man prieks:)

ja tas gan! :oops: jo aizdoamjos ja nu kads redzes un izdoamas varbut savak ari aiz sava suna un ja tadi kas vaks bus vairak tad ari bus mazak kakuchu :lol:

Tieshi taa Eliin!!! Kopaa jautraak :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  kristucis1 Otrdiena Februāris 10, 2009 10:33 pm

Kņope košļenes, paldies dievam, neēd, bet Pece... angry2 savu astoņu mēnešu laikā ir apēdusi kaut kur 5 košļenes... :fool: iespējams vairāk .. :shock:

Galva 90% pastaigas laikā ir pie zemes... kā tik es neesmu rājusies, un cik gan es reizes neesmu sagrābusi mazo purniņu un rāvusi laukā gan košļenes, gan citu izmestas drazas- zivju asakas, kaulus, pat izsmēķus.
Tagad jau kļūst labāk- kad pamanu, ka šaj atkal mutē nelabums, skaļi bļauju "Nedrīkst"... un viņa tulīt izspļauj! Evil or Very Mad Bet, ja tev ir jākontrolē divi suņi; pie tam Kņopīte mācās no Peces, tad ne vienmēr var izsekot Peces rijībai :(
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Ruby Otrdiena Februāris 10, 2009 10:45 pm

kristucis1 rakstīja:Kņope košļenes, paldies dievam, neēd, bet Pece... angry2 savu astoņu mēnešu laikā ir apēdusi kaut kur 5 košļenes... :fool: iespējams vairāk .. :shock:

Galva 90% pastaigas laikā ir pie zemes... kā tik es neesmu rājusies, un cik gan es reizes neesmu sagrābusi mazo purniņu un rāvusi laukā gan košļenes, gan citu izmestas drazas- zivju asakas, kaulus, pat izsmēķus.
Tagad jau kļūst labāk- kad pamanu, ka šaj atkal mutē nelabums, skaļi bļauju "Nedrīkst"... un viņa tulīt izspļauj! Evil or Very Mad Bet, ja tev ir jākontrolē divi suņi; pie tam Kņopīte mācās no Peces, tad ne vienmēr var izsekot Peces rijībai :(

Jaa trakums!!! Es kaut kur lasiju ka no shitaa nikja lai atradinaatos esot jaadara taa - apsmeeree garshiigas desinjas ar aso/stipro meerci (piem. TABASCO) un izmeetaa laukaa lai suns iet un eed - aatri vien izspljaus aaraa un arii sapratiis driiz vien ka nav jeegas taadus lasiit no zemes! Cik sapratu tas jaaatkaarto vairaakas reizes! Vieniigais es nezinu - kaa taada asaa meerce iedarbotos uz muusu mazajiem sunjukiem - man laikam buutu bail riskeet!!! Vieniigais tas ka kozhljenes sunjiem ir ljoti biistamas dziiviibai - taapeec tieshaam jaauzmanaas teishi no kozhljeneem!!! AAA un starp citu mums ir taads pats sods tikko ieviests par kozhljenes nomeshanu zemee - kaa par sunja kakuchu nesavaakshanu - 120 eiro uz sitiena :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Eliina Otrdiena Februāris 10, 2009 10:58 pm

Ruby rakstīja:Jaa trakums!!! Es kaut kur lasiju ka no shitaa nikja lai atradinaatos esot jaadara taa - apsmeeree garshiigas desinjas ar aso/stipro meerci (piem. TABASCO) un izmeetaa laukaa lai suns iet un eed - aatri vien izspljaus aaraa un arii sapratiis driiz vien ka nav jeegas taadus lasiit no zemes! Cik sapratu tas jaaatkaarto vairaakas reizes! Vieniigais es nezinu - kaa taada asaa meerce iedarbotos uz muusu mazajiem sunjukiem - man laikam buutu bail riskeet!!! Vieniigais tas ka kozhljenes sunjiem ir ljoti biistamas dziiviibai - taapeec tieshaam jaauzmanaas teishi no kozhljeneem!!! AAA un starp citu mums ir taads pats sods tikko ieviests par kozhljenes nomeshanu zemee - kaa par sunja kakuchu nesavaakshanu - 120 eiro uz sitiena :D

tad jau jums uz ielam ik pec 100 metriem jastav policistam! :lol:
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Ruby Otrdiena Februāris 10, 2009 11:00 pm

Eliina rakstīja:
Ruby rakstīja:Jaa trakums!!! Es kaut kur lasiju ka no shitaa nikja lai atradinaatos esot jaadara taa - apsmeeree garshiigas desinjas ar aso/stipro meerci (piem. TABASCO) un izmeetaa laukaa lai suns iet un eed - aatri vien izspljaus aaraa un arii sapratiis driiz vien ka nav jeegas taadus lasiit no zemes! Cik sapratu tas jaaatkaarto vairaakas reizes! Vieniigais es nezinu - kaa taada asaa meerce iedarbotos uz muusu mazajiem sunjukiem - man laikam buutu bail riskeet!!! Vieniigais tas ka kozhljenes sunjiem ir ljoti biistamas dziiviibai - taapeec tieshaam jaauzmanaas teishi no kozhljeneem!!! AAA un starp citu mums ir taads pats sods tikko ieviests par kozhljenes nomeshanu zemee - kaa par sunja kakuchu nesavaakshanu - 120 eiro uz sitiena :D

tad jau jums uz ielam ik pec 100 metriem jastav policistam! :lol:

Tas gan vairaak centraa domaats - bet policisti gan mums uz ielaam daudz staigaa :) iipashi centraa!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  kristucis1 Otrdiena Februāris 10, 2009 11:01 pm

Ruby rakstīja: AAA un starp citu mums ir taads pats sods tikko ieviests par kozhljenes nomeshanu zemee - kaa par sunja kakuchu nesavaakshanu - 120 eiro uz sitiena :D

Latvijā spēj pieņemt vienīgi tizlus likumus... kas attiecas uz tiešām lietderīgām lietām- tas valdībasvīrus neinteresē!!!


un par to mērci- laba ideja! iespējams izmēģināšu :lol: Viņai ļoti nepatika, kad sagrābu purniņu un vilku ārā to, kas mutē bija... tas viņai tik ļoti nepatīk, ka kad pasaku "Nedrīkst" tulīt viss tiek izspļauts :D Vēl viņa saprot, ko nozīmē vārdu savienojums "Kas tev tur mutē?" Twisted Evil šo vārdu savienojumu es izmantoju, kad neesmu īsti pārliecināta par to, ka viņai ir kas mutē- piemēram, tumšajā laikā, kad īsti nevar saskatīt muti! Ja rakarei ir kas mutē, tad reakcija ir momentāla, lol! bet ja nav- tad nekādas reakcijas!!
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Ruby Trešdiena Februāris 11, 2009 10:43 pm

Ruby rakstīja:
....... AAA un starp citu mums ir taads pats sods tikko ieviests par kozhljenes nomeshanu zemee - kaa par sunja kakuchu nesavaakshanu - 120 eiro uz sitiena :D

samelojos!! Tas sods ir 150 eiro - shodien veelreiz apskatiiju :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

ēd košlenes :( Empty Re: ēd košlenes :(

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā