Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kā atpazīt MR?

+11
Lily
Lindita
sirsninja
Leila
endoy
Māriņa
kristucis1
Eliina
Ruby
Ronija
_Agnese_
15 posters

Lapa 1 no 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Kā atpazīt MR? Empty Kā atpazīt MR?

Post  _Agnese_ Ceturtdiena Februāris 12, 2009 10:07 pm

Čau, Meitenes!
Tikai nedomājat, ka es bum bum, bet tā nu laikam ir :D :shock:
Tātad par "tām" meiteņu lietiņām. Nu nav man skaidrība... Pamanīju, ka mana beibe sākusi sev apmazgāt "to" vietiņu biežāk, tad pamanīju, ka man uz baltās maikas, uz mana splivena ir tāds nu 0,5x0,5 cm liels sakaltis asins pleķis, šodien skatos - Fifa ielec bērna gultā un aktīvi "sāk ņemt priekšā" mīksto mantu. Pasaucu tik un viņa uzreiz novērsa uzmanību, pēc brīža skatos, Fifka atkal bērna gultā iekšā un rotaļas ap mantu notiek... Draudzenei ar Tojmeitene, bik vecāka, un saka, ka "tai" vietiņai vajadzētu piebriest.. Bet nu nezinu, īpaši neesu pētījusi tur pirms tam, bet lai teiktu, ka Fifai tur kas tagad sabriedis... nu nezinu. Garš stāsts, bet nu lūk jautājumi :D : Vai ir pamanāmas tās asinis? Es neredzu viņas pa visu māju, tik kādu 2 pēdējo nedeļu laikā 2x manīju, i to nezinu vai suņa, a mazums sagriezu pirkstu un nemanīju :D (joks). Un vai tagad (ja tās ir tās MR), vai tā skaitās tā meklēšanās???
_Agnese_
_Agnese_
Prospect
Prospect

Number of posts : 54
Join date : 04.11.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Ronija Ceturtdiena Februāris 12, 2009 10:14 pm

_Agnese_ rakstīja:Čau, Meitenes!
Tikai nedomājat, ka es bum bum, bet tā nu laikam ir :D :shock:
Tātad par "tām" meiteņu lietiņām. Nu nav man skaidrība... Pamanīju, ka mana beibe sākusi sev apmazgāt "to" vietiņu biežāk, tad pamanīju, ka man uz baltās maikas, uz mana splivena ir tāds nu 0,5x0,5 cm liels sakaltis asins pleķis, šodien skatos - Fifa ielec bērna gultā un aktīvi "sāk ņemt priekšā" mīksto mantu. Pasaucu tik un viņa uzreiz novērsa uzmanību, pēc brīža skatos, Fifka atkal bērna gultā iekšā un rotaļas ap mantu notiek... Draudzenei ar Tojmeitene, bik vecāka, un saka, ka "tai" vietiņai vajadzētu piebriest.. Bet nu nezinu, īpaši neesu pētījusi tur pirms tam, bet lai teiktu, ka Fifai tur kas tagad sabriedis... nu nezinu. Garš stāsts, bet nu lūk jautājumi :D : Vai ir pamanāmas tās asinis? Es neredzu viņas pa visu māju, tik kādu 2 pēdējo nedeļu laikā 2x manīju, i to nezinu vai suņa, a mazums sagriezu pirkstu un nemanīju :D (joks). Un vai tagad (ja tās ir tās MR), vai tā skaitās tā meklēšanās???

Nu mekleeshanaas asinis tu vari pamaniit un vari arii nepamaniit, atkariigs no tavas meitenes tiiriibas pakaape. Bet to, ka churinja buus sapampusi , to nu nekaadi nevar palaist garaam, jo piebriest taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Man Vikija peec maza meerkakjeena izskataas:)) Reizes 3 lielaaka churinja paliek!!!!
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 12, 2009 10:22 pm

Ronija rakstīja:

Nu mekleeshanaas asinis tu vari pamaniit un vari arii nepamaniit, atkariigs no tavas meitenes tiiriibas pakaape. Bet to, ka churinja buus sapampusi , to nu nekaadi nevar palaist garaam, jo piebriest taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Man Vikija peec maza meerkakjeena izskataas:)) Reizes 3 lielaaka churinja paliek!!!!

Mums it kaa tik ljoti nepiebrieda - bet pastiprinaata tiiriishanaas/mazgaashanaas bija ljoti pamanaama!!! Pirmajaas MR vinja bija dikti nopietna - pirmaas dienas dikti daudz guleeja un uz speeleeshanos bija gruuti pierunaajama!!! Bija super tiiriiga - vieniigais kur pamaniiju plekjiishus - vinjas gultinjaa uz sedzinjas - un no riita pirms bija paspeejusi atkal visu satiiriit!!! Citur nekur -tieshaam!!! Un otraas mees tieshaam palaidaam garaam un bija super maz - nepamanaamas vispaar!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Ronija Ceturtdiena Februāris 12, 2009 10:23 pm

Mums bija pilniigi preteeji, Vikija mazo lopkautuvi maajaas sariikoja:)))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 12, 2009 10:29 pm

Ronija rakstīja:Mums bija pilniigi preteeji, Vikija mazo lopkautuvi maajaas sariikoja:)))

aha es jau taa atceros!!! Jaa tas katram individuaali - kas un kaa!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Ronija Ceturtdiena Februāris 12, 2009 10:39 pm

Veel par to sapampshanu, garspalvainajiem tas nav tik izteikts jo daljeeji sleepj arii spalvas, bet muusu pavisam plikdupshiem, viss ir redzams kaa uz skatuves:D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 12, 2009 10:41 pm

Ronija rakstīja:Veel par to sapampshanu, garspalvainajiem tas nav tik izteikts jo daljeeji sleepj arii spalvas, bet muusu pavisam plikdupshiem, viss ir redzams kaa uz skatuves:D

jaa jaa es ar pirms tam ar to iedomaajos!!! Taa arii ir jo it sevishkji garspalvainajiem Chi ir izteiktas "bikses" aizmuguree !!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Ronija Ceturtdiena Februāris 12, 2009 10:50 pm

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Eliina Ceturtdiena Februāris 12, 2009 11:11 pm

mums ari var uzreiz pamanit ka ir sakushas, jo maneja nospere man palagu un kartigi nesatira aiz sevim Evil or Very Mad curina bija nedaudz piebriedusi, neteiku ka loti!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  _Agnese_ Ceturtdiena Februāris 12, 2009 11:22 pm

Ufff.... Paldies, meitenes, par atbildēm!
Par to sabriešanu... nu es neteiktu, ka tā uzkrītoši tur kaut kas ir sabriedis, bet nu tas ka tīrīga palikusi, to gan var pamanīt. Vēl vīrs pirms kādas nedēļas teica, ka tas mūsu sunčiks tāds dīvains palicis... Tik opā, lai mīļo, rīta bučas nu ir pārvērtušās par mīļošanos, kam nav beigu :) Ehhh, mana pūkainā Fifa, nu ir laikam liela meitene :)
_Agnese_
_Agnese_
Prospect
Prospect

Number of posts : 54
Join date : 04.11.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 12, 2009 11:25 pm

_Agnese_ rakstīja:Ufff.... Paldies, meitenes, par atbildēm!
Par to sabriešanu... nu es neteiktu, ka tā uzkrītoši tur kaut kas ir sabriedis, bet nu tas ka tīrīga palikusi, to gan var pamanīt. Vēl vīrs pirms kādas nedēļas teica, ka tas mūsu sunčiks tāds dīvains palicis... Tik opā, lai mīļo, rīta bučas nu ir pārvērtušās par mīļošanos, kam nav beigu :) Ehhh, mana pūkainā Fifa, nu ir laikam liela meitene :)

jaa jaa un taa intensiivaa mazgaashanaas arii taa izpauzhaas - ka visi apkaarteejie ir jaanomazgaa ar!! Saakaas kaa buchoshanaas un tad taa aizraujas ....... Nu vismaz mums taa ir !!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  _Agnese_ Ceturtdiena Februāris 12, 2009 11:32 pm

Ruby rakstīja:
_Agnese_ rakstīja:Ufff.... Paldies, meitenes, par atbildēm!
Par to sabriešanu... nu es neteiktu, ka tā uzkrītoši tur kaut kas ir sabriedis, bet nu tas ka tīrīga palikusi, to gan var pamanīt. Vēl vīrs pirms kādas nedēļas teica, ka tas mūsu sunčiks tāds dīvains palicis... Tik opā, lai mīļo, rīta bučas nu ir pārvērtušās par mīļošanos, kam nav beigu :) Ehhh, mana pūkainā Fifa, nu ir laikam liela meitene :)

jaa jaa un taa intensiivaa mazgaashanaas arii taa izpauzhaas - ka visi apkaarteejie ir jaanomazgaa ar!! Saakaas kaa buchoshanaas un tad taa aizraujas ....... Nu vismaz mums taa ir !!!

wo wo, un visiem ausis ir jāiztīra, vaigi jāaplaiza. Vienu nakti guļu es savā saldā miegā un pamostos no tā, ka Fifa man uz galvas un... saritinājusi mēli trubiņā un laiza man degunu... bet nu tā, ka es paelpot nevaru... Baigā tīrītāja :D
_Agnese_
_Agnese_
Prospect
Prospect

Number of posts : 54
Join date : 04.11.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  kristucis1 Ceturtdiena Februāris 12, 2009 11:36 pm

par to čuriņas sapampšanu- ohhhh... tiiiiiiiiiiiiiiiiiik milzīga bija!!! (Pecei- Kņopītei tas tikai vēl gaidāms). Tik milzīga bija, ka to nepamanīt nebija iespējams... un mēnešreižu asintiņa lija kā no Okeāna!!! Tas bija briesmīgi, tiešām briesmīgi! :lol:

Neticami, bet tam pašam būs jāiet cauri arī ar Kņopi!! :shock:
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Ruby Ceturtdiena Februāris 12, 2009 11:38 pm

_Agnese_ rakstīja:

wo wo, un visiem ausis ir jāiztīra, vaigi jāaplaiza. Vienu nakti guļu es savā saldā miegā un pamostos no tā, ka Fifa man uz galvas un... saritinājusi mēli trubiņā un laiza man degunu... bet nu tā, ka es paelpot nevaru... Baigā tīrītāja :D

Ak trakums!!! Nu ja Pepe tiek pie deguna tad ir taada sajuuta ka liidz smadzeneem - es izveelos izvairiities :D :D :D Mana mamma smeejaas ka beebuchiem gan vienmeer buutu tiira i mute i deguns :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Māriņa Piektdiena Februāris 13, 2009 10:58 am

Man meitenes ar dikti tiiriigas. Nekur neko aiz sevis pamanaamu neatstaaj.Nju Vivei jaa, sapampst taa vietinja, bet dzollijai peedeejaas reizes pat palaidaam nez kur garaam......pat nepamaniijaam, vinjai vispaar tik knapi var ko pamaniit
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Ruby Piektdiena Februāris 13, 2009 2:34 pm

Māriņa rakstīja:Man meitenes ar dikti tiiriigas. Nekur neko aiz sevis pamanaamu neatstaaj.Nju Vivei jaa, sapampst taa vietinja, bet dzollijai peedeejaas reizes pat palaidaam nez kur garaam......pat nepamaniijaam, vinjai vispaar tik knapi var ko pamaniit

aha Maarinj mums tas pats - tikai kad pagaaja taas MR - un vets bij uztaisiijis 2 hormonu testus - tad patinot filmu atpakalj - tikai peec vinjas uzvediibas vareeja saprast ka tomeer vinjai bija taas MR - palaidaam garaam!!! Nu bet tagad vismaz zinam kaa toch jaabuut - mums jau tikai otraas bija!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty MR

Post  endoy Piektdiena Marts 20, 2009 9:38 pm

Roxītei arī vakar sāka asinis tecēt,bet tā īsti nesaproru kad tad viņas īsti sākās jo pamanīju ka dibentiņš nedaudz piepampis bija jau 1,5 nedēļu bet tad asiņu nebija.Mums ir tās meiteņu biksītes.Vai jūs ārī tādas lietojat?Viņa visu laiku pamanās viņas novilkt nezin kādā veidā.Cik ilgi ilgst meklēšanās?Un kā var noteikt,ka tās ir sākušās?
:roll: :roll: :roll: :?:
endoy
endoy
Newbie
Newbie

Number of posts : 26
Join date : 15.02.09
Age : 29
Dzīvesvieta : Rīga

http://en.uniteddogs.com/dog/55245

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Ronija Piektdiena Marts 20, 2009 9:58 pm

Saakaas no 1. asinjoshanas dienas un ilgst 3-4 nedeeljas. Biistamajaas dienaas jaasargaa, lai nepaspruuk sapaaroties ar kaadu.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  kristucis1 Piektdiena Marts 20, 2009 10:25 pm

endoy rakstīja:Roxītei arī vakar sāka asinis tecēt,bet tā īsti nesaproru kad tad viņas īsti sākās jo pamanīju ka dibentiņš nedaudz piepampis bija jau 1,5 nedēļu bet tad asiņu nebija.Mums ir tās meiteņu biksītes.Vai jūs ārī tādas lietojat?Viņa visu laiku pamanās viņas novilkt nezin kādā veidā.Cik ilgi ilgst meklēšanās?Un kā var noteikt,ka tās ir sākušās?
:roll: :roll: :roll: :?:

vajag pirkt biksītes ar lencītēm... tās nekrīt nost. vai arī vari pati piemeistarot (piešūt) stiepjošās gumijas klāt pie biksītēm.
zinu, ka kaut kur jau ieliku, bet mums ir šādas biksiņas.
Kā atpazīt MR? Dd95c82f1157
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  endoy Sestdiena Marts 21, 2009 10:49 am

kur jūs tās biksītes nopirkāt?
endoy
endoy
Newbie
Newbie

Number of posts : 26
Join date : 15.02.09
Age : 29
Dzīvesvieta : Rīga

http://en.uniteddogs.com/dog/55245

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Ronija Sestdiena Marts 21, 2009 11:14 am

endoy rakstīja:kur jūs tās biksītes nopirkāt?

Es shitaadas esmu redzeejusi Lusy Dog veikalaa. Mums ir savaadaakas - samtveidiigas ar bantiiti uz dibena. Bet velkam tikai sabiedriskajaa transportaa, vai, kad ejam kaadaa veikalaa:) Nu nepatiik siikajai apenes:)) Nost gluzhi nerauj, bet uz priekshu vinjaas ar nekust:D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Ruby Sestdiena Marts 21, 2009 1:54 pm

Mums tas pats ka nevelkam nemaz..........vinja visu laiku gulj tad ja uzvelkam bikses!!! Man paliek zheel un novelku. Redzees varbuut Lurdesai noderees - bet vinjai dreebes diez ko nepatiik!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Eliina Piektdiena Maijs 15, 2009 2:33 pm

ir iespejams ka pirms medesreizem sunitem palielinas svars? Juss kada esat savam sunitem to noverojusas?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Leila Piektdiena Maijs 15, 2009 2:41 pm

Cik mēnešos sākas pirmās reizes?
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Ronija Piektdiena Maijs 15, 2009 3:08 pm

Eliin - ir iespeejama svara palielinaashanaas, jo dabaa iekaartots, ka kuciite gatavojaas dzemdeet beernus un taisa sev uzkaajumus, ko gruutnieciibas laikaa brashi naakas noteereet.

Leila - mazajaam shkjirneem mekleeshanaas parasti saakaas no 7-10 meeneshu vecumam, bet var buut, kaa agraak par shiem 7 meeneshiem taa arii veelaak. Gadaas, pat, ka pirmaa mekleeshanaas saakaas tikai 15 meeneshos, bet tas ir ljoti reti.

P.S. Mazo shkjirnju iipatniiba veel ir taada, ka meedz buut bezizdaliijumu - tas ir, ka nav asinjoshanas. Kas gan nenoziimee, ka kuciite nevar palikt gruuta. Kaut gan, tas var arii liecinaat par nepietiekamu hormonu liimeni.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kā atpazīt MR? Empty Re: Kā atpazīt MR?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 6 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā