Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

apmakta ar rotallietu

+4
Ruby
Silkite
Ronija
Eliina
8 posters

Go down

apmakta ar rotallietu Empty apmakta ar rotallietu

Post  Eliina Ceturtdiena Marts 12, 2009 12:30 pm

mums kadu laiku atpakal paradijas mantina- gumijas pikstos ezis, kad atnesu majas nozeeloju ka nopirku lol! shanele bija ka traka ar to mantu nelava pat man vinu panemt, tad velak jau apnika saka basties virsuu, bet taa piksteshana aaa :D nu labi neiztureju uzmetu to ezi augsaa uz skapja, shanele vel par vinu aizmirsa, tad kadu dienu mammai kaut ko vaidzeja uz skapja protams ezis ir atgriezies shanelei lielie prieki :jumping: man pat gruuti vinu araa izvest vina vakatee to ezi shausmigi. vakara kad gaju jau gulet vina vel neliekas miera spelejas, tad biedzot izdomaju ka jaaiznemt tas pikstulis iznemu bet vienalga spelejas pat nenak gulet zem segas :( netisma pa nakti tam ezim kaut ka uzguulos sakas segas kasiisana rieshana un pisteshan. nesaprotu tieshma kas vinai uz to ezi ir :( pa nakti kaut kur atkal aimetu vinu, tagad jau riits celamies un visu laiku osta visu un meklee to noalaadeto ezi :D pati ari nevaru atrast :D nemaz nescensos isteniiba :D jums nav nevienai sunitim bijijusi tada apmaktiiba?
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  Eliina Ceturtdiena Marts 12, 2009 12:33 pm

apmakta ar rotallietu B3fcf36ba331

ezis angry2 :eat:
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  Ronija Ceturtdiena Marts 12, 2009 12:41 pm

Khi khi khi - vinjai taa mantinja ir dikti miilja, tas ari viss:) Man Vikijai arii ir miiljaakaa mantinja, kura katru dienu tiek njurciita:) Bet ir arii taadas, kuraam meenesi var garaam iet - neinteresee un viss:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  Eliina Ceturtdiena Marts 12, 2009 12:43 pm

Ronija rakstīja:Khi khi khi - vinjai taa mantinja ir dikti miilja, tas ari viss:) Man Vikijai arii ir miiljaakaa mantinja, kura katru dienu tiek njurciita:) Bet ir arii taadas, kuraam meenesi var garaam iet - neinteresee un viss:)

eh laikam buus vien japaliidz vinai atrast savaadak mani traku padaris taa ksraidiisaha pakart un manas gultas ardiishana visas segas jau ir paarlilaatas 🤣 sobriid kasa palagu doma ka zem taa ir taaaas nuu taaaasss EZIS Evil or Very Mad
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  Ronija Ceturtdiena Marts 12, 2009 12:49 pm

:))))))) Vikija ar plosaas un ardaas ja savu miiljmantinju nevar atrast, briizhiem pat pati ar degunu aizgruuzh aiz gultas un liek man vilkt aaraa - tas pasaakums vispaar vinju sajuusmina liidz bezsamanjai:)))) Leekaa rej:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  Eliina Ceturtdiena Marts 12, 2009 12:55 pm

ezis atradies shanelei miers un laimes pilnas acis :love2: vina laikam jut ka tas ezis mani tracina, taagad sez klepi un liek man vinu sviet prom lai vina vareetu skriet pakal lol!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  Ronija Ceturtdiena Marts 12, 2009 12:59 pm

Eliina rakstīja:ezis atradies shanelei miers un laimes pilnas acis :love2: vina laikam jut ka tas ezis mani tracina, taagad sez klepi un liek man vinu sviet prom lai vina vareetu skriet pakal lol!

Ehhhhh - cik paziistami :))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  Silkite Ceturtdiena Marts 12, 2009 1:27 pm

Eliina rakstīja:
Ronija rakstīja:Khi khi khi - vinjai taa mantinja ir dikti miilja, tas ari viss:) Man Vikijai arii ir miiljaakaa mantinja, kura katru dienu tiek njurciita:) Bet ir arii taadas, kuraam meenesi var garaam iet - neinteresee un viss:)

eh laikam buus vien japaliidz vinai atrast savaadak mani traku padaris taa ksraidiisaha pakart un manas gultas ardiishana visas segas jau ir paarlilaatas 🤣 sobriid kasa palagu doma ka zem taa ir taaaas nuu taaaasss EZIS Evil or Very Mad

ha ha ha lol! forsh ezis cheers manéjais ar savu mérkakji piikstosho neliek nekad mierà.nu jau 7méneshu kà gaidu kad beigs piikstét,bet ne kà 😕 vél jau ir aklais skanoshais làciitis,aklais un klibais stàrkjis..visas shiis triis mantinjas ir viss miiljàkas.shodien mamma atsutiija pacinju kurà iekshà desam ielika càliiti piikstoshu affraid paldies màminjai kas vienmér suuta piikstoshas mantinjas ka kriit uz nerviem man a desa priecàjàs.starp citu visas shiis piikstoshàs mantas màtes suutiitas :fool:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  Ruby Ceturtdiena Marts 12, 2009 1:38 pm

Es domaaju ka nekas traks ka vinja taa apmaata ar kaadu mantinju :D Varbuut paaries,varbuut arii ne!!! Priecaajies ka vinja speeleejaas , nodarbina sevi un savu praatu :)

Pepija kameer mazinja bija - bija taada gumijas cuucinja kura dikti patika - speeleejaas katru dienu - bet cuuinja peec laicinja nopliisa - nopirku vietaa tieshi taadu pashu - bet taa vairs nebija tik miilja 😢 Nu tad naaca zaljaas vardiites eera - vardiite gan veel ir topaa - bet ne tik traki kaa agraak. Bet tagad ir taa ka Lurdesa ir apmaata ar jebkuru mantinju - shaaaaaauuuusmas - nekad neesmu redzeejusi nevienu suni kursh shitaa trako ar mantinjaam - vinja laikam var mutee iebaazt triis uzreiz - tikai lai buutu visas vinjai :D Vai nu leekaa visaam vinjaam apkaart kaa zakjis. Piemeeram lejaa pie gultas noliek piikstosho piiliiti - pati uzlec augshaa gultaa un ieskrienoties lec tai piiliitei virsuu - un tad atkal gultaa iekshaa un lec atkal piiliitei virsuu :D :D :D Skats pa rubli!!! Tad veel izvaartaas ar taam mantaam pa zemi !!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  Ronija Ceturtdiena Marts 12, 2009 1:44 pm

Izklausaas, ka Lurdesa maajaas cirku raada :DD
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  Lindita Ceturtdiena Marts 12, 2009 1:49 pm

Snifam mīļākā mantiņa ir Tweety pīkstošs protams lol!
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  Ruby Ceturtdiena Marts 12, 2009 1:53 pm

Ha ha vismaz mums shogad buus pashiem savs Lieldienu zakjiitis :bunny: jo lec vinja tieshaam kaa zakjiitis :jumping: :jumping: augshaa lejaa augshaa lejaa - tapeec jau arii es saakumaa domaaju ka vinjai ir kaut kas no Pinchera - jo tie ir taadi kas aardaas un speeleejaas visu dienu!!!!

Bet klau - tagad atcereejos - varbuut Shanelei mekleeshanaas laiks tuvojaas arii - jo zinu ka Pepija tad gan meklee sev mantinjas kas ir vinjas augumaa un tad ar var cauru dienu un nakti raudaat ja nevar vinju dabuut!!! Un vinja jau atceraas kur vinsh pasleepts :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  kristucis1 Ceturtdiena Marts 12, 2009 2:17 pm

njā, mums arī ir ļoti mīļas mantiņas! Kopumā tās ir trīs- bumbiņa, no dabīgā materiāla zobu tīrāmā mantiņa čības izskatā un penkis :D :D (tā mēs to mantiņu dēvējam). Reiz bumbiņa paripoja zem kumodes un Pece līda pakaļ... pabāza apakšā galvu un atpakaļ vairs neizvilkt Twisted Evil tagad bieži vien, kad eju no mājām ārā aizdomājos, ka tik suns atkal ko tādu nesastrādā, jo manis nebūs tuvumā!!


Pēdējo reizi labojis kristucis1 Ceturtdiena Marts 12, 2009 2:20 pm; labots 1 reizi
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  lilucis Ceturtdiena Marts 12, 2009 2:18 pm

Khi khi khi...ne pa jokam sasmējos par Lurdesas izgājieniem... 🤣 Mums gan ar ir mājās reizēm cirks... Vispār jau par mantiņām veselu stāstu var uzrakstīt. Pirmā Ufo mīļā mantiņa - ļoti skaļi pīkstoša pīle(Ufo lielās mammas dāvinātā), mums stāv atvilktnē noslēpta un gaida vasaru, tad vedīsim uz laukiem un tur būs ar ko pagalmā dzīvoties...istabā vienkārši nav izturama tā pīkstināšana... Tad mums bija pirmajā izstādē vinnēta superīga pelīte, kas salīdzinoši klusu pīkstēja. Diemžēl ar laiku pelēns palika bez galvas un 2 kājām un tika likvidēts... Nākamā dienā pēc pelītes bērēm aizgāju uz veikalu un ieraudzīju tieši tādu pašu pelīti :jump2: Diemžēl šīs pelītes dzīvība ilga tikai divas nedēļas un atkal bija bēres... Tad es sapratu, ka nebūs nekādas mantiņas no pārāk mīkstas gumijas, jo blēdis, tak grauza pa gabaliņam nost un šo to pa retam arī norija... Šobrīd ar mazu viltību ir panākts, ka mīļākā mantiņa ir mini tube, no kuras var ko garšīgu paēst un kuru varam mētāt... tiesa gan, blēdis visu laiku atsien to striķīti, lai vai kā es viņu sasietu... Ar visām mīļajām mantiņām izrīkojamies tāpat kā Lurdesa...ja es ilgi neliekos ne zinis un nespēlējos, tad pats izdomā paiet gabaliņu nost no mantiņas...noguļās(pieplok pie zemes), uzglūn un tad kā tāds mednieks brāžas virsū un paķer zobos 🤣 Tad vēl Ufim dikti patīk atnest man mantiņu pie kājām, pats aizskrien prom, paslēpjas aiz durvju ailes, tā ka es redzu tikai vienu ausi un vienu aci un gaida kad es metīšu un viņš varēs uzbrukt... Nu cirks ne pa jokam :respect:
Savukārt Čiepas mīļākā mantiņa ir Ufo!!! lol!
Un tad mums vēl ir viena abiem ļoti mīļa mīkstā mantiņa, kura vairs netiek dota, jo ja tā mantiņa parādās uz grīdas, tad abi divi kā traki sacenšās kurš pirmais paņems priekšā... neķītreļi mazie lol!
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  kristucis1 Ceturtdiena Marts 12, 2009 2:18 pm

starpcitu, mums arī bija ezītis- viņš tika pamatīgi apskādēts- nācās izmest!!! :D :D
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  Elīna Ceturtdiena Marts 12, 2009 4:27 pm

manam mīļākā manta ir bumbiņa(kaķiem domātā), to pat gulēt ejot ņem blakus, ja ir nozudusi, tad mājās ir traģēdija!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  Ronija Ceturtdiena Marts 12, 2009 4:33 pm

Khi khi khi , es vakaros varu izlidinaat visas mantinjas no gultas laukaa, bet pamostos un vienalga viss rotaljlietu arsenaals ir savilkts man zem segas:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

apmakta ar rotallietu Empty Re: apmakta ar rotallietu

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā