Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Par šķidru vēderu!

+3
Lindita
Ronija
kristucis1
7 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Par šķidru vēderu! Empty Par šķidru vēderu!

Post  kristucis1 Piektdiena Marts 20, 2009 3:11 pm

Man ir vajadzīga palīdzība!
Vakar sunīšiem nopirku jaunu konservu zooveikalā un šodien Pecei parādījies šķidrs vēders (pilnīgi šķidrs). Arī ausis ir noļurkušas, kas Pecei ir ļOOOTI liels retums!
Varbūt smektu iedot?
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Ronija Piektdiena Marts 20, 2009 3:14 pm

kristucis1 rakstīja:Man ir vajadzīga palīdzība!
Vakar sunīšiem nopirku jaunu konservu zooveikalā un šodien Pecei parādījies šķidrs vēders (pilnīgi šķidrs). Arī ausis ir noļurkušas, kas Pecei ir ļOOOTI liels retums!
Varbūt smektu iedot?

Es neko nedotu, paveero. Kaa man vetaarste teica, tas, ka ir paaris shidras chupinjas veel nav nekas, jaasaak domaat par zaaleem, ja pljuutii ik peec mirklja. Bet tos konservus gan vairs nedod. Iespeejams tie bija patrekni vinjaam.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  kristucis1 Piektdiena Marts 20, 2009 3:25 pm

Ronija rakstīja:
Es neko nedotu, paveero. Kaa man vetaarste teica, tas, ka ir paaris shidras chupinjas veel nav nekas, jaasaak domaat par zaaleem, ja pljuutii ik peec mirklja. Bet tos konservus gan vairs nedod. Iespeejams tie bija patrekni vinjaam.

Mums starp pirmo prasīšanos laukā sakarā ar šķidro vēderu un otro prasīšanos pagāja 4 stundas. Tas bija, kas jauns zooveikalā, tāpēc nolēmu paņemt. Konservs----> AMORA Das Beste- Lachs mit Reis und Karotten kucēniem
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Ronija Piektdiena Marts 20, 2009 3:27 pm

Es par Smectu neko nevaru pateikt, jo nekad saveejai neesmu devusi. Paskaties, kaa meitenes juutaas.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  kristucis1 Piektdiena Marts 20, 2009 3:32 pm

Tāda škrobe, ka no laša konserva Pecei palika slikti. Viņām viņš tik dikti garšoja! Bet Kņopei gan nav šķidra vēdera. Jācer, ka šodien viss nokārtosies. Rītdien tā vai šā jādodas pie veta.
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Lindita Piektdiena Marts 20, 2009 3:38 pm

Mums vets teica, ka var oglīti iedot un kumelīšu tēju šādos gadījumos!
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  kristucis1 Piektdiena Marts 20, 2009 3:40 pm

kumelīšu tēju ūdens vietā?? vai kā? suns taču labprātīgi nedzers kumelītes! :lol: :lol:
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Ronija Piektdiena Marts 20, 2009 3:44 pm

kristucis1 rakstīja:kumelīšu tēju ūdens vietā?? vai kā? suns taču labprātīgi nedzers kumelītes! :lol: :lol:

Nu ja mums sastreikojaas puncis - es kumeliishu teeju ar shprici leju mutee, un uudens vietaa ieleju, vinja labpraat dzer:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Lindita Piektdiena Marts 20, 2009 3:44 pm

Es gan nemēģināju to tēju, tāpēc nemāku teikt, bet oglīti gan iedevu!
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Ronija Piektdiena Marts 20, 2009 3:46 pm

Lindita rakstīja:Es gan nemēģināju to tēju, tāpēc nemāku teikt, bet oglīti gan iedevu!

Nu no personiigaas pieredzes - ljoti labs rezultaats, agraak devu fermentus, bet kopsh atklaajaam kumeliishu teejas speeku, nekaadas zaales vairs nedodu - saaku ar kumeliishu teeju - visaatraakais pozitiivais rezultaats.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  kristucis1 Piektdiena Marts 20, 2009 3:49 pm

ooo, paldies meitenes! kaut kā neaizdomājos dot ar šprices palīdzību! izmēģināsim!

paldies par atsaucību :)
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Ronija Piektdiena Marts 20, 2009 3:50 pm

kristucis1 rakstīja:ooo, paldies meitenes! kaut kā neaizdomājos dot ar šprices palīdzību! izmēģināsim!

paldies par atsaucību :)

Nu manjau noteikti nav jaastaasta, ka ar shprici bez adatas :D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  lilucis Piektdiena Marts 20, 2009 4:01 pm

Es saviem, ja gadās šķidrs vēders iedodu CaninePlus(vitamīnu, minerālvielu un gremošanas fermentu papildbarība ar aknu garšu)...es negaidu kamēr sāksies pamatīgas problēmas Evil or Very Mad
Kumelīšu tēja, ja šķidrs vēders, tad jādod savārīta, bet aplieta kumelīšu tēja padaa vēderu mīkstāku...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Lindita Piektdiena Marts 20, 2009 4:17 pm

Nu es jau arī negaidīju lielas problēmas...Bija šķidrs vēders, iedevu oglīti un bija oki!
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Ruby Piektdiena Marts 20, 2009 7:07 pm

MMMMMM kumeliishu teeja!!! Pepijai ir taa : kas var buut labaaks par tooooooooooo!!! Ja saozh ka es dzeru tad paliek pilniigi traka!!! Un nekauniigi lien kruuzee!!! Es biezhi dzeru jo man shad tad kungjis streiko un vienkaarshi arii garsho ( dzeru tikai dabiigo - no omes daarza pashas lasiito :) ) Nu sanaak driizaak ka dzeram meez abas - jo nav iespeejams palaist garaam to shaudiigo meeli manaa kruuzee :D
Kristuci - ceru ka viss sunucim driiz buus labi !!! Klau bet vai tu nemainiiji arii sauso bariibu??? Varbuut par strauju nomainiiji un taapeec taadas sekas tagad???
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Elīna Piektdiena Marts 20, 2009 9:06 pm

Esmu savam devusi Smektu- palīdz! Manam ar kumelīšu tēja garšo! Tagad mājā vienmēt ir Pro-Kolin pasta arī labi palīz!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  kristucis1 Piektdiena Marts 20, 2009 9:37 pm

Ruby rakstīja:MMMMMM kumeliishu teeja!!! Pepijai ir taa : kas var buut labaaks par tooooooooooo!!! Ja saozh ka es dzeru tad paliek pilniigi traka!!! Un nekauniigi lien kruuzee!!! Es biezhi dzeru jo man shad tad kungjis streiko un vienkaarshi arii garsho ( dzeru tikai dabiigo - no omes daarza pashas lasiito :) ) Nu sanaak driizaak ka dzeram meez abas - jo nav iespeejams palaist garaam to shaudiigo meeli manaa kruuzee :D
Kristuci - ceru ka viss sunucim driiz buus labi !!! Klau bet vai tu nemainiiji arii sauso bariibu??? Varbuut par strauju nomainiiji un taapeec taadas sekas tagad???

Nu iespējams par ātru pārmaiņas. Es vispirms nomainīju barību un dienu vēlāk iedevu nekad neēstu konservu.

Bet nu jau šķiet iet uz labo pusi. Nav mums kakiņa bijusi kopš vieniem... ja būtu pasliktinājies, tad jau pļūtītu cauru dienu. Es pie ūdens pievienoju veselu kapsulu ar acidobaktērijām- baltais pulverītis normalizē zarnu mikrofloru... izskatās, ka palīdz.
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  kristucis1 Piektdiena Marts 20, 2009 9:40 pm

Elīna rakstīja:Esmu savam devusi Smektu- palīdz! Manam ar kumelīšu tēja garšo! Tagad mājā vienmēt ir Pro-Kolin pasta arī labi palīz!

Jā, tā pastiņa toč darbojas.. atceros, kad cīnījos par Kņopītes dzīvību un bija mums gan pļutka, gan vemšana (draudēja samesties zarniņas), tad tā pasta ātri palīdzeja.
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Ruby Sestdiena Marts 21, 2009 1:32 am

kristucis1 rakstīja:
Nu iespējams par ātru pārmaiņas. Es vispirms nomainīju barību un dienu vēlāk iedevu nekad neēstu konservu.

Bet nu jau šķiet iet uz labo pusi. Nav mums kakiņa bijusi kopš vieniem... ja būtu pasliktinājies, tad jau pļūtītu cauru dienu. Es pie ūdens pievienoju veselu kapsulu ar acidobaktērijām- baltais pulverītis normalizē zarnu mikrofloru... izskatās, ka palīdz.

Klau - vai sauso bariibu nomainiiji taa vienaa dienaa vai mainiiji pamazaam??? Sausaa bariiba jaamaina vismaz 7-10 dienu laikaa - pirmo dienu triis gabalinjus jaunaas bariibas + vecaa bariiba , otrajaa dienaa 6 gabalinji jaunaas + vecaa bariiba , treshajaa dienaa.......un taa taalaak liidz nonaakam liidz 7-10 dienai kad paarsvaraa bljodinjaa ir tikai jaunaa bariiba. Tas ir ljoti svariigi un ja to neieveero tad rezultaats ir tieshi taads ar kuuru tu tagad ciinies :|
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Elīna Sestdiena Marts 21, 2009 2:20 pm

Ruby rakstīja:
Klau - vai sauso bariibu nomainiiji taa vienaa dienaa vai mainiiji pamazaam??? Sausaa bariiba jaamaina vismaz 7-10 dienu laikaa - pirmo dienu triis gabalinjus jaunaas bariibas + vecaa bariiba , otrajaa dienaa 6 gabalinji jaunaas + vecaa bariiba , treshajaa dienaa.......un taa taalaak liidz nonaakam liidz 7-10 dienai kad paarsvaraa bljodinjaa ir tikai jaunaa bariiba. Tas ir ljoti svariigi un ja to neieveero tad rezultaats ir tieshi taads ar kuuru tu tagad ciinies :|

Tas atkarīgs arī no suņa, es savam pamazām nevaru nomainīt, jo jaunā barība tiek izlasīta un apēsta, bet vecā pa grīdu izmētāta! Es gan nelieku tikai 3 gabaliņu jauno, bet kādu 1/4 jauno un 3/4veco! Un nav bijušas nekādas problēmas! :)
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Ruby Sestdiena Marts 21, 2009 2:34 pm

Elīna rakstīja:

Tas atkarīgs arī no suņa, es savam pamazām nevaru nomainīt, jo jaunā barība tiek izlasīta un apēsta, bet vecā pa grīdu izmētāta! Es gan nelieku tikai 3 gabaliņu jauno, bet kādu 1/4 jauno un 3/4veco! Un nav bijušas nekādas problēmas! :)

Aha tas labi ka nav bijushas nekaadas probleemas! Bet buutiibaa jau juus ar to dariet pamazaam tikai mazliet aatraakaa veidaa :)
Man ir bail riskeet ar liekaam caurejaam,liekiem vetapmekleejumiem liidz ar to arii lieki izdevumi un mokas 😢 taapeec daru visu peec programmas kaa mani maacija vets un audzeetaaja :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Elīna Sestdiena Marts 21, 2009 3:19 pm

Ruby rakstīja:
Elīna rakstīja:

Tas atkarīgs arī no suņa, es savam pamazām nevaru nomainīt, jo jaunā barība tiek izlasīta un apēsta, bet vecā pa grīdu izmētāta! Es gan nelieku tikai 3 gabaliņu jauno, bet kādu 1/4 jauno un 3/4veco! Un nav bijušas nekādas problēmas! :)

Aha tas labi ka nav bijushas nekaadas probleemas! Bet buutiibaa jau juus ar to dariet pamazaam tikai mazliet aatraakaa veidaa :)
Man ir bail riskeet ar liekaam caurejaam,liekiem vetapmekleejumiem liidz ar to arii lieki izdevumi un mokas 😢 taapeec daru visu peec programmas kaa mani maacija vets un audzeetaaja :)

Tā es mēģināju no sākuma, bet vairs tā nedaru, jo nav jēga, viņš tāpat izlasa tikai jauno un veco neēd! :)
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  kristucis1 Sestdiena Marts 21, 2009 3:58 pm

Elīna rakstīja:

Tā es mēģināju no sākuma, bet vairs tā nedaru, jo nav jēga, viņš tāpat izlasa tikai jauno un veco neēd! :)

jā, mani suņi arī izēd jauno un veco atstāj :roll:
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Elīna Sestdiena Marts 21, 2009 4:25 pm

Kristucis1, kā jūtas sunīte????
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Ruby Sestdiena Marts 21, 2009 10:55 pm

mums ir otraadi - eed tikai veco - jauno pati vari eest - nu bet es no rokas iemaanu. Esam jau tik divreiz mainiijushi - no RC staartera un RC puppy un peec no RC puppy uz RC Chi adult. Kaut gan viena un taa pati marka - es taapat uzmaniijos un mainiiju pamazaam 7-10 dienas.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Par šķidru vēderu! Empty Re: Par šķidru vēderu!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā