Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pote pret ércém....

+6
Māriņa
Elīna
Ronija
Ruby
Eliina
Silkite
10 posters

Go down

Pote pret ércém.... Empty Pote pret ércém....

Post  Silkite Svētdena Marts 22, 2009 11:16 pm

Pavasaris ir sàcies un visàdi moshkjiishi arii ir pamodushies :shock: pagàjusho gan ar vetu runàjàm ka vajadzétu suni vakcinét pret ércém,bet tà kà vinjam vél nebija tie 6 mén.(pie mums agràk negrib potét pret ércém) vajadzéja pagaidiit,bet tad kaut kà aizmirsàs un nesapotéju,iestàjàs ziema .... Evil or Very Mad nu ir pavasaris un atceréjos ka ir érces un ir doma potét,bet gribétu dzirdét juusu domas par potéshanu pret ércém :!: :!: :!: vai esat potéjushi??un kà sunjuks juutàs péc tam? :suspect:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Eliina Svētdena Marts 22, 2009 11:18 pm

vai tad suni var saslimt ar ecu encifaliitu? man laukos suni pa vasaru pilni ar ercem un vel neviens nav nobiedzies lol!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Silkite Svētdena Marts 22, 2009 11:19 pm

Eliina rakstīja:vai tad suni var saslimt ar ecu encifaliitu? man laukos suni pa vasaru pilni ar ercem un vel neviens nav nobiedzies lol!

nezinu vai var nobeigties,tàpéc jautàju lol!
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Ruby Svētdena Marts 22, 2009 11:47 pm

Par sho ar neko daudz nezinaashu jo neesmu sastapusies. Sheit pie mums ja izbrauc no valsts ( aarpus UK un IRL ) tad atpakal iebraucot 24-48 stundas pirms jaabuut tam treatment pret eerceem - bet es nezinu vai taa ir pote. Rakstiits - cits kaa eerchu siksninja! Zinu veel ka pie mums ir ljoooooti maz vinjas, taapat kaa odi un tamliidziigas lietas :D
Buus jaauzjautaa vetam starpcitu - kaads tieshi ir tas eerchu treatment ko jaaveic lai iebrauktu veiksmiigi atpakalj valstii!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Ronija Svētdena Marts 22, 2009 11:49 pm

Es esmu redzeejusi liidziigus pilinaamus preteerchu pilienus skaustaa, peec taada pasha principa, kaa pret blusu pilieni, par poteem gan neko nezinu.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Silkite Svētdena Marts 22, 2009 11:52 pm

Ronija rakstīja:Es esmu redzeejusi liidziigus pilinaamus preteerchu pilienus skaustaa, peec taada pasha principa, kaa pret blusu pilieni, par poteem gan neko nezinu.

nu es sho pilienus lietoju pagàjusho vasar :D kas bija pret blusàm,odiem un ércém.bet cik nopratu pote tomér efektiivàka, ja iekozh slima érce jo pilieni tikai (mégjina aizbaidiit) :roll: tàpéc esmu nezinjà ;)
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Ronija Svētdena Marts 22, 2009 11:55 pm

hmmmmm, tad man rodaas cita veida jautaajums, vai tad sunji no eerceem var ko sakjert?? jo ja pareizi atceros eerchu encefaliits sunjiem nav, bet pret laima slimiibu pat cilveekiem nav vakciinas... Vai tik taa nebuus kaarteejaa medikamentu razhotaaju palaistaa piile, ka sunji jaavakcinee arii pret eerceem.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Silkite Pirmdiena Marts 23, 2009 12:01 am

Ronija rakstīja:hmmmmm, tad man rodaas cita veida jautaajums, vai tad sunji no eerceem var ko sakjert?? jo ja pareizi atceros eerchu encefaliits sunjiem nav, bet pret laima slimiibu pat cilveekiem nav vakciinas... Vai tik taa nebuus kaarteejaa medikamentu razhotaaju palaistaa piile, ka sunji jaavakcinee arii pret eerceem.

iespéjams ;) es tik atceros pie veta uzgaidamà telpà bija liels plakàts as véstija "Vai esat jau sapotéjushi suni pret ércém".tik protams ar savu puscauro galvu tà arii aizmirsu pajautàt :oops: tuvojàs ikgadu potes un tad gan noteikti pajautàshu :!: :!: :!: lai vairs nemociitos nezinjà,kas tagad grauzh Twisted Evil
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Ruby Pirmdiena Marts 23, 2009 12:25 am

Paskatiijos Googlee - jaa vakcinee pret eerceem - Laima slimiibu. Bet it kaa ieteicams vairaak lauku sunjiem, pilseetas sunjiem neesot nepiecieshamiibas.
Bet taas vakciinas jau taa ir daudz un jo vairaak jo sliktaak pashiem sunjukiem :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Silkite Pirmdiena Marts 23, 2009 12:43 am

Ruby rakstīja:Paskatiijos Googlee - jaa vakcinee pret eerceem - Laima slimiibu. Bet it kaa ieteicams vairaak lauku sunjiem, pilseetas sunjiem neesot nepiecieshamiibas.
Bet taas vakciinas jau taa ir daudz un jo vairaak jo sliktaak pashiem sunjukiem :(

es arii ko liidziigu tiko lasiiju ;) ,bet més biezhi uz mezhu staigàt braucam :shock: un tomér shii pote nav 100% garantéta(cilvéku domas dalàspar to nepiecieshamiibu).cik lasiju japotéjas ir 3 reizes(potes cena ir ap 70e) jàsàk potéties pavasara sàkumà un nevar nokavét nàkosho vakciinu :suspect: nezinu,laikam lietoshu tos pashus pilienus un miers:D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Elīna Pirmdiena Marts 23, 2009 10:24 am

Siksniņas tikai atbaida, bet pilieni, ja ērce iekož nobeidz viņu!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Māriņa Pirmdiena Marts 23, 2009 11:58 am

Nju taa kaa mes pagaajushogad braucaam ar laivaam 3 dienas un ar visiem sunjukiem, tad es lietoju Frontline smidzinaamo liidzekli, kas esot ljoti efektiivas pret eerceem. Pie upes pljavaa pamaniiju, ka Vivim ir spalvaa eerce. iznjeemaam, vinja bija kaa taada paralizeeta, nebija piesuukusies - taa kaa lidz!!! cheers Tik padaargs bija..... :(
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Leila Pirmdiena Aprīlis 20, 2009 3:22 pm

Kāds nezin kur var nopirkt herba max produkciju?Interesē tieši sprejs pret blusām,ērcēm.Internetveikalos skatījos,tā spreja nav.Kurā zooveikalā varētu būt.Cik esmu skatījusies nekur nav tā produkcija.
http://www.naturalbestproducts.net/gamme/produits/max/lotion.jpg
Leila
Leila
Profesional
Profesional

Number of posts : 259
Join date : 05.03.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  inly&bugy Pirmdiena Jūlijs 26, 2010 6:18 pm

Mums ir līdzeklis gan blusām, gan ērcēm. Bet jautājums, cik bieži viņu var lietot? Bieži ejam ārā un izskatās, ka tiklīdz līdzeklis iziet tā blusas klāt. Pagājušā nedēļā atkal iepilināju to līdzekli skaustā, bet visas brīvdienas suns pa ezeru dzīvojās, tas līdzeklis diez tagad ir efektīvs? Vai es varu tagad atkal to iezieķēt?
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Ruby Pirmdiena Jūlijs 26, 2010 6:59 pm

Atkariibaa kaads liidzeklis, ir citi uz 30 dienaam, ir citi uz 45 dienaam, ir citi uz 3 meeneshiem. Kaadu tu lieto?

Mums ir Advocate - blusaam, eerceem, sirdstaarpiem, ausu eerciiteem, visiem paareejiem paraziitiem, lietojam ik 45 dienas skaustaa. Divas dienas peec tam nedriikst buut nekaadas saskares ar uudeni, peec tam var :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  inly&bugy Pirmdiena Jūlijs 26, 2010 7:12 pm

man ir advantix, vienīgais, kas tur virsū rakstīts, ir "suņiem ar svaru līdz 4 kg".
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Ruby Pirmdiena Jūlijs 26, 2010 9:39 pm

Uz kastiites nekas nav rakstiits? Vai tu pa vienam peerc?

Cik atradu tad par uudeni rakstiits taa - ka ja taa tieshaam daudz sanaak pa tiem uudenjiem njemties tad var atkaartot to devu, bet ne biezhaak kaa vienreiz nedeeljaa, jo taa principaa vinji darbojas teoreetiski 30 dienas, bet praksee tas ir visas 45 dienas! Ja jaamazgaa ar shampuunu tad labaak to dariit divas nedeeljas peec shiis proceduuras (hmm man vets savaadaak staastija).

Kur tu taas pipetes peerc? Un cik maksaa? Es gribu nopirkt vairaakas kastiites kad buushu Latvijaa, jo man liekas ka LV ir leetaak, man ta kaa ar trijiem sunjiem katru meenesi 25-30 eiro tikai uz blusu zaaleem - nu pa gadu salasaas :32 Bet es gribu to Advocate (vienas firmas kas Advantix) jo mums vajag arii pret tiem drankjiem gliemezhiem un sliekaam :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  inly&bugy Otrdiena Jūlijs 27, 2010 8:25 am

Netā atradu izsmeļošāku info, tur gan nebija minēts, cik bieži to var lietot, bet tur bija sekojoša info: Advantix aptur blusas no košanas ātrāk par 5 minūtēm pēc tā pielietošanas. Tas nogalina 98-100% blusu, kas atrodas uz suņa 12 stundu laikā. Blusas, kuras uzlec vēlāk uz suņa tiek nogalinātas 2 stundu laikā.

Varbūt vienkārši vakar atrastā blusa pēc pastaigas vēl nebija paspējusi nosprāgt.
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Ruby Otrdiena Jūlijs 27, 2010 2:49 pm

Ljoti iespeejams ka nebija paspeejusi nospraagt! Bet ja taa turpinaatos, es laikam ko pamainiitu, nu uz kaadu citu liidzekli, ne jau visiem viens der. Bet arii ljoti iespeejams taapeec ka pa uudeni plunchaajaaties tapeec taa iedarbiiba tagad shvakaaka!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Kristīne Pirmdiena Maijs 23, 2011 12:02 pm

Sveikas, meitenes!
Vēlējos no Jums saņemt padomu un pieredzes info par ērču kodumiem. Anrī pirms trīs nedēļām bija piesūkusies ērce- to izrāvām, pirmās dienas viss bija ok, bet pusotru nedeļu atpakaļ ērces koduma vietā parādījās sārta pumpiņa. Sazvanījos ar vetu un man ieteica pumpiņu patīrīt ar ūdeņzaža sķidr., bet vairāk neko nedarīt. Šobrīd vēl tā pumpiņa nav nogājusi. Vai kādai ir bijusi pieredze ar līdzīgu lietu un kā šķite- vai man vajadzētu aizvest atrādīt vetam, vai varbūt lieki satraucos par to?
Kristīne
Kristīne
Newbie
Newbie

Number of posts : 6
Join date : 22.01.11
Dzīvesvieta : Rīga, Teika

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Silkite Pirmdiena Maijs 23, 2011 1:57 pm

Desam pagàjusho vasar érce iekoda.kad vets iznjéma érci bija mums pumpa roziiga(cik roziiga bija...neatceros vairs :32 ).tirijàm ar betadiinu,zinu ka ilgi pagàja kamér pumpa pazuda pilniibà.nekàdas citas komplikàcijas nebija novérotas.
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Lily Pirmdiena Maijs 23, 2011 2:07 pm

Sherijai trīs reizes bija ērces divu nedēļu laikā, un vienreiz vienā vietā (tas bija uz galviņas pie auss pamatnes) bija kādu laiku tāda uzpampusi pumpiņa sarkanīgi rozā, bet vispār nekādu sudzību no viņas, nekasijās un vispār nekā.. tagad jau viss nogājis.. un arī neko nelietojām, pacik mēs dzīvojam mežā mums tā nav reta parādība, ka sunim ir ērce piesūkusies, bet vienmēr viss beidzies labi (tfu tfu tfu)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Kristīne Pirmdiena Maijs 23, 2011 9:45 pm

Liels paldies par info. Pēc aprakstiem izklausās, ka viss ir ok un nav lieki jātrobelē vets ar šo jautājumu:)
Kristīne
Kristīne
Newbie
Newbie

Number of posts : 6
Join date : 22.01.11
Dzīvesvieta : Rīga, Teika

Atpakaļ uz augšu Go down

Pote pret ércém.... Empty Re: Pote pret ércém....

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā