Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

+10
Lindita
sirsninja
kristucis1
lilucis
Silkite
Ruby
Māriņa
Eliina
Elīna
Ronija
14 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Ronija Ceturtdiena Marts 26, 2009 6:28 pm

Taatad, shodien noleemu, ka jaapalutina mana princese ar ko jaunu. Jo nu jau vairs nezinu, kaa vinjai izpatikt un ko dot:)
Tika pienjemts leemums vaariit liellopu galja/daarzenju zupinju!

50 grami svaigas liellopa galjas
50 grami burkaanu
50 grami sarkanaas paprikas

Galju siiki sagriezu, vaariiju 30 minuutes, taa, lai kaartiigi miiksta. Pievienoju burkaanus un papriku, turpinaaju vaariit, kameer daarzeniishi bija miiksti.

Vikijai garshoja, no saakuma izeeda galju, tad papriku, burkaanus gan nedaudz atstaaja man:)

NB! Jaapieskata lai uudens, neizvaaraas un zupas sastaavdaljas nepiedeg:) Un nekaadas garshvielas:) (bet to jau mees visas zinam, vai ne?:) )

Lai garsho!

P.S. Zupinja pietiek kaartiigaam 2 porcijaam. Kopeejaas izmaksas - 32 santiimi. Hmmmmmmmm, der aizdomaaties, jo konservi izmaksaa daargaak:)


Pēdējo reizi labojis Ronija Ceturtdiena Marts 26, 2009 7:50 pm; labots 1 reizi
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Elīna Ceturtdiena Marts 26, 2009 7:07 pm

Es savam brokastīm vāru vistu sirsniņas ar burkāniem un puķkāpostiem. Nu, kādas 10 sirsniņas, 1/2 burkāns un un kādi 2 gab. saldēta puķkāposta! Visu katlā iekšā, puķkāposti izvārās ātrāk tos pirmos izņemu un turpinu vārīt kamēr burkāni mīksti! Un 2vu dienu brokastu porcijas gatavas!!!! Brokastu konservus esam nomainījuši pret šo! :)
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Eliina Piektdiena Marts 27, 2009 12:51 am

o cik jus chaklas cheers bus laikam man ari japamegina kaut kas uztaisiit
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Māriņa Piektdiena Marts 27, 2009 9:25 am

mees gan vairaak vaaram taadus kaa sauteejumus, galjinja, burkaani, paprika un riisi. :D
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Ruby Piektdiena Marts 27, 2009 4:05 pm

Mees liekam to sutinaamo sietu katlinjaa - un tad daarzeniishi - burkaaninji,pukjkaaposti,brokolji + kaada galjinja -lielopa vai vistas fileja. Un pati es arii taadus sauteetus labumus esmu iecieniijusi dikti un shausmiigi vienkaarshi!!!
Nekad neesmu meegjinaajusi likt klaat riisus,grikjus vai makaronus - bet daudz kur esmu dzirdeejusi ka liek. Cik daudz aptuveni var dot???
Veel maneejaas ir iecieniijushas shaadu eedienreizi - sariiveets svaigs burkaans + sariiveets svaigs gurkjis + sariiveets siera gabalinsh + oliivellja = mmmmmmm izlaiza visu liidz peedeejam:D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Silkite Piektdiena Marts 27, 2009 4:14 pm

Ruby rakstīja:Mees liekam to sutinaamo sietu katlinjaa - un tad daarzeniishi - burkaaninji,pukjkaaposti,brokolji + kaada galjinja -lielopa vai vistas fileja. Un pati es arii taadus sauteetus labumus esmu iecieniijusi dikti un shausmiigi vienkaarshi!!!
Nekad neesmu meegjinaajusi likt klaat riisus,grikjus vai makaronus - bet daudz kur esmu dzirdeejusi ka liek. Cik daudz aptuveni var dot???
Veel maneejaas ir iecieniijushas shaadu eedienreizi - sariiveets svaigs burkaans + sariiveets svaigs gurkjis + sariiveets siera gabalinsh + oliivellja = mmmmmmm izlaiza visu liidz peedeejam:D

es sariivéju svaigu burkànu un samaisu ar dabisko jogurtu vai gurkji(svaigu kà vienmér lol! ) sagriezhu mazos gabalinjos(protams bez mizas ;) ) un sajaucu arii ar dabisko jogurtu.Desam ljoti garsho cheers citreiz tur iemetu pa sausà bariibas graudinjiem vai vàriitas vistas gabalinjiem :bom: tas tà ,dazhàdiibai :roll:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  lilucis Piektdiena Marts 27, 2009 4:54 pm

Viens no mūsu ēdieniem:
150gr vistu sirsniņas,
150gr vistu akniņas,
apm.100-150gr liels burkāns(sagriežu šamo apmēram 4 daļās).
To visu sametu katlā un vāru kamēr mīksts. Tālākās darbības atkarīgas no iespējām. Agrāk to visu atdzesēju un griezu, tagad padzesētu lieku blendera smalcinātāja krūzē(katru daļu atsevišķi) un sasmalcinu un atpakaļ katlā buljonā. Tad atkal uzlieku vārīties un pieberu klāt 3 ēdamkarotes rīsu pārslu un pavāru maisot vēl 5 minūtītes. Un gatavs. Agrāk sanāca gabaliņos, tagad sanāk tāda kā pastētes masa :)
P.s. vistu sirsniņu un aknu vietā reizēm lieku vistu stilbiņus vai lasi, bet noteikti var likt jebkuru gaļu, kādu nu jūsu sunči ir iemīļojuši.
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  lilucis Piektdiena Marts 27, 2009 4:59 pm

Citreiz es savāru tikai gaļiņu un sasmalcinu...nu tā lai ir vairākām reizītēm un nolieku ledusskapī. Pirms ēst došanas apleju ar verdošu ūdeni ātrvārāmās auzu pārslas uzlieku kaut ko virsū lai pabriest minūtes 3-5 un tad piejaucu klāt jau iepriekš savārīto gaļiņu.
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  lilucis Piektdiena Marts 27, 2009 5:02 pm

Ruby rakstīja:Mees liekam to sutinaamo sietu katlinjaa - un tad daarzeniishi - burkaaninji,pukjkaaposti,brokolji + kaada galjinja -lielopa vai vistas fileja. Un pati es arii taadus sauteetus labumus esmu iecieniijusi dikti un shausmiigi vienkaarshi!!!
Nekad neesmu meegjinaajusi likt klaat riisus,grikjus vai makaronus - bet daudz kur esmu dzirdeejusi ka liek. Cik daudz aptuveni var dot???
Veel maneejaas ir iecieniijushas shaadu eedienreizi - sariiveets svaigs burkaans + sariiveets svaigs gurkjis + sariiveets siera gabalinsh + oliivellja = mmmmmmm izlaiza visu liidz peedeejam:D

Makaronus nevajag nekādā gadījumā dot. Rīsus un griķus var...arī auzu pārslas var... Es saviem griķus nevāru, jo Čiepai bija pamīksts vēders pēc ēdiena, kam glāt griķi. Cik man stāstīts un esmu lasījusi, tad vislabākās proporcijas suņa ēdienam ir 1/3 gaļa, 1/3 graudu produktu, 1/3 dārzeņi.
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Ruby Piektdiena Marts 27, 2009 5:04 pm

Silkite rakstīja:
es sariivéju svaigu burkànu un samaisu ar dabisko jogurtu vai gurkji(svaigu kà vienmér lol! ) sagriezhu mazos gabalinjos(protams bez mizas ;) ) un sajaucu arii ar dabisko jogurtu.Desam ljoti garsho cheers citreiz tur iemetu pa sausà bariibas graudinjiem vai vàriitas vistas gabalinjiem :bom: tas tà ,dazhàdiibai :roll:

esmu meegjinaajusi arii ar dabiigo jogurtu - negarshoja. Tas laikam tapeec ka zin kaa garsho "nedabiigais" jogurts - nu ar piegarshaam - jo tad meele shaudaas uz visaam puseem :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Ruby Piektdiena Marts 27, 2009 5:09 pm

lilucis rakstīja:
Makaronus nevajag nekādā gadījumā dot. Rīsus un griķus var...arī auzu pārslas var... Es saviem griķus nevāru, jo Čiepai bija pamīksts vēders pēc ēdiena, kam glāt griķi. Cik man stāstīts un esmu lasījusi, tad vislabākās proporcijas suņa ēdienam ir 1/3 gaļa, 1/3 graudu produktu, 1/3 dārzeņi.

Nu es jau ar taa pat domaaju par tiem makaroniem , bet dazhos labos konservos kurus esam meegjinaajushi ir klaat makaroni - nu taadi mazinji gan. Un esmu lasiijusi sunju graamataas ka pastu var dot hmmmm bet man iisti neaptiik shii kombinaacija - makaroni un suns :D
Grikjus esam nedaudz meegjinaajushas - bija okey - Pepijai (tpfu tpfu tpfu ) nekad nav bijis miiksts veeders - tieshi otraadi diezgan paciets ( taapeec kaulus vinjai vairs nedodu ).
Shodien pameegjinaashu uztaisiit auzu paarslas - Lurdesa veel nezin kas tas ir :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  kristucis1 Piektdiena Marts 27, 2009 11:41 pm

Buļļku forumā lasīju šādu:
(pati gan vēl uztaisījusi neesmu)
Izvāra aknas, kad aknas gatavas, tās izņem un noliek bļodiņā. ūdenim, kur aknas vārījās, pievieno mannu un pēc tam izvārītās aknas.
Kaut kā tā!
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Ruby Svētdena Marts 29, 2009 9:50 pm

Aizvakar apleeju auzu paarslas un sajaucu ar kriksiiti konservinja un kriksiiti sariiveeta sierinja- garshas un smarzhas uzlaboshanai - ui dikti garshoja!!! Bljodinjas peec otraa piegaajiena bija spiidiigi izlaiziitas :D :D
Vakar uztaisiiju omletiiti un sajaucu ar sauso bariibu - Pepija eeda laiziidamaas bet Lurdesa
:sad: atteicaas vispaar ko taadu eest !!! Ljooooti interesanti !!! Pepija veel dabuuja Lurdesas porciju vakarinjaas un saderam ka bija paarlaimiiga :D :D :D
Cik biezhi var dot auzu paarslas??? Domaajams kaadas 2-3 reiziites nedeeljaa buutu okey???
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Ronija Svētdena Marts 29, 2009 9:54 pm

Kad man bija kolliji mums bija obligaati jaadod auzu paarslas, tiesa gan tikai aplietas, ne vaariitas - taas ir ljoti labas spalvai, preciizi ar ko, gan nepateikshu, bet spalva gan bija fantastiska:)

Taa, ka domaaju, ka var dot kaut katru dienu. Ljaunums no taa nebuus nekaads.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Ruby Svētdena Marts 29, 2009 10:00 pm

Ronija rakstīja:Kad man bija kolliji mums bija obligaati jaadod auzu paarslas, tiesa gan tikai aplietas, ne vaariitas - taas ir ljoti labas spalvai, preciizi ar ko, gan nepateikshu, bet spalva gan bija fantastiska:)

Taa, ka domaaju, ka var dot kaut katru dienu. Ljaunums no taa nebuus nekaads.

Skaidrs! Domaaju ka katru dienu mums neizdosies jo ir tendence ka viss aatri apniik - nu taa pat kaa jums :D Piemeeram biezpiens,vista,lielops ir noriebies liidz nelabumam. Tagad ieturam pauziiti un tad saaksim tos atkal piedaavaat :D :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Ronija Svētdena Marts 29, 2009 10:06 pm

Ha ha ha, bet tas jau vairumam siiko taa ir:)) Eedienkartei jaabuut plashai un izmekleetai:))))))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  sirsninja Pirmdiena Marts 30, 2009 8:10 am

Ronija rakstīja:Ha ha ha, bet tas jau vairumam siiko taa ir:)) Eedienkartei jaabuut plashai un izmekleetai:))))))
Bet no saimnieku shkjiiwja wiss taapat ir garshiigaaks! :lol:
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  lilucis Pirmdiena Marts 30, 2009 9:02 am

sirsninja rakstīja:
Bet no saimnieku shkjiiwja wiss taapat ir garshiigaaks! :lol:

Jā tā ir, bet nevajag ieradināt, ka suns dabū no saimnieka šķīvja...
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  sirsninja Pirmdiena Marts 30, 2009 9:33 am

lilucis rakstīja:
sirsninja rakstīja:
Bet no saimnieku shkjiiwja wiss taapat ir garshiigaaks! :lol:

Jā tā ir, bet nevajag ieradināt, ka suns dabū no saimnieka šķīvja...
Censhamies jau censhamies... Razz
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Lindita Pirmdiena Marts 30, 2009 9:58 am

Snifs man ir tāds arī nevisai draudzīgs, kaut gan cenšos visu laiku viņu socializēt! Reti ar kuru suni viņš sadraudzējas :(
Suņu skolā, kad bijām, tad rēja tikai uz lielajiem!
Cilvēki gan viņam patīk, izņemot tādi aizdomīgi tipiņi :D
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Sanita Pirmdiena Marts 30, 2009 8:55 pm

Jums te visādas labas receptes! cheers
Bet ziniet, manējā burkānus apēd un izvemj.. Varbūt tādēļ, ka tik bieži nedodu burkānus un kad dabū, tad norij..? Burkāni ir sarīvēti un vārīti bez garšvielām, tā kā nesaprotu, kas par vainu..
Domāju vairs nedod burkānus, bet pamēģināt auzu pārslas.. :)
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Ruby Pirmdiena Marts 30, 2009 9:47 pm

Sanita rakstīja:Jums te visādas labas receptes! cheers
Bet ziniet, manējā burkānus apēd un izvemj.. Varbūt tādēļ, ka tik bieži nedodu burkānus un kad dabū, tad norij..? Burkāni ir sarīvēti un vārīti bez garšvielām, tā kā nesaprotu, kas par vainu..
Domāju vairs nedod burkānus, bet pamēģināt auzu pārslas.. :)

Un svaigu burkaaninju esiet meegjinaajushi???
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Sanita Pirmdiena Marts 30, 2009 9:58 pm

Ruby rakstīja:
Sanita rakstīja:Jums te visādas labas receptes! cheers
Bet ziniet, manējā burkānus apēd un izvemj.. Varbūt tādēļ, ka tik bieži nedodu burkānus un kad dabū, tad norij..? Burkāni ir sarīvēti un vārīti bez garšvielām, tā kā nesaprotu, kas par vainu..
Domāju vairs nedod burkānus, bet pamēģināt auzu pārslas.. :)

Un svaigu burkaaninju esiet meegjinaajushi???

Pirms tam, senāk, mēģinājām, bet īpaši negribēja ēst..
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Ronija Pirmdiena Marts 30, 2009 10:05 pm

Es pieljauju, ka vinjai ir kaada organisma iipatniiba, kas burkaanus nepienjem. Tad neko - tos vienkaarshi nedodiet.


Pēdējo reizi labojis Ronija Pirmdiena Marts 30, 2009 10:13 pm; labots 1 reizi
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Sanita Pirmdiena Marts 30, 2009 10:11 pm

Ronija rakstīja:Es pieljauju, ka vinjai ir kaada organisma iipatniiba, kas burkaanus nepienjem. Tad neko - tos vienkaarshi nedodiet.

Es domāju, ka viņa ir atsitusies manī - es arī īpaši neēdu burkānus.. :D
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem! Empty Re: Receptes - mājās gatavotas pusdienas. Suņiem!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā