Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

+3
Lily
Silkite
Ruby
7 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Ruby Svētdena Jūlijs 05, 2009 8:59 pm

Taada kaa aptauja, uzsvars uz vaarda - NAKTī :
Vai esat kaadreiz aizdomaajushaas par sho pakalpojumu - ja nu kas???
Vai zinat cik ilgaa laikaa vareesiet sanjemt nepiecieshamo un neatliekamo paliidziibu kad (ja) taa buus nepiecieshama?
Cik taalu atrodas kliinika vai juusu vets, cik dzilji atrodas veta/kliinikas telefona numurs?
Vai uzskatat ka shis pakalpojums vareetu ietekmeet juusu veta/vetkliinikas izveeli???

Teiksim taa - naacaas saskaarties ar sho lietu un rezultaats noshokeeja!!! Biju paarliecinaata ka man ir mana Veta mobiilais numurs uz kuru vinju varu sazvaniit 24/7 - izraadiijaas ka nee :pale: un tas mani pat ljoooooti neapmierina!!!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Silkite Svētdena Jūlijs 05, 2009 9:17 pm

Esmu jau sen aizdomàjusies un atradusi divas vet kliinikas kas stràdà naktii un nav tàlu no màjàm(ap 5 min ar auto otra ap 10 min).un arii atradu vetàrstus kas izbrauc uz màjàm,ja vajadziigs-liidziigi kà àtrà paliidziiba. :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Ruby Svētdena Jūlijs 05, 2009 9:25 pm

Bet tas nav juusu Vets no tavas kliinikas?

Jautaaju jo man ar naacaas zvaniit citiem Vetiem/kliinikaam BET traki ir tas ka tas "jaunais" Vets neko nezina par manu suni un nezina arii zaales kas dotas u.t.t un traki ja naakaas satraukumaa veel visu zibens aatrumaa staastiit......
Nee nu shaa vai taa labaak jau ir nekaa nekas.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Silkite Svētdena Jūlijs 05, 2009 9:40 pm

Né,nav.muusu vets stràdà tikai liidz 19 vakarà.bet zinu ka citi veti var apskatiities desas dosjé un man nebuus jàstàsta lai iepaziistinàtu ar slimiibas vésturi!!! :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Ruby Svētdena Jūlijs 05, 2009 9:43 pm

WOW taa gan ir ko veerta izstraadaata sisteema!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Lily Svētdena Jūlijs 05, 2009 10:53 pm

mums ir bijuši daudz tādi gadijumi saistībā ar dzemdībām. Veta numuru zinam no galvas un kā pats vets teica:'' es nevaru aiziet droši gulēt jo nezinu vai tulit nepazvanīs un neizsauks '' Vets dzīvo netālu no mums, uz klīnikām braucam tikai uz operacijām bet vets vienmer tas pats :) Mums ļoti paveicies ar vetārstu. Ir bijis arī kad atbrauc vets un saka ka majas notiek svinibas vai kadi svetki un tad mums pašiem nēerti ka iztraucējām. :lol: :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Silkite Svētdena Jūlijs 05, 2009 10:56 pm

Ruby, un alergjijas ir ierakstiitas sarkanà kràsà,lai àtràk var ieraudziit(desai bija tà alergijiskà reakcija péc potes ikgadéjàs :( ).apskatiijos kad vets mekléja zàles nosaukumu ko bija izrakstiijis mums veta kolégjis.tad arii pati beidzot to dosjé apskatiiju kàrtiigi,jo pashai pieejas man nav :roll:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  sassaa Svētdena Jūlijs 05, 2009 11:07 pm

Mums gan labi mums vets netālu dzīvo ar mašīnu kādas 3 minūtes, bet viņš strādā pa nakti un ārkārtes gadījumos pats brauc uz mājām.
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Ruby Svētdena Jūlijs 05, 2009 11:48 pm

Jaa dziivojot Latvijaa (mazpilseetaa) bija taapat ka vieteejam Vetam vareeja piezvaniit jebkuraa laikaa :)

Tagad man vispirms ir jaazvana uz savu Vetkliiniku, tur ierunaata zinja un nosaukts mobiilais numurs (katru nakti cits), tad es zvanu uz to mobiilo, signaals liekas muuzhiigs, taalaak ja neviens nepacelj tad zvanu savieno ar centraali, kur cilveeks jautaa kas man vajadziigs un kur es atrodos, panjem manu numuru un vaardu - saka ka Vets tulinj atzvaniis. Vets atzvaniija peec kaadaam 5-10 min !!! Ok vaards pa vaardam, mazliet nomierinos un jautaaju ja nu kas uz kurieni man savs zveers jaaved, vinja atbild uz blakus pilseetu, kas ir apmeeram kaadi 15 km no mums!!! Vienkaarshi nespeeju tam ticeet un uzskatu ka tas normaali!
Protams uzreiz samekleeju un sazvaniiju citu Vetu, kursh bija daudz daudz tuvaak. Bet arii it kaa 30 min pirms doshanaas jaadod zinja, lai vinsh var doties uz kliiniku un muus tur sagaidiit....... shokeejoshi 😢 Vareetu padomaat ka atrodos uz citas planeetas......
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Silkite Svētdena Jūlijs 05, 2009 11:55 pm

Ruby,tu jau zini ka esmi zinjkàriiga icon49 kàpéc vajadzéja vetu naktii??kaut kas ar suniishiem notikàs? :icon70:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Ruby Pirmdiena Jūlijs 06, 2009 12:13 am

...
Pepiits mani sabaidiija ar nejauku riistiishanos 😢
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Liliana Kendra Svētdena Aprīlis 18, 2010 12:22 am

Meitenes...man tikko sunite pakrita no gultas(AK DIEVS),es tagad sezu un domaju-vai javed tagad pie arsta,vai riit,vai nevest....vinja mazliet paraudaja un aizgaja guleet...kjepas un galva nesaap(PALDIES DIEVAM) KO TEIKSIET????????????? ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? 958469
Liliana Kendra
Liliana Kendra
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 11.04.10
Age : 39
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Eliina Svētdena Aprīlis 18, 2010 12:30 am

piecel vinu un kartigi, bet uzmanigi izcamdi paskaties, vai vinai kaut kas nesap. pavero ka vina iet vai neklibo vai nav lauzsta kepa...
tad zino ka ir. ja pamani ko aidzomigu labak ritu negaidit,jo maza ir loti mazina un ja ir kaut kas dzivibai bistas ir loti gruti izlgabt mazos ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? 31375 maza izmera del.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Eliina Svētdena Aprīlis 18, 2010 12:31 am

"Dr. Beinerts", SIA, Diennakts veterinārā klīnika - Ģertrūdes 101, 67 94 12 72

Kavet, diennakts veterinārā klīnika - Brīvības gatve 333a, 67 54 34 21

"BIOVET"diennakts veterinārā klīnika - Nīcgales 32, 67 70 40 34

Veterinārā klīnika "Pļavnieki" - A.Saharova 2, Rīga, pie "MEGO" , 67 13 68 28


Pēdējo reizi labojis Eliina Sestdiena Maijs 22, 2010 12:52 am; labots 2 reizes
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  ajame Svētdena Aprīlis 18, 2010 12:38 am

Vii.. atceros kā Lote man visu laiku uz līdzenas(!!!) vietas krita un raudāja. Skrien pa grīdu, tad pēkšņi- paslīd un uz sāniņa. Paraud un diedz tālāk. Tad no trepju pirmā pakāpiena nokrita.. viņa man tāds rūpju bērns :)
kendra, turaties! :)
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Liliana Kendra Svētdena Aprīlis 18, 2010 12:39 am

Eliina rakstīja:piecel vinu un kartigi, bet uzmanigi izcamdi paskaties, vai vinai kaut kas nesap. pavero ka vina iet vai neklibo vai nav lauzsta kepa...
tad zino ka ir. ja pamani ko aidzomigu labak ritu negaidit,jo maza ir loti mazina un ja ir kaut kas dzivibai bistas ir loti gruti izlgabt mazos ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? 31375 maza izmera del.

ak Dievs ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? 31375 es iz4amdiju...galvu un mugurkaulu un kjepas....nenaud,tad nesap....uzliku uz gridu-iet normali....bet nav speliga-kad pakrita-taja bridi vinja spelejaas...un nepaspeju vinju nokjert....agrak nelecaja...redzeju ka pakrita itkaa uz kjepam....tagad aizgaja sava majinjaa...klusinjaa...gulj...
Liliana Kendra
Liliana Kendra
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 11.04.10
Age : 39
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Liliana Kendra Svētdena Aprīlis 18, 2010 12:41 am

Eliina rakstīja:dienakts veterinara klinika Ģertrūdes ielā 101, Rīga 67288539


PALDIES,Eliin ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? 841309
Liliana Kendra
Liliana Kendra
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 11.04.10
Age : 39
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Eliina Svētdena Aprīlis 18, 2010 12:42 am

nu nesatraucies, jacer ka viss bus kartiba,ja jau butu lauzsta kada kepa,tad jau vinai loti sapetu un to varetu pamanit.
maza vnk dikti sasitas laikam, cersim ka viss jums bus kartiba ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? 936116 pavero vinu vel pirms ej gulet un tad zino ka maza jutisies rita
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  ajame Svētdena Aprīlis 18, 2010 12:46 am

kendra, domāju, ka lūzumi nav.. jo ja būtu, tad būtu tāds raudiens viņaui, ka zosāda uzmestos. cerēsim, ka vienkārši pārbīlis un viss. Turaties :)
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Liliana Kendra Svētdena Aprīlis 18, 2010 12:51 am

nju ja,ceru bus labi...bet bail iet guleet.....a ar smadzenem nekas nevar but???? ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? 31375
Liliana Kendra
Liliana Kendra
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 11.04.10
Age : 39
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Liliana Kendra Svētdena Aprīlis 18, 2010 1:00 am

Eliina rakstīja:nu nesatraucies, jacer ka viss bus kartiba,ja jau butu lauzsta kada kepa,tad jau vinai loti sapetu un to varetu pamanit.
maza vnk dikti sasitas laikam, cersim ka viss jums bus kartiba ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? 936116 pavero vinu vel pirms ej gulet un tad zino ka maza jutisies rita


nju labi ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? 631758
Liliana Kendra
Liliana Kendra
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 11.04.10
Age : 39
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Liliana Kendra Svētdena Aprīlis 18, 2010 1:02 am

ajame rakstīja:kendra, domāju, ka lūzumi nav.. jo ja būtu, tad būtu tāds raudiens viņaui, ka zosāda uzmestos. cerēsim, ka vienkārši pārbīlis un viss. Turaties :)


nju ja,es ta ari domaju...galvenais lai ar galvu viss labi,ar galvaskaulu un smadzenem....ak...cik man tagad bil...blinnn... ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? 31375
Liliana Kendra
Liliana Kendra
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 11.04.10
Age : 39
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Ruby Svētdena Aprīlis 18, 2010 1:03 am

Vaiii turaties, bet izklausaas ka viss labi :) nu ar smadzeneem - ar chihiem ljoti jaauzmanaas ar avotinju it iipashi kuceeniem kameer vinsh veel valjaa - tad gan diez kas nav ja sasit tieshi tajaa vietaa :( Pavaktee pa nakti vai vinjai kas neuztuukst it iipashi galvinjaa, bet gan jau buus labi, vienkaarshi paarbijaas, man visi ir kritushi (laikam diezgan veiksmiigi) Roxis vispaar iet kaa zilonis - pie trepeem mums ir sprosts priekshaa bet vinja vienreiz paarleca paari tam sprostam un noshljuuca pa trepeem lejaa - affraid es gandriiz pagjiibu, bet shii nopurinaajaas un gaaja taalaak! Bet vinja man jau lielaaka - nu jau manas Pepiites (2.5 gadi) augumaa un lielumaa :D

Paskaties veel austinjaas iekshaa vai nav kaadi izdaliijumi no trieciena - assinis vai kaads cits shkjidrums?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Liliana Kendra Svētdena Aprīlis 18, 2010 1:13 am

Ruby rakstīja:Vaiii turaties, bet izklausaas ka viss labi :) nu ar smadzeneem - ar chihiem ljoti jaauzmanaas ar avotinju it iipashi kuceeniem kameer vinsh veel valjaa - tad gan diez kas nav ja sasit tieshi tajaa vietaa :( Pavaktee pa nakti vai vinjai kas neuztuukst it iipashi galvinjaa, bet gan jau buus labi, vienkaarshi paarbijaas, man visi ir kritushi (laikam diezgan veiksmiigi) Roxis vispaar iet kaa zilonis - pie trepeem mums ir sprosts priekshaa bet vinja vienreiz paarleca paari tam sprostam un noshljuuca pa trepeem lejaa - affraid es gandriiz pagjiibu, bet shii nopurinaajaas un gaaja taalaak! Bet vinja man jau lielaaka - nu jau manas Pepiites (2.5 gadi) augumaa un lielumaa :D

Paskaties veel austinjaas iekshaa vai nav kaadi izdaliijumi no trieciena - assinis vai kaads cits shkjidrums?

erams bus labi,vinja uzvedas ok,bet miegaina,nju ari jau laiks guleet.....vinja pat nepakrita-bet noleca-nez kas vinjai uznaca,ieprieks pie malas baidijas iet....vot blin teicu draugam nepieradinat pie gultas....tagad atzivinajas-laiza jau manu seju ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? 745189
Liliana Kendra
Liliana Kendra
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 11.04.10
Age : 39
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  ajame Svētdena Aprīlis 18, 2010 1:15 am

Tad jau jums viss kārtībā, nesatraucies ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? 745189
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!? Empty Re: ātrā neatliekāmaa palīdzība - tavam mīlulim - NAKTī !?!?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā