Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chi avotiņš

2 posters

Go down

Chi avotiņš Empty Chi avotiņš

Post  Lily Sestdiena Jūlijs 11, 2009 6:38 pm

Cik ilgā laikā jūsu čivaviņām aizauga avotiņš? :scratch: Manējai nav tāds diezko liels bet viņa tā aktīvi lēkā un zem gultas bieži spēlējas, tikko sasita galviņu un iekliedzās :shock: :( tagad viss ok, atkal jau lēkā :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Chi avotiņš Empty Re: Chi avotiņš

Post  Ruby Sestdiena Jūlijs 11, 2009 11:00 pm

hmm es taada ljoti zinosha shajaa jautaajumaa neesmu, bet esmu lasiijusi ka pilniiga avotinja (molera) var aiznjemt paaris vai vairaak meeneshus. Ir gadiijumi arii kad vinsh pilniibaa neaizveraas. Kaut kas bija mineets standartaa ar, bet tiesnesim iisteniibaa nav atljauts bakstiit chiha galvinju izstaadee! Uzmanieties gan no paarmeeriigas galvinjas glaudiishanas, bakstiishanas.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Chi avotiņš Empty Re: Chi avotiņš

Post  Lily Svētdena Jūlijs 12, 2009 9:37 am

Nu standartā ir rakstīts ka drīkst būs arī ar mazu avotiņu bet ja aizveras tad tas notiek līdz gada vecumam. Kā Pepijai bija? Man kautkā bail būtu ja pieaugušam sunim vel avotiņš būtu :pale: Nu mees galvinju vispār neglaudam lai austinjas uzceljaas :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Chi avotiņš Empty Re: Chi avotiņš

Post  Ruby Svētdena Jūlijs 12, 2009 11:58 pm

Es nemaz iisti neatceros tagad ar to Pepijas avotinju, kad tieshi vinsh aizveeraas :lol: Tagad taustot man it kaa liekas ka varbuut ir bishku pat valjaa, nu mazinsh mazinsh juutaas ka ir. Taa dikti negribas man vinju tur baksiit :lol:

Cik zinu tas ir tieshaam ljoti individuaali kuraa laikaa vinsh aizveraas, ir gadiijumi ka paaris meeneshu laikaa, ir gadiijumi kad triis gadu vecumaa pilniibaa aiztaisaas, citiem nekad. Ja beerniibaa vinsh ir dikti liels, tad iespeejams ka var neaizveerties pavisam. Bet tad gan jaaskataas ka nav "lielaa" galva, epilepsijas, gjiibonji u.c. bet noteikti ka ne visiem taa notiek.
Ja mazinsh tad nav ko satraukties, tik uzmaniities vajag bishku gan, bet nu nekas iipashi savaadaaks kaa ar tavaam Toyu meiteneem :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Chi avotiņš Empty Re: Chi avotiņš

Post  Lily Pirmdiena Jūlijs 13, 2009 11:17 am

ar to ''lielo'' galvu tu domaaji ''uudens galvu'' ? esmu dzirdējusi ka tieši chi tā bieži ir un tad ir visi tie gjiibonji u.t.t.:(

Nu mums avotiņš ir tāds apmēram kā rādītājprikta naga lielumā. Bet audzētāja teica ka ir labi, ka noteikti aizvērsies. Tad laikam nav tik traki. :lol:

es savaam toyu meiteneem spēlējoties situ knipjus pa galvu un vinjas pašas skrien sienā ar galvu un es tik smejos :D ar vinjaam var riktiigi iztrakoties bet mazā Šerija jāuzmana. :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Chi avotiņš Empty Re: Chi avotiņš

Post  Ruby Pirmdiena Jūlijs 13, 2009 3:07 pm

Jaa chihiem ir "uudensgalvas" un biezhi vien vetaarsti nezin par vinju "avotinjiem" un saak uzstaadiit visaadas diagnozes 😢
Liels avotinsh skaitaas taads kuru tu vari saskatiit uz chi galvinjas netaustot to, bet no malas redzeet pat kaa tas pulsee.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Chi avotiņš Empty Re: Chi avotiņš

Post  Lily Pirmdiena Jūlijs 13, 2009 4:13 pm

oo nee. Taa gan mums nav, tad mums ir mazs avotiņš bet viņu viegli atrast jo tieši tur kur ir avotinsh tur ir oranzh plekjiitis kas itka skaitas laimes ziime :):D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Chi avotiņš Empty Re: Chi avotiņš

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā