Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

No priekiem apchuraajaas???

+3
Ronija
Eliina
Ruby
7 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty No priekiem apchuraajaas???

Post  Ruby Ceturtdiena Novembris 26, 2009 4:23 pm

Ar Lurdesinju notiek kaut kas jociigs !?!? Pagaashnedeelj atbrauca draudzenes ciemos un pirmais kaa vinjas ienaaca pa durviim Lurdesa apchuraajaas affraid peec tam seedeeja uz diivaana un pieveersa vinjai lielu uzmaniibu - vinja tkal apchuraajaas!!! Shoriit no riita pieceelaamies un gultaa speeleejaamies - atkal sachuraajaas!!!
Vai man jaasaak uztraukties?? Liidz shim ir gadiijies taa diezhan reti - bet gadaas shad tad apchuraat cieminjus pirms tam, bet man liekas ka peedeejaa laikaa tas bishku pa traku!?!?! Varbuut apsaldeejusies?? Laukaa mums tagad nezheeliigas veetras un aukstums, tapeec pastaigaaties nemaz neejam nu ja kaadu otro nedeelju - vienkaarshi nav jeegas jo sunjus aizpuutiis pa gaisu affraid Daarzaa izskrien tik 10 sekundas nokaartoties un viss :(
Kaa izpauzhaas taadi iekaisumi vai citas lietas?? Varbuut arii taapeec ka gaidaama mekleeshanaas, nu jau 8 meeneshi ripaa peec pirmaas mekleeshanaas, vajadzeetu ta kaa buut!?!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Eliina Ceturtdiena Novembris 26, 2009 4:46 pm

curajot suns parada to ka tam cilvekam ir parsvars par vinu un vins aiz pazemiibas un lielajiem priekiem ka vinai tiek pieversta uzmaniiba apcurajas. citu izskaidrojumu es nezinu varbut kads kaut ko vairak var pateikt No priekiem apchuraajaas??? Icon_king
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Ruby Ceturtdiena Novembris 26, 2009 5:05 pm

:D paldies Eliin, lai nu kuram buutu paarsvars paar Lurdesu :D vinja mums taada kareiviiga kaa boss iet pa maaju lol!!!

Bet vispaar ja taa padomaa - Lurdesa nav no miiljsuniishiem, vinja ir pati par sevi patstaaviiga un neatkariiga, jaa patiik vinjai guleet kleepiitii bet ja saaksi buchot un glaudiit tad paliek stiiva un aizlaizhaas uz citu vietu - lai netraucee! Dauziities vinjai patiik bet ukjinaaties un miilinaaties - nee tas nav prieksh vinjas!

Jaameegjina kaut kaa tas noveerst, citaadi pie mums vairs neviens ciemos nenaaks lol! visi tiks apchuraati :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Ronija Ceturtdiena Novembris 26, 2009 7:04 pm

1. variants - tuvojaas mekleeshanaas.
2. variants - uriinpuusliits apsaldeets, vajadzeetu uriinanaliizes nodot.
3. variants - miiljuma uzpluudi uznaakushi :)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Lily Ceturtdiena Novembris 26, 2009 8:40 pm

Kad Odrija bija maziņa vienmēr kā atnācu ciemos viņa apčurājās un arī kad uz ielas satika cilvēkus apčurājās no laimes :)
Man Sherija katru dienu churaaja kad atnaacu no skolas, tagad esmu pieshaavusies pirmo minuti nenjemt rokas un nepieverst tadu uzmanibu lai nomierinas un tad ucināties. Savādāk ja uzreiz ņēmu rokās tad tiku apčurāta.

vel vienreiz es biju aizraukusi uz 2 nedēļām un atgriežoties Lily no prieka apčurājās :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Ruby Ceturtdiena Novembris 26, 2009 9:51 pm

Paldies meitenes, juus mani nomierinaajaat, skatiishos kaa buus, ja turpinaasies atkal taa pat tad iesim uz analiizeem. Ljoti iespeejams ka vinjai mekleeshanaas tuvojaas jo peedeejaa bij 8 meeneshi atpakalj, taa kaa buutu laiks. Biju satraukusies jo Pepis man taa nekad nedara :)

Jaa es jau visiem saku un maacu ka ienaakot pa durviim uzreiz nevar sunjiem likties virsuu un sapriecinaat vinjus tik ljoti ka vairs nesaprot ko dara - bet kursh tad mani klausa - kaa pa durviim iekshaa taa - aiiiiii vaiiiiii uiiiiiiii lol!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  sassaa Piektdiena Novembris 27, 2009 11:05 pm

Odrija vēljoprojām apčurājas kad es atnāku no skolas, bet viņa nevis vnk uzreiz laiž, be tpa tādiem sīkiem pilieniņiem, bet tomēr apčurājas. No priekiem apchuraajaas??? Lol

Lily - esmu tā mējģinājusi, bet nepalīdz. Tāpat kad sāku pievērst uzmanību tad ārdās un apčurājas No priekiem apchuraajaas??? Lol
Tāpēc es vienmēr kad atnāku mājās ar viņu sasveicinos ārā, savādāk apnicis mazgāt grīdu No priekiem apchuraajaas??? Lol
Es to neuzskatu par kautko sliktu, man tieši patīk, ka viņa tik laimīga ka pat aiz priekiem čurā un ja jau ārā tad jau nekas traks No priekiem apchuraajaas??? Lol
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Ruby Piektdiena Novembris 27, 2009 11:27 pm

Es tagad stingri noleemu ka nevienam nebuus sasveicinaaties ienaakot maajaas ar sunjiem, jo tas vinjiem kaitee, buus miers un kad nomierinaasies tad varees mieriigaa gaisotnee apostiities, uzskatu ka taa labaak :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Lily Svētdena Decembris 06, 2009 1:31 pm

Shonakt aiztaisiju savas istabas durvis un Sheriju nepanjeemu istabaa (parasti gulj manaa istabaa bet gultaa nenjemu kameer nemak pati uzlekt un nolekt) un vinja pachiiksteeja, pachiiksteeja un oma aizdzina uz savu gultiņu.... No riita dzirdu jau skraapeejaas un raud, ok ielaidu iekšā un kā ieraudzija mani tā apčurājās no laimes cheers laikam pa nakti ljoti paardziivoja, ka nevar ar mani guleet.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Ruby Svētdena Decembris 06, 2009 10:45 pm

Lily rakstīja:... gultaa nenjemu kameer nemak pati uzlekt un nolekt...

Kameer pati nemaak?? Tu domaa ka jebkad pati varees ielekt?? Pepijai jau paari diviem gadiem un nevienu reizi pati nav ielekusi lol! Chihem kaajas laikam pa iisu,tapeec varbuut arii nekad neieleks pati cheers

Lurdesa man pincherveidiigais atsperiigais - ieleks jebkuraa augstumaa, briizhiem pat baisi paliek cik augstu vinja var uzlekt Twisted Evil
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Lily Svētdena Decembris 06, 2009 10:48 pm

Nu ja neiemaaciisies ari ielekt tad gultaa nenjemshu jo vinja nemaak nolekt! Vienreiz kaa leca taa uz mutes bija! Un pa nakti vinja iet nokartoties, tapec vinja nevar but gultaa. Bet domaaju gan, ka iemacisies ar laiku ielekt ;)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Ruby Svētdena Decembris 06, 2009 10:51 pm

Nu varbuut iemaaciisies, bet domaaju ka nee :) Tev vajag kjebliiti vai sunju trepes pie gultas. Bet nav jau slikts variants ka negulees gultaa, jo ja vinjai bishku bosiigaaks raksturinsh tad tas ka gulees gultaa veel vairaak izlutinaas vinju :) Bet to jau tu pati maniisi :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Māriņa Svētdena Decembris 06, 2009 10:53 pm

Mums ir tieši pie gultas suņukiem maziņš ķeblīts, pa kuru viņas iekāpj gultā un arī smuki tiek zemē. Mans vīrs tikai parā'dija pāris reizes kā tas darāms un skola bija rokā cheers
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Ruby Svētdena Decembris 06, 2009 11:00 pm

Mums ir kaapniites pie gultas un pie diivaana. Jaa un super aatri iemaaciijaas arii Pepija un tagad ja gadaas ka kaapniites nostumtas malaa un vinja ir gultaa tad chiikst un sauc lai naak paliigaa - pati nelec lejaa - kas ir super kaa iemaaciijusies :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  ajame Svētdena Decembris 06, 2009 11:17 pm

Mums arī tagad būs jākrāmē atkal spilveni. Bijām jau noņēmuši nost, Lote lēkāja kā zaķis- augšā un lejā.. Tagad krāmēsim atpakaļ.
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Lily Svētdena Decembris 06, 2009 11:27 pm

nu es jau neuzskatu, ka sunim ir obligāti jāguļ gultā Razz Sherija labi iztiek arii ar manu rocinju kaa mazs beerns :))))) lol! gulj blakus gultai. Pietiek man ar divaam knosiigaam peleem lol! kas shonakt zem segas sakaavaas lol!
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Ruby Svētdena Decembris 06, 2009 11:32 pm

Nee nee protams ka nav obligaati jaagulj gultaa, maneejaas tak ar gulj pashas savaas guultinjaas pa nakti, pie manis nav atljauts, tikai no riita vinjaam ir atljauts ieliist pie manis gultaa :) Pa nakti arii taas sunju trepiites nostumju malaa.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Lily Svētdena Decembris 06, 2009 11:40 pm

Nu es jau njemtu ja nebutu bail par to, ka izkritiis vai atkal taisiisies droshsirde lekt lejaa un ar mizigu blikskji galvu atsist lol! Bet man vieglak gulet kad nav jadoma uz kuru pusi griezties, Lora vienmer izskataas ljoti neapmierinaata kad es vinjai uzguljos virsuu!! lol! lol! Dazhreiz izdvesh taadu skanju itkaa starp ruucienu un nopuushanos kad esmu vinju iztrauceejusi :DDD
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Ruby Svētdena Decembris 06, 2009 11:44 pm

Es nevaru izguleeties kad vinjas blakus gulj, jo baidos ka kaut kas notiksies, taapeec jau no pasha spirmaas dienas katrs guljam savaa gultinjaa!!
No riita tad es jau taada puspamodusies tad vinjas var kaadu stundinju pasildiities :) bet Pepijai atljauju tikai pie kakla man guleet, zemaak nekaadaa gadiijumaa, vinja to zin un izpilda manus noteikumus :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Lily Svētdena Decembris 06, 2009 11:51 pm

Kapec Pepiite driikst tikai pie kakla tev gulet? :D :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  ajame Svētdena Decembris 06, 2009 11:53 pm

Mums Lote gan guļ zem segas. Man jau patīk ar 4 zvēriem gulēt kopā- 2 kaķi, suns un vīrs. Tiaki pa nakti dažreiz karsti paliek, ja logs nav vaļā. Kad esmu kaut kur citur- ciemos piemēram- man grūti aizmigt, jo zvēru nav blakus :(
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Ruby Svētdena Decembris 06, 2009 11:54 pm

Tapeec lai es vinjai neiesperu ar kaaju, vai neizgruuzhu no gultas ar kaaju, vai arii ar roku lai neiesitu vai neizgruuzhu :) Es meetaajos un spaardos un kaujos kad gulju LOL nu bet vismaz galvu es mieriigi turu Twisted Evil
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Eliina Pirmdiena Decembris 07, 2009 12:02 am

Ruby- aaahahahahaha No priekiem apchuraajaas??? Lol savu viru vel nesi nospardiijusi?!
nja tev vina dikti maza, man piemerma ari ir bail ko nodarit strausliem suniem/kuceniem. kad ar saviem kucniem guleju gulta,tad visu laiku biju nemieriga. pie Shaneles jau esmu pierdusi,bet ja ir kads mazaks un trauslakas,tad ir bailgi
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Ruby Pirmdiena Decembris 07, 2009 12:03 am

Nee Eliin jo vinsh arii kaujaas LOL!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Lily Pirmdiena Decembris 07, 2009 12:04 am

hahaha. tieshaam Ruby, viirs tev nav zilumains? lol! Nu tieshi tapeec vairak par 2 sunjiem gultaa nevaru panjemt ;)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

No priekiem apchuraajaas??? Empty Re: No priekiem apchuraajaas???

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā