Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kāpēc suns nenokārto dabiskās vajadzības?

4 posters

Go down

Kāpēc suns nenokārto dabiskās vajadzības? Empty Kāpēc suns nenokārto dabiskās vajadzības?

Post  Kitija Pirmdiena Janvāris 11, 2010 10:03 pm

Hugo nopirku kombinzonu... un kad izejam laukaaa vinsh var staigaat ilgi un dikti, bet nenokaartojas ne pa mazam ne pa lielam! Tikliidz novelku kombinzonu taaa uzreiz viss naak pa visiem galiem aaraa... :( varbuut vinsh domaa ka tas kombinzons ir priekshaa vai kaa... es nesaprotu... bigsmiles91 varbuut kaadai veel ir taa gadiijies??? ko var dariit lietas labaa?
Kitija
Kitija
Profesional
Profesional

Number of posts : 205
Join date : 05.03.09
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kāpēc suns nenokārto dabiskās vajadzības? Empty Re: Kāpēc suns nenokārto dabiskās vajadzības?

Post  Twixy Otrdiena Janvāris 12, 2010 1:22 pm

Dendijs vispar atsakas nesat savu kombinezonu... bigsmiles91 icon25 un es neko nevaru padarit... :Chihuahua9:
Twixy
Twixy
Profesional
Profesional

Number of posts : 267
Join date : 19.10.09
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kāpēc suns nenokārto dabiskās vajadzības? Empty Re: Kāpēc suns nenokārto dabiskās vajadzības?

Post  Ruby Otrdiena Janvāris 12, 2010 5:02 pm

Jaa taa ir ,ljoti daidzi sunjuki nejuutas eerti ja apgjeerbam ir kaajinjas un neko nedariis laukaa :(
Man Lurdesinjai taa ir, ilgi un dikti kameer pierada pie kaada apgjeerba, tagad kleitinja vai dzhemperiishi ir ok, bet kas ar kaajinjaam - to nee!!
Pepija radinaata jau no pashas beerniibas, neko nesaka par kombenzoniem, bet vinjai vinji kriit nost, kaajas iisas :( Taa mums visi kombenzoni staav plauktinjaa smukumam un viss LOL
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kāpēc suns nenokārto dabiskās vajadzības? Empty Re: Kāpēc suns nenokārto dabiskās vajadzības?

Post  sassaa Otrdiena Janvāris 12, 2010 10:07 pm

Manai gan ar kombinezonu nebija problēmas uzreiz kā izgāja ārā tā nokārtojās un viss bija kārtībā.

Es pat nezinu vai tas ir labi tā darīt (jo ciesties ir ļoti slikti gan cilvēkam gan sunim - bojā vēderā visus tos orgānus)
Bet varbūt vari mējģināt nevilkt nost to kombinzonu līdz nokārtosies - agrāk vai vēlāk tāpat vair snevarēs nocesties. Un ka dizdarīsies iedod kādu sieriņu vai ko tādu un kārtīgi uzslavēt.
Meitenes palīdziet - vai t'būtu labi vai slikti darīt.?
Vienkārši tas bija vienīgais kas ienāca prātā.
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Kāpēc suns nenokārto dabiskās vajadzības? Empty Re: Kāpēc suns nenokārto dabiskās vajadzības?

Post  Ruby Trešdiena Janvāris 13, 2010 4:44 pm

Domaaju ka nav iipashi gudri mociit suni kombenzonaa ka vinsh nevar un negrib nokaartoties :( Taa var iedziivoties arii kaadaas nieru probleemaas!!!
Bet par cik Hugo pagaidaam ir probleemas ar kaajinjaam tad es neieteiktu vispaar taadus kostiimus valkaat, taads arii ir viens no iemesliem kaapeec es Pepijai nevelku un nemaz nemekleeju shos kostiimus :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kāpēc suns nenokārto dabiskās vajadzības? Empty Re: Kāpēc suns nenokārto dabiskās vajadzības?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā