Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vitamīni!

+8
Ruby
Lily
Eliina
Elīna
Buciitis
ajame
Silkite
Sanita
12 posters

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  ajame Sestdiena Marts 06, 2010 11:05 am

Es domāju, ka nē. Vnk varbūt atšķirās daudzums.
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Silkite Sestdiena Marts 06, 2010 11:34 am

A tās eļļas neatšķiras starp suņu un cilvēku??[/quote] es domàju ka gan nedaudz(zhél ka izmetu pudeliiti,buutu uzrakstiijusi kas tur iekshà bija).
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Ruby Sestdiena Marts 06, 2010 1:47 pm

Man liekas ka bishku atshkjiraas gan, bet paarliecinaata neesmu! Es paskatiishos veelaak kas rakstiits uz taas mencu aknu elljas pudeles, bet taa lasha elljas pudele man vairs nav, man ir maajaslapa kuraa peerku vinju ( http://www.paddypaw.co.uk/products_salmon_oil.html ) un tur saliidzinaajumam rakstiits ka lasha ellju var dot sunim visu laiku, jo vinja nav paarbaazta ar vitamiiniem A un D, kas sunim nav vajadziigs visu laiku, taapeec mencu aknu ellju padod kaadu laiku un paartrauc, bet lasha ellju var dot visu laiku :) Lasa ellja ne tikai paliidz aadai un spalvai bet arii uzlabo sunja imunitaati, uztur lociitavas kaartiibaa, piemiit pretiekaisuma efekts, laba sirdij un paareejiem orgaaniem :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  ajame Sestdiena Marts 06, 2010 4:57 pm

Mums lielajam sunim bija parakstītas kaut kādas kapsulas ar eļļu (neatceros kādu). Tās vajadzēja pirkt cilvēku aptiekā. Bet mums jau suns ~30kg un viņam vajadzēja dot pa kapsulai dienā. Tojam droši vien vajadzētu 2 pilienus tikai :)
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Silkite Sestdiena Marts 06, 2010 8:32 pm

vinjiem klàt nàk dozétàja traucinjhs Vitamīni! - Page 2 68782 atziime bija sàkot no 1kg uz dziivnieku.
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Sanita Sestdiena Marts 06, 2010 9:33 pm

Varbūt kāda vietējā dāma (LV teritorijā dzīvojoša) ir manījusi šo laša eļļu kādā zoo vai kur citur??
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Ruby Svētdena Marts 07, 2010 3:13 pm

Man nav ne jausmas Sanit, bet domaaju ka ja tu piezvaniisi piemeeram uz savu vetkliiniku, savam vetam vai maasinjai kas tur seezh, vinji tev noteikti pateiks kur taadu dabuut, ja pashiem nebuus :)

Mums abaam pudeliiteem bija tas pumpiitis ar, es neko daudz smalki nemeeriju, katrai vienu "pump" un viss :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  kristucis1 Svētdena Marts 07, 2010 8:09 pm

Es vitamīnus pērku pie veta. Saucas laikam CP Cani Vit. Vēl zooveikalos pērku tādas sirsniņas spalvai un ādai. Kāds man teica, ka tas ir tikai kā našķis un spalvai neko nedod. Mana pieredze gan rāda pilnīgi pretējo. Ja katru dienu dod pa četrām sirsniņām, spalva kļūst mīkstāka un spīdīgāka. Un mums vēl raksturīga alerģija... vai ne alerģija... es īsti nezinu, bet meitenēm, ja neko spalvai un ādai nedod, tad parādās blaugznas. Pēc to sirsniņu došnas arī blaugznas pazūd. Tad vēl esmu spalvai pirkusi tādas caurspīdīgas kapsulas (dzeltenā krāsā). Man liekas, ''Astēs'' bija reklāma ar viņām. Katrai kādas piecas reizes iedevu, rezultātu neredzēju. Lai gan saprotu, ka vajadzētu ilgāku laiku padot, lai rezultāts būtu manāms, jo domāju, ka tās kapsulas noteikti ir ļoti labas. BET kaspulas bija pārāk lielas! Ja vitamīni meitenēm garšo un viņus meitenes sakož un norij, tad kapsulas ir jānorij veselas- tā viņām nepatīk... un vispār, izskatījās, ka viņas nezināja, ko ar to bezgaršīgo kapsulu iesākt! Vitamīni! - Page 2 629163 Iebāzu konservā un tā arī dabuju uz leju. Vēl esmu devusi kaku vitamīnu Vitamīni! - Page 2 629163 Es nezinu kā viņš saucas precīzi, bet es viņu saucu par kaku vitamīnu! Bija periods, kad meitenes sāka svešas kakas ēst! Vitamīni! - Page 2 401546 Tas bija riebīgi. Kad ilgāku laiku ''kaku vitamīnu'' iedevu, pārstāja ''našķoties''!
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Lily Svētdena Marts 07, 2010 8:17 pm

hmm, Kristuci, interesanti par tām sirsniņām. Kur tui viņas pērc un cik maksā? Vinjas ir iepakojumaa, uz svara vai kaa?
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  kristucis1 Svētdena Marts 07, 2010 8:33 pm

Lily,
beaphar Doggy`s +Biotine
Vitamīni! - Page 2 Dbfa5ae62b67
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  kristucis1 Svētdena Marts 07, 2010 8:38 pm

Cenas, cik esmu redzējusi un pirkusi, ir ļoti atšķirīgas! No aptuveni 1, 60- 2, 15!!! Kāpēc vieniem un tiem pašiem vitamīniem tika lielas cenas amplitūda gan nezinu! Iespējasm, atkarīgs no atsevišķu zooveikalu uzcenojuma! Ir pieejami arī kucēniem un lieliem suņiem... precīzi nepateikšu, jo es pērku tikai mazajām šķirnītēm ar balto suni uz kārbas- kā attēlā.
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Lily Svētdena Marts 07, 2010 8:56 pm

Kristuci, un cik daudz ir vienaa iepakojumaa? Cik lielas taas sirsninjas un cik aatraa laikaa tev vinjas izlietojaas?
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  kristucis1 Svētdena Marts 07, 2010 9:11 pm

Uz paciņas rakstīts, ka iekšā ir 75 tabletes. Pati skaitījusi neesmu! Bet domāju, ka tā arī ir! Vitamīni! - Page 2 629163

Aiziet ļoti ātri! Uz iepakojuma rakstīts, ka var dot no 3- 6. tabletītēm. Manām meitenēm sirsniņas ļoti garšo. Es parasti dodu pa 4ām sirsniņām. Tad nu dienā sanāk šķirties no 8 tabletēm (uz divām meitenēm). Kādi trīs iepakojumi uz mēnesi! Tev gan aizies vēl ātrāk, jo trīs mazas meitenes... ak, jā, vēl jau arī mopsis!

Var dot sirsniņas kā kārumu vai apbalvojumu par kaut ko.
Kā jau teicu, daži to uzskata vienīgi kā kārumu, bet es varu apzvērēt, ka rezultāts pa tiešam ir! Varbūt to mazāk varēs redzēt jau tā uz ļoti spīdīga suņa ar ļoti mīkstu spalvu, bet mums,nezinu kāpēc, ik pa laikam parādās blaugznas un mazinās spožums splavai.
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Lily Svētdena Marts 07, 2010 9:15 pm

aa man no sākuma bilde nerādijās :32 skaidrs, paldies! Kādos veikalos tu vinjas esi redzējusi?
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  kristucis1 Svētdena Marts 07, 2010 9:20 pm

Es parasti pērku DinoZoo veikalā Centrālajā Stacijā. Tu noteikti būsi redzējusi to veikalu pa tuneli ejot.. tur pat pie kases pieejot, pārdevējai aiz mugurs plauktā stāv.
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Ruby Ceturtdiena Marts 18, 2010 8:08 pm

Sanit - izstaadee saklausiijos no daudziem speciaalistiem (savaa jomaa) ka iistus briinumus alergjiskajiem sunjiem darot zivju elljinja YUMEGA http://www.lintbells.com/page/yumega-plus
Vinjiem bija stends Cruftaa un visi vinju preci pirka kaa traki!! Pa vairaakaam tuubinjaam. Es nopirku viiramaasas kakjim to elljinju, bet ne alergjisko.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Sanita Piektdiena Marts 19, 2010 12:51 am

Ruby rakstīja:Sanit - izstaadee saklausiijos no daudziem speciaalistiem (savaa jomaa) ka iistus briinumus alergjiskajiem sunjiem darot zivju elljinja YUMEGA http://www.lintbells.com/page/yumega-plus
Vinjiem bija stends Cruftaa un visi vinju preci pirka kaa traki!! Pa vairaakaam tuubinjaam. Es nopirku viiramaasas kakjim to elljinju, bet ne alergjisko.


Paldies Ruby! 'Palasīšu info. Paskatīšos kā ir ar sūtīšanas izmaksām tur..
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Sanita Piektdiena Marts 19, 2010 1:01 am

Sanita rakstīja:
Ruby rakstīja:Sanit - izstaadee saklausiijos no daudziem speciaalistiem (savaa jomaa) ka iistus briinumus alergjiskajiem sunjiem darot zivju elljinja YUMEGA http://www.lintbells.com/page/yumega-plus
Vinjiem bija stends Cruftaa un visi vinju preci pirka kaa traki!! Pa vairaakaam tuubinjaam. Es nopirku viiramaasas kakjim to elljinju, bet ne alergjisko.


Paldies Ruby! 'Palasīšu info. Paskatīšos kā ir ar sūtīšanas izmaksām tur..
Mums tādu vajag!!! izklausās jau dikti labs....
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Lexy Pirmdiena Maijs 02, 2011 9:14 am

Tā, skatos un domāju, mums ar varbūt svilpastītei šo kucēniem domāto http://www.lintbells.com/online-store/11/yum-puppy vajadzētu. Vai kāda tad pasūtīja un ir izmēģinājusi?
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Ruby Pirmdiena Maijs 02, 2011 8:15 pm

Mums pashlaik ir shii http://www.lintbells.com/online-store/6/salmopet-salmon-oil no taas pashas kompaanijas tik lashu ellja :) Nesen veel saaku dot saveejaam arii kokosriekstu ellju, tad nu es abas uz mainjaam dodu. Es uzskatu ka par sliktu nenaaks tavai Melai taa elljinja, tikai par labu. Es kaut kaa vienmeer vairaak esmu sliekusies tieshi uz lashu elljaam, ne mencu aknu vai citaam, es pati uz savaam esmu izmeegjinaajusi dazhaadas bet vislabaakos aciimredzamos rezultaatus esmu saskatiijusi tikai no lashu elljaam :) tagad redzees kaa buus no kokosriektu elljas, staasta jau visi labas lietas!

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Lexy Pirmdiena Maijs 02, 2011 9:18 pm

Jāprasa vīrietim, lai pasūta, bet tik tur vajag vēl kaut ko vairāk, lai bezmaksas piegāde sanāktu :D
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Ruby Pirmdiena Maijs 02, 2011 9:34 pm

Uzspied tur kur ir "Where to buy" un ievadi pilseetu kur tavs viirietis atrodaas, paaraadiis tur veikalus un vetkliinikas kur var iegaadaaties tos produktus un varees vinsh nopirkt pa tiesho, vinji ir paarsvaraa visos Pets At Home veikalos kas ir visaas pilseetaas :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Lexy Otrdiena Maijs 03, 2011 7:48 am

Oi, Ruby, paldies! Tik ļoti netiku papētījusi vēl to lapu, labi, ka ir kāds kas acī iebaksta :D
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  zemenite88 Otrdiena Decembris 04, 2012 8:59 pm

kadu kalciju dodat mazajiem rakariem? vinu klasts ir tik liels Cry
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Lily Trešdiena Decembris 05, 2012 10:58 pm

Es dodu KAWU vai Calci-delice :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Vitamīni! - Page 2 Empty Re: Vitamīni!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 3 Previous  1, 2, 3  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā