Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chihuahua svara tabula.

+5
Lexy
inly&bugy
Eliina
Kitija
Ruby
9 posters

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

Chihuahua svara tabula. - Page 2 Empty Re: Chihuahua svara tabula.

Post  Sunshine__ Trešdiena Novembris 14, 2012 4:56 pm

Pepija sveera 9 nedeeljaas apm 500 gramus, un tagad vinjai pieaugusha sunja svars ir 1.6-1.7 kg taa kaa mums sanaaca gandriiz tieshi peec tabulas, vieniigais Pepe ilgi auga, iisto 1.6 kg sasniedza tikai ap gada liidz pusotra gada vecumaa. Tas nekas ka vecaaki sveera 3 kg, diviem lielaakiem sunjiem var piedzimt mazaaks un lielaaks un videejas kuceens, kaa arii diviem videejiem chihiem var piedzimt lielaaks, videejs un mazaaks chihs, taa straadaa vinju geeni.

Es uzskatu ka chihs zem 2 kg ir mazs jaa, vajadziiga papildus uzmaniiba un ruupes taadaa zinjaa ka ljoti jaauzmanaas - viss ir biistams taadiem maziem kniipaam. Taadaa veidaa arii njemot vinju biezhi pa rokaam lai izvairiitos no traumaam, esmu vinju pamatiigi izlutinaajusi :D Nevaru pat iedomaaties kaa ir ar veel mazaaku suni, es laikam negribeetu.....[/quote]


Es laikam būtu ļoti pmierināta, ja mana Niky, pieaugusi svērtu 2 ar pusīti vai 2,7, lai ir gana liela un nav smagi nest.... Bet nu sunitis ir tiiiiik ļoti, ļoti mīļš, ka es nekad pat nebūtu iedomājusies, ka kaut kas tāds var būt vispār :32
Sunshine__
Sunshine__
Newbie
Newbie

Number of posts : 14
Join date : 02.10.12

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuahua svara tabula. - Page 2 Empty Re: Chihuahua svara tabula.

Post  refinnej Trešdiena Novembris 14, 2012 9:15 pm

Mums arī liekas ka sakrīt ar tabulu, tiesa gan es tā regulāri neesmu viņu tolaik svērusi, bet liekas kad viņu paņēmam (3,5mēn) - ap to laiku viņa svera ap 1,5kg (+/-, precīzi pavisam neatceros), tagad sver visu laiku 2,7. Es tieši gribēju lielāku suni - esmu ļoti apmierināta ar viņas svaru jo viņa nav trausla, nav bail nospiest guļot vai vēl kas. Arī paspēlēties, pamuļķoties var mierīgi nebaidoties kā iešausi tā, ka aizlidos :32 Un taj pat laika ir ok nesāt somā, ja vajag piem.veikalā ieskriet vai vēl kur iet, bet parasti jau tikai telpās viņa somā, jo pa āru visu laiku pati staiga.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuahua svara tabula. - Page 2 Empty Re: Chihuahua svara tabula.

Post  Ruby Sestdiena Novembris 17, 2012 1:48 pm

Vienreiz nobildeeju Pepes (1.6kg) UN Roksha (2.5kg) kjepas blakus, tas taa saliidzinaashanai :D

Chihuahua svara tabula. - Page 2 IMG_05401

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Chihuahua svara tabula. - Page 2 Empty Re: Chihuahua svara tabula.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā