Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

+4
Ruby
Buciitis
Eliina
Lily
8 posters

Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Lily Otrdiena Aprīlis 06, 2010 7:47 pm

Čau meitenes! Nu beidzot saņēmos uzdrukāt savus jaunumus :D Tātad- manā īpašumā tagad ir arī divas garspalvainā krievu toja kucītes, māsiņas- Džollija un Džozefīne!

Stāsts sākas ar reģistrēšanos forumā. Šajā laikā, kamēr esmu reģistrējusies forumā daudz uzzinu arī par garspalvainajiem tojiem, jo Dream ir tādi. Es vienkārši iemīlējos viņas tojiņos un katru dienu sēdēju viņas mājaslapā un skatījos bildītes :D Tad sāku interesēties arī par garspalvainajiem, skatījos bildītes, sludinājumus un audzētavas visā pasaulē un ievācu info. Sadraudzējāmies ar vienu garspalvaino toju audzētāju un zināju, ka kādreiz no viņas nopirkšu sunīti. Precīzi pirms 8 mēnešiem, vienā dienā, stāvot pie izstādes ringa es nolēmu ‘’viss, no šīs dienas es krāju naudu! Nēedīšu, nepirkšu drēbes, bet krāšu sunim!’’ Daudzi domāja, ka tas ir neiespējami, bet mani pamudināja tas, ka sassaa varēja pusgada laikā sakrāt naudu pati, tad nu nolēmu, ka arī es tā varu. Ievācu info par dažādām audzētavām, sazvanījos un pieteicos rindā uz kucēniem. Oma mani atbalstīja un pat deva naudu ko krājkasē likt :D jaunā gada naktī saņēmu sms: ’’ Iegādāties skaistu toičiku jaunajā gadā, veiksmi.’’ ...Kautkā neveicās mums, vienā metienā piedzima brāķīši, viena kucīte palika tukša, citā- tikai puikas... Nu tad gaidam metienu uz aprīļa beigām... bet tad, marta beigās oma sazvanīja kādu audzētāju, kurai bija dzimuši kucēniņi. Ļoti šaubījos vai vispār braukt skatīties kucēnus jo melni, bet es gribēju jebkādu citu krāsu tikai ne melnu, un biju noskaņojusies ņemt kucēnu no citas, pazīstamas audzētavas. Bet kad uzzināju kucēnu vecāku vārdus tad paliku priecīgāka, apskatīju vēlreiz visus vecvecākus, vecvecvecākus un sāku apsvērt domu par melnīti, jo ņemot šo kucēnu varu būt drošāka par veselību un iedzimtām slimībām... Braucot mašīnā noskaņoju sevi skeptiski, ja kautkas nepatiks- nav īstais. Atbraucām, visus kārtīgi apskatījām, es tur kādu pusotru stundu nosēdēju uz zemes pētot kucēnus :D Viena meitenīte īpaši iekrita sirsniņā- Džozefīne, viņas raksturiņš kā velniņam... Bet bēda tāda, ka kucēniem vel nebija izšķīlušies zobiņi... Norunājām ar audzētāju, ka ja būs pareizi zobi tad ņemsim, uzsējām striķīti uz kakla un braucām mājās. Oma mājās teica, ka un ja būtu viņai nauda tad noteikti arī sev vienu māsiņu paņemtu. Tad braucām atkal ciemos, un tā iemīlējāmies kucēnos, ka nevarējām aizbraukt prom :D Audzētāja mūs pierunāja paņemt kopīpašumā mammīti ar visiem kucēniem, es galīgi negribēju, bet omu nevarēju atrunāt. Viņa aizņēmās naudu no meitas, paņēma mammīti ar visiem kucēniem un pateica, ka māsiņu Džolliju patur sev! Trešā māsiņa ceļos uz Lietuvu pie mūsu draugiem un mēs ļoti bieži tiksimies :) Tāds ir tas stāsts- kā es nopirku vienu tojiņu, bet tiku pie diviem! :)



Džollija

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 9c9e72d834dc



Džozefīne

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Ee2eab6826ec

Abas māsiņas 5 un 6 nedēļas vecas

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Wahj53 Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 24wy6g6
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Eliina Otrdiena Aprīlis 06, 2010 7:54 pm

:icon204: tu jau zini ka es iemilejos, zel ka neizdevas braucot no tevis prom to 3 iebast soma :32 Twisted Evil
man otrais gan jau ka nee lol! bet 3 bus melns vienalga vai garspalvains vai isspalvains gribu MELNIITI!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Lily Otrdiena Aprīlis 06, 2010 7:56 pm

Jaa jaa taa jau tu vinjus iebaaziisis somaa, mans velninsh pirmais saaks spiegt un kliegt Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 629163
Haha nu tu jau treshajam kraasas plaano Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 629163 Ne nu labi es jau neesmu labaka, es ar to pirmo audzetaju sarunaaju, ka nakosho tagad njemshu kad vinai piedzims kads krasains :D Oma teica ka izmetis no majas :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Buciitis Otrdiena Aprīlis 06, 2010 8:05 pm

Lily, eh.. Sirsniņa plīst skatoties uz Tavu ģimenes pieaugumu.. Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 577525 Meitenītes ir ritīgi burvīgi cukurdupsīši Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 330179

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Lily Otrdiena Aprīlis 06, 2010 8:06 pm

Paldies Buciit, suutam buchas Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 295813
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Ruby Otrdiena Aprīlis 06, 2010 8:13 pm

Prieks iepaziities :) laipni luugtas forumaa LOL :32 Apsveicu ar gjimenes pieaugumu Chihuahua2 paldies ka beidzot apgaismoji muus ar :)

WOW un taa atdeva audzeetaaja maaminju ar kuceeniem??

Tad jau sanaak ka triis tojinji tavaa iipashumaa - maaminja + divas meitenes kuras paliks pie tevis, ne?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Lily Otrdiena Aprīlis 06, 2010 8:21 pm

haha paldies Ruby par uzņemšanu forumā :D Nee nee, mammite padziivosies ar kuceniem un pectam dosies atpakal :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Buciitis Otrdiena Aprīlis 06, 2010 8:23 pm

Lily, kad Tavas dāmas paaugsies lielākas mums noteikti būs jāsatiekas Jūrmalā :) Tipītim patīk maziņi bosiki Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 554574

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Lily Otrdiena Aprīlis 06, 2010 8:26 pm

obligāti taisīsim suņu tusiņus :) oj es baidos, ka mans bosiks Žozī galīgi nokodīs Tipīti! :D Vinai ir tāaaads raksturs, man būs ko noņemties :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Silkite Otrdiena Aprīlis 06, 2010 8:29 pm

Apsveicam ar kucéniem :* super, tagad tu skaities iista sunju vecene Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 554574 Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 629163 cik ilgi mamucis ciemosies pie jums???,
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Lily Otrdiena Aprīlis 06, 2010 8:32 pm

haha paldies Silkiit, beidzot arii tavas aciis esmu iistaa vecene, citiem es jau ar pirmo suni biju sunju vecene! :32 Mammiitei ir ljooti daudz piena, kuceniem jau tulit 2 menesi bet vini varetu partikt vel tikai no piena! Kamēr būs pupiņos piens un kamēr atkal atgūs figūru tikmēr vel drošvien patusēsies ar meitiņām. Mēs arī plānojam viņu aizvest pie sunju zobārsta notīrīt visus zobiņus pēc bērniņu izauklēšanas, šis viņai ir jau 4 metiens. :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Silkite Otrdiena Aprīlis 06, 2010 8:35 pm

es jau neko sliktu ar sunja veceni nebiju domàjusi Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 68782 ieptiikàs un tev toch piestàv,diez cik tev sunji buus kad saniegsi 21 gadu Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 554574
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Sanita Otrdiena Aprīlis 06, 2010 8:37 pm

Superjaukas meitenītes! Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 577525
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Lily Otrdiena Aprīlis 06, 2010 8:37 pm

hmm... lidz 21 man vel ~6 gadi.... nūu, es prognozēju tieši tojus..... kādi 8 noteikti! :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Eliina Otrdiena Aprīlis 06, 2010 9:02 pm

Lily ja man butu tik ideala ome,tad man arii butu noteikti tik par daudz Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 554574 3 man bus 100% Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 897723 kaut kad.

Silkit - kad Desam bus draudzenite? Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Icon_queen
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 34
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Silkite Otrdiena Aprīlis 06, 2010 9:24 pm

Eliin,Desam nebùs draudzeniites. vinjam bùs draudzinjsh ....mazs kaut kad nàkotné....bùs man mazi divi gejinji un pieteik Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 68782
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Lily Otrdiena Aprīlis 06, 2010 9:28 pm

gejinji? ha ha nu Silkiit pateici, savu suni par geju nosaukt :32
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Silkite Otrdiena Aprīlis 06, 2010 9:41 pm

ko lai dara Lily,tàda dziive Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 629163 Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 629163 Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 629163
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Māriņa Otrdiena Aprīlis 06, 2010 9:52 pm

ohoo prieks sveikt Dzollijas vārda māsu un otru mazo pūkainīti:) Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 295813
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Lily Trešdiena Aprīlis 07, 2010 5:11 pm

Sveicieni Maarinj, Džollijas vārdiņš nav nošpikots :32 tā ir omas mīlule un viņa izdomāja vārdiņu :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  inly&bugy Ceturtdiena Aprīlis 08, 2010 9:30 am

Es ar apsveicu ar ģimenes pieaugumu :)
Tev jau vairs nav suņu tusiņi jārīko, katru diena mājās kā tusiņš :) Kā jaunuļi sadzīvo ar pārējiem taviem suņiem?
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Māriņa Ceturtdiena Aprīlis 08, 2010 12:55 pm

Nē nē Karolīn, es jau neko.... Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 629163 es tik saku , ka tagad Džollijai vārda māsa, kas zin varbūt dienās sanāk labas draudzenes Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI 68782
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Lily Ceturtdiena Aprīlis 08, 2010 9:06 pm

inly&bugy rakstīja:Es ar apsveicu ar ģimenes pieaugumu :)
Tev jau vairs nav suņu tusiņi jārīko, katru diena mājās kā tusiņš :) Kā jaunuļi sadzīvo ar pārējiem taviem suņiem?

nu jaa taa gan ir, kad visus salaizh vienaa istabaa tad traks var palikt ha ha sadziivo kaa kursh, mazie ar visiem draudzejas un lien buchoties bet piemeram Sherija baidaas, Lily ruuc un Lora beeg no vinjiem :32 Tad vienigais kas ar viniem spelejas ir mopsis, un tas arii neprotestee ka vinju aiz uusaam un ausiim rausta visu laiku mans velnins Zhoze :32
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI Empty Re: Kur viens- tur otrais, kur otrs, tur.... ČETRI

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā