Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uzticēšanās saimniekam

3 posters

Go down

Uzticēšanās saimniekam Empty Uzticēšanās saimniekam

Post  Buciitis Piektdiena Aprīlis 30, 2010 8:46 am

Sveikas, meitenes! Man atkal jauna problēma ar Tipīti. Ar šo nezinu, kā tikt galā. Par cik es biju tā "ļaunā", kas veda Tipīti pie daktera, turēja viņu, kad ārsts špricēja + vēl tagad dodu viņam tās negaršīgās zāles, tad rezultāts tam visam ir tāds, ka viņš baidas no manis. Šorīt vispār pazudis no rīta bija. Izmeklējos visu māju, sabijos pat. Paslēpies bija zem gultas, un palīdis aiz somas. Es ja piemēram, liecos pie viņa, lai ņemtu opā, viņš pieplok pie zemes. Mēģinu pielabināties ar kārumiem, bet nelīdz. Guļ joprojām pie manis, bet kad esmu augšā, staigāju pa māju, tad viņš izvairas no manis. :( Man liekas, ka esmu viņa acīs zaudējusi uzticību. bigsmiles91
Ko lai dara?

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzticēšanās saimniekam Empty Re: Uzticēšanās saimniekam

Post  Ruby Piektdiena Aprīlis 30, 2010 3:08 pm

Nu man arii bija liidziiga situaacija ar Pepiju, ljoti paardziivoju tad, bet taa iipashi neko nedariiju, bet man taapat naacaas veel vest vinju pie veta ljoti biezhi, kaut arii vinja no manis izvairiijaas, man pat likaas ka vets un maasinjas Pepijai labaak patiik nekaa es, jo kaa iegaajaam tur taa aste gaisaa un vicinaajaas :)
Suns netur ljaunu praatu, vinsh aatri visu aizmirst. Kad Tipiitis saaks justies labaak un tad arii atgrieziisies vecais Tipiitis kas neizvairaas no savas saimnieces.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzticēšanās saimniekam Empty Re: Uzticēšanās saimniekam

Post  Buciitis Piektdiena Aprīlis 30, 2010 6:59 pm

Man vēl mamma izteica variantu, ka vai nav sācies "suņu laiks". Uzticēšanās saimniekam 401546

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzticēšanās saimniekam Empty Re: Uzticēšanās saimniekam

Post  Ruby Piektdiena Aprīlis 30, 2010 11:31 pm

Es nez kaa izpauzhaas puiku sunju laiks? Tas vai nav ja kaada meitene blakus mekleejaas??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzticēšanās saimniekam Empty Re: Uzticēšanās saimniekam

Post  Buciitis Sestdiena Maijs 01, 2010 8:49 am

Es par šito runāju ar vetu un viņš teica, ka Tipītis spēlējot man uz jūtām. Uzticēšanās saimniekam 68782 Un arī pārējiem, jo tad viņu visi ucina utt. Tagad pie drauga atbraucu uz Rīgu un atstāju Tipi Valmierā. Redzēs, kāds viņš būs vienu dienu bez manis palicis. Un rīt viņu gaida tikšanās ar trako māsiņu, tad vismaz cerams kaut kas mainīsies Uzticēšanās saimniekam 629163

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzticēšanās saimniekam Empty Re: Uzticēšanās saimniekam

Post  Sanita Sestdiena Maijs 01, 2010 10:55 am

Buciitis rakstīja:Es par šito runāju ar vetu un viņš teica, ka Tipītis spēlējot man uz jūtām. Uzticēšanās saimniekam 68782 Un arī pārējiem, jo tad viņu visi ucina utt. Tagad pie drauga atbraucu uz Rīgu un atstāju Tipi Valmierā. Redzēs, kāds viņš būs vienu dienu bez manis palicis. Un rīt viņu gaida tikšanās ar trako māsiņu, tad vismaz cerams kaut kas mainīsies Uzticēšanās saimniekam 629163



A cik traka ir Tipīša māsiņa? :)

Viņa kādreiz viesojas arī Valmierā?
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzticēšanās saimniekam Empty Re: Uzticēšanās saimniekam

Post  Buciitis Sestdiena Maijs 01, 2010 9:45 pm

Traka.. Nju nevaru izstāstīt Uzticēšanās saimniekam 629163 Kad abi satiekas, tad griežas kā karuselī no priekiem Uzticēšanās saimniekam 554574 Nevar nofotogrāfēt.. Uzticēšanās saimniekam 629163 Astes un zobus vien redz Uzticēšanās saimniekam 108239 Mēģināšu rīt nobildēt Uzticēšanās saimniekam 535878
Sanitiņ, viņi pa Rīgu dzīvojās Uzticēšanās saimniekam 326770 Un tad pat reti tiekamies!

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Uzticēšanās saimniekam Empty Re: Uzticēšanās saimniekam

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā