Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puiku vai meteni

+3
Elīna
Ruby
sint
7 posters

Go down

Puiku vai meteni Empty Puiku vai meteni

Post  sint Pirmdiena Jūnijs 28, 2010 8:16 pm

Jau labu laiku plānoju Toja iegādi tikai neesmu īsti droša ko izvēlēties, puiku vai meiteni. Vairāk jau sirds velk uz meiteni, bet esmu lasījusi, ka meitenīitēm ir lielākas veselības problēmas. Vai tā ir taisnība?

sint
Newbie
Newbie

Number of posts : 4
Join date : 28.06.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  Ruby Pirmdiena Jūnijs 28, 2010 8:26 pm

Sveika, laipni luugta shajaa forumaa :)

Ja godiigi tad nekad shaadu apgalvojumu neesmu dzirdeejusi ka meitenes slimiigaakas par puikaam! Dzimumam manupraat nav nekaada sakara ar veseliibu. Taadas ir manas domas. Savaadaak vieniigais ko varu pateikt ir ka puikas ir daudz paklausiigaaki, vairaak tendeeti uz savu saimnieku, meitenes ir patsstaaviigaakas un neatkariigaakas :) Tas vairaak peec citu prakses, man pashai ir visas meitenes :)

Veiksmi sava miilulja mekleejumos!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  sint Pirmdiena Jūnijs 28, 2010 8:42 pm

Ruby rakstīja:Sveika, laipni luugta shajaa forumaa :)

Ja godiigi tad nekad shaadu apgalvojumu neesmu dzirdeejusi ka meitenes slimiigaakas par puikaam! Dzimumam manupraat nav nekaada sakara ar veseliibu. Taadas ir manas domas. Savaadaak vieniigais ko varu pateikt ir ka puikas ir daudz paklausiigaaki, vairaak tendeeti uz savu saimnieku, meitenes ir patsstaaviigaakas un neatkariigaakas :) Tas vairaak peec citu prakses, man pashai ir visas meitenes :)

Veiksmi sava miilulja mekleejumos!!!


Paldies! :)

Nu man arī liekas, ka tam nevajadzētu būt saistītam ar dzimumu, ja nu vienīgi, ka pa meiteņu līniju kādas problēmas, bija domātas.
Tad sanāk, ka meitenes ir spītīgākas un grūtāk apmācāmas? Puiku vai meteni 79644 Negribētos, lai suņuks čurā kur pagadās un būtu nepaklausīgs, bet tas jau drošvien no audzināšanas un individuālā eksemplāra raksturiņa vairāk tomēr atkarīgs.. cerams Puiku vai meteni 730482

sint
Newbie
Newbie

Number of posts : 4
Join date : 28.06.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  Ruby Pirmdiena Jūnijs 28, 2010 8:54 pm

Nee nee meitenes nav spiitiigas LOL nee nu protams ka gadaas kaada ar, bet vinjas vairaak pashas par sevi, toties puikas meedz buut taadi kas visu laiku ap saimnieku grib buut, staigaa pakalj visur kur tu ej, vienmeer apkaart :) Jaa teoreetiski puikas ir vieglaak apmaacaami nekaa meitenes, bet tas protams ir atkariigs arii no citaam lietaam. Kad samekleesi savu sunjuku tad pirmoreiz aizejot ciemos nopietni paveero vecaakus un tu redzeesi kaads buus tavs kuceens (apmeeram), nu lai vecaaki nav agresiivi, vai izteikti kautriigi, bailiigi un kuceens taapat.

Tik pat labi arii puikaam pa puiku liinju var visaadas probleemas buut uz vecumdienaam, taapeec lai no taa visa izvairiitos var meitenes sterelizeet un puishus kastreet, mums sheit forumaa ir daudzi shaadi "engjeliishi" (par engljeliisiem es vinjus saucu jo tagad tak vinji ir bezdzimuma LOL) un ja vajag padomus shajaa lietaa, tad droshi jautaa. No taa kaa nav probleemas rasties nevar :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  Elīna Pirmdiena Jūnijs 28, 2010 8:57 pm

Nu, man ir gan puika gan meitene, nu puika ar visu savu būtību ir mans, meitene arī it kā ir mana, bet viņai vairāk vai mazāk ir vienalga kur piemēram gulēt, pie manis vai drauga, vai pa vidu! Un raksturs viņai oi kāds- puika nekad, nekad nav man uzrūcis vai zobus rādijis, meitene ik pa laikam pārbauda vai nevar kļūt par galveno mājās! Bet manuprāt tas katram vairāk vai mazāk individuāli, kāds raksturs, tieksme dominēt. Un piekritīšu Ruby, ka puikas parasti ir vairāk uz veinu cilvēku tendāts, meitenes pret savējiem daudzmaz vienādi izturas. Puiku vai meteni 68782

Ruby, meitenes ir spītīgākas un viltīgākas, nu tāpat kā sievietes! Puiku vai meteni 629163
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  sint Pirmdiena Jūnijs 28, 2010 9:19 pm

Ruby rakstīja:Nee nee meitenes nav spiitiigas LOL nee nu protams ka gadaas kaada ar, bet vinjas vairaak pashas par sevi, toties puikas meedz buut taadi kas visu laiku ap saimnieku grib buut, staigaa pakalj visur kur tu ej, vienmeer apkaart :) Jaa teoreetiski puikas ir vieglaak apmaacaami nekaa meitenes, bet tas protams ir atkariigs arii no citaam lietaam. Kad samekleesi savu sunjuku tad pirmoreiz aizejot ciemos nopietni paveero vecaakus un tu redzeesi kaads buus tavs kuceens (apmeeram), nu lai vecaaki nav agresiivi, vai izteikti kautriigi, bailiigi un kuceens taapat.

Tik pat labi arii puikaam pa puiku liinju var visaadas probleemas buut uz vecumdienaam, taapeec lai no taa visa izvairiitos var meitenes sterelizeet un puishus kastreet, mums sheit forumaa ir daudzi shaadi "engjeliishi" (par engljeliisiem es vinjus saucu jo tagad tak vinji ir bezdzimuma LOL) un ja vajag padomus shajaa lietaa, tad droshi jautaa. No taa kaa nav probleemas rasties nevar :D


Negribētos sterelizēt meitenīti. Tad kādreiz kādus mazus bumbulīšu varbūt varētu.. bet tā tik tāda tālas nākotnes doma :)

sint
Newbie
Newbie

Number of posts : 4
Join date : 28.06.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  sint Pirmdiena Jūnijs 28, 2010 9:23 pm

Elīna rakstīja:Nu, man ir gan puika gan meitene, nu puika ar visu savu būtību ir mans, meitene arī it kā ir mana, bet viņai vairāk vai mazāk ir vienalga kur piemēram gulēt, pie manis vai drauga, vai pa vidu! Un raksturs viņai oi kāds- puika nekad, nekad nav man uzrūcis vai zobus rādijis, meitene ik pa laikam pārbauda vai nevar kļūt par galveno mājās! Bet manuprāt tas katram vairāk vai mazāk individuāli, kāds raksturs, tieksme dominēt. Un piekritīšu Ruby, ka puikas parasti ir vairāk uz veinu cilvēku tendāts, meitenes pret savējiem daudzmaz vienādi izturas. Puiku vai meteni 68782

Ruby, meitenes ir spītīgākas un viltīgākas, nu tāpat kā sievietes! Puiku vai meteni 629163



Gāš.. nu jūs manu izteikto kāri uz meitenīti mazliet apsitāt :D Nu jau arī puisītis sāk likties jaukāka un simpātiskāka doma. Es principā sunīti vēlos sev kā draugu un kompanjonu, kurš gribētu vairāk tusēties ar mani :D Tiešām grūti izvēlēties Cry

sint
Newbie
Newbie

Number of posts : 4
Join date : 28.06.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  Ambera Pirmdiena Jūnijs 28, 2010 9:57 pm

Gāš.. nu jūs manu izteikto kāri uz meitenīti mazliet apsitāt :D Nu jau arī puisītis sāk likties jaukāka un simpātiskāka doma. Es principā sunīti vēlos sev kā draugu un kompanjonu, kurš gribētu vairāk tusēties ar mani :D Tiešām grūti izvēlēties Cry [/quote]

Sint, es atļaušos tev galvu vēl vairāk sajaukt- man mājās ir suņu meitene, un no manis viņa ne soli. Visa mīlestība cik vien ir viņas mazajā augumiņā tiek atdota man- bučas ik brīdi, no rītiem mīļa modināšana- nolaiza man acis, izlaiza man ausi un protams lielais franču skūpsts :), bet kad atnāku mājās tu nevari iedomāties, kas viņai pa priekiem un kādas bučas tad es saņemu.
Pret mājiniekiem viņa ar ir mīļa- sabučo, samīļo, bet reiz pa reizei parāda savu raksturiņu, bet to viņa dara tik tad ja kāds kaut ko dara vai nedara viņai pa prātam.

Sint, man jau šķiet ka tomērt nevarēs vien tā vienbalsīgi nospriest kurš būtu labāks- puika vai meitene. Varbūt uzdod sev jautājumu no citas puses- vai tu esi gatava tam ka meitenei būs meklēšanās un līdz ar to visas "ķēpas" ar to saistītās, ka varētu būt kucēni utt.
Ambera
Ambera
Prospect
Prospect

Number of posts : 77
Join date : 03.01.10
Age : 42
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  Ruby Pirmdiena Jūnijs 28, 2010 9:58 pm

Sint - njem tagad piem puiku un tici man nepaies ne ilgs laicinsh kad tu jau mekleesi otru sunjuku :32 un tad vareesi njemt meiteni :) Buus tev abi un nevajadzees vairs galvu lauziit ar sho izveeli!!!

Bet ja nopietni un ja tu arii veelis paarot, tad buus jaaiet uz izstaadeem, tad puiku tomeer ir mazliet vieglaak apmaaciit izstaadeem :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  Elīna Pirmdiena Jūnijs 28, 2010 10:41 pm

sint rakstīja:

Gāš.. nu jūs manu izteikto kāri uz meitenīti mazliet apsitāt :D Nu jau arī puisītis sāk likties jaukāka un simpātiskāka doma. Es principā sunīti vēlos sev kā draugu un kompanjonu, kurš gribētu vairāk tusēties ar mani :D Tiešām grūti izvēlēties Cry

Nu, nav jau tā ka manai meitenei mani nevajag, bet nu tā viņas uzmanība ir vairāk vai mazāk vienāda pret mani un draugu, puika izteiktāk ir mans, rotaļas, pakļ staigāšana un nebeidzams prieks, kad atnāk mājās ir no abiem! Par to ka suns negribēs ar Tevi tusēties, nav ko baidīties, suns kā tāds ir tendēts uz cilvēku, viņam vajag saimnieka uzmanību!
Nu ir jau variants aizbraukt apskatīt suņukus un ņemt to kurš iekrīt sirsniņā, neņemot vērā dzimumu!!! Puiku vai meteni 68782
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  inly&bugy Otrdiena Jūnijs 29, 2010 8:40 am

Man ir puika, īstenībā visi dzīvnieki, kas man līdz šim bijuši ir bijuši vīriešu dzimtes, bet tas pavisam nejauši...
Arī tagad izvēloties savu chihu, man galvenais bija sunītis, vienalga, puika vai meitene...
Tomēr laikam, meitenēm lielāka piekrišana, kad meklēju savējo, tad visas meitenes jau bija atradušas saimniekus, varēju izvēlēties tik no puišiem...
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  Buciitis Otrdiena Jūnijs 29, 2010 9:28 am

Man arī ir puika. Tikai mums laikam tā atšķirība no augstāk minētā ir tāda, ka Tipītis mīl gan mani, gan manu draugu. Viņš var gulēt gan pie manis, gan pie drauga. Mīl mūs abus ļoti un ar bučām neskopojās. :32 Tā teikt mūsu abu kopējs suņuks un mīļuks. :Chihuahua12:

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  Lily Otrdiena Jūnijs 29, 2010 1:01 pm

Ruby rakstīja: vieniigais ko varu pateikt ir ka puikas ir daudz paklausiigaaki, vairaak tendeeti uz savu saimnieku, meitenes ir patsstaaviigaakas un neatkariigaakas

domāju tieši to pašu ja runa par dzimumiem :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  Elīna Otrdiena Jūnijs 29, 2010 2:53 pm

Buciitis rakstīja:Man arī ir puika. Tikai mums laikam tā atšķirība no augstāk minētā ir tāda, ka Tipītis mīl gan mani, gan manu draugu. Viņš var gulēt gan pie manis, gan pie drauga. Mīl mūs abus ļoti un ar bučām neskopojās. :32 Tā teikt mūsu abu kopējs suņuks un mīļuks. :Chihuahua12:

Nu, Česters ar mīl manu draugu, iet pie viņa gulēt, bet tikai tad ja es tur blakus neesmu, ja esmu tad pie manis,un bučas man tiek vairāk, it kā sīkumi, bet var redzēt, ka man viņš vairāk pieķēries! Puiku vai meteni 68782
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  Buciitis Otrdiena Jūnijs 29, 2010 3:14 pm

Elīn, man atkal Tipītis citreiz guļ blakus draugam pie TV un kad draugs nāk gulēt, tad arī Tipītis. Citreiz Tipītis guļ pie manis, gultā kamēr draugs TV skatās. Mums tās situācijas ar mainās. Bet man Tipītis ir pieķēries visiem :32 Man, draugam, manai māsai, brāļiem, tētim, mammai - visiem, visiem Chihuahua2 Ar katru īpašas attiecības - ar māsu dzied, ar brāļiem dauzās, ar mammu gulšņā pie TV un bučajās, ar tēti pārsvarā guļ un izdiedelē kaut ko, un ar mani un draugu tad visu dara. Chihuahua3

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Puiku vai meteni Empty Re: Puiku vai meteni

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā