Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tojterjers vai Čihuahua

4 posters

Go down

Tojterjers vai Čihuahua Empty Tojterjers vai Čihuahua

Post  Margrieta Otrdiena Augusts 03, 2010 9:54 am

Sveiki! Ar draugu beidzot esam izlēmuši iegādāties vienu no šiem sunīšiem :) Man ir bijis tojterjers jau no 8 gadu vecuma, tāpēc ar šo šķirni man ir pieredze, tomēr grūti salīdzināt ar čihuahua, jo ar viņiem nav bijusi vispār nekāda saskare līdz šim.. Pilnīgi viss itkā būtu skaidrs, tikai grūti saprast, kura šķirne būtu piemērotāka mūsu dzīvesveidam. Bieži ciemojamies pie draugiem, vecākiem (sunīti ņemtu līdzi), un arī pie mums bieži kāds nāk ciemos. Tāpat braucam visādos izbraukumos utt, kur sunīti pēc iespējas ņemtu līdzi (gadījumam ja nebūs tādas iespējas, mums jau būs sunim vairākas aukles, kas jau ir pieteikušies, ka labprāt pieskatītu sunīti uz kādām 2 dienām). Kura šķirne ir komunikablāka?

Margrieta
Newbie
Newbie

Number of posts : 8
Join date : 31.07.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Tojterjers vai Čihuahua Empty Re: Tojterjers vai Čihuahua

Post  inly&bugy Otrdiena Augusts 03, 2010 10:41 pm

Manuprāt, pēc šķirnes vien raksturs nav atkarīgs. Katrs suns ir savādāks. Pirms iegādājos savu čihu, vairākos avotos lasīju, ka čihi ir mierīgāki un lēnīgāki, savukārt toji ļoti aktīvi un komunikabli. Esmu pārliecināta, ka neviena no šī foruma meitenēm, kas pazīst Bugatti, nevarētu teikt, ka viņš ir nekomunikabls un lēnīgs :32 Laikam jau vienīgā atšķirība pēc kā izvēlēties ir izskats.
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Tojterjers vai Čihuahua Empty Re: Tojterjers vai Čihuahua

Post  Lily Trešdiena Augusts 04, 2010 7:34 pm

man ir gan toji gan chihs, un noteikti varu pateikt, ka chihi ir nenogurdinaami (ja protams ar veseliibu viss ir ok :D ) vinji ljoti miil savu saimnieku, gjimeni, nereti chihi ir baigie buchmuliishi un grib uzmaniibu. bet toji ir patstaviigaaki, mazliet ''iedomiigaaki'' medz but agresivi.. man personigi toju raksturs patik labak, kaut liekas ''kas var but labaks par suni kursh nekad nenogurs, vienmer bus gatavs speleties, vienmer tevi buchos un priecasies'' bet tomer tojiem ir kas interesants... tas ir jaatklaaj, katram sunim kautkas cits :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Tojterjers vai Čihuahua Empty Re: Tojterjers vai Čihuahua

Post  Ruby Ceturtdiena Augusts 05, 2010 1:15 am

Pastaigaa pa izstaadeem un parunaa ar pashiem saimniekiem un audzeetaajiem, dziivee apskati abas shkjirnes un taa buus vieglaak izlemt! Izstaadees esot jau ar laiku ieveerosi kuri tieshi sunjuki tev patiik un tad jau var saakt runaat uzreiz par kuceeniem ar to saimniekiem! Lai veicas!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Tojterjers vai Čihuahua Empty Re: Tojterjers vai Čihuahua

Post  Margrieta Ceturtdiena Augusts 05, 2010 1:17 pm

Paldies meitenes, tagad būs par ko padomāt :)

Margrieta
Newbie
Newbie

Number of posts : 8
Join date : 31.07.10

Atpakaļ uz augšu Go down

Tojterjers vai Čihuahua Empty Re: Tojterjers vai Čihuahua

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā