Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vemšana un caureja

+8
Māriņa
Silkite
inly&bugy
Eliina
Buciitis
Ruby
ajame
Žozefīna
12 posters

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Lily Pirmdiena Aprīlis 04, 2011 6:18 pm

Canine Plus ļoti labi vitamīni vispār, dodu visiem suņiem katru dienu...
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Lexy Pirmdiena Aprīlis 04, 2011 6:21 pm

A kā vispār ir ar tiem papildus vitamīniem - ja ēd profesionālo barību, vajag kaut ko papildus? Šis jautājums man parasti liekas ļoti diksutabls. Savai šnaucerienei neko papildus nedodu, kaut gan ēd ne to labāko barību Hill's.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Lily Pirmdiena Aprīlis 04, 2011 6:24 pm

Nu daudzi saka, ka profesionālajā ir viss sabalansēts, bet es jau domāju, ka katram sunim ir savas vājās vietas! Piemēram ja sunim vajadzīgs kalcijs vairāk, tad ir jādod kautkas klāt, vai piemēram ir problēmas ar kuņģi, tad nenāk jau par ļaunu vitamīni.. un + augošam organismam, kucēnam VIENMĒR dodam vitamīnus, protams nepārforsējot, tie ir noderīgi..
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Lexy Pirmdiena Aprīlis 04, 2011 6:40 pm

Nu, tad pēc teorijas vajadzētu zināt, kas trūkst, lai dotu papildus. Ok, tad ko labāk kucēnam? Pagaidām Melai gan jātiek ar punci galā, bet tad varētu kaut ko padot.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  lilucis Pirmdiena Aprīlis 04, 2011 6:49 pm

Manuprāt Acana un Orijen ir ļoti labas barības, īpaši ar vitamīniem papildus nevajag aizrauties... Zobu maiņas laikā var padot papildus kaļķīti, ja puncis streiko, tad vitamīnus ar gremošanas fermentiņu. Nu tās vismaz manas domas.
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  ajame Pirmdiena Aprīlis 04, 2011 8:50 pm

Ar vitamīniem tiešām labāk neaizrauties, it īpaši ja dod sabalansētu barību. Ja kaut kas pietrūkst, tad labāk ir iziet 1 vitamīnu kūri (2ned., 1.mēn.. kā nu kuram līdzeklim). Jo arī aknas var tikt pabojātas no pārāk lielas vitamīnu un minerālvielu devas. Bet katrs gadījums jau jāvērtē individuāli.
ajame
ajame
Estimable
Estimable

Number of posts : 1059
Join date : 26.08.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Tukums

http://toydog.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Eliina Pirmdiena Aprīlis 04, 2011 9:05 pm

ja oglite ir laba, smekltu vienigi vieglak iebarot var gadities ka suns pats ed.
konservus tik mazam labak nevajg dot noperc svaigu vistas filejinju labak.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Lexy Pirmdiena Aprīlis 04, 2011 9:20 pm

Nu, par vistas fileju ar viskautkas ir dzirdēts. Pamatā jau tomēr sausā barība.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Ruby Pirmdiena Aprīlis 04, 2011 10:00 pm

Ja godiigi, tad es neieteiktu aizrauties ne ar kaadaam ogliiteem vai smectaam vai veel ko tamliidziigu. Es nekad nevienam neesmu tos devusi, ja kas taads atgadaas tad vienkaarshi uzvaaru vistas fileju ar riisiem (vai bez riisiem) un dodu taadu eest kameer punciitis noreguleejaas, un peec tam veel paarejas periods pakapensiksi atkal paarejot uz normaalu eedienu, to arii nevar sasteigt. Svariigi lai kuceens daudz dzer shajaa laikaa, es parasti uudentinjam pievienoju mazliet medu, lai labaak iet iekshaa, vistinju tad arii dodu pa bishkjiitim. Nu neatdodu visu vienaa eedienreizee, bet izdalu piem pa kaadaam 4-5 eedienreizeem pa dienu. Punciitis ir nomaakts un paaraak daudz eediena to atkal var veel vairaak nomaakt. Skatos peec situaacijas principaa, ja ir tieshaam tiira caureja (tikai uudens) tad iespeejams labaak ir nedod neko, kameer nomierinaas puncis, un tad saakt leenaam un pamazaam. Man Roksim arii bija vienu laiku (arii kuceena vecumaa) biezhi vien shaadaas situaacijas, arii pat kad caurejaa bija asinis, naktis pavadiiju pie telefona paniskaas sarunaas ar vetu, bet vets vienmeer mierinaaja, ja suns nav shljaugans un apaatisks, tad viss ir ok (protams ja tas neturpinaas triis dienas peec kaartas)! Vets vienmeer to izskaidroja taa ka kuceeni tak visu dienu staigaa un urkjeejaas pa zemi un visu ko dienas laikaa iegremo iekshaa, un tas tad var izraisiit shaadas leekmes. Roksim viss bija kaartiibaa, bet kad uznaaca tad es vareeju naktiis celties ik peec stundas un vest vinju aaraa nokaartoties, un uz riita pusi kad man bija jaaceljaas uz skolu/darbu tad vinjai beidzot palika labaak :) un taa liidz naakoshajai reizei liidz paargaaja pavisam! Latvijaa esot, vasaraa, nopirku tos fermentus ar, bet taa arii nav naacies iedot, jo nekas taads kopsh vasaras vairs nav atkaartojies :) Izauga un paargaaja.

Domaaju ka sho noteikti izraisiija tas konservs. Vispaar ir ljoti jaauzmanaas kuceeniem ar visaadiem kaarumiem un konserviem, jo ljoti maz ir taadu kas domaati kuceeniem liidz 6 meeneshi, pat ja arii rakstiits ka domaati, tad ne vienmeer ir labi :( Roksim principaa vienmeer bija taam leekmeem pie vainas kaads jauns kaarums vai kas tamliidziigs.

Par papildus vitamiiniem, es pashlaik dodu lashu ellju, juuras allgjes, zobinjiem piedevu, un tad veel taadu pulveriiti tieshi lociitavaam un kaulinjiem. Lociitavu piedevu un zobinju piedevu dodu katru dienu, bet paareejos ik paardienas vai retaak. Lashu ellju agraak devu katru dienu, bet tagad kopsh tajaa lociitavu piedevaa ir omegas iekshaa, tad elljinju dodu retaak.

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Lily Pirmdiena Aprīlis 04, 2011 10:21 pm

Ruby rakstīja: ja suns nav shljaugans un apaatisks, tad viss ir ok (protams ja tas neturpinaas triis dienas peec kaartas)!

njaa man šitā nesen viena no jaunākajām dāmām gandrīz aizgāja... saķēra vīrusu izstādē un bija tāpat kā roxim, caureja ar asinīm, vemšana ik pēc 5 min, daudz šķidruma zaudēja, un cik tad tur tam mazajam sunītim vajag lai atūdeņotos.. un pacik bija brīvdiena tad arī klīniku vajadzēja meklēt un cenas arī augstākas, uzreiz paši iedevām smectu, vemšana un caureja apstājās bet suns bija kā nedzīvs, vienkārši kā mironis, viss nosiekalojies, tad aizvedām uz klīniku un pieslēdzām pie sistēmas.. vismaz viss beidzās labi :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Ruby Trešdiena Aprīlis 06, 2011 12:33 am

Njaa nu ja ir vesmahana ar tad gan nav ko gaidiit, jo ljoti aatri var atuudenjoties sunjuks.
Man ir ljoti paveicies jo mees dziivojam rajonaa kuru apkalpo sheit lielaakaa un labaakaa vetkliinika, kurai ir sava aatraas paliidziibas nodalja, taa kaa sazvaniit vinjus var jebkuraa diennakts laikaa un vienmeer kaads tur tieshi seezh pie telefona, tad nu es vienmeer zvanu ja kas un izrunaajos, vinji pashi arii vienmeer saka ka labaak tad panjemt piezvaniit un paarliecinaaties nekaa peec tam nozheelot.

Runaajot par vemshanu, tad nu mums Roksis shodien atkal 2x paveema, nu saakusies ir kukainju sezona un Roksis ar vinjiem ljoti draudzeejaas (vinjus vienkaarshi liidz naavei nomokot un peec tam norijot)!!! Nav jau iespeejams vinju novakteet, kaa es pagriezhu galvu taa vinjai kaut kas mutee, apsaucu tad uzreiz izspljauj, bet kaa atkal noveershos taa atkal mute pilna!!! Triis dienas atpakalj vinja vienkaarshi nopleesa visas pienenes (ziedus) daarzaa un triis paspeeja noriit liidz es tiku liidz vinjai! Taads nu mums tas dabas beerns :32
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Lexy Trešdiena Aprīlis 06, 2011 8:01 am

Tā, varu noziņot par situāciju mūsmājās - ir 'drusku labāk, bet vakar tomēr devāmies uz tuvējo klīniku. Atnācu p';ec darba, mazulei visi kakuči vienas gļotas. Aizgāju uz klīniku, nosvērāmies (880gr) un saņēmām Drontal, jo aizdomas, ka pie vainas varētu būt tomēr parazīti un paralēli arī ēdam Pro-pektatlīnu. Vakar vakarā mazule nēsājās kā traka, šorīt vēl nebij neviena kakuča, tā ka apēatsi bija pa nakti palicis iekšā :) Ļoti ceru, ka šoreiz ar to arī viss beigsies un par šķidru punci mēs varēsim aizmirst :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Ruby Trešdiena Aprīlis 06, 2011 5:55 pm

Prieks ka mazajai ir labaak :)
Klau varbuut vinja kaut ko dabon no shnjauceriem? Varbuut tie kaut kur nosleepushi kaadus kaarumus vai bariibu un vinja tek klaat un apeed? Paskaties pa maaju apkaart varbuut kaut kur kaut kas staav kur vinja tiek klaat, mums piem ir gadiijies taa ka uz griidas staav kaads maisinsh kur kaas eedams iekshaa un sunenes ljoti labi ir iemaaciijushaas kaa tajaa maisinjaa caurumus izkost!!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Lexy Trešdiena Aprīlis 06, 2011 6:12 pm

Ruby rakstīja:Prieks ka mazajai ir labaak :)
Klau varbuut vinja kaut ko dabon no shnjauceriem? Varbuut tie kaut kur nosleepushi kaadus kaarumus vai bariibu un vinja tek klaat un apeed? Paskaties pa maaju apkaart varbuut kaut kur kaut kas staav kur vinja tiek klaat, mums piem ir gadiijies taa ka uz griidas staav kaads maisinsh kur kaas eedams iekshaa un sunenes ljoti labi ir iemaaciijushaas kaa tajaa maisinjaa caurumus izkost!!!!

Nu nē, tu nepazīsti šnaucerus - viņiem nav sāta sajūtas, viņi nekad un neko neslēpj, vienmēr visu apēd :D Un tagad man ir palikusi tikai viena šnaucermeitene, bet viņa ar dabūn tik savu sauso un izēd pa tīro. Bet es drīzāk domāju, ka tiešām visa tā šņukurēšanās pa grīdu, tas konservs un domāju, ka arī parazīti, jo palielā auzdētavā, kur dažāda vecuma kucēni vienlaikus, pat attārpojot, tas nebūtu nekāds brīnums.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Eliina Trešdiena Aprīlis 06, 2011 7:35 pm

hmm divaini man jau skiet ka audzetava noteikti mazo attarpoja. prieks ka jau ir labak,bet turpmak iesaku zvanit cilvekiem no ka jus pirkat mazo jo vini ir atsaucigi un loti zinosi cilveki noteikti vienmer palidzes ar padomiem :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Lexy Trešdiena Aprīlis 06, 2011 7:49 pm

Eliina rakstīja:hmm divaini man jau skiet ka audzetava noteikti mazo attarpoja. prieks ka jau ir labak,bet turpmak iesaku zvanit cilvekiem no ka jus pirkat mazo jo vini ir atsaucigi un loti zinosi cilveki noteikti vienmer palidzes ar padomiem :)

Noteikti noteikti attārpoja, par to man šaubu nav! Vienkārši nav jau brīnums, ja ir dažādu vecumu kucēni un suņuki kopā, tad tā var būt, ka vienus nogalē, bet ātri tiek pie jauniem. Un tas, ka viņi ir ļoti atsaucīgi - tas man zināms ;)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Eliina Trešdiena Aprīlis 06, 2011 8:04 pm

nu ja var jau gadities...
pro-pectalin tabletem vajdzetu palidzet ja tas nav nekas nopiets icon72
var padot eneroferm gelu ja puncitis tads jutigs uz visadien edienm,tad tas bakterijas kas ir gela stabilze un normalize zarnu traktu
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  sirsninja Ceturtdiena Aprīlis 07, 2011 6:36 pm

Bonitai pashlaik nav labi jau otro dienu dodam smectu un dakteres izrakstito Tenazimu.
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Lexy Ceturtdiena Aprīlis 07, 2011 6:48 pm

Turieties, meitenes! Mēs paturēs īkšķus un visas ķepas mūsmājās, lai jums viss ātri pāriet!
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Silkite Piektdiena Aprīlis 08, 2011 10:06 am

Veseljojaties icon105
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Eliina Piektdiena Aprīlis 08, 2011 11:22 am

kas Bonitai notikas? :( veselojaties
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Vemšana un caureja - Page 3 Empty Re: Vemšana un caureja

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā