Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

nagu apgriešana

+15
Lily
sassaa
Sabinella
Mazais
Elīna
Ruby
_Agnese_
Lindita
Māriņa
Dream
lilucis
minka200
Silkite
Ronija
Eliina
19 posters

Lapa 5 no 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Silkite Trešdiena Janvāris 07, 2009 5:18 pm

Eliina- taa ir sunju zobu birste vai beernu????Ljoti smuka izskataas love
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Trešdiena Janvāris 07, 2009 6:34 pm

Silkite rakstīja:Eliina- taa ir sunju zobu birste vai beernu????Ljoti smuka izskataas love

zinu ka tas jautajums nebija man :D bet doamju ka ta ir parasta bernu zobubirstite :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Trešdiena Janvāris 07, 2009 6:46 pm

Eliina rakstīja:
Silkite rakstīja:Eliina- taa ir sunju zobu birste vai beernu????Ljoti smuka izskataas love

zinu ka tas jautajums nebija man :D bet doamju ka ta ir parasta bernu zobubirstite :)

Manai Vikijai arii beernu zobubirste zili zalja ar dinozauriem :DD
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Elīna Trešdiena Janvāris 07, 2009 7:59 pm

Silkite rakstīja:Eliina- taa ir sunju zobu birste vai beernu????Ljoti smuka izskataas love

Eliinai taisnība, tā ir bērnu zobu birste, vismazākā kādu varēju atrast, cik esmu redzējusi speciālās suņu ir gigantiskas, un šitā jau ar gandrīz pa lielu!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Trešdiena Janvāris 07, 2009 8:19 pm

Elīna rakstīja:
Silkite rakstīja:Eliina- taa ir sunju zobu birste vai beernu????Ljoti smuka izskataas love

Eliinai taisnība, tā ir bērnu zobu birste, vismazākā kādu varēju atrast, cik esmu redzējusi speciālās suņu ir gigantiskas, un šitā jau ar gandrīz pa lielu!

Mums taa beernu arii par lielu, bet mazaaku nav:(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Māriņa Trešdiena Janvāris 07, 2009 8:22 pm

Ronija rakstīja:
Elīna rakstīja:
Silkite rakstīja:Eliina- taa ir sunju zobu birste vai beernu????Ljoti smuka izskataas love

Eliinai taisnība, tā ir bērnu zobu birste, vismazākā kādu varēju atrast, cik esmu redzējusi speciālās suņu ir gigantiskas, un šitā jau ar gandrīz pa lielu!

Mums taa beernu arii par lielu, bet mazaaku nav:(
A mums ir sunjuku zobu birste, taada ar garu kaatinju, divpuseeja
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Trešdiena Janvāris 07, 2009 8:33 pm

Māriņa rakstīja:
Ronija rakstīja:
Elīna rakstīja:
Silkite rakstīja:Eliina- taa ir sunju zobu birste vai beernu????Ljoti smuka izskataas love

Eliinai taisnība, tā ir bērnu zobu birste, vismazākā kādu varēju atrast, cik esmu redzējusi speciālās suņu ir gigantiskas, un šitā jau ar gandrīz pa lielu!

Mums taa beernu arii par lielu, bet mazaaku nav:(
A mums ir sunjuku zobu birste, taada ar garu kaatinju, divpuseeja

mums taadda arii ir:) un arii par lielu:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Mazais Trešdiena Janvāris 07, 2009 9:00 pm

Ronija rakstīja:
Māriņa rakstīja:
Ronija rakstīja:
Elīna rakstīja:
Silkite rakstīja:Eliina- taa ir sunju zobu birste vai beernu????Ljoti smuka izskataas love

Eliinai taisnība, tā ir bērnu zobu birste, vismazākā kādu varēju atrast, cik esmu redzējusi speciālās suņu ir gigantiskas, un šitā jau ar gandrīz pa lielu!

Mums taa beernu arii par lielu, bet mazaaku nav:(
A mums ir sunjuku zobu birste, taada ar garu kaatinju, divpuseeja

mums taadda arii ir:) un arii par lielu:)

Mums arī oficiālā suņiem domātā, bet mutē brīvi rīkoties nav vietas sanāk tā tīrīšana tikai no ārpuses, bet pats pagrauž un tad jau tiek no vairākām pusēm. Tikai bail, ka tā graužot nesatraumē smaganiņas, jo sari diezgan tomēr stingri! 🇳🇴
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ruby Trešdiena Janvāris 07, 2009 9:06 pm

Mazais rakstīja:
Ronija rakstīja:
Māriņa rakstīja:
Ronija rakstīja:
Elīna rakstīja:
Silkite rakstīja:Eliina- taa ir sunju zobu birste vai beernu????Ljoti smuka izskataas love

Eliinai taisnība, tā ir bērnu zobu birste, vismazākā kādu varēju atrast, cik esmu redzējusi speciālās suņu ir gigantiskas, un šitā jau ar gandrīz pa lielu!

Mums taa beernu arii par lielu, bet mazaaku nav:(
A mums ir sunjuku zobu birste, taada ar garu kaatinju, divpuseeja

mums taadda arii ir:) un arii par lielu:)

Mums arī oficiālā suņiem domātā, bet mutē brīvi rīkoties nav vietas sanāk tā tīrīšana tikai no ārpuses, bet pats pagrauž un tad jau tiek no vairākām pusēm. Tikai bail, ka tā graužot nesatraumē smaganiņas, jo sari diezgan tomēr stingri! 🇳🇴

Mums bija taada ar diviem galiem- vienaa lielaaka - otraa dikti mazinja - bet taa atri nolietojaas- un nebija parociiga jo otraa galaa liela birste. Tagad mums taada divrindu sarinjiem- jaa taada divpuseeja - bija visaadi izmeeri -njeemaam vismazaako! ljoti eerta!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Silkite Trešdiena Janvāris 07, 2009 9:12 pm

man ir maza sunja zobirste(rozaa lol! ) 8 sari 3 rindaas,bet nedaudz pa lielu arii liekaas,kaut domaata kuceeniem un mini sunjiem :scratch:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Mazais Trešdiena Janvāris 07, 2009 10:48 pm

Ruby rakstīja:
Mums bija taada ar diviem galiem- vienaa lielaaka - otraa dikti mazinja - bet taa atri nolietojaas- un nebija parociiga jo otraa galaa liela birste. Tagad mums taada divrindu sarinjiem- jaa taada divpuseeja - bija visaadi izmeeri -njeemaam vismazaako! ljoti eerta!!

Laimīgie. Mums gan šķiet ka ir tikai viena izmēra bet divu veidu - parastās vai divpusējās zobubirstes. Būtu jau labi, ja varētu nopirkt atšķirīga izmēra birstītes vismaz Tojiem un Ņufiem vai Dogiem. Razz
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Sabinella Pirmdiena Marts 02, 2009 11:00 pm

Vienreiz griezu nagus čau čau sunim, viņam tie nagi melni un nevar redzēt, kur dzīvais nags sākas..Sanāca tā, ka pa īsu nogirezu un sāka asentiņas tecēt, kopš tā laika man vienkārši paniskas bailes ķerties klāt, labāk vairāk ar sunci pa trotuāru pastaigāt vai pie veta aizvest un tur nogriezt.. pati gan nē :roll:
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Pirmdiena Marts 02, 2009 11:25 pm

Sabinella rakstīja:Vienreiz griezu nagus čau čau sunim, viņam tie nagi melni un nevar redzēt, kur dzīvais nags sākas..Sanāca tā, ka pa īsu nogirezu un sāka asentiņas tecēt, kopš tā laika man vienkārši paniskas bailes ķerties klāt, labāk vairāk ar sunci pa trotuāru pastaigāt vai pie veta aizvest un tur nogriezt.. pati gan nē :roll:


man arii tagad bija bail griezt, jo pagajuso reizi ari nedaudz vienma nadzinam par isu nogriezu, bet nu nogriezam viss kartibaa :)

es atkalaju prieks mums loiti labu risinajumu, lai suns nekoz un nesmilgst Twisted Evil ar marliti vets paradija ka var uztaisit uzpurni :D lol!
ta nu shanelei tika aizieta mute un bez liekas protesteeshanas nagi apriezti cheers
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Pirmdiena Marts 02, 2009 11:33 pm

Trakie:))) Shanele ieraugot marli nemuuk lapaas??:)))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Pirmdiena Marts 02, 2009 11:40 pm

Ronija rakstīja:Trakie:))) Shanele ieraugot marli nemuuk lapaas??:)))


nemuka,jo saprata ka nav jeegas, es tikunta sakertu Twisted Evil

man siss rissinajums loti patik,jo suns arii tik loti nepretojas un vnk savaadka es vinai nagus nevaru nogiest, jo kad meginajma nesen vina parkoda tetim pirktu lidz asinim Evil or Very Mad
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Pirmdiena Marts 02, 2009 11:49 pm

Ohoooo, nekp jau sev, meiteniitei raksturinjsh:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Māriņa Pirmdiena Marts 02, 2009 11:52 pm

Nju pirms sunjukam veikt ho proceduuru ar vinju ir jaaprunaajas, jaaizskaidro ko vinjam dariis......taa luuk man iemaaciija, un darbojas. Arii kashkkjiigaa Betinja pat ljaava apgriezt nadzinjus un kad atbraucu atkal pie vinjas ciemos prieciiga mani sagaidiija un ljaava apskatiit kjepas, nesleepa.
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Otrdiena Marts 03, 2009 12:00 am

Māriņa rakstīja:Nju pirms sunjukam veikt ho proceduuru ar vinju ir jaaprunaajas, jaaizskaidro ko vinjam dariis......taa luuk man iemaaciija, un darbojas. Arii kashkkjiigaa Betinja pat ljaava apgriezt nadzinjus un kad atbraucu atkal pie vinjas ciemos prieciiga mani sagaidiija un ljaava apskatiit kjepas, nesleepa.


nu es tiesma nezinu ka ar savu velneni var kaut ko sarunat, jums vnk to vaidzetu redzet tad varbut jus tam noticeru :| atcerejos Marin kad biju pakal tam rozaa kombinzoninam shaneliite kad ists engelist uzvedaas un tad es ieveerju ka cilvekos vina censas sevi paraadit no viss labakas puses, bet protams lidz tam bridim kad vinai sak pieskarties vai ne ta ka vina velas ar roku pakratiit. vinai laikam ir bijusi smaga bernibaa, tapec tads raksturs un nez nezinu ka ar to ciiniities
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Otrdiena Marts 03, 2009 12:03 am

Eliina rakstīja:
Māriņa rakstīja:Nju pirms sunjukam veikt ho proceduuru ar vinju ir jaaprunaajas, jaaizskaidro ko vinjam dariis......taa luuk man iemaaciija, un darbojas. Arii kashkkjiigaa Betinja pat ljaava apgriezt nadzinjus un kad atbraucu atkal pie vinjas ciemos prieciiga mani sagaidiija un ljaava apskatiit kjepas, nesleepa.


nu es tiesma nezinu ka ar savu velneni var kaut ko sarunat, jums vnk to vaidzetu redzet tad varbut jus tam noticeru :| atcerejos Marin kad biju pakal tam rozaa kombinzoninam shaneliite kad ists engelist uzvedaas un tad es ieveerju ka cilvekos vina censas sevi paraadit no viss labakas puses, bet protams lidz tam bridim kad vinai sak pieskarties vai ne ta ka vina velas ar roku pakratiit. vinai laikam ir bijusi smaga bernibaa, tapec tads raksturs un nez nezinu ka ar to ciiniities

Kaa ar to ciiniities?? Ar miilestiibu un milziigu pacietiibu, tas arii viss.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Māriņa Otrdiena Marts 03, 2009 12:04 am

Eliina rakstīja:
Māriņa rakstīja:Nju pirms sunjukam veikt ho proceduuru ar vinju ir jaaprunaajas, jaaizskaidro ko vinjam dariis......taa luuk man iemaaciija, un darbojas. Arii kashkkjiigaa Betinja pat ljaava apgriezt nadzinjus un kad atbraucu atkal pie vinjas ciemos prieciiga mani sagaidiija un ljaava apskatiit kjepas, nesleepa.


nu es tiesma nezinu ka ar savu velneni var kaut ko sarunat, jums vnk to vaidzetu redzet tad varbut jus tam noticeru :| atcerejos Marin kad biju pakal tam rozaa kombinzoninam shaneliite kad ists engelist uzvedaas un tad es ieveerju ka cilvekos vina censas sevi paraadit no viss labakas puses, bet protams lidz tam bridim kad vinai sak pieskarties vai ne ta ka vina velas ar roku pakratiit. vinai laikam ir bijusi smaga bernibaa, tapec tads raksturs un nez nezinu ka ar to ciiniities

Beta ar bija taada , ka nagus nevareeja nekaa nogriezt, koda......bet taga sarunaajaam....... :D
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ruby Otrdiena Marts 03, 2009 12:29 am

Ljoti svariigi veel ir sunjam paraadiit ka tu nebaidies no vinja meegjinaajumime kost. Noskanjot sevi taa ka tu juuties daudz daudz paaraaka par suni un vinja chiiksteeshana un piiksteeshana tevi neietekmee un tu necentiisies nevienam izdabaat. Tikai ne dusmiigi un bljaujot ( bez agresijas) - bet taa kaa valdoniigaak ar stingru balsi. Tu esi liidere - stabila un maki par sevi pasteeveet - suns vairaak saak taadus cilveekus cieniit. Taapeec arii sunji vairaak piekjeraas viirieshiem - jo mees sievietes "histeerikjes" ha ha ha esam emocionaalas un taadeelj nestabilaakas kaa viirieshi ha ha ha ( bez apvainojumiem bet taa tas ir ) - nu vismaz sunjuku pasaulee un domaashanaa.
Muus Pepiitei lieliski iedarbojaas un vinja vairs pat nemeegjina man shitos pigorus tasiit - bet kaa es noraustos - taa saakas vecaa opera :( Protams tas nebuus uzreiz pirmajaa reizee - bet leeniiteem leeniiteem uz priekshu!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Otrdiena Marts 03, 2009 12:35 am

Ruby rakstīja:Ljoti svariigi veel ir sunjam paraadiit ka tu nebaidies no vinja meegjinaajumime kost. Noskanjot sevi taa ka tu juuties daudz daudz paaraaka par suni un vinja chiiksteeshana un piiksteeshana tevi neietekmee un tu necentiisies nevienam izdabaat. Tikai ne dusmiigi un bljaujot ( bez agresijas) - bet taa kaa valdoniigaak ar stingru balsi. Tu esi liidere - stabila un maki par sevi pasteeveet - suns vairaak saak taadus cilveekus cieniit. Taapeec arii sunji vairaak piekjeraas viirieshiem - jo mees sievietes "histeerikjes" ha ha ha esam emocionaalas un taadeelj nestabilaakas kaa viirieshi ha ha ha ( bez apvainojumiem bet taa tas ir ) - nu vismaz sunjuku pasaulee un domaashanaa.
Muus Pepiitei lieliski iedarbojaas un vinja vairs pat nemeegjina man shitos pigorus tasiit - bet kaa es noraustos - taa saakas vecaa opera :( Protams tas nebuus uzreiz pirmajaa reizee - bet leeniiteem leeniiteem uz priekshu!

nu es jau censos un ir daudz daudz labk neka kad vina tikko pie manis noaaca. nebaidos no vinas, bet ka tad lai neuzbrauk ja vina man stipri iekozz? Evil or Very Mad
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Otrdiena Marts 03, 2009 12:36 am

Ronija rakstīja:
Eliina rakstīja:
Māriņa rakstīja:Nju pirms sunjukam veikt ho proceduuru ar vinju ir jaaprunaajas, jaaizskaidro ko vinjam dariis......taa luuk man iemaaciija, un darbojas. Arii kashkkjiigaa Betinja pat ljaava apgriezt nadzinjus un kad atbraucu atkal pie vinjas ciemos prieciiga mani sagaidiija un ljaava apskatiit kjepas, nesleepa.


nu es tiesma nezinu ka ar savu velneni var kaut ko sarunat, jums vnk to vaidzetu redzet tad varbut jus tam noticeru :| atcerejos Marin kad biju pakal tam rozaa kombinzoninam shaneliite kad ists engelist uzvedaas un tad es ieveerju ka cilvekos vina censas sevi paraadit no viss labakas puses, bet protams lidz tam bridim kad vinai sak pieskarties vai ne ta ka vina velas ar roku pakratiit. vinai laikam ir bijusi smaga bernibaa, tapec tads raksturs un nez nezinu ka ar to ciiniities

Kaa ar to ciiniities?? Ar miilestiibu un milziigu pacietiibu, tas arii viss.

nu es jau loti censos visu panakt ar milestiibu, bet es nevaru iztuuret jau vairka, kad, piemera, es girbu vinu sabuzinat un sabushot vina vnk sak rukt un raadit zobus :|
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Eliina Otrdiena Marts 03, 2009 12:38 am

Ruby rakstīja:Ljoti svariigi veel ir sunjam paraadiit ka tu nebaidies no vinja meegjinaajumime kost. Noskanjot sevi taa ka tu juuties daudz daudz paaraaka par suni un vinja chiiksteeshana un piiksteeshana tevi neietekmee un tu necentiisies nevienam izdabaat. Tikai ne dusmiigi un bljaujot ( bez agresijas) - bet taa kaa valdoniigaak ar stingru balsi. Tu esi liidere - stabila un maki par sevi pasteeveet - suns vairaak saak taadus cilveekus cieniit. Taapeec arii sunji vairaak piekjeraas viirieshiem - jo mees sievietes "histeerikjes" ha ha ha esam emocionaalas un taadeelj nestabilaakas kaa viirieshi ha ha ha ( bez apvainojumiem bet taa tas ir ) - nu vismaz sunjuku pasaulee un domaashanaa.
Muus Pepiitei lieliski iedarbojaas un vinja vairs pat nemeegjina man shitos pigorus tasiit - bet kaa es noraustos - taa saakas vecaa opera :( Protams tas nebuus uzreiz pirmajaa reizee - bet leeniiteem leeniiteem uz priekshu!


aa un tam ka piekeras viiriesm taa jaa, jo mammas draugam vina tiesham piekeerusies ir loti jo vinam ir stingra bals un kad vina kaut ko pasaka vina pieplok un klausa uz vaarda, bet ja nepatii ka vinu sabar viirietis tad gan vienmemer atceraask ka es esmu, bet es nejauju ari pie sevis mekleet glavinu, jo vina savadak nekad neiemaciiiess :| loti girbu sanemies un kadu dienu aiziet uz sunu skolinu lai treneerite pamaca mani jo man jau taa saprashana tik pat liela ka tam sunim lol!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Ronija Otrdiena Marts 03, 2009 12:43 am

Nu sunju skolinja gan jums dikti nodereetu. Iesaku pat ljoti padomaat par to.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

nagu apgriešana - Page 5 Empty Re: nagu apgriešana

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 5 no 7 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā