Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

chivauvas kuceens

2 posters

Go down

chivauvas kuceens  Empty chivauvas kuceens

Post  mia Piektdiena Marts 25, 2011 10:20 pm

Sveikas :) shodien maajaas parvediisim muusu mazuliiti chivauvu ,vinju sauc Mia un vinja ir divus meneshus veca :)
man ir jautaajums par pee pad trenneeshanu,pie audzeetaajiem,mazuliite gaaja uz aviiziites,bet man kaut kaa negribaas,lai maajas visu laiku ir sachuraatas aviizes :D peec meenesha vinjai buus peedeejaa pote un tad vinja varees iet aaraa, bet ko juus ieteiktu dariit liidz tam ? :) turpinaat ar aviiziiteem vai varbuut nopirkt kastiiti ? kaa jus dariijaat ar saviem kuceeniem ? :) paldies jau ieprieksh :)
mia
mia
Rookie
Rookie

Number of posts : 34
Join date : 25.03.11
Age : 37
Dzīvesvieta : Canada,Toronto

Atpakaļ uz augšu Go down

chivauvas kuceens  Empty Re: chivauvas kuceens

Post  Ruby Piektdiena Marts 25, 2011 10:52 pm

Jums nav daarzs?

Es arii visas uzreiz atradinaaju no churaashanas uz autinjiem un gaajaam tikai daarzaa saakumaa, peec tam jau laukaa pieradinaaju, tagad ejam gan daarzaa gan laukaa.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

chivauvas kuceens  Empty Re: chivauvas kuceens

Post  mia Sestdiena Marts 26, 2011 5:07 am

mees dziivojam dziivoklii,bet mums ir backyard,tachu tur ved visus maajaa dziivojoshos sunjus :S tiesa gan kanaadaa nav klainojoshu sunju vai kakju,toties ir vaavares un jenoti..un kas zin kaadas slimiibas tie paarneesaa :( domaaju,ka liidz ko buus siltaaks laiks ..taa saakshu vest aaraa Razz nav ko uz aviiziiteem staigaat :)
mia
mia
Rookie
Rookie

Number of posts : 34
Join date : 25.03.11
Age : 37
Dzīvesvieta : Canada,Toronto

Atpakaļ uz augšu Go down

chivauvas kuceens  Empty Re: chivauvas kuceens

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā