Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

aizdomas par saauksteeshanos :S

5 posters

Go down

aizdomas par saauksteeshanos :S Empty aizdomas par saauksteeshanos :S

Post  mia Otrdiena Aprīlis 05, 2011 1:44 am

Sveikas meitenes :) man liekas,ka Mia ir maazdruscinj apauksteejusies..shodien paaris reizes taa kaartiigi noshkjaudiijaas un velak bija taada skanja itkaa klepotu..bet tas bija tik 1x..
negribas ielaist ,tfu tfu tfu veel saslims..ko juus ieteiktu ,lai taa mazaa saauksteeshanaas paarietu un neuzplauktu trakaak? varbuut kaada zin dabiigos liidzeklus,jo negribaas ar zaaleem aizrauties :( visaa visumaa vinja juutas ljoti labi,ed ,speeleejaas un gulj kaa vnm
mia
mia
Rookie
Rookie

Number of posts : 34
Join date : 25.03.11
Age : 37
Dzīvesvieta : Canada,Toronto

Atpakaļ uz augšu Go down

aizdomas par saauksteeshanos :S Empty Re: aizdomas par saauksteeshanos :S

Post  Ruby Trešdiena Aprīlis 06, 2011 12:25 am

Kaa Mia juutaas? Vai veel shkjauda? Var jau buut ka nav nekaada saauksteeshanaas, bet vienkaarshi juutiigaaks deguntinsh. Man piem Lurdesa katru dienu shkjauda un daudz, vinja juutiiga uz visaam smakaam un tad vinja veel ir iemaaciijusies noshkjuadiities kad grib lai pieveersh vinjai uzmaniibu un kad uz kaut ko vajag noraadiit ko vinja grib, bosene baigaa :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

aizdomas par saauksteeshanos :S Empty Re: aizdomas par saauksteeshanos :S

Post  mia Trešdiena Aprīlis 06, 2011 1:25 am

Ruby rakstīja:Kaa Mia juutaas? Vai veel shkjauda? Var jau buut ka nav nekaada saauksteeshanaas, bet vienkaarshi juutiigaaks deguntinsh. Man piem Lurdesa katru dienu shkjauda un daudz, vinja juutiiga uz visaam smakaam un tad vinja veel ir iemaaciijusies noshkjuadiities kad grib lai pieveersh vinjai uzmaniibu un kad uz kaut ko vajag noraadiit ko vinja grib, bosene baigaa :D

laikam jau viltus trauksme :D man liekas ,ka vinja arii teeloja ,jo gultaa nelaidaam :32 viltniece mazaaa...
vinja no riitiem taa arii dara tgd ,jo joprojaam vinja lielaas dariishanas nedara uz aviizites ,nosodam uz liekam sedet uz aviizes...un tad atkal shkjauda ..tas ir iezheelinaashanas triks ha ha
mia
mia
Rookie
Rookie

Number of posts : 34
Join date : 25.03.11
Age : 37
Dzīvesvieta : Canada,Toronto

Atpakaļ uz augšu Go down

aizdomas par saauksteeshanos :S Empty Re: aizdomas par saauksteeshanos :S

Post  Lexy Trešdiena Aprīlis 06, 2011 7:41 am

Vispār jau, cik atceros no kinologu kursos apgūtā, suņi tā vienkārši nemēdz saaukstēties, kā tas notiek cilvēkiem. Parasti, kas kas notiek, tad tas ir kāds vīruss vai infekcija. Bet šoreiz - man prieks, ka Mia ir tikai laba aktrīze ha ha
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

aizdomas par saauksteeshanos :S Empty Re: aizdomas par saauksteeshanos :S

Post  Lily Trešdiena Aprīlis 06, 2011 2:48 pm

mia rakstīja:nosodam uz liekam sedet uz aviizes...un tad atkal shkjauda ..tas ir iezheelinaashanas triks ha ha

man atkal Džozis šķauda kad priecājas, ļoti smieklīgi jau izskatās :32 kad uzslavē tad džozis tā atliec galvu atpakaļ un nošķaudās itkā teiktu ''taisnība'', jo kad cilvēks nošķaudās, mēdz teikt ''taisnība'' :32
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

aizdomas par saauksteeshanos :S Empty Re: aizdomas par saauksteeshanos :S

Post  Eliina Trešdiena Aprīlis 06, 2011 8:02 pm

maneejas shauda kas es par daudz sapusu smarzhas istaba :D un tas ari viss
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

aizdomas par saauksteeshanos :S Empty Re: aizdomas par saauksteeshanos :S

Post  mia Trešdiena Aprīlis 06, 2011 8:49 pm

Lily rakstīja:
mia rakstīja:nosodam uz liekam sedet uz aviizes...un tad atkal shkjauda ..tas ir iezheelinaashanas triks ha ha

man atkal Džozis šķauda kad priecājas, ļoti smieklīgi jau izskatās :32 kad uzslavē tad džozis tā atliec galvu atpakaļ un nošķaudās itkā teiktu ''taisnība'', jo kad cilvēks nošķaudās, mēdz teikt ''taisnība'' :32

es to gribeetu redzeet :32 ha ha
mia
mia
Rookie
Rookie

Number of posts : 34
Join date : 25.03.11
Age : 37
Dzīvesvieta : Canada,Toronto

Atpakaļ uz augšu Go down

aizdomas par saauksteeshanos :S Empty Re: aizdomas par saauksteeshanos :S

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā