Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

LKF kluba biedru zināšanai par suņu reģistrāciju

3 posters

Go down

LKF kluba biedru zināšanai par suņu reģistrāciju Empty LKF kluba biedru zināšanai par suņu reģistrāciju

Post  Eliina Piektdiena Jūlijs 15, 2011 9:08 am

kopēts no http://www.dogs.lv/index.php?mode=news&id=2&depart=80&sdepart=1297

Klubu biedru zināšanai par jauno suņu reģistrācijas kārtību.

No 2011.gada 1.jūlija ir stājušies spēkā MK noteikumi „ Mājas(istabas) dzīvnieku reģistrēšanas kārtība”, kas uzliek par pienākumu līdz 2012.gada 1.jūlijam reģistrēt Valsts aģentūrā „ Lauksaimniecības datu centrs”(LDC) visus tos suņus, kuri piedalās izstādēs.Rēķinieties ar to,ka līdz 2012.gada 1.jūlijam jūsu sunim jau jābūt LDC datu bāzē, pretējā gadījumā Jūsu sunim var liegt dalību izstādē.

Kā jārīkojas,lai piereģistrētu suni?

*Sunim jābūt čipētam un jābūt dzīvnieka pasei.

*Lauksaimniecības datu centra mājas lapā www.ldc.gov.lv atrodiet sadaļu „ Veidlapas”, izdrukājiet attiecīgo anketu par suņa reģistrāciju, aizpildiet to ar DRUKĀTIEM burtiem.

*Nokopējiet suņa pasi,kur redzama informācija par suni un ievadīto čipu.

*Pārskaitiet uz LDC mājas lapā norādīto kontu summu 5,0 LVL .

*Nosūtiet datu centram anketu, dzīvnieka pases kopiju un maksājuma uzdevuma kopiju( ieteicams ierakstītā vēstulē).




Suni var reģistrēt arī vietējā pašvaldībā vai pie veterinārā ārsta,taču tad var nākties papildus maksāt par pakalpojumu – anketas aizpildi,kopijām.Suņi,kuri dzimuši līdz 2011.gada 1.jūlijam un nepiedalās izstādēs vai neizbrauc no valsts, ir jāreģistrē LDC līdz 2016.gada 1.jūlijam.


! es domāju apspriežam šo citā sadaļā !
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

LKF kluba biedru zināšanai par suņu reģistrāciju Empty Re: LKF kluba biedru zināšanai par suņu reģistrāciju

Post  refinnej Otrdiena Decembris 06, 2011 2:38 pm

Suņi,kuri dzimuši līdz 2011.gada 1.jūlijam un nepiedalās izstādēs vai neizbrauc no valsts, ir jāreģistrē LDC līdz 2016.gada 1.jūlijam.
Ka sho saprast? Vai man obligati suns jaregistre lkf? (mums vinja ir no lkf, ir lkf dokumenti, vai vinja nav pieregistreta?) Vai kadaa temaa tas jau bija apspriests?
Es vnk shajas klubu lietas esmu pilnigs chainiks bigsmiles9
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

LKF kluba biedru zināšanai par suņu reģistrāciju Empty Re: LKF kluba biedru zināšanai par suņu reģistrāciju

Post  Lexy Pirmdiena Decembris 12, 2011 3:31 pm

refinnej rakstīja:Suņi,kuri dzimuši līdz 2011.gada 1.jūlijam un nepiedalās izstādēs vai neizbrauc no valsts, ir jāreģistrē LDC līdz 2016.gada 1.jūlijam.
Ka sho saprast? Vai man obligati suns jaregistre lkf? (mums vinja ir no lkf, ir lkf dokumenti, vai vinja nav pieregistreta?) Vai kadaa temaa tas jau bija apspriests?
Es vnk shajas klubu lietas esmu pilnigs chainiks bigsmiles9

Nea, nav svarīgi, pie kādas organizācijas ir suncis, viņš ir jāreģistrē šajā reģistrā.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

LKF kluba biedru zināšanai par suņu reģistrāciju Empty Re: LKF kluba biedru zināšanai par suņu reģistrāciju

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā