Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kur mums nedrīkst?

4 posters

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

Kur mums nedrīkst? - Page 2 Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  refinnej Sestdiena Septembris 10, 2011 9:42 pm

Mums tagad ir tā - ja sūtītājs nav no ES, tad par sūtījumiem pāri ... hmm.. 10$? jāmaksa muitas nodoklis 25%. Iepriekš gan, ko samaksāju ebay vai citā lapš - tyad pastā tik izņemu un neko nepiemaksāju. Tgad vēl nebija tik liela sūtijujma, drēbītes ko sūtīju izmaksāja mazāk un pārējais bija no ES
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Kur mums nedrīkst? - Page 2 Empty Re: Kur mums nedrīkst?

Post  Lexy Sestdiena Septembris 10, 2011 9:47 pm

refinnej rakstīja:
Lexy rakstīja:Jā, patiesībā tām somām ir tas trūkums, ka nav nodalījuma, kur savas mantas ielikt, jo tad jāstiepj sava un suņa soma, kas ir totāli neērti. A es nemaz nezinu, kur LV meklēt sakarīgu ziemazs suņu somu, lai nav par atsronomiskām naudām. Šito ar caur ebay nopirku.
Tur jau ta lieta, ka neieshu tak staigāt ar 2 somām, a sitai ir tieši liels nodalījums - kabata priekšā visas somas lielumā, tā ka visas vajadzīgas mantas varēs salikt.
Es ari interneta no arzemem skatos, pie mums jau tadas cenas uzskrūvētas ... To ko gribu atradu sākumā ss.lv - meitene atsūtīja bildes, bet kaut kā nav riktīgi - rāvejsledzes sudrabotas, kaut visur citur zelta un arī izmēri nez kāpēc mazāki, varbūt tur pa izmēriem vēl dalās, nezinu. Nu tagad atradu vienā lapā, bēšigu, un brūnas apdares, laikam ņemšu. Cenas +/-30ls, nu pie mums tas pašas cenas sākotnējas normālām somām, bet tur vismaz firma un viss apmierina - gan izskats, gan ērtumam jābūt Chihuahua2

iemet linku, es ar gribu paskatīties :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā