Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiffany celjaa uz nyc

+3
Ruby
Žozefīna
tiffany*
7 posters

Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Tiffany celjaa uz nyc

Post  tiffany* Pirmdiena Augusts 29, 2011 8:42 pm

Tiffany celjaa uz nyc 41cbe96b5dda
Tiffany celjaa uz nyc C186f79d0d14
Tiffany celjaa uz nyc F76a1e786fb4
Tiffany celjaa uz nyc Ac3263fd00d9
ljoooti bija sagurusi no garaa celja :D
Tiffany celjaa uz nyc B23af2a1b154
arii baseinaa izpeldeejaas Razz
Tiffany celjaa uz nyc E77b996fcbf7
nyc vinju patiiieshaam nogurdinaaja (giggle)
Tiffany celjaa uz nyc Bf51563c16d5
Tiffany celjaa uz nyc Aa255cf10f26
sho draudzinju satikaam pa celjam uz maajaam..vinsh ir no adopteets un tgd maacaas miileet dziivi atkal :) bet ar taadu miilestiibu ko vinjam dod jaunie saimnieki,vinsh to atri apguus :)
Tiffany celjaa uz nyc A3e418faf44f
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  Žozefīna Trešdiena Augusts 31, 2011 11:15 am

Skaista meitenīte ! Kiss

Ļoti, ļoti atgādina manu Niku. :32
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  Ruby Ceturtdiena Septembris 01, 2011 1:31 am

Mazaa lapsinja :*

Klau - jums nav bail vinju taa valjaa uz aizmugureejaa seedelja paarvadaat?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  Žozefīna Ceturtdiena Septembris 01, 2011 8:13 am

Manas sunenes arī sēž uz aizmugurējā sēdekļa, man nav bail tā pārvadāt. Korai it īpaši patīk sēdēt pašā augšā pie aizmugurējā stikla, tad viņa visu redz - i ceļu, i, kas mašīnā notiek. :)
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  Lexy Ceturtdiena Septembris 01, 2011 8:33 am

Tagad atzīšos, ka es ar līdz nesenam laikam kaut kā ļoti mieŗīgi savus šnaucerus šādi vedu... laikam jau jānotiek kaut kam, lai tas mainītos un suņi pārvācās uz busiņa bagāžnieku, uz būriem. Par laimi, nelielās avārijas laikā, kad viens neuzmanīgs braucējs mums ieskrēja "pakaļā" - pie iebraukšanas aplī, tā ka izdaiet secinājumus, cik mazs bij ātrums, no 3 iepriekš uz pakaļējā sēdekļa sēdošiem/ stāvošiem/ guļošiem suņiem, uz krēsla vairs nebij neviena - 2 bij zemē, viens - pie priekšējā paneļa uz rokas bremzes. Rezultātā - vienam par izstādēm bij jāaizmirst uz pāris mēnešiem, jo bij sastiepta kāja. Tagad, kad man pašai nav auto, ja gadās kaut kur braukt kā pasažierim - šnaucermeiča guļ pie kājām, Mela visbiežāk somā, kas man klēpī. Tā lūk - esat uzmanīgi, mazsunīši tomēr daudz vieglāki un var tālāk aizlidot pie pat niecīga trieciena.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  Žozefīna Ceturtdiena Septembris 01, 2011 8:44 am

Lexy, es pilnībā piekrītu Tev ! Mums vienmēr līdzi ir arī soma, ļoti bieži abas guļ somā. :)
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  Eliina Piektdiena Septembris 02, 2011 9:51 am

un somu velamas ari piesparadzet


Jauka maza Tiffanija :*
man loti patik vardins.


Pēdējo reizi labojis Eliina Sestdiena Septembris 03, 2011 12:04 am; labots 2 reizes
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  Ruby Piektdiena Septembris 02, 2011 11:53 pm

Eliina rakstīja:un somu velamas ari piesparadzet
un veel pashaa somaa suni piespraadzeet pie kakla siksnas :) Jo vienreiz man Pepe shitaa noleca no aizmugureejaa seedeklja (nebija somaa piespraadzeeta) un mums nemanot palaviijaas zem vadiitaaja seedeklja un paliida zem bremzhu pedaalja affraid labi ka viirs laiciigi atjeedzaas un nenospieda pedaali par stipru, bet nu saraknajam luksaforam gan izbraucaam cauri jo nevareeja nobremzeet!!!

Kad man bija tikai Pepe tad mees vinju somaa likaam un soma man kleepii vai uz seedeklja (piespraadzeeta), bet tagad es visas lieku lielajaa kastee un piespraadzeeju uz aizmugureejaa seedeklja. Nesen veikalaa ieraudziiju to speciaalo seedekliiti mazajiem sunjukiem, protams satrakojos un nopirku nemaz nepaskatoties izmeerus, atbraucaam maajaas un uzsteleejaam - bet prieksh 3 sunjiem diemzheel bishku bija par shauru, bet taa ljoti patika - miiksts, eerts, sunjuki var skatiities pa logu laukaa, tagad mekleeju lielaaku, bet izskataas ka tas izm mums sheit bija vieniigais, citur nekur taadu nav :(

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  Lexy Sestdiena Septembris 03, 2011 8:02 am

Speciālais sēdeklītis suņiem???? Kas tas tāds???
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  Žozefīna Svētdena Septembris 04, 2011 10:08 am

Es arī vienā interneta veikalā redzēju speciālo suņu krēsliņu, bet vairs nevaru atcerēties, kurā tas bija. :)
Žozefīna
Žozefīna
Profesional
Profesional

Number of posts : 291
Join date : 02.10.10
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga

http://www.inka-world.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  Silkite Pirmdiena Septembris 05, 2011 10:14 pm

réciigas bildes,super ha ha
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  tiffany* Piektdiena Septembris 09, 2011 9:36 pm

taa kaa mums mashiinas nav un ikdienaa paarvietojamies ar tr-tu vai kaajaam ,neesam nopirkshu celojumu somu,kas paredzeta paarvadaashanai mashiinaa ,tpc Tiffa visu celju bija vai nu man kleepii vai aizmuguree chucheeja :) kad domaasim par mashiinas iegaadi ,tad domaaju ,ka iegaadaasimies seedekliiti arii mazajai Razz
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  tiffany* Piektdiena Septembris 09, 2011 9:37 pm

Silkite rakstīja:réciigas bildes,super ha ha

Paldies Silkiit Razz vinja vsp taada reeciiga ,briizhiem vinja izdvesh taadas skanjas ,ka liekas buutu jaaieraksta jo neviens neticees ,ka suns var kko taadu izdvest :D
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  tiffany* Piektdiena Septembris 09, 2011 9:39 pm

Lexy rakstīja:Tagad atzīšos, ka es ar līdz nesenam laikam kaut kā ļoti mieŗīgi savus šnaucerus šādi vedu... laikam jau jānotiek kaut kam, lai tas mainītos un suņi pārvācās uz busiņa bagāžnieku, uz būriem. Par laimi, nelielās avārijas laikā, kad viens neuzmanīgs braucējs mums ieskrēja "pakaļā" - pie iebraukšanas aplī, tā ka izdaiet secinājumus, cik mazs bij ātrums, no 3 iepriekš uz pakaļējā sēdekļa sēdošiem/ stāvošiem/ guļošiem suņiem, uz krēsla vairs nebij neviena - 2 bij zemē, viens - pie priekšējā paneļa uz rokas bremzes. Rezultātā - vienam par izstādēm bij jāaizmirst uz pāris mēnešiem, jo bij sastiepta kāja. Tagad, kad man pašai nav auto, ja gadās kaut kur braukt kā pasažierim - šnaucermeiča guļ pie kājām, Mela visbiežāk somā, kas man klēpī. Tā lūk - esat uzmanīgi, mazsunīši tomēr daudz vieglāki un var tālāk aizlidot pie pat niecīga trieciena.

taa jau laikam ir ,kmr nenotiek kas taads,tikmeer neiedomaajaamies :S diemzheel lielaakaa dalja suniishu,gan lieli,gan mazi tiek paarvadaati bez seedekliishiem :(
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  tiffany* Piektdiena Septembris 09, 2011 9:40 pm

Eliina rakstīja:un somu velamas ari piesparadzet


Jauka maza Tiffanija :*
man loti patik vardins.

Tiffany suuta buchas :*
Tiffany ir mazinja..dimanti arii mazi,tpc vinja ir Tiffany (muusu dimants)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  refinnej Piektdiena Septembris 09, 2011 11:57 pm

Jauks gan jūsu dimantiņš :* mūsējā tāpat aizmieg uz rokām, tik ārā nē, veikalos citreiz. Pārdēvējas smejas, tūlīt apzags, sargs aizmiga. Vēl viņa tik smieklīgi aizmieg, tā kā cilvēks, acis ciet un galva zemāk, zemāk, tad pamodas un atkal tas pats ha ha
Kā viņa jums peldās? Izskatās pavisam slapja, kā ir ar ausīm? Mēs šogad īpaši nepaspējam papeldēties, tik tā, līdz puncim papļunkajas un viss. Un dziļāk bail pat stiept, liekas tūlīt viss saliesies ausīs.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  tiffany* Sestdiena Septembris 10, 2011 7:21 pm

refinnej rakstīja:Jauks gan jūsu dimantiņš :* mūsējā tāpat aizmieg uz rokām, tik ārā nē, veikalos citreiz. Pārdēvējas smejas, tūlīt apzags, sargs aizmiga. Vēl viņa tik smieklīgi aizmieg, tā kā cilvēks, acis ciet un galva zemāk, zemāk, tad pamodas un atkal tas pats ha ha
Kā viņa jums peldās? Izskatās pavisam slapja, kā ir ar ausīm? Mēs šogad īpaši nepaspējam papeldēties, tik tā, līdz puncim papļunkajas un viss. Un dziļāk bail pat stiept, liekas tūlīt viss saliesies ausīs.

izskataas peec dimantinja ,bet uzvedaas kaa maza raganinja (giggle)
oo jaa uz rokaam vinja aizmieg gandriiz katras garaas pastaigas beigaas :D saak chiiksteet ,ka grib opiitee ,nu tieshaam kaa ziidainis :D
mazi beerni jau taa "sleedzaas" aaraa ljoti biezhi Razz un tas tieshaam izskataas smiekligi :)
vinjai pirmaas peldes bija sunju parkaa (tur speciaali baseini ,kuri nav tik dzilji,cilveekam liidz celim)es vinju ienesu metru no krasta un krastaa staaveeja teetis ,kad ieliku uudenii laikam apjuka(kgan saakumaa tik kjepinjas liku )un mazliet pagaaja zem uudens bet aatri tika augshaa un aizpeldeeja uz krastu :) bijaam pie veta un vinsha ustinjas paarbaudija un teica ,ka viss ok Razz un otraa pelde bija baseinaa,tad jau vinjai pashai gribeejaas,jo visi bija baseinaa un vinja vieniigaa kraastaa :D arii izpeldeejaas,bet laimiigaaka bija tad,kad izceelaam aaraa :D (vinja izmisiigi krastu mekleeja :D ) bet vsp man arii bija bail likt uudenii,likaas nu kaa vinja var maaceet :D bet pie +37 labaak taa nekaa nekaa :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  Ruby Otrdiena Septembris 20, 2011 8:56 pm

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffany celjaa uz nyc Empty Re: Tiffany celjaa uz nyc

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā