Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

grauzh meebeles?

4 posters

Go down

grauzh meebeles? Empty grauzh meebeles?

Post  tiffany* Otrdiena Oktobris 11, 2011 7:16 am

es gribeeju zinaat kaa jums bija ,kad chi vai toji bija kuceeni (vai ir) grauzh meebeles kaa lielie sunji parasti to dara ? es kkaa neesmu pamaniju ,ka maneejai buutu tieksme kko grauzt ..tik speeleejaas ar savaam mantinjaam :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

grauzh meebeles? Empty Re: grauzh meebeles?

Post  refinnej Otrdiena Oktobris 11, 2011 8:42 am

Maneja ar neko nav grauzusi, neko nav sabojajusi majas... Loti baidijos par vadiem, vairak pat vinjas droshibas delj, bet ttt - neinterese vinjai vadi. Ik pa laikam paker musu cibas, vai zeki kadu atrod, bet negrauz, bet vnk aiznes, parasti uz savu gulvietu :32 vai ja talu stiept, tad pa celjam nomet :) Bet radiem laukos lielie sunji ardija visu kas pagadas celja. Sagrauza adas kreslu. Tagad nebiju dzirdejusi neko, laikam parstaja. Bet daudzoties ari daudz ko ir apgazushi :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

grauzh meebeles? Empty Re: grauzh meebeles?

Post  Lexy Otrdiena Oktobris 11, 2011 11:49 am

Mana Mela, mazā draņķīte, plēš tapetes :Chihuahua7: Čīno tikai bērnam vienmēr zeķes mēģina nospert, kamēr šis ģērbjas. Bet mēbelea skā tādas gan negrauž.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

grauzh meebeles? Empty Re: grauzh meebeles?

Post  tiffany* Otrdiena Oktobris 11, 2011 7:02 pm

[quote="refinnej"]Maneja ar neko nav grauzusi, neko nav sabojajusi majas... Loti baidijos par vadiem, vairak pat vinjas droshibas delj, bet ttt - neinterese vinjai vadi. Ik pa laikam paker musu cibas, vai zeki kadu atrod, bet negrauz, bet vnk aiznes, parasti uz savu gulvietu :32 vai ja talu stiept, tad pa celjam nomet :) Bet radiem laukos lielie sunji ardija visu kas pagadas celja. Sagrauza adas kreslu. Tagad nebiju dzirdejusi neko, laikam parstaja. Bet daudzoties ari daudz ko ir apgazushi :32 [/quot


Man lv ir franchu buldogs ,atceros kad bija kuceens ,tad shur tur stuurus pagrauza,bet taa vsp arii nee :) bet ljoti daudz dzirdeets kaa lielie sunji izniicina meebeles :D Tiffa arii nes prom chiibas :Dun tik smiekligi tas izsktaaas.. meegina ta ka pa kluso ...:D
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

grauzh meebeles? Empty Re: grauzh meebeles?

Post  tiffany* Otrdiena Oktobris 11, 2011 7:04 pm

ahahha Mela izveeleejaas ne to vieglaako celju :D neliekaas iipashi viegli tapetes no sienas nograuzt, nav jau kur iekjerties :D
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

grauzh meebeles? Empty Re: grauzh meebeles?

Post  Lexy Otrdiena Oktobris 11, 2011 7:13 pm

tiffany* rakstīja:ahahha Mela izveeleejaas ne to vieglaako celju :D neliekaas iipashi viegli tapetes no sienas nograuzt, nav jau kur iekjerties :D
Nu, redz, te tu maldies, jo patiesībā tapetes nāk ļoooti viegli nost, īpaši ja pirms tam mans dēliņš jau mazuļa vecumā bij sācis tās knibināt caur redeļgultas redelēm :32
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

grauzh meebeles? Empty Re: grauzh meebeles?

Post  refinnej Otrdiena Oktobris 11, 2011 7:59 pm

Lexy - tev tur vesela banda ar resgaliem :32 Skaties mazajam ar iemacis gudribas Chihuahua3
tiffany - ja, tas toch smiekligi, ka vinji nosper chibas vai zekes, nepaspej aizgriezties ka aizstiepa jau kaut ko uz savu gultinju un apmierinata sez blakus. Un ka nospera toch nevar pamanit - ta pa kluso ha ha
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

grauzh meebeles? Empty Re: grauzh meebeles?

Post  Lexy Otrdiena Oktobris 11, 2011 8:01 pm

Kā es saku - garlaicīgi man noteikti nav :32
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

grauzh meebeles? Empty Re: grauzh meebeles?

Post  tiffany* Otrdiena Oktobris 11, 2011 8:45 pm

Lexy rakstīja:Kā es saku - garlaicīgi man noteikti nav :32

aa nu tad cita lieta ka kaads paliidzeejis jau iesaakt :D
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

grauzh meebeles? Empty Re: grauzh meebeles?

Post  Lexy Otrdiena Oktobris 11, 2011 8:51 pm

Mani gan visvairāk fascinē tas, ka viņa neplēš bērna plaktātus no sienas, kas tur vietām karājas atlīmējušies, bet tieši tapetes :D
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

grauzh meebeles? Empty Re: grauzh meebeles?

Post  tiffany* Otrdiena Oktobris 11, 2011 8:53 pm

Lexy rakstīja:Mani gan visvairāk fascinē tas, ka viņa neplēš bērna plaktātus no sienas, kas tur vietām karājas atlīmējušies, bet tieši tapetes :D

varbuut vinja novertee maakslu plakaatos :D sunji ir gudri...reizeem pat paaraak :D
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

grauzh meebeles? Empty Re: grauzh meebeles?

Post  Ruby Otrdiena Oktobris 11, 2011 9:27 pm

Nu meebeles gluzhi nav grauzushas, chiibas un kurpes arii nee, bet nu paaris sagrauztu lietu katrai sunenei kontaa ir :32

Piem Pepija kad bija mazinja sagrauza manas brilles :) iisteniibaa tajaa briidi nemaz nebija smiekliigi, jo brilles padaargas + speciaali stikli :( bet nu tagad jau viss aizmirsies!

Lurdesai kontaa ir SD atminjas kartes - veselas divas!! Plus deela istabaa diivaana matracis (kuram bija mazinsh mazinsh cauruminsh jo bija izrauta taa poga) nu un Lurdesinja iestuuma savu garo degunu un izvilka to miikstumu aaraa (diezgan daudz)!!

Roksis sagrauza savu sunju diivaanu Evil or Very Mad nu malas atpleesa valjaa kad zobi naaca un niezeeja!!! aaa un Roksis ir zekju ruukjiitis mums maajaas, vinja bez zekjes guleet neiet, un kad no riita veel samiegojusies laukaa iet tad zekje vienmeer ir liidz, paarsvaraa vienmeer taas ir manas zekjes :) vinja gan vinjas negrauzh vienkaarshi neesaa apkaart un gulj ar vinjaam!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

grauzh meebeles? Empty Re: grauzh meebeles?

Post  tiffany* Otrdiena Oktobris 11, 2011 9:37 pm

Ruby rakstīja:Nu meebeles gluzhi nav grauzushas, chiibas un kurpes arii nee, bet nu paaris sagrauztu lietu katrai sunenei kontaa ir :32

Piem Pepija kad bija mazinja sagrauza manas brilles :) iisteniibaa tajaa briidi nemaz nebija smiekliigi, jo brilles padaargas + speciaali stikli :( bet nu tagad jau viss aizmirsies!

Lurdesai kontaa ir SD atminjas kartes - veselas divas!! Plus deela istabaa diivaana matracis (kuram bija mazinsh mazinsh cauruminsh jo bija izrauta taa poga) nu un Lurdesinja iestuuma savu garo degunu un izvilka to miikstumu aaraa (diezgan daudz)!!

Roksis sagrauza savu sunju diivaanu Evil or Very Mad nu malas atpleesa valjaa kad zobi naaca un niezeeja!!! aaa un Roksis ir zekju ruukjiitis mums maajaas, vinja bez zekjes guleet neiet, un kad no riita veel samiegojusies laukaa iet tad zekje vienmeer ir liidz, paarsvaraa vienmeer taas ir manas zekjes :) vinja gan vinjas negrauzh vienkaarshi neesaa apkaart un gulj ar vinjaam!!

taa... sanaak chi ir kaa traki uz zekjeem un chiibaam (Sun)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

grauzh meebeles? Empty Re: grauzh meebeles?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā