Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suns un svetiki

3 posters

Go down

Suns un svetiki Empty Suns un svetiki

Post  refinnej Ceturtdiena Decembris 29, 2011 1:42 am

Tuvojas jaunais gads un aktuals jautajums, ka parupeties par savu miluli. Mes parasti ciemos ejam ar vinju, ja kads lielaka meroga tusinjsh, tad, protams, atstajam majas. Jaungadaa iesim ciemos pie draugiem un tagad domaju ko darit.. Itka jau shie nav parastie svetki, bet gan tadi trokshnjainie, ar salutu, un ari pashi nez cik ilgi aizkavesimies, nepavisam negribas atstat mazo majas vienu, pie tam ja nu vinja nobisies no lieliem trokshnjiem.. Bet no otras puses, vai vinja nenomocisies taja tusinja, jo tachu viss interesanti un jaiet visu skatities, bet gulet jau ari gribas, nez vai vinja ies uz kadu klusako vietinju pagulet vai turesies kamer mes pashi neiesim majas. Pie tam tur ir kakji, museja jau draudziga, bet kakji var uzbrukt.. Nu galigi nez ko darit.. Padalaties pieredze, ka jus rikojaties Jaungadu svinot?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns un svetiki Empty Re: Suns un svetiki

Post  Ruby Ceturtdiena Decembris 29, 2011 6:25 pm

Vienaa zinjaa es tev ietektu atstaat vinju maajaas tomeer, buus tev mieriigaak un vinjai ar. Atstaaj vinjai maajaas muuziku un gaismu lai nesabiistaas no ugunjoshanas 12.00 Bet viss atkariigs no sunja - ja vinjam patiik sabiedriiba un ir mieriigs tad protams var njemt liidz. Bet nu starpiiba mums veel ir taada ka tev ir viens suns un taatad vieglaak, man triis un visus pa kleepi staipiit un uzvakteet es visu laiku ar fiziski nevaru! Varbuut ja njem liidz tad panjem vinjai buudinju vai somu kuru var ielikt kaadaa atsevishkjaa istabaa kur vinja viena var guleet kad nogurst!

Nu es nez kaa kuro reizi mums ar to liidz njemshanu, es parasti skatos kur mees ejam viesiibaas, ja ir mieriigi cilveeki kas prot ar maziem sunjiem apieties tad es njemu liidz, bet ja taads skaljaaks jaunieshu paarty ar palielaaku alko pateerinju tad gan es atstaaju maajaas lai nav lieka stresa, kur kaads sunim uzseediisies virsuu vai ar kaut ko sabaros!!! Mums parasti ir taa ka visi naak pie mums gan uz z-sveetkiem gan jauno gadu, taa kaa taas probleemas atkriit, vieniigais uz eeshanas briidi man naakas vinjas "spundeet" citaa istabaa jo iisti nemaak uzvesties eediena klaatbuutnee :32
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns un svetiki Empty Re: Suns un svetiki

Post  refinnej Ceturtdiena Decembris 29, 2011 9:49 pm

Patik, patik vinjai sabiedriba, ista zvaigze :D Tik laicigi apstaties nemak, liekas jau tulit nokritis no noguruma, bet no pedejiem spekiem megina vel paaksteties, man jau bija doma panjemt majinju un nolikt klusaka vietinja, tik nez vai vinja tur ies, jo, ka jau saku, no pedejiem spekiem, bet jabut ar visiem un jaseko notikumiem :D
Nu mums tas pats ar tiem viesiem, ja esmu parliecinata ka vinjai bus erti, tad njemu, uz skaljajiem party kur gan vinjai gan man bus neerti un nebus kur palaist pastaigat pashai, atstajam majas, bet reali negribas vinju atstat vienu tados svetkos, man vnk pashai bus slikti par to domajot...
Nja, ar eshanu jau mums ir tapat, nekadigi nevar atmacit, bet ja esam ar viesiem tad strikti pasaku ko un cik drikt iedot ja jau tik ljoti gribas pabarot nabaga izbadejusho suni, ta ka galigi nepieskatita vinja nekad nepaliek.
Un cilveku musu party nebus ipashi daudz, protams, alko tiks lietots, lidzigajos apstakljos ari esam bijushi, tik tie nebija taadi svetki. Un ari tie kakji mani visvairak mulsina.. Sakuma biju parliecinata, ka iesim kopa, bet tagad nekadigi nevaru izlemt ka bus mums visiem labak.. Nolemam rit uz ediena gatavoshanu aiziet kopa un tad paskatities, ka tur visi sadzivos
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns un svetiki Empty Re: Suns un svetiki

Post  Sanita Otrdiena Janvāris 03, 2012 12:03 pm

Esmu bijusi ar Monu uz salūtu. Viņai patika - actiņas lielas un skatījās gaismiņas augšā! :32
Bija ļoti jauka sajūta, kad suns bija kopā ar mani tajā brīdī!
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns un svetiki Empty Re: Suns un svetiki

Post  Ruby Trešdiena Janvāris 11, 2012 10:04 pm

Es Pepiju arii kad vinja bija veel kuceens njemu uz saluutiem, mums uz jauno gadu gan neviens neshauj, vispaar taada kaa pirotehnika sheit ar likumu aizliegta, bet shauj ljoti uz Haloween sveetkiem, nu tad gan bliezh 2-3 nedeeljas peec kaartas, vienmeer priecaajos ka maneejaas neklapee ne ar ausi, nebaidaas no rakjeteem, bet shogad jaunaa gada baliitee peec 12.00 mees izgaajaam laist laternas laukaa un nejaukie kaiminji kaut kaadas mazaas rakjetiites palaida - un vinjas aizgaaja shkjiibi nevis taisni gaisaa un tieshi uz muusu pusi (sunji visi triis pie siksninjaam bij pie manis) un Pepija shausmiigi sabijaas :( saaka rauties prom, es meegjinaaju vinju panjemt rokaa, bet shii burtiski man izleca no rokaam, kad es jau biju vinju paceelusi, kjerot vinju izmetu no rokaam jauno fotoaparaatu - nu viss baigaa jezgaa :( peec tam visu nakti triiceeja :( lieki teikt ka esmu ljoti dusmiiga uz kaiminjiem, jo tagad Pepija saak drebeet pat tad kad es spiedcaurumus taisu lapaam :( Ljoti ceru ka vinjai paaries, aizmirsiisies!!! Vienu vakaru uztaisiiju vinjai to nospiedosho kreklu no savas kaprona zekjes, taadu kaa ir tie Thundershirt, un bija baigi labais, triiceet uzreiz paartauca, laikam buus jaaiegaadaajaas taads naakotnee!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns un svetiki Empty Re: Suns un svetiki

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā