Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kas jaazin, celjojot ar suni!

+5
Māriņa
Silkite
Ruby
Mazais
Ronija
9 posters

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Māriņa Otrdiena Janvāris 06, 2009 11:00 am

Ronija rakstīja:
Silkite rakstīja:
Ronija rakstīja:Mees par chiposhanu maksaajaam 15 Ls Droshi vien, pase bija iekljauta cenaa :DDDDD

man suns jau bija chipots,bet man ir tadas aizdomas ka mums jamaksaa, jo nav obligati buut pasei.un pie chiposhanas nemaz neizdod pasi kameer nav trakumseergas vakciina nav veikta. :D

Vikiju chipoju un tarkumseergas vakciinu taisiiju vienaa dienaa, protams, tagad nekad taa nedariitu, jo proceduuras abas ir saapiigas:( Raudaajaam veel liidz naakamjai dienai:(

Man taa arii teica kliinikaa , ka chipot var tikai kopaa ar trakumseergas poti. Mums ar taa bija, jo vinji reizee suutot kaut kaadus tur datus un maasa mana gribeeja chipu ielikt Betainjai, jo vinjai esot padzisis un nesalasaams tetoveejums un tad teica ka varees ielikt chipu tikai reizee ar trakumseergas poti, kad potees atkal peec gada. Citaadi jaapotee taa trakumseerga pa jaunu. 😢
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Māriņa Otrdiena Janvāris 06, 2009 11:07 am

Silkite rakstīja:Tiem kas veelaas palikt viesniicas (ar suni)aarpus LV robezhaam!!!!

Luudzu uzziniet(piezvaniet) pirms celjoshanas vai jusu izveleetajaa viesniicaa pienjem sunjus. Jo:
1. Ir viesniicas kas atsakaas njemt jeb kaada gabariita sunjus(ari super mazus,bet var jau shmaukties :roll: protams ja suns tads mieriigs un nerej.pagaidaam pashi neesam taa darijushi,tapeec nezinu par sekaam.
2.Ir viesniicas ka par suni ir jamaksaa papildus+ ieprieksh briidinot.Cenas var buut dazhaadas,sakot no 3.5e lidz 10e pa diennakti.bet viduveeji ir ap 7e par suni.
3.Ir viesniicas kas pienjem sunjus un nav jamaksaa + ieprieksh briidinot ,bet taadu nav daudz.


P.S. Vaacija-ir ljoti draudziiga valsts prieksh sunjiem(gan par viesniicam runaajot,gan pa veikaliem).
Kad biju vasaraa ar viiru milaanaa biju patiikami paarsteigta, cik tur briivi staigaa pa veikaliem un tirdznieciibas centriem ar sunjiem. Sunji iet blakus pavadinjaa pat pa lielo modes centru, kur paardod dizaineru dreebes :shock: Nevienam tas nesagaadaaja nekaadas probleemas, mees veel padomaajaam , kapee pie mums taada attieksme Evil or Very Mad Evil or Very Mad :scratch:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ronija Otrdiena Janvāris 06, 2009 11:10 am

Man ar staastiija to pashu, ka jaachipo kopaa ar trakumseergas poti, bet nekur ne internetaa ne kliinikaa, shaadu viedokli man izskaidrot neviens nevareeja....
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ruby Otrdiena Janvāris 06, 2009 3:44 pm

Ronija rakstīja:Man ar staastiija to pashu, ka jaachipo kopaa ar trakumseergas poti, bet nekur ne internetaa ne kliinikaa, shaadu viedokli man izskaidrot neviens nevareeja....

tas droshvien tad ir sasitiits ar pases izdoshanu un tiem vinju regjistriem. Nee mums taa nedriikst!!! mums chiposhana 30 eiro - ja ar anesteeziju tad laikam no 50 eiro . Man liekas ka vieniigaa lieta kam ir normaala cena :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  sirsninja Pirmdiena Februāris 16, 2009 12:14 pm

Esmu pilniigaa nezinjaa,ko mums wajag,lai tiktu liidz Kiprai bez starpgadiijumiem,chips ir,eiropas pase ir,potes ir,wajag mums tur weel k-ko? Kaadu nebuut izzinju? Un wai man winjai buus wajadziigs konteiners? Es tachu winju nelikshu nekaadaa kastee,wai lidot war taads mazs suns salonaa,kopaa ar saimniekiem? Esmu shajaa zinjaa blonda nejeega :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ronija Pirmdiena Februāris 16, 2009 12:49 pm

1. variants - piezvani uz veestnieciibu un pajautaa.
2. variants www.pvd.lv ir arii info, kas vajadziigs celjojot uz kaadu valsti, kaa arii info ir diskusijas saakumaa.

Par lidoshanu - siichus var njemt salonaa, tikai katrai aviokompaanijai ir atshkjiriigi paarvadaashanas konteinera izmeeri. BET leetaas aviokompaanijas dziivniekus nepaarvadaa. Noteikti sazinies ar juusu izveeleeto aviokompaaniju - suns ir jaapiesaka obligaati.
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  sirsninja Pirmdiena Februāris 16, 2009 12:57 pm

Ronija rakstīja:1. variants - piezvani uz veestnieciibu un pajautaa.
2. variants www.pvd.lv ir arii info, kas vajadziigs celjojot uz kaadu valsti, kaa arii info ir diskusijas saakumaa.

Par lidoshanu - siichus var njemt salonaa, tikai katrai aviokompaanijai ir atshkjiriigi paarvadaashanas konteinera izmeeri. BET leetaas aviokompaanijas dziivniekus nepaarvadaa. Noteikti sazinies ar juusu izveeleeto aviokompaaniju - suns ir jaapiesaka obligaati.
Paldies! :)
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 16, 2009 2:26 pm

Sirsninja : ar kaadu kompaaniju tu lido??? Iespeejams vinju maajas lapaa ir visa vajadziigaa informaacija kas vajadziiga lai paarvadaatu dziivnieku!!! Soma vajadziigaa speciaalaa - Sherpa bag - kas ir aviokompaaniju apstiprinaata - ieteiktu 100% paarleicinaaties pirms peerc - jo vinjas nemeedz buut leetas un biezhi vien kas ir apstiprinaata ASV neder Eiropas aviokompaanijaam!!! Zinu ka var iziireet - kraatinjus lidojumam - bet tie der tik kaa Cargo - speciaalajaa bagaazhas nodaliijumaa - kur paarvadaa visus paareejos dziivniekus - ne salonaa. Varbuut ka vari no kaada aiznjemties shaadu Sherpa bag. Nekaadaa gadiijumaa nepiekriiti pirms lidojuma dot sunjukam nomierinoshus liidzekljus - tas var buut naaveejoshi!!! Sameklee info - kaa jaasagatavo suns lidojumam - to arii zinaas pateikt darbinieki no aviokompaanijas!!! Sazinies ar Kipras veestnieciibu(kaa jau Ronija mineeja) lai 100% paarliecinaatos par visaam prasiibaam,kas jaaizpilda sunjukam pirms ierashanaas Kipraa. Iesaku visaas sarunaas pa telefonu - kur cilveeks tev sniedz svariigu informaaciju - peec sarunas pieprasiit personas vaardu un uzvaardu - visu pieraksti sev kaut kur uz lapas - taadaa veidaa cilveeki tev tieshaam centiisies sniegt pareizu info - nevis kjep ljep man jaaiet pusdienaas - ko tu te mani traucee??? - un baidiisies par savu darba vietu!!! Un ja kas gadiisies nepareizi - tev buus ko vainot!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ruby Piektdiena Novembris 06, 2009 1:00 am

Dublinas lidostaa ielidoja lidmashiina no Madrides, starp pasazhieriem bij Bulgaarijas pilsonis kuram iznaakot no lidmashiinas paluudza uzlikt savu bagaazhu uz x-ray televiizora lentes, luuk kas atklaajaas vinja rokas bagaazhas somaa ---> pasleepta chihuahua!!!

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Fec9fa27c5c5

http://www.irishtimes.com/newspaper/ireland/2009/1024/1224257395328.html

Kaut kaadas shausmas!! Lieki piebilst ka suniitis tagad seezh karantiinaa uz 6 meeneshi :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Silkite Piektdiena Novembris 06, 2009 8:50 am

Nabaga sunjuks :(
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Lily Piektdiena Novembris 06, 2009 2:58 pm

kaa?? taa bija rokas bagaazha? bet tas suns nemaz neizskatās pēc īsta :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Eliina Piektdiena Novembris 06, 2009 3:03 pm

nu bet ja savadaak nevar Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Lol
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Ruby Sestdiena Novembris 07, 2009 3:54 pm

Suns ir iists :) Vinsh to suni no Bulgaarijas uz Madridi arii aizvedis slepus, protams spaanji kaa jau spaanji, visu atliek uz riitu - neko lidostaa nepaarbaudija :) Man liekas ka tur ir vissmiekliigaakaas lidostas un kontroole (iznjemot Baskus protams) un tapeec puisis izveeleejaas Dublinaa ievest suni tieshi no Madrides, bet redz kaa uzkjeera, un uzkjeera tapeec ka vinsh izskatiijaas nervozs. Plaans jau nav no sliktajiem, ja man buutu taada situaacija ka nevareetu sunjukus panjjmet liidz un nepakam negribeetu nekur atstaat, tad noteikti riskeetu :) bet izstraadaatu nopietnaaku plaanu ;) vismaz sadzertos nervu zaales, labaak lai miegains izskataas nekaa nervozs lol!
Nu nez - bet risks baigais, zaudeet peec tam suni uz 6 meeneshi, laikam jau nee!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Sabinella Sestdiena Novembris 07, 2009 3:58 pm

mana mamma šitā no Vācijas veda ar kuģi, negribēja mazo, 3mēn veco kucēnu visu nakti atstāt kkādā būrī vienu pašu, vienkārši nevienam neteica, ka somā ir suns, nu un viss bij veiksmīgi..
man jau viņa tāda nenormāli klusa, somā tikai guļ. pat vienreiz uz skolu paņēmu līdzi, jo savādāk nevarēja, un 4 h laikā, neviena pati skaņa :)
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Eliina Sestdiena Novembris 07, 2009 4:01 pm

eww tas par lidzi nemshanu uz skolu, forsi Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Lol
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Lily Sestdiena Novembris 07, 2009 4:02 pm

es ari vienreiz uz divam stundam Liliju biju panjemusi uz skolu un vinja tikai gulēja lol! Pectam vienu dienu sassaa man atdeva tukšu suņu somu ko biju aizdevusi un tad skolotāja man prasija vai somā kāds ir? :D Izskatijās tāda priecīga, laikam jau neko neteiktu ja butu arī somā suns :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Sabinella Sestdiena Novembris 07, 2009 4:06 pm

nu jā lielākā daļa skolotāju jau arī neko neteiktu, bet kopumā jau neļauj ņemt dzīvniekus uz skolu, būtu kāds no vadošas daļas redzējis, nebūtu labi..
smieklīgi bija, ka viņa stundas laikā divas reizes nopurinājās, bet skolotāja pat nepievērsa uzmanību, droši vien domāja, ka skolēni vainīgi
Sabinella
Sabinella
Profesional
Profesional

Number of posts : 408
Join date : 02.03.09
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kas jaazin, celjojot ar suni! - Page 3 Empty Re: Kas jaazin, celjojot ar suni!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 3 no 3 Previous  1, 2, 3

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā