Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;)

4 posters

Go down

Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;) Empty Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;)

Post  Irina Pirmdiena Janvāris 23, 2012 1:28 pm

Sveiki,
Mani sauc Irina un esmu saimniece garspalvainam chihu puisītim Tutanhamenam. Toto ir jau gadiņš un trīs mēneši, sver nedaudz pāri 1100 gramiem.
Mūsu mazais faraoniņš ir vismīlīgākais zvēriņš pasaulē, kam patīk ilgi pagulēt no rīta saimniecies gultā. Ļoti patīk skriet, spēlēties un visur slēpt gardumus un kauliņus (kauliņus vislabāk ir paslēpt, protams, zem saimniecies spilvena :32
Jau ir guvis panākumus izstādēs un kļuvis par Latvijas Junioru čempionu.
icon105
Diemžēl nesanāca pievienot vēl dažas mana brīnumiņa bildes :(, bet gan jau ar laiku iemācīšos to darīt un tad noteikti to izdarīšu :)
Irina
Irina
Newbie
Newbie

Number of posts : 3
Join date : 15.06.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;) Empty Re: Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;)

Post  Lily Pirmdiena Janvāris 23, 2012 5:15 pm

Esiet sveicinaati :) Dikti mazinjsh puika jums, bildiites varat ieladet caur radikal.ru
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;) Empty Re: Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;)

Post  Lexy Pirmdiena Janvāris 30, 2012 8:16 pm

Sveicināti bariņā! Puikiņš gan ļoti mazs, vēl mazāks par manu sīko Melu, kaut man jau viņa liekās riktīga sīkaliņa :32
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;) Empty Re: Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;)

Post  Irina Otrdiena Janvāris 31, 2012 10:17 am

Viņš ir arī diezgan tievs. Mans lielais mērķis ir viņu kaut nedaudz uzbarot. :) Brīvdienās nosvēru - ir jau 1200 grami!!! Manam priekam nav robežu!!! icon105
Irina
Irina
Newbie
Newbie

Number of posts : 3
Join date : 15.06.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;) Empty Re: Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;)

Post  Lexy Otrdiena Janvāris 31, 2012 10:22 am

Oi, kā es šito saprotu, kad man Mela pirms pirmās meklēšanas pēkšņi svēra 1,6 kg, es tak dancoju ar viņu uz rokām ha ha Ilgs gan man tas prieks nebija, drīz atkal atgriezāmies pie 1,5 kg. Bet pat vizuāli tavs puika līdzīgs manai mazulei :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;) Empty Re: Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;)

Post  Ruby Otrdiena Janvāris 31, 2012 5:23 pm

Sveiki Irina un Toto, prieks ka pievienojaaties muusu barinjam :)
Ljoti gaidam bildiites!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;) Empty Re: Iepazīsimies? Mani sauc Tutanhamens! ;)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā