Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Tiffa meklē sev draudziņu :)

+2
Lily
tiffany*
6 posters

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  tiffany* Svētdena Marts 18, 2012 4:27 pm

Sveikas meitenes :) Sen te neesam rādījušās.. manā un Tiffas dzīvē notikušas lielas pārmaiņas un mēs nolēmām palikt Latvijā un esam nobridušas jaunam ģimenes loceklim :) Vakar bijām izstādē un satikām daudz chi... tai skaitā Otto (melnbalts chi 2gadi no LKF) bet kaut kā neiedomājos paņemt kontaktus.. bet es tajā suņukā iemīlējos.. Kiss un sapratu ,ka esam gatavas vēl vienam brīnumam mājās Razz Tagad es meklēju garspalvainu puisīti ,vēlams melnbaltu, bet var arī vnk tumši brūnu (katrā gadījumā ne baltu) un gribētos ,lai puisītis būtu mazāks par Tiffu ,kad izaugs.. viņa tgd ir 1,8kg un 9mēnešus veca :))
Es būtu ļoti priecīga,ja kāda no Jums varētu mums palīdzēt atrast kucēnu icon49 Tikai es vēl īsti nezinu vai gribu vnk pet vai izstāžu sunīti ..
Ļoti gaidīšu ziņu
Jauku dienu visām :))))) icon50
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  Lily Svētdena Marts 18, 2012 8:52 pm

Sveika, es zinu Otto un viņš tiešām ir brīnišķīgs mini sunītis :)))))
Un par to tumsho pusiīti runājot, mums tagad ir piedzimuši divi puisīši garspalvaini, melni ar lāsumiem. Par izmēru gan vēl neko nevaru teikt..
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  Māriņa Svētdena Marts 18, 2012 9:06 pm

Jā,. arī mēs bijām izstādē un satikām mazo Otto:) Viņš ir maziņš burvīgs suņuks. Vasarā dzīvojas pa Langstiņiem.
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  tiffany* Svētdena Marts 18, 2012 9:08 pm

Māriņa rakstīja:Jā,. arī mēs bijām izstādē un satikām mazo Otto:) Viņš ir maziņš burvīgs suņuks. Vasarā dzīvojas pa Langstiņiem.

Izskatās ,ka Otto tieshaam ir maaaazinsh sirzhlauzējs icon46
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  Eliina Pirmdiena Marts 19, 2012 2:01 am

Jā mēs arī pazīstam Otto :) burvīgs puika.

tikai būs grūti tik mazu atras, ja vēlies tik mazu kā Otto.

tev ir jāizdomā konkrēti vai vēlies petu vai izstādēm, jo no tā būs atkarīgs no cena. ja paņemsi petu tālāk nebūs ieteicams pārot ja tu vēlies ņemt priekš savas meitenes.

Ieteikt nesteigties un pagaidīt Lily kucēnus, kad paaugsies tad varēs konkrēti patiket izmērus ;)
man vēl vienai draudzenei arī ir garspalvains puika,bet gan rudā krāsā,bet izmērs gan varētu būt stipri virs 2kg, tas laikam neder.

Pērkot kucēnu nesteidzies aprunājies, uzklausi vairākus piedājumus un vinmēr vari jautāt mēs palīdzēsim ar padomu.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  Lexy Pirmdiena Marts 19, 2012 9:30 am

Nu, tad ar atgriešanos mājās :)

Oto mēs gan nepazīstam, bet izklausās tiešām pēc maza siržulauzēja :) Par suņuka izmēriem būs pagrūti, kā zināms, tas nav īpaši prognozējams. bet padomus jau tev te labus sadeva, vajag vispirms izdomāt, vai gribi petu vai izstāžu sunci, jo tas ir būtiski. Un žēl, ka gribi tieši garspalvainu, es varētu piedāvāt savu Čīno :32 Un jā, Lily tak vērts mazuļus pagaidīt!!!
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  tiffany* Pirmdiena Marts 19, 2012 1:54 pm

Eliina rakstīja:Jā mēs arī pazīstam Otto :) burvīgs puika.

tikai būs grūti tik mazu atras, ja vēlies tik mazu kā Otto.

tev ir jāizdomā konkrēti vai vēlies petu vai izstādēm, jo no tā būs atkarīgs no cena. ja paņemsi petu tālāk nebūs ieteicams pārot ja tu vēlies ņemt priekš savas meitenes.

Ieteikt nesteigties un pagaidīt Lily kucēnus, kad paaugsies tad varēs konkrēti patiket izmērus ;)
man vēl vienai draudzenei arī ir garspalvains puika,bet gan rudā krāsā,bet izmērs gan varētu būt stipri virs 2kg, tas laikam neder.

Pērkot kucēnu nesteidzies aprunājies, uzklausi vairākus piedājumus un vinmēr vari jautāt mēs palīdzēsim ar padomu.

Man izstādē visi tādi mazi likās .. bet Otto vissmazākais :)
Varbūt kāda zinās kā var dabūt kontaktus saimnieces?
Nu doma ir tāda..gribās staltu puiku ,kursh mācēs skaisti ,taisni iet, nevis raapot kaa mana princese :D bet uz izstādēm es laikam negribu vest..gan jau,ka te LV arī ir kucēnu skoliņas kā mums bija Kanādā ne ? To mēs varētu iziet un miers :)
Tu rakstiji,ka ja ņemšu petu ,tad tālāk nav ieteicams pārot..kpc tā? Man jau Tiffai arī nav papīri..viņa arī tur nebija nevienā klubā :)
Un es taču varu pirkt izstāžu suni , bet nevest uz izstādēm pat ja viņš pieder kādam klubam ?Un varbūt jūs man varat pastāstīt kādas cenas ir izstāžu sunjiem un vnk petam?
Es nekur nestaidzos,tāpēc labprāt pagaidītu Lily kucēnus :)
Ko gan e sdarītu bez šīs adreses..veidotājiem un moderatoriem MIILZIIIGS PALDIES!!!! Kiss

P.S Izstādē Otto saimniece mani ļoti iepriecināja..pateica ,ka ir daktere kas rauj zobiņus bez narkozes.. aizgāju aprunāties un 5dien brauksim raut ārā :))))




tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  tiffany* Pirmdiena Marts 19, 2012 2:00 pm

Lexy rakstīja:Nu, tad ar atgriešanos mājās :)

Oto mēs gan nepazīstam, bet izklausās tiešām pēc maza siržulauzēja :) Par suņuka izmēriem būs pagrūti, kā zināms, tas nav īpaši prognozējams. bet padomus jau tev te labus sadeva, vajag vispirms izdomāt, vai gribi petu vai izstāžu sunci, jo tas ir būtiski. Un žēl, ka gribi tieši garspalvainu, es varētu piedāvāt savu Čīno :32 Un jā, Lily tak vērts mazuļus pagaidīt!!!

Pladies Lexy :*

Ir, ir vinsh baigais mīļums Razz
Tā jau ir ,ka grūti prognozēt .. bet ,ja tā skatās ,mana beibe iekļaujās tajā svarā ko pārdevēji prognozēja :) ja nu vienīgi viņa pēkšņi neizdomā ātri izaugt :D
Tad es gaidīšu ziņu no Lily un tad jau redzēsim kā būs Razz
Un jā.. otru dikti gribās garspalvainu.. bet galvenais gribās , lai Tiffai ir kompanjons..savādāk viņai tagad ir ļoti garlacīgi :( Mēs tagad dzīvojam vienā mājā ar Ķīnas cekulaino(pliko :D) un "mazu" kaķīti (11kg) un visi trīs viens otru ignorē ..tāpēc gribās kompanjonu :) Es jau pati jūtu kā Tiffa ir izlutināta ar uzmanību :D

tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  refinnej Pirmdiena Marts 19, 2012 3:23 pm

Tā itkā saka, ka svaru nevar prognozēt, bet varbūt to pieņem pēc radu svara? Mums pateica ka meitene būs 2,4kg, muma tagad gandrīz gada vecumā sver 2,6 - 2,7kg. Es pat tieši gribēju lielāku suni, kad sākumā gribējam puiku un solīja to 2kg, tad bēdājos, ka nav otradi, ka viņš 2,4kg :32 Beigās paņemam lielo meiteni un esam bezgala priecīgi :*
Cik es saprotu, bez izstādes pieredzes, ja man ir doki un līgavainim būtu (vnk paši nolēmam ar kaimiņu puiku ar dokiem :) ) - abi suņi ir šķirnes suņi, bet ja vecāki nav piedalījušiem izstādēs un guvuši labas atzīmes, tad bērni būs bez dokiem. Kaut īstenībā, var gadīties arī tā, ka vecāki ideāli, bet berniem defekti un otrādi - vecāki ar defektiem bet bērni ideāli.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  refinnej Pirmdiena Marts 19, 2012 3:30 pm

Mēs mūsu meiteni pirkam ka pet, bet es nemaz nesaprotu, kāds viņai sakodiens sanāca. Kaut audzētāja saka, lai pārbaudam, ejam uz izstādēm un taisām bērnus, es vnk nevaru saņemties jo nevarēšhu mazos nevienam atdot :32 Tāpēc man viņa visdrizāk jebkurā gadijumā būs pet, vnk priekam. Par izstādēm es gan nekooo nesaprotu, varbūt arī varētu aiziet, bet neesmu nemaz iedziļinājusies bigsmiles91
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  Eliina Pirmdiena Marts 19, 2012 3:45 pm

tiffany* rakstīja:
Varbūt kāda zinās kā var dabūt kontaktus saimnieces?
Nu doma ir tāda..gribās staltu puiku ,kursh mācēs skaisti ,taisni iet, nevis raapot kaa mana princese :D bet uz izstādēm es laikam negribu vest..gan jau,ka te LV arī ir kucēnu skoliņas kā mums bija Kanādā ne ? To mēs varētu iziet un miers :)
Tu rakstiji,ka ja ņemšu petu ,tad tālāk nav ieteicams pārot..kpc tā? Man jau Tiffai arī nav papīri..viņa arī tur nebija nevienā klubā :)
Un es taču varu pirkt izstāžu suni , bet nevest uz izstādēm pat ja viņš pieder kādam klubam ?Un varbūt jūs man varat pastāstīt kādas cenas ir izstāžu sunjiem un vnk petam?
Es nekur nestaidzos,tāpēc labprāt pagaidītu Lily kucēnus :)
Ko gan e sdarītu bez šīs adreses..veidotājiem un moderatoriem MIILZIIIGS PALDIES!!!! Kiss

P.S Izstādē Otto saimniece mani ļoti iepriecināja..pateica ,ka ir daktere kas rauj zobiņus bez narkozes.. aizgāju aprunāties un 5dien brauksim raut ārā :))))

sakšu ar to ka cim man zināms pašai Otto saimniecei kucēni neplānojas, bet ja ļoti gribi varu uzzināt telefonu.

skaisti iet un nerapot tas jau ir loti atkarīgs kā kucēnu socializē un iemāci viņam uzvesties, protas ari liela loma ir iedzimtiba un rakstura, ja kucens pats par sevi ir bailigs tad gruti panakt un iemacit drosmi,bet nav neiespejami, parasti skirnigiem civavam iedzimts loti drosmigs ragstrurs ar labu temperamentu, jaskatas kadi ir vecaki un kados apstakolos aug kuens audzetava.

ja mums ir vairakas skolinas mazajiem sunisiem iesaku BIS centra skolinu vai ari TC Galerija Azur sunu skolinu "Lily veikalina"

ja protasm var nevest uz izstadem un pirkt izstazu suni bet puikam noteikti liguma bus daudz punki,piemeram, ja nevedisi uz izstadem nedrikstesi parot un klubi ka ari es pati neatbalsu sunu paroshanu bez dokumentiem, manuprat tas nav vajadzigs....
ja pirksi petu tad ari lielaka dala audzetaju ciltsrakstos ieraksta ka tas ir pets un vaislai neder.

kāpec gribi tieši puiku? varbūt padomā par meiteni, jo bus loti gruti kad Tiffanijai saksies meklēšanās būs jātur atsevišķi un puika iezimes teritoriju.

tā sieviete nav vetārste viņa ir cilvēku ārsts kura rauj suņiem zobus bez narkozes..
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  tiffany* Pirmdiena Marts 19, 2012 6:30 pm


sakšu ar to ka cim man zināms pašai Otto saimniecei kucēni neplānojas, bet ja ļoti gribi varu uzzināt telefonu
skaisti iet un nerapot tas jau ir loti atkarīgs kā kucēnu socializē un iemāci viņam uzvesties, protas ari liela loma ir iedzimtiba un rakstura, ja kucens pats par sevi ir bailigs tad gruti panakt un iemacit drosmi,bet nav neiespejami, parasti skirnigiem civavam iedzimts loti drosmigs ragstrurs ar labu temperamentu, jaskatas kadi ir vecaki un kados apstakolos aug kuens audzetava.

ja mums ir vairakas skolinas mazajiem sunisiem iesaku BIS centra skolinu vai ari TC Galerija Azur sunu skolinu "Lily veikalina"

ja protasm var nevest uz izstadem un pirkt izstazu suni bet puikam noteikti liguma bus daudz punki,piemeram, ja nevedisi uz izstadem nedrikstesi parot un klubi ka ari es pati neatbalsu sunu paroshanu bez dokumentiem, manuprat tas nav vajadzigs....
ja pirksi petu tad ari lielaka dala audzetaju ciltsrakstos ieraksta ka tas ir pets un vaislai neder.

kāpec gribi tieši puiku? varbūt padomā par meiteni, jo bus loti gruti kad Tiffanijai saksies meklēšanās būs jātur atsevišķi un puika iezimes teritoriju.

tā sieviete nav vetārste viņa ir cilvēku ārsts kura rauj suņiem zobus bez narkozes.
Tā jau ir ar to sicializēšanu..kad viņa bija mazāka un dzīvojām Toronto..tad vinja bija ļooti socializēta un draudzīga pret citiem suņiem..bet tagad mēs dzīvojam mājā un skraida pa pagalmu, taču nav tāda sunju taciņa kā bija tur.. un es neuzticos arī sheit citiem suņiem.. jocīgi ,ka mēs sākumā dzīvojam ar pincheru vienaa maajaa,tad viņi kā māsa ar brāli bija.. bet tagad mēs dzīvojam ar citu suni un viņi vnk ignorē viens otru, katraa gadIjumā nav tā ,ka viņa vsp nesatiek suņus..un arī visur vnm nemam līdzi gan uz veikaliem , gan uz restorāniem.. bet tur daudz suņus nesatiksi :D
Es izstādē biju šokā ,ka viņa gandrīz rāpoja pa zemi :O negāja ar citiem suņiem sveicināties utt.. tāda bailiiga likās :(
bet cilvēkus viņa dievina.. gan lielus, gan mazus :) Bet par pārošanu runājot..es gribu puisīti tieši tāpēc ,lai Tiffai kaut kad būtu kāds kucēns..es saprotu kāpēc Tu neatbalsti pārošanu bez dokumentiem, bet man piemēram tie dokji vsp neko neizsaka,es īsti nezinu to visu sistēmu kā tas notiek.. bet man neliekās nekas traks,ja piem Tiffai piedzimtu kucēns un es viņu uzdāvinu vīramātei :) Tad jau sanāk ,ka labāk pirkt petu ? :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  tiffany* Pirmdiena Marts 19, 2012 6:36 pm

refinnej rakstīja:Tā itkā saka, ka svaru nevar prognozēt, bet varbūt to pieņem pēc radu svara? Mums pateica ka meitene būs 2,4kg, muma tagad gandrīz gada vecumā sver 2,6 - 2,7kg. Es pat tieši gribēju lielāku suni, kad sākumā gribējam puiku un solīja to 2kg, tad bēdājos, ka nav otradi, ka viņš 2,4kg :32 Beigās paņemam lielo meiteni un esam bezgala priecīgi :*
Cik es saprotu, bez izstādes pieredzes, ja man ir doki un līgavainim būtu (vnk paši nolēmam ar kaimiņu puiku ar dokiem :) ) - abi suņi ir šķirnes suņi, bet ja vecāki nav piedalījušiem izstādēs un guvuši labas atzīmes, tad bērni būs bez dokiem. Kaut īstenībā, var gadīties arī tā, ka vecāki ideāli, bet berniem defekti un otrādi - vecāki ar defektiem bet bērni ideāli.

Nevar ,nevar prognozēt .. man likās ,ka Tiffa būs lielāka... redzēju abus vecākus.. Tēvam bija garas kājas :D Bet atkal nevar zināt kas un kā ir bijis vecvecākiem.. mosh tie ir grēkojuši utt.. Bet es tagad nesaprotu.. skatījos arī ss.lv sludinājumus.. tur ir gan ar doķiem ,gan bez..bet tikai dažiem ir rakstīt ,ka ir pirkšanas pārdošanas līgums ..brr... sarežģīti tas viss ir :D
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  Eliina Pirmdiena Marts 19, 2012 6:47 pm

nu nav jau tur nekas traks, vnk pilns ss.lv ar sunisiem bez dokumentiem un es ka audzetajs diemzel nepardotu tev savu kucenu ar dokumentiem, lai talak parotu un dzimtu kuceni bez papiriem...

Ja vīramāte grib sunīti, lai aizbrauc uz patversmi pasaktas un iespejasm izglāb kādu kuru saimnieks ir pametis :)

Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  Eliina Pirmdiena Marts 19, 2012 6:51 pm

Protams nenosodu tavu lemumu, jo katrs jau dara ta ka vinam skiet pareizi.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  Lily Pirmdiena Marts 19, 2012 6:57 pm

Nē nu katrs var darīt kā grib, ja grib kucēnus priekš sevis vai kaut vīramātes, kapēc ne.. bet es domāju, ka tādam mērķim nav vajadzības pirkt dārgu suni ar papīriem pa 1000eur, un neviens audzētājs arī tev tādu nepārdos, ja tu nevēlies tālāk ar viņu nodarboties un tā. Iesaku nopirkt vienkārši pet klases suni bez nekādiem nopietniem defektiem (lai varētu pārot ar savu meiteni), bet ar dokumentiem. Un runājot par maniem kucēniem, rīt būs jaunas bildes no mums un mēs braši augam un mācamies staigāt :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  tiffany* Pirmdiena Marts 19, 2012 7:25 pm

[quote="Eliina"]nu nav jau tur nekas traks, vnk pilns ss.lv ar sunisiem bez dokumentiem un es ka audzetajs diemzel nepardotu tev savu kucenu ar dokumentiem, lai talak parotu un dzimtu kuceni bez papiriem...

Ja vīramāte grib sunīti, lai aizbrauc uz patversmi pasaktas un iespejasm izglāb kādu kuru saimnieks ir pametis :)

tādā gadījumā man būtu jāskatās tajā pašā ss :) Protams ,ka katram savs un katrs dara kā grib un ko uzskata par pareizu :)
Patversmēs ir arī chi? :O Te tik viegli viss nebuus.. viņai Tiffa kā mazmeita :D
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  tiffany* Pirmdiena Marts 19, 2012 7:26 pm

Lily rakstīja:Nē nu katrs var darīt kā grib, ja grib kucēnus priekš sevis vai kaut vīramātes, kapēc ne.. bet es domāju, ka tādam mērķim nav vajadzības pirkt dārgu suni ar papīriem pa 1000eur, un neviens audzētājs arī tev tādu nepārdos, ja tu nevēlies tālāk ar viņu nodarboties un tā. Iesaku nopirkt vienkārši pet klases suni bez nekādiem nopietniem defektiem (lai varētu pārot ar savu meiteni), bet ar dokumentiem. Un runājot par maniem kucēniem, rīt būs jaunas bildes no mums un mēs braši augam un mācamies staigāt :)

Jap, es Tev pilniibaa piekriitu :)))))
Tik vēl jautājums par taviem kucēniem.. tie ir pet vai izstādes? :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  tiffany* Pirmdiena Marts 19, 2012 7:39 pm

Eliina rakstīja:nu nav jau tur nekas traks, vnk pilns ss.lv ar sunisiem bez dokumentiem un es ka audzetajs diemzel nepardotu tev savu kucenu ar dokumentiem, lai talak parotu un dzimtu kuceni bez papiriem...

Ja vīramāte grib sunīti, lai aizbrauc uz patversmi pasaktas un iespejasm izglāb kādu kuru saimnieks ir pametis :)


P.S tā ir vetārste ,kas rauj zobiņus..viņa kko citu izmanto ,Otto saimniece abiem suņiem pie viņas rāva, teica ,ka ietinot dvielī un kko vēl iedod un tad rauj ārā, tās dakteres vārds laikam ir JEĻENA un viņa strādā OSI-Serviss tā ir veterinārā aptieka avotu ielā :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  Lily Pirmdiena Marts 19, 2012 11:59 pm

Tiffany, maniem kucēniem vēl nevaru noteikt kvalitāti pirms ir izauguši zobiņi, spalva, izveidojušies utt.. :) pagaidīsim kad paaugsies
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  tiffany* Otrdiena Marts 20, 2012 12:05 am

Lily rakstīja:Tiffany, maniem kucēniem vēl nevaru noteikt kvalitāti pirms ir izauguši zobiņi, spalva, izveidojušies utt.. :) pagaidīsim kad paaugsies


tad mēs gaidiisim ziņu :)
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  Lily Otrdiena Marts 20, 2012 5:22 pm

Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  tiffany* Trešdiena Marts 21, 2012 12:55 am

Lily rakstīja:rekur arī ir mani mazie nēģerēni https://c-rtt.latvianforum.net/t181p525-musu-pecnaceji-lily-un-co

Redzeeju jau...mazie salduminji :*
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  tiffany* Pirmdiena Marts 26, 2012 7:07 pm

Vajadzēja jau uzreiz klausiit Tevi un saprast ,ka labāk mums iegādāties meiteni :) Shodien brauksim skatiities vienu.. vinja gan ir ss.lv bet esot ar dokumentiem.. tad jau redzees kas un kā :) Un zobinjus arii izrāvām Tiffai Razz Ta ka viss ir supeer :)))
tiffany*
tiffany*
Profesional
Profesional

Number of posts : 171
Join date : 30.07.11

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  Māriņa Pirmdiena Marts 26, 2012 10:45 pm

Nu, ko noskatījāt? :) kā Tiffa pēc zobu raušanas jūtas ?
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Tiffa meklē sev draudziņu :) Empty Re: Tiffa meklē sev draudziņu :)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 1 no 2 1, 2  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā