Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu?

4 posters

Go down

Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu? Empty Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu?

Post  zemenite88 Otrdiena Jūlijs 10, 2012 9:15 am

Sveikas,meitenes :icon208:
Vēlējos vaicāt kādu padomu košanas lietā. smilie009
Mana maza damīte ir ļoti aktīva uz košanos, vinai ir daudz mantiņu,edamais utt,bet vienalga kad paņem klēpī kož rokas, ja palaiz gulta tad lec un kož arī sejā un matos. Cry
Sodot izlieku no gultas,bet ka akal satrakojās tā vecais niķis klāt Cry
Jo dienas,jo zobiņi paliek lielāki un asāki, kā lai es rīkojos? smilie08
Paldies.
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu? Empty Re: Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu?

Post  refinnej Otrdiena Jūlijs 10, 2012 9:23 am

Man arī bija šī problēma, pie tam nesaprata ka sāp, koda cik spēka :32 Ar laiku pārgāja, tagad kož itkā spēlējoties, bet ļoti maigi un nesapīgi. Kautkā rādījam viņai ka sāp, neļāvam utt, varbūt citas ieteiks labāk jo es īsti neatceros ko darījam, vnk tagad vairs nekož.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu? Empty Re: Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu?

Post  Lily Otrdiena Jūlijs 10, 2012 12:57 pm

mūsu mazajam kucēnam Vudijam arī bija šī problēma, ļoti ļoti kodās, visu laiku. katru reizi kad viņš leca sejā lai kostu, es bļāvu ''NEKOD'' un uzreiz atliecos no viņa. viņš ir ļoti apķērīgs un ātri saprata, tagad katru reizi, kad viņš bučojoties vēl iekož degunā, es iebļaujos ''nekod'' un viņš sāk laizīt degunu :D nekož vairs praktiski vispār, tikai pirkstos nedaudz un pa retam mēģina degunā.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu? Empty Re: Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu?

Post  Ruby Trešdiena Jūlijs 11, 2012 2:36 pm

Kuceenam ir jaaizraada savas emocijas, jaaizraada ka tev saap, taatad tu skalji bljauj AUUUU un paartrauc ar vinju speeleeties, aizej prom. Driiz viens vinsh sapratiis ka taa ir nepareizi, ka ja vinsh taa dariis tad ar vinju neviens nespeeleesies, taa arii dariitu paareejie sunji ar ko vinsh speeleetos - ignoreetu vinju. Veel var meegjinaat uzreiz iedot mantinju kurai var kost, ta kaa saimainiit pret savu degunu :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu? Empty Re: Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu?

Post  refinnej Trešdiena Jūlijs 11, 2012 5:55 pm

Atcerējos, ka mums gāja ar to traki, vienu brīdi biju izmēģinajusi visas metodes, par kurām dzirdēju - skaļi teikt fū, izdzīt prom un nepievērst uzmanību, kost pretī. Nekas īsti nelīdzeja, bet tomēr ar laiku nemānāmi pārstaja, tagad jau pat nezinu vai tas nostādāja visas manas metodes vai pats par sevi ar vecumu palika gudrāka :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu? Empty Re: Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu?

Post  Ruby Ceturtdiena Jūlijs 12, 2012 2:45 pm

Jaa tagad atceros kaa es Lurdesai kodu ausii (protams ljoti maigi) kad vinja speeleejoties ar cilveekiem nesaprata ka jaakozh maigaak, pietika ar paaris reizeem un vinja saprata un koda maigaak, ljooooooti vinjai nepatika ka aiztiek vinjas ausis :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu? Empty Re: Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu?

Post  refinnej Ceturtdiena Jūlijs 12, 2012 5:21 pm

Ruby rakstīja:Jaa tagad atceros kaa es Lurdesai kodu ausii (protams ljoti maigi) kad vinja speeleejoties ar cilveekiem nesaprata ka jaakozh maigaak, pietika ar paaris reizeem un vinja saprata un koda maigaak, ljooooooti vinjai nepatika ka aiztiek vinjas ausis :)
Nu mana spītniece gan tolaik domāja, ka viņai drīkst, a mums nē, ko mēs atļaujamies, tāpēc koda vēl vairāk pretī :32 Nu tomēr es ar nepadevos un laikam kāda no metodēm arī iedarbojas
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu? Empty Re: Košanās niķis - kā lai risinu šo problēmu?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā