Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Konservi mazas bundžas

3 posters

Go down

Konservi mazas bundžas Empty Konservi mazas bundžas

Post  refinnej Piektdiena Jūlijs 20, 2012 10:15 am

Brauksim uz dažām dienām prom, tāpēc gribēju mūsu mīlulei nopirkt konservus līdzi bet mazo bundžiņu lai apēd reizē, jo nav kur glabāt. Tā ka savulaik pirku Animonda GranCarno konservus, kur bija gandrīz 100% gaļa, tad skatījos to firmu un viņiem ir cits paveids - 150gramu bundžiņas. Tik es nesaprotu sastāvu. Piem rakstīts sastāvs: Gaļa un gaļas subprodukti (trusis 8%), vitamīni un minerāļi. Trusis 8%... Un kas tad ir pārejais? Gaļa? Kāda. Un tā visiem veidiem, citiem kkadas gaļas piem.35% minēts, bet tāpat ļoti maz, kas tad ir pārejais???
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Konservi mazas bundžas Empty Re: Konservi mazas bundžas

Post  Lexy Ceturtdiena Augusts 02, 2012 3:05 pm

Parasti jau vispirms raksta to, kā konservā ir visvairāk, un te es saprotu, ka subprodukti satur 8% truša, ne? Varbūt ko ne tā saprotu. Bet gaļas subprodukti jau nav slikti, tieši pretēji, tas viss sunim ir labs'.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Konservi mazas bundžas Empty Re: Konservi mazas bundžas

Post  refinnej Ceturtdiena Augusts 02, 2012 5:15 pm

Lexy rakstīja:Parasti jau vispirms raksta to, kā konservā ir visvairāk, un te es saprotu, ka subprodukti satur 8% truša, ne? Varbūt ko ne tā saprotu. Bet gaļas subprodukti jau nav slikti, tieši pretēji, tas viss sunim ir labs'.
Tad sanāk ka "gaļas" (interesants apzīmejmus - vnk gaļa :32 ) ir gandrīz 100% un plus vitamīni un minerāļi. Vnk es kad pirku Gran Carno tad tur bija norādīts piem tāda gaļa tik %, tāda tik %. Un kopā bija gandrīz 100% plus kkādi % dārzeņi, vitamīnu utt. Viss skaidrs bet te es nesaprotu.. Nu paņēmu kaut kādus, man jau tik dažam dienām vajadzēja līdzi.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Konservi mazas bundžas Empty Re: Konservi mazas bundžas

Post  Lexy Ceturtdiena Augusts 02, 2012 5:18 pm

Nu, gan jau būs labi :) No tām dažām dienām jau nekas nenotiks :)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Konservi mazas bundžas Empty Re: Konservi mazas bundžas

Post  refinnej Ceturtdiena Augusts 02, 2012 5:21 pm

Lexy rakstīja:Nu, gan jau būs labi :) No tām dažām dienām jau nekas nenotiks :)
Es jau par to pašu, redz pārdzīvoja jau tas dažas dienas :32 Bet vnk pašai palika interesanti un ja nu vēl ievajadzēsies
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Konservi mazas bundžas Empty Re: Konservi mazas bundžas

Post  Ruby Trešdiena Augusts 08, 2012 1:11 pm

Reekjini veel ka konservos ir daudz mitruma/uudens kas paarveersts zhelejaa, ja nemaldos tad tie bija apm 80% mitruma konservaa, varbuut maldos, bet tas cipars man naak atminjaa, kaut gan personiigi man maz sajeegas par konserviem.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Konservi mazas bundžas Empty Re: Konservi mazas bundžas

Post  refinnej Trešdiena Augusts 08, 2012 4:02 pm

Ruby rakstīja:Reekjini veel ka konservos ir daudz mitruma/uudens kas paarveersts zhelejaa, ja nemaldos tad tie bija apm 80% mitruma konservaa, varbuut maldos, bet tas cipars man naak atminjaa, kaut gan personiigi man maz sajeegas par konserviem.
Nu es jau pati ari kadu laiku taisu vinai pasteti no vistas aknam, sirdim un kungiem ar darzeniem. Bet te vajadzeja lidzi un apjuku no ta visa. Nez ka visos konservos, vnk tajos kurus es pirku bija gandriz 100% galjas, tapec ar shiem cipariem nevareju saprast ka tad isti ir. Un kads tad labums no mitruma? Tad sanak no 100gr.vinja tik 20gr.galjas aped? :D
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Konservi mazas bundžas Empty Re: Konservi mazas bundžas

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā