Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss

3 posters

Go down

Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss Empty Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss

Post  zemenite88 Trešdiena Augusts 01, 2012 4:17 pm

Sveikas meitenes, :*

Man te radies jautājums -
Kad Jūsu suņuks/i (chihuahua) guļ viņam,viņai ir silts un sauss deguntins vai slapsh un auksts? Icon92
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss Empty Re: Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss

Post  Lexy Ceturtdiena Augusts 02, 2012 3:01 pm

zemenite88 rakstīja:Sveikas meitenes, :*

Man te radies jautājums -
Kad Jūsu suņuks/i (chihuahua) guļ viņam,viņai ir silts un sauss deguntins vai slapsh un auksts? Icon92

Kad suncis guļ, aizmidzis, deguntiņš paliek sauss un silts un tas ir normāli. Varbūt tev vērts sameklēt kādu elementārāko grāmatiņu par kucēniem un suņiem? Jo šķiet, ka šis ir tavs pirmais suncis un jautājumu rodas milzum daudz, tāpēc literatūra sniegtu ātrākas atbildes ;)
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss Empty Re: Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss

Post  zemenite88 Ceturtdiena Augusts 02, 2012 3:09 pm

Paldies,par ieteikumu. Ja mans pirmais mazo skirnu sunits, tapec ari jautajumu tik daudz. :)
Bet apvainot gan nevaidzetu, tapec jau ir sis forums lai uzdotu jautajumus, savadak jau vinam nav jegas,ja jaiet uz biblioteku un stundam jamekle atbildes uz jautajumiem. Cry
Esmu satraukusies par to spalvu, tapec visu kas man liekas savads parjautaju,lai saprastu vai tas ir vel kads sintoms,kas varetu but saistits ar pasreizejo problemu. bigsmiles91

zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss Empty Re: Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss

Post  Lexy Ceturtdiena Augusts 02, 2012 3:36 pm

zemenite88 rakstīja: Paldies,par ieteikumu. Ja mans pirmais mazo skirnu sunits, tapec ari jautajumu tik daudz. :)
Bet apvainot gan nevaidzetu, tapec jau ir sis forums lai uzdotu jautajumus, savadak jau vinam nav jegas,ja jaiet uz biblioteku un stundam jamekle atbildes uz jautajumiem. Cry
Esmu satraukusies par to spalvu, tapec visu kas man liekas savads parjautaju,lai saprastu vai tas ir vel kads sintoms,kas varetu but saistits ar pasreizejo problemu. bigsmiles91


Oi, es nu galīgi nebiju domājusi kādu apvainot smilie004 Es vairāk par to, ka ir daļa jautājumu, kas jaunajam saimniekam varbūt ļoti būtiski, bet forumā ilgi neviens neieskatās un tad nu atbildes sanāk gaidīt ilgi, kaut tās var iegūt no literatūras. Es tikai par to, lai jautā un ja varam kopā kā līdzēt, tad arī cenšamies :) un es ir tikai par jauno saimnieku sirdsmieru icon49
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss Empty Re: Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss

Post  zemenite88 Ceturtdiena Augusts 02, 2012 3:59 pm

Tad es Tevi ne ta sapratu. :*
Vismaz jautajums par deguntinu ir noskaidrojies, viss kartiba,vienīgi tgd par to spalvu uztraucos. Varbut no barības, dodu vinai mix ar RC Starter Mini(jo tas bij ko deva audzetaja) + RC Chihuahua Junior. Esmu nopirkusi nākamo barību kuru man ieteica kā labāku par RC, saucas Acana Puppy small breed,ko jau loti minimali piejaucu klat to divu mixam. Varbūt tas ir iemesls kapec sie plikakie plekisi paradas. Nav jau ta ka galigi pliki,vienkarsi ne tik biezi ka citur,parsvara visi tie plekisi ir uz priekskepam, un virs kajinam. visa mugura pakalkajas un galvina nav ar tadiem plekisiem.
Laikam tā nevienam nav gadijies un bus jaiet pie vetarsta, drosvien ka kkadu vitaminu trukums Cry
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss Empty Re: Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss

Post  Lexy Ceturtdiena Augusts 02, 2012 4:58 pm

zemenite88 rakstīja:Tad es Tevi ne ta sapratu. :*
Vismaz jautajums par deguntinu ir noskaidrojies, viss kartiba,vienīgi tgd par to spalvu uztraucos. Varbut no barības, dodu vinai mix ar RC Starter Mini(jo tas bij ko deva audzetaja) + RC Chihuahua Junior. Esmu nopirkusi nākamo barību kuru man ieteica kā labāku par RC, saucas Acana Puppy small breed,ko jau loti minimali piejaucu klat to divu mixam. Varbūt tas ir iemesls kapec sie plikakie plekisi paradas. Nav jau ta ka galigi pliki,vienkarsi ne tik biezi ka citur,parsvara visi tie plekisi ir uz priekskepam, un virs kajinam. visa mugura pakalkajas un galvina nav ar tadiem plekisiem.
Laikam tā nevienam nav gadijies un bus jaiet pie vetarsta, drosvien ka kkadu vitaminu trukums Cry

Nu, par RC tu jau viedokli dzirdēji - es to pat sētas krancītim nedotu. Jaunā barība nav slikta, pati to esmu devusi, tik maniem negaršo. Var jau būt, ka kād barības alerģija, bet es laikam negaidītu un ietu pie veta, jo te jau neviens pēc apraksta ar daudz nepalīdzēs. Jo labāk uzreiz lai pasaka, ka tas kāds sīkums, nevis ka vēlāk jāārstē kaut kas nopietns un ielaists. Mēs visi paturēsim īkšķus, lai tas nav nekas traks :icon208:
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss Empty Re: Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss

Post  Lily Piektdiena Augusts 03, 2012 7:25 pm

Deguna sausumam vai mitrumam nav pilnīgi nekādas nozīmes, par daudz filmas esat saskatijušies :D Deguns varētu būt kā rādītājs vienīgi tad, ja ir aizdomas, ka sunim ir drudzis. Ja viņam vienkārši (nevis guļot) skraidot pa māju ir sauss un karsts deguns, tad tas varētu būt kā viens no simptomiem, bet tikai tad, ja ir vēl kādi citi drudža simptomi. Deguns viens pats, kā tāds, nekam nav rādītājs.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss Empty Re: Deguntins silts/auksts/slapjsh/sauss

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā