Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Spalvas maiņa

+2
Lexy
zemenite88
6 posters

Go down

Spalvas maiņa Empty Spalvas maiņa

Post  zemenite88 Trešdiena Augusts 01, 2012 4:26 pm

Sveikas meitenes, :*
Vēlos vaicāt kad kuceniem sāk mainīties kucēna spalva?
Manai princesei Icon24 uz priekskajam parādijas tādi plikāki pleķīši, no sākuma domāju varbūt alerģija uz kko, bet tad tak butu uz adas ar jabut kadai zimei(sarkaniem plekisiem vai kam tadam) nekā nav. Nevaru saprast kas pa vainu. Tāpēc iedomājos varbūt kažoka maiņa sākusies. Icon92
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  Lexy Ceturtdiena Augusts 02, 2012 2:24 pm

Spalvas maiņa norit pakāpeniski, bet bez kaut kādiem plikiem pleķiem. Tā ka jāmeklē cits iemesls.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  zemenite88 Ceturtdiena Augusts 02, 2012 3:12 pm

Tā arī būs jādara. icon25
Varbūt kāda ir sastapusies ar šādu pašu problemu,kad suņukam pliek plikaki spalvu pleķīši? Icon92
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  refinnej Ceturtdiena Augusts 02, 2012 5:17 pm

Mums vienkārši krīt spalva, nu glāstot, turot uz rokām utt. Un tā kopš pavasara, kad bija maza spalvas liekas vsp nebija. Tā tas ir sezonāli kaut kā viņiem vai visu laiku? Man likās ka kad kažoks mainās, bet nu jau par ilgu ta maiņa. Drebes melnas arī visas ar spalvu. Vai tas ir normāli?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  Lexy Ceturtdiena Augusts 02, 2012 5:49 pm

refinnej rakstīja:Mums vienkārši krīt spalva, nu glāstot, turot uz rokām utt. Un tā kopš pavasara, kad bija maza spalvas liekas vsp nebija. Tā tas ir sezonāli kaut kā viņiem vai visu laiku? Man likās ka kad kažoks mainās, bet nu jau par ilgu ta maiņa. Drebes melnas arī visas ar spalvu. Vai tas ir normāli?

Diemžēl, bet mājas suņiem tā spalvas maiņa nav vairs tik izteikti tikai sezonāla, bet vissezonāla - ik pa laikam vairāk izteikti, ik pa laikam ne tik ļoti.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  refinnej Ceturtdiena Augusts 02, 2012 7:53 pm

Lexy rakstīja:
refinnej rakstīja:Mums vienkārši krīt spalva, nu glāstot, turot uz rokām utt. Un tā kopš pavasara, kad bija maza spalvas liekas vsp nebija. Tā tas ir sezonāli kaut kā viņiem vai visu laiku? Man likās ka kad kažoks mainās, bet nu jau par ilgu ta maiņa. Drebes melnas arī visas ar spalvu. Vai tas ir normāli?

Diemžēl, bet mājas suņiem tā spalvas maiņa nav vairs tik izteikti tikai sezonāla, bet vissezonāla - ik pa laikam vairāk izteikti, ik pa laikam ne tik ļoti.

Nu jā, tā arī ir, vienu brīdi liekas daudz krīt, citu brīdi mazāk. Man likās ka šī šķirne nemet spalvu, jo tieši lasīju ka viņi nav alerģiski jo nemet spalvu un spalva ar kaut kāda īpaša, bet nu jā, visa grīda vienās spalvas, tā jau nemani īpaši, bet ja pastaiga ar melnajam zeķēm vai pieliec pie melnam drēbem tad jau nemaz neteiksi, ka nemet spalvu :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  Lexy Ceturtdiena Augusts 02, 2012 8:39 pm

Hmm, tiešām kaut kur teikts, ka čihi nemet spalvu???? Šnauceri toč spalvu nemet, bet čigi gan, un vēl kā :32 Man pie tā ilgi nācās pierast.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  refinnej Ceturtdiena Augusts 02, 2012 10:04 pm

Tagad nemelošu, jo varbūt kļūdos. Tā kā pati esmu alerģiska un ārsts ieteica uztaisīt labāk bērnu nevis suni pirkt, bet ja ļoti gribas suni tad lai perku ķīnieti (njā, ārstam jau būtu jāzin, ka alerģija nav uz spalvām bigsmiles91 ), tad meklēju info internetā, tieši chihi bija pieminēti ar kaut kādu īpašu spalvu (varbūt bez zemspalvas, vai kā viņa saucas) un tāpēc ārā nekrīt utt. Liekas ka bija tā rakstīts, ka chihi spalvu nemet :32 Būs japameklē vēl info, pašai palika interesanti, kā tur īsti bija teikts :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  Lily Piektdiena Augusts 03, 2012 7:17 pm

Nu, īsspalvainajiem čihiem nav tā pavilna, tu drošvien to domāji :) Tāpat kā tojiem, ne garspalvainajiem, ne īsspalvainajiem nav pavilnas. Bet tas jau nenozīmē, ka nemet spalvu tapēc :) To aso spalvu jau vienalga met.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  refinnej Piektdiena Augusts 03, 2012 8:01 pm

Nu jā, īpaši sanāk neiedziļinajos tajā, tagad palasīju un nesaprotu kur es to domu ņēmu, laikam tobrīd redzēju tikai to ko gribēju redzēt. Bet nu galvenais ka alerģijas nav Chihuahua2 Nu un jā, ko tik neraksta visādās diskusijās, tādu murgu nācas salasīties bigsmiles91
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  Eliina Sestdiena Augusts 04, 2012 11:09 pm

ļoti labi palīdz tik ātri vaļā no nemitīgās spalvas krišanas gludspalvainiem suniem - ķemējot tos ar furminātāru un ik pa laikam uztaisit 2-3nedelu kursu ar kādām biotīnu saturošām papildbarībām ;)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  Eliina Sestdiena Augusts 04, 2012 11:10 pm

man pašai 2 tojeim spalva var teikt vispar nekrit un to nepamanu,bet civavai ik paliakm krit spalva, izķēmēju un tad uz kādu laiku ir miers :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  refinnej Svētdena Augusts 05, 2012 1:58 pm

Doma par furnimatoru īzklausas laba. Jo mums ir tikai gumijas ķemme, kura neko nemaz neizķemmē. Tā kā spalva īsa, likās, ka neko riktīgo nevajadzēs...
Cik tie furminatori normāli maksā? Atvēru google pirmo - 12ls, 20ls.. tā tas ir, vai vnk tik dārgi trāpījas?
Izlasiju viena foruma, ka ir ir dargie, bet ka pasūta ebay daudz lētāk. http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_sacat=0&_nkw=dog%20shedding%20tool&_sop=15&_clu=2&_fcid=115&_localstpos&_stpos&gbr=1 Tādas derētu?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  Eliina Svētdena Augusts 05, 2012 4:14 pm

jā ir profesionālie kas ir orginālie furminatori tie ir loti dargi 20ls un vairak. ir ari letie kuriem vajadzetu tik pat labi darbojas,bet neesmu meginajusi nezinu.
taja linka izskatas ka tie bus ok un pa loti labu cenu :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  refinnej Svētdena Augusts 05, 2012 5:23 pm

Tādu arī pasūtīšu, tur jau principā tik daži veidi pārsvarā - dzeltenie un melnie, man liekas viņi visi, kas tur ir - ir vienādi, daži savadāki - arī izskatas tādi paši. Es vienā forumā izlasīju, sākumā, rakstīju meklēšanā FURMINATOR, tad forumā izlasīju, ka tad rādas oriģinālie dārgie, bet ja rakstīt savadāk, tad ir arī lētie ķīniešu. Tā ka spalva chihiem ir īsa un mīksta, nedomāju ka ķinietim būs kāda vaina, gan jau būs ok, pie tam tajā pašā forumā arī rakstīja, ka pasūta tos lētos jau vairākus un ir visi apmierināti.
P.S. Pie reizes paskatījos arī kaut ko nagiem, jo mums ir klipši, āgrāk vēl varēja apmanīt ar desiņām, kamēr vienu košļā, tikmēr 2-3 nagi nost, bet tagad palika viltīgāka un mums katra nagu griešanas reize ir nervu sabrūkums mums abām :32 Atradu vienu ierīci, kas pirmkārt griež - var regulēt dobuma dziļumu, piem., 2mm, 5mm, tajā ieliek nagu un nospiež - liekas ātri un lieko nenogriezīsi. Otrajā galā ir vīle, ieliec nagu dobumā un nospiež pogu, tad galiņu novilē, jo tas galiņš rotē. Nu gaidu ar nepacietību, uzrakstīšu atsauksmes :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  Lily Svētdena Augusts 05, 2012 8:04 pm

furminatoru man liekas, es izstādē pirku par 10ls, nezinu vai tas ir tas oriģinālais vai lētais.. bet vispār viņi ir dārgi :D
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  Ruby Trešdiena Augusts 08, 2012 1:32 pm

Roksim bija ap 4-5 meeneshi plekjis nokasiits uz prieksheejaas kaajas, aizgaajaam pie veta, vinja ieteica atblusot! Sunim blusas nebija, bet vets staastija ka kaut vai sunim blusa garaam noskrien taa var izraisiit alergjiju kas taa arii izpauzhaas. Par cik mees dziivojam gandriiz kaa laukos - visapkaart mezhi,kalni pljavas tad nu pastaigas laikaa vairaakas blusas var noskriet garaam. Atblusojaam un peec nedeeljas plekjiitis jau bija aizaudzis :)

Lily rakstīja:Nu, īsspalvainajiem čihiem nav tā pavilna...

Ir ir, ne visiem bet ir daudziem iisspalvainajiem chihiem pavilna, man shausmiigi patiik un kazhoks pavisam savadaaks izskataas.

Runaajot par furminaatoru - nezinu kaa ar iispalvianajiem bet garspalvainajiem tas nav ieteicams, jo tas tomeer ir asmens kas spalvu griezh nevis kjemmee aaraa, un cik zinaams garspalvainajiem chihiem nedriikst spalvu griest. Vislabaak man patiik ZOOM GROOM no Kong, spalvas krishanas laikaa iekshaa vannaa - sazepee, izkjemee izmasee ar zoom groom un pashi redzeesiet kaadi spalvu kushkji iznaaks aaraa un peec tam daudz mazaak pa maaju.

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  refinnej Trešdiena Augusts 08, 2012 3:51 pm

Ruby - es ta sapratu ka furminators tiehi negriezh, bet aizker matus kas jau izkritushi vai kas ir vajie un driz kritis un tos nonjem. Griez kaut kada cita ierice... Oooj, tagad nosaukumu neatcereshos, bet kura ta ka izlidzina spalvu nogriezhot ari kaut ko. Tas visur ir pasvitrots - ka furminators nelauz un negriez spalvas! Es tik lasiju par letajiem, ka var but nekvalitativs ar to ka griezh spalvu. Bet nu redzes ka mums patiks un ka bus, es vel shaubijos delj ta, ka lasiju ka chihi ir tie, kam furminators neder delj spalvu strukturas, ka nekadas jegas no vinja nav, bet citi atsauksmes rakstija ari par chihiem, ka palidz, tapec negribas jau pirkt pa 20ls, ja nezini ka bus.
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  Ruby Otrdiena Septembris 11, 2012 2:00 pm

Nu cik es esmu saskaarusies ar furminaatoriem - lasiijusi un mekleejusi info - tur ir asmens iekshaa, taatad griezh spalvu. Ir pat furminaaatoru veidi kur var izveeleeties kuru numuru asmeni. Tas gan cik saprotu ir pats vaajaakais asmenis bet nu tomeer ir. Bet tieshi par furminaatriem ir ljoooooti atshkjiriigi viedoklji - vieni ir ljoti par un otri ir ljoti pret, tas noteikti ir atkariigs kaadas shkjirnes sunji un cik vinji piemeeroti katrai. Es arii savulaik nopirku to furminaatoru un tad vienaa chihu saitaa pajautaaju kaa lietot - man atbildeeja divas sunju groomeres kuraam ir pieredze ar chihiem apm 25 gadi - abas bija pilniigi pret, tad nu es saveejo neesmu vairs lietojusi. Chihi principaa ir sunji peec seerijas - izmazgaa un palaid, var mazgaat kaut vai katru nedeelju (ar piemeerotu shampuunu kas domaats biezhai mazgaashanai), un nekaadus papildus groomingus nevajadzeetu.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  refinnej Trešdiena Septembris 12, 2012 7:38 am

Vai tik asmens nav tikai nosaukums (ne tajā ziņā ka griež, bet pēc izskata) un numuri ir ķemmes lielumi? Vispār jau furminators nav ķemmes nosaukums, bet firma, visi pārejie - vnk tā sauc lai zin par ko iet runa, bet tādu nosaukumu īsti viņiem piemērot nevar. Varbūt ar īstiem asmeņiem ir kas cits? Jo cik es pati lasīju man tā likas, bet, protams, nestrīdēšos, jo zinu tikai tik, cik izlasīju. Visur jau ir tieši uzsvērts, ka spalva netiek bojāta un knifs ir tieši tajā, ka ir kaut kādi aķīši, kuri aizķer nedzīvos matur, veselos neaiztiekot. Manejais vēl nav atnācis, tāpēc nokomentēt neko nevaru. Nu neko, manejais ir lētais, tā ka noprovet var, pie tam man ir īsspalvainā. Bet tomēr ar vienu mazgāšanu nelīdz :( Visu laiku spalvu met - tagd liekas minimāli, vēl tik nesen bija ļoti daudz, kā jau rakstīju, ienāc veikalā, paņēm viņu uz rokām un pilnīgi viss sāns ar spalvām. Pilnīgi neērti paliek, taču ar suņiem vsp tā ka nedrīkst veikalā, bet es te ar spalvam mētajos :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Spalvas maiņa Empty Re: Spalvas maiņa

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā