Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ID Tags suņiem

2 posters

Go down

ID Tags suņiem Empty ID Tags suņiem

Post  refinnej Piektdiena Augusts 10, 2012 6:09 pm

Nolēmu pasūtīt savam suņukam id tag, meklēju ebay, no ne tik dārgajiem (līdz 4ls) pārsvarā tiek pieminēti alumīnija un ar niķela pārklājumu (nickel plated). Man liekas alumīnijs nav īpaši izturīgs, par otro veidu lasīju ka izstrādājumi ir ļoti izturīgi. Tikai es tagad domāju, niķelis ir aizliegts piem.rotās un pulksteņos, jo var izraisīt alerģiju, bet kā ir ar suņa piekāriņu šajā gadijumā? Vai tas arī nav kaitīgs un tad no kura materiāla labāk sūtīt?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

ID Tags suņiem Empty Re: ID Tags suņiem

Post  Ruby Otrdiena Septembris 11, 2012 2:11 pm

Man liekas ka mums vieni ir alumiinija, jaa alumiinijs principaa ir diezgan miiksts, bet ar to jau ir jaareikjinaas ka tie ID tags ir jaapeerk jauni ik pa laicinjam, jo vinji noskraapeejaas shaa vai taa. Otri mums ir no stainless steel - bishku izturiigaaki, bija arii daudz daargaaki, arii iegraveeshana bija daudz daargaaka un pie iegraveeshanas nokrita akmentinsh vienam :( bet taapat ar laiku ir jau noskraapeejushies, ne tik aatri kaa alumiinja bet tomeer.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

ID Tags suņiem Empty Re: ID Tags suņiem

Post  refinnej Trešdiena Septembris 12, 2012 7:41 am

Es pasūtīju šitos, par kuriem rakstīju, nickel plated. Liekas ļoti izturīga, kvalitatīvi iegravēts un par 2gb samaksāju nedaudz pāri 3ls ar visu grāvēšanu. Man pat neizskatas, ka viņi var noskrāpēties, bet laikam gan jau pienāks tas laiks :32
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

ID Tags suņiem Empty Re: ID Tags suņiem

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā