Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Acana sunu bariba

4 posters

Go down

Acana sunu bariba Empty Acana sunu bariba

Post  zemenite88 Piektdiena Septembris 28, 2012 12:38 pm

Kada vecuma vaidzētu pariet no Acana small breeds uz Adult small breeds?
Mums paka iet uz beigam un domajam kada izmera paku pirkt,un kad to baribu uz pieaugusajiem vaidzetu mainit.
Petiju acana majas lappu tur nav vecums minets lidz kuram so ed un kura butu jamaina :(

Paldies,meitenes Kiss
zemenite88
zemenite88
Prospect
Prospect

Number of posts : 70
Join date : 07.02.12
Age : 36
Dzīvesvieta : Riga

Atpakaļ uz augšu Go down

Acana sunu bariba Empty Re: Acana sunu bariba

Post  Eliina Ceturtdiena Oktobris 04, 2012 10:18 pm

adult ir no 1gada vecuma
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Acana sunu bariba Empty Re: Acana sunu bariba

Post  refinnej Svētdena Oktobris 07, 2012 9:29 pm

Vai neskaitījas kucēns līdz 8mēnešiem? Pat nez tagad, kāpēc man tā škiet, laikam uz kādam barībam lasīju šķirojumu, kad kucēna deva iet, kad pieauguša.. Bet varbūt kļudos?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Acana sunu bariba Empty Re: Acana sunu bariba

Post  Ruby Trešdiena Novembris 14, 2012 3:32 pm

Orijen un Acana (kas bez graudiem) man liekas ka nemaz nav iedaliijums - kuceenu un pieaugusho, varbuut tapeec tev taa liekaas!?!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Acana sunu bariba Empty Re: Acana sunu bariba

Post  refinnej Trešdiena Novembris 14, 2012 4:41 pm

Ruby rakstīja:Orijen un Acana (kas bez graudiem) man liekas ka nemaz nav iedaliijums - kuceenu un pieaugusho, varbuut tapeec tev taa liekaas!?!
Vsp orijenam gan bija kautkads veids kucenie, bet parejie - visiem. Un Acana man trapijas viens ar graudiem, tur ir iedalijums. Par 8men - es vel no seniem laikiem, kad pirku RC, varbut ari uz pastetem tadi iedalijumi ir?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Acana sunu bariba Empty Re: Acana sunu bariba

Post  Ruby Sestdiena Novembris 17, 2012 1:36 pm

refinnej rakstīja:
Ruby rakstīja:Orijen un Acana (kas bez graudiem) man liekas ka nemaz nav iedaliijums - kuceenu un pieaugusho, varbuut tapeec tev taa liekaas!?!
Vsp orijenam gan bija kautkads veids kucenie, bet parejie - visiem. Un Acana man trapijas viens ar graudiem, tur ir iedalijums. Par 8men - es vel no seniem laikiem, kad pirku RC, varbut ari uz pastetem tadi iedalijumi ir?

Cik atceros tad Orijen bija tikai vislielaako shkjirnju kuceeniem, piem kaa Great Dane kuceeniem kuriem augshanas periodaa ir vajadziigas papildus daudz vielas.
Jaa Acana iedalaas - bez graudiem un ar :) un taas kas ir ar graudiem, ir arii kuceenu, bet taas jau vairs es neuzskatu par tik labaam :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Acana sunu bariba Empty Re: Acana sunu bariba

Post  refinnej Sestdiena Novembris 17, 2012 3:11 pm

Orijen ir gan vnk puppy, gan puppy large. Ir adult. Ir senior. 6fish un regional red meat - tas divas bez vecuma un lieluma shkirojuma. Principā mēs tagad ēdam tos divus pēdejos un Adult - pārmaiņas pēc tās 3 kautkā pērku.
Nu ja, protams ar graudiem sliktas, bet taja viena reize mums nebija izveles jo pekshnji C&C pazuda Orijen un mums majas vairs tikai dazhi graudinji gandriz vai palika, ta ka bija janjem to kas ir :) Tagad atradu ljoti izdevigu piegadataju - leti un lidz dzivoklim bez maksas :) Viss kas - loti daudzas baribas ka ari karumi utt
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

Acana sunu bariba Empty Re: Acana sunu bariba

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā