Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

+11
sirsninja
Lindita
Lily
Mazais
Silkite
lilucis
Māriņa
Elīna
Ronija
Eliina
Ruby
15 posters

Lapa 2 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Ruby Ceturtdiena Janvāris 15, 2009 5:36 pm

taatad sho to jau uzzinaaju un samekleeju !! Latvijaa dziivojoshajiem jaaregjistreejaas buus http://global.ebay.com kur augshaa ir iespeejams nomainiit valsti kuraa atrodas pirceejs.
Te buus ar tas manis ieteiktais paardeveejs caur ebay.com ----> http://stores.ebay.com/POSH-PETS-ONLINE
Un te piemeeram kaa buutu jaaizskataas ja suuta Uz LV ---> taatad var redzeet to - Service to Latvia 5 pounds - un apakshaa tabulinjaa - Each Additional Item - 1 ponds.
http://cgi.ebay.com/Petstages-Mini-Treat-Tube-Dog-Toy-Puppy-Play-Pets-Dogs_W0QQitemZ260337119646QQihZ016QQcategoryZ20753QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Māriņa Piektdiena Janvāris 16, 2009 9:35 am

Ruby rakstīja:taatad sho to jau uzzinaaju un samekleeju !! Latvijaa dziivojoshajiem jaaregjistreejaas buus http://global.ebay.com kur augshaa ir iespeejams nomainiit valsti kuraa atrodas pirceejs.
Te buus ar tas manis ieteiktais paardeveejs caur ebay.com ----> http://stores.ebay.com/POSH-PETS-ONLINE
Un te piemeeram kaa buutu jaaizskataas ja suuta Uz LV ---> taatad var redzeet to - Service to Latvia 5 pounds - un apakshaa tabulinjaa - Each Additional Item - 1 ponds.
http://cgi.ebay.com/Petstages-Mini-Treat-Tube-Dog-Toy-Puppy-Play-Pets-Dogs_W0QQitemZ260337119646QQihZ016QQcategoryZ20753QQtcZphotoQQcmdZViewItemQQ_trksidZp1742.m153.l1262
Ruby: Liels paldies!!!! :large: Mēegjinaashu ko sahtukot, mums tak riit jubilejs..... :oops:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Ruby Piektdiena Janvāris 16, 2009 11:09 pm

Māriņa rakstīja:
Ruby: Liels paldies!!!! :large: Mēegjinaashu ko sahtukot, mums tak riit jubilejs..... :oops:

Vienmeer prieks kaa nodereet!!!
Klau bet vai tad riitaa!?!?! Izskataas ka shodien jau,ne???
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Ronija Piektdiena Janvāris 16, 2009 11:11 pm

Nee Ruby, riitaa gan, mans lineaalinjsh arii maanaas:( par 1 dienu nobiide:(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Ruby Piektdiena Janvāris 16, 2009 11:17 pm

Ronija rakstīja:Nee Ruby, riitaa gan, mans lineaalinjsh arii maanaas:( par 1 dienu nobiide:(

aha skaidrs!!! ai kaa man patiik dzimshanas dienas !!!!!!! pashai savas gan nee - nepatiik tos gadus likt klaat :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Ronija Piektdiena Janvāris 16, 2009 11:17 pm

Ruby rakstīja:
Ronija rakstīja:Nee Ruby, riitaa gan, mans lineaalinjsh arii maanaas:( par 1 dienu nobiide:(

aha skaidrs!!! ai kaa man patiik dzimshanas dienas !!!!!!! pashai savas gan nee - nepatiik tos gadus likt klaat :(

Man arii:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Māriņa Piektdiena Janvāris 16, 2009 11:46 pm

Ronija rakstīja:
Ruby rakstīja:
Ronija rakstīja:Nee Ruby, riitaa gan, mans lineaalinjsh arii maanaas:( par 1 dienu nobiide:(

aha skaidrs!!! ai kaa man patiik dzimshanas dienas !!!!!!! pashai savas gan nee - nepatiik tos gadus likt klaat :(

Man arii:))

Njaa man ar noteikti labak patiik citu dzimshanas dienas...... :lol:
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Mazais Sestdiena Janvāris 17, 2009 11:38 pm

Māriņa rakstīja:
Ronija rakstīja:
Ruby rakstīja:
Ronija rakstīja:Nee Ruby, riitaa gan, mans lineaalinjsh arii maanaas:( par 1 dienu nobiide:(

aha skaidrs!!! ai kaa man patiik dzimshanas dienas !!!!!!! pashai savas gan nee - nepatiik tos gadus likt klaat :(

Man arii:))

Njaa man ar noteikti labak patiik citu dzimshanas dienas...... :lol:

Pilnīgi piekrītu. Es arī labāk svinu citiem, bet sev, ja vajag, tad vienkārši parēķinu :lol:
Nav jau baigi daudz, bet šķiet ka ir mazāk :lol:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Ronija Otrdiena Februāris 03, 2009 4:08 pm

Vienu dienu noleemaam uztaisiit eksperimentu:)) Taa nu gadiijaas, ka Vikija savai miiljaakajai mantinjai, gumijas Dino, ir uzshkjeerdusi veederu:)) Aaraa nezinaamu iemeslu deelj nebij izmests:) Kaut gan taads pats Dino bija jau nopirkts labu laiku atpakalj:) Taa nu izdomaajaam jaunu pielietojumu:)) Sabaazu Dino puncii sauso bariibu un dazhus garduma gabalinjus smarzhai:)) Rezultaats fantastisks:)) Vikijai nodarboshanaas uz paaris stundaam, un saimniece prieciiga, jo shaadaa veidaa siikaa saaka eest sauso bariibu:) Baigi daudz jau pa dienu nesanaak, bet vismaz to mazuminju:)) Taa teikt kaadu mazu vitamiinu devu:) Labaakais ir tas, kad Dino puncis ir tuksh, Vikija nes man vinju un raada, ka ir jaauzpilda atkal:)) Tad ljembasts turpinaas. Bet ja galiigi uznaak krenjkjis, ka nevar neko laukaa dabuut un pacietiibas meers ir pilns, tad man esot jaapaliidz - nu taa vinja vismaz domaa:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Silkite Otrdiena Februāris 03, 2009 4:17 pm

Ronija rakstīja:Vienu dienu noleemaam uztaisiit eksperimentu:)) Taa nu gadiijaas, ka Vikija savai miiljaakajai mantinjai, gumijas Dino, ir uzshkjeerdusi veederu:)) Aaraa nezinaamu iemeslu deelj nebij izmests:) Kaut gan taads pats Dino bija jau nopirkts labu laiku atpakalj:) Taa nu izdomaajaam jaunu pielietojumu:)) Sabaazu Dino puncii sauso bariibu un dazhus garduma gabalinjus smarzhai:)) Rezultaats fantastisks:)) Vikijai nodarboshanaas uz paaris stundaam, un saimniece prieciiga, jo shaadaa veidaa siikaa saaka eest sauso bariibu:) Baigi daudz jau pa dienu nesanaak, bet vismaz to mazuminju:)) Taa teikt kaadu mazu vitamiinu devu:) Labaakais ir tas, kad Dino puncis ir tuksh, Vikija nes man vinju un raada, ka ir jaauzpilda atkal:)) Tad ljembasts turpinaas. Bet ja galiigi uznaak krenjkjis, ka nevar neko laukaa dabuut un pacietiibas meers ir pilns, tad man esot jaapaliidz - nu taa vinja vismaz domaa:)

Desa arii pédéjà laikà pasàcis nest zaljo treat tube mantinju kad tà ir tuksha.met klépii man ar tàdu jociigu skanju papildinot to meshanu(laikam lai pievérstu uzmaniibu :shock: ).kad sausà bariiba kàrtiigi ir iestrégusi,arii nàk péc paliidziibas(skrààpe pie rokas un baksta ar purninju treat tube-lai ta kbeidzot sprotu ka nevar dabuut àrà affraid lol! ) ha ha ha ,bet tas ir smiekliigi ar to tavu dino mantinju cheers vismaz jautri siikajai :bball:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Lily Otrdiena Februāris 03, 2009 4:19 pm

Ronija rakstīja:Vienu dienu noleemaam uztaisiit eksperimentu:)) Taa nu gadiijaas, ka Vikija savai miiljaakajai mantinjai, gumijas Dino, ir uzshkjeerdusi veederu:)) Aaraa nezinaamu iemeslu deelj nebij izmests:) Kaut gan taads pats Dino bija jau nopirkts labu laiku atpakalj:) Taa nu izdomaajaam jaunu pielietojumu:)) Sabaazu Dino puncii sauso bariibu un dazhus garduma gabalinjus smarzhai:)) Rezultaats fantastisks:)) Vikijai nodarboshanaas uz paaris stundaam, un saimniece prieciiga, jo shaadaa veidaa siikaa saaka eest sauso bariibu:) Baigi daudz jau pa dienu nesanaak, bet vismaz to mazuminju:)) Taa teikt kaadu mazu vitamiinu devu:) Labaakais ir tas, kad Dino puncis ir tuksh, Vikija nes man vinju un raada, ka ir jaauzpilda atkal:)) Tad ljembasts turpinaas. Bet ja galiigi uznaak krenjkjis, ka nevar neko laukaa dabuut un pacietiibas meers ir pilns, tad man esot jaapaliidz - nu taa vinja vismaz domaa:)

ē, laba ideja :D Būs kautkas tāds kādreiz jāpamēģina :D)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Ronija Otrdiena Februāris 03, 2009 4:49 pm

Nu zveeram jau riktiigi interesanti ir:)) It iipashi, ja pie garduminja tiek:))))) Sauso gan gadaas arii bik izbaarstiit, tad abas kopaa baazham atpakalj, jo sniipis ir klaat un kontrolee katru manu kustiibu:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Ruby Otrdiena Februāris 03, 2009 5:02 pm

Super!!! Taa galvenaa funkcija jau taada vien ir!!! Redz kaada jums forsha mantinja Diino - divi vienaa!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Ronija Otrdiena Februāris 03, 2009 5:04 pm

Ruby rakstīja:Super!!! Taa galvenaa funkcija jau taada vien ir!!! Redz kaada jums forsha mantinja Diino - divi vienaa!!!

Aha:)) Galvenais, ka straadaa:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Māriņa Otrdiena Februāris 03, 2009 9:06 pm

Maneejaam gan jau aatri apnika taas mantas...slinjkes palikushas, vairaak vien gulj :D
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Lindita Sestdiena Februāris 07, 2009 11:08 pm

Ronija rakstīja:Vienu dienu noleemaam uztaisiit eksperimentu:)) Taa nu gadiijaas, ka Vikija savai miiljaakajai mantinjai, gumijas Dino, ir uzshkjeerdusi veederu:)) Aaraa nezinaamu iemeslu deelj nebij izmests:) Kaut gan taads pats Dino bija jau nopirkts labu laiku atpakalj:) Taa nu izdomaajaam jaunu pielietojumu:)) Sabaazu Dino puncii sauso bariibu un dazhus garduma gabalinjus smarzhai:)) Rezultaats fantastisks:)) Vikijai nodarboshanaas uz paaris stundaam, un saimniece prieciiga, jo shaadaa veidaa siikaa saaka eest sauso bariibu:) Baigi daudz jau pa dienu nesanaak, bet vismaz to mazuminju:)) Taa teikt kaadu mazu vitamiinu devu:) Labaakais ir tas, kad Dino puncis ir tuksh, Vikija nes man vinju un raada, ka ir jaauzpilda atkal:)) Tad ljembasts turpinaas. Bet ja galiigi uznaak krenjkjis, ka nevar neko laukaa dabuut un pacietiibas meers ir pilns, tad man esot jaapaliidz - nu taa vinja vismaz domaa:)
Paldies par lielisko ideju :) Mums bija lācītis ar saplēstu galvu augšpusē. Šodien izņēmu tās baltās pūkas, sākumā ieliku kārumus, bet tag jau aizrautīgi sausā barība tiek ķeksēta laukā :) cheers
Lindita
Lindita
Profesional
Profesional

Number of posts : 418
Join date : 11.10.08
Age : 38
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/Snifs

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Ronija Sestdiena Februāris 07, 2009 11:09 pm

Prieks, ka kaadam veel noder:)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Ruby Svētdena Februāris 08, 2009 5:13 pm

Super!!! Es pat domaaju ka vecaas labaas mantinjas kuras var shitaadi otreiz izmantot - sunjukiem buus miiljaakas nekaa jaunaas!!!
Vieniigais ko es veel daru - ka neatstaaju taas lietinjas uz zemes - novaacu - lai neapniik tik aatri !!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Silkite Svētdena Februāris 08, 2009 6:49 pm

Ruby rakstīja:Super!!! Es pat domaaju ka vecaas labaas mantinjas kuras var shitaadi otreiz izmantot - sunjukiem buus miiljaakas nekaa jaunaas!!!
Vieniigais ko es veel daru - ka neatstaaju taas lietinjas uz zemes - novaacu - lai neapniik tik aatri !!!

man atkal ir viss otràdi 😕 affraid viss kas jauns patiik :roll: iedosi jaunu mantinju spélésies visu dienu,vecàs tik panjem shad tad ..mantu kaste pàrpildiita :scratch:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Māriņa Svētdena Februāris 08, 2009 6:55 pm

Mums vajag tikai tad kad jaunas pirmaas divas dienas, peec tam pa migaam un istabaas meetaajas.... un gaida atkal jaunas
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Silkite Svētdena Februāris 08, 2009 7:00 pm

Māriņa rakstīja:Mums vajag tikai tad kad jaunas pirmaas divas dienas, peec tam pa migaam un istabaas meetaajas.... un gaida atkal jaunas

jà jà,gaida jaunas!!!iipashi ka no veikala nevru iziet ar tukshàm rokàm-vienmer kaut kas pakjeràs Twisted Evil ja ne es;tad viirs ko nopérk nezinot.bet laikam driiz buus japieliek punkts,kaste parpildiita affraid
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Ronija Svētdena Februāris 08, 2009 8:11 pm

Nu mees Dino liekam naktiis chucheet, lai neapniik, bet Vikija jau par shaadu faktu ir dikti sashutusi:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 09, 2009 5:35 pm

Jaa jaa es ar taas iipashaas mantinjas nonjemu - kad beidz speeleeties!!! Tad naakoshaa dienaa atkal iedodu - lai neapniik tik aatri!!! Un tad skataas kaa uz jaunu :D Paareejaas mantu kastee - briivaa pieeja!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  sirsninja Pirmdiena Februāris 16, 2009 12:24 pm

Mums ir taada bumbinja,kuraa saber sausos mazos kaaruminjus un kad sunjuks winju ripina winja rej un birst aaraa kaaruminji,par laimi taa ir nesagrauzhama! Razz Razz
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Ruby Pirmdiena Februāris 16, 2009 2:28 pm

sirsninja rakstīja:Mums ir taada bumbinja,kuraa saber sausos mazos kaaruminjus un kad sunjuks winju ripina winja rej un birst aaraa kaaruminji,par laimi taa ir nesagrauzhama! Razz Razz

aha taa ir taa peedeejaa(bildees) bumbinja - muuseejaa ar vinju ripina - skats ir labs :D bet ripina kad iekshaa kas ljooooooti ljooooti garshiigs!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!! - Page 2 Empty Re: IETEICAMAAS ROTALJLIETAS !!!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā