Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kauli -kaulinji

3 posters

Go down

kauli -kaulinji Empty kauli -kaulinji

Post  Ruby Sestdiena Janvāris 31, 2009 4:23 pm

Vai dodat saviem miiluljiem iistos kaulus??? Un kaadus??? Shad tad es iedodu kaadu jeera ribinju apgrauzt - noshkjelties vinji nevar - bet protams seezhu blakus un noveeroju!!! Bet tas ir taaaaaaaaaaaaaaaads gardums - un domaaju ka suniitim tas ljauj sajusties kaa iistam sunim. Vistas kaulus zinu ka nevar - var sashkjelties un ir dikti asi! Ir kaadas idejas un ieteikumi?? Tas ir vieniigais no kaarumiem ko mana Pepe atdziist - paareejie diemzheel tiek visi nosleepti jau pirmajaa sanjemshanas momentaa :( (nu iznjemot sunju desinju un sunju kurpiites). Un kaa ir ar veederu - vai nav paaraak ciets peec tam???
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

kauli -kaulinji Empty Re: kauli -kaulinji

Post  Ronija Sestdiena Janvāris 31, 2009 4:27 pm

Ruby rakstīja:Vai dodat saviem miiluljiem iistos kaulus??? Un kaadus??? Shad tad es iedodu kaadu jeera ribinju apgrauzt - noshkjelties vinji nevar - bet protams seezhu blakus un noveeroju!!! Bet tas ir taaaaaaaaaaaaaaaads gardums - un domaaju ka suniitim tas ljauj sajusties kaa iistam sunim. Vistas kaulus zinu ka nevar - var sashkjelties un ir dikti asi! Ir kaadas idejas un ieteikumi?? Tas ir vieniigais no kaarumiem ko mana Pepe atdziist - paareejie diemzheel tiek visi nosleepti jau pirmajaa sanjemshanas momentaa :( (nu iznjemot sunju desinju un sunju kurpiites). Un kaa ir ar veederu - vai nav paaraak ciets peec tam???

Ar ribu kaulinjiem ir liidziigi kaa ar vistu kauliem, labaak tos nedot, jo vinji shkjeljaas tomeer. Sunjiem var dot liellopa cukurkaulus (celji) tik shitiem mazajiem droshvien jaasaceert mazaakos gabalos, jo vinji ir papraava izmeera, un ja veel kaada galjinja klaat, tad sunjam pilna laime:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

kauli -kaulinji Empty Re: kauli -kaulinji

Post  Eliina Sestdiena Janvāris 31, 2009 4:35 pm

ja man arii loti interese vai kada no jums dod saviem miluliem kaulus?! maneja vienreiz dabuja paostiit tadu lielu kaulu kuru devam lielajam sunim laukos, bet maneja nobijas no kaula :lol: neesmu vairak meginajusi dot
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

kauli -kaulinji Empty Re: kauli -kaulinji

Post  Ruby Sestdiena Janvāris 31, 2009 4:44 pm

Jeera ribinjas lielaakam,aktiivaakam grauzeejam iespeejams ka shkeljaas - it kaa nav veel gadiijies - nedodu jeelus - bet jau apstraadaatus :D Un manaa uzraudziibaa! Par cik te taas slavenaas iiru aitas - mmmmmmmmmmmm visi pirkstinjus var noriit!!! Pepija arii :D
Muusu jaukaa lutinaataajome paaris dienas atpakalj Pepijai bija iedevusi kaut ko no cuukas kaula - shito laimi!!! Cik zinu - cuuku gan nedriiskt un peec tam bija dikti ciets veedeers!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

kauli -kaulinji Empty Re: kauli -kaulinji

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā