Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

atlaides lusydog veikala

+3
Mazais
Ruby
Eliina
7 posters

Go down

atlaides lusydog veikala Empty atlaides lusydog veikala

Post  Eliina Sestdiena Janvāris 31, 2009 9:00 pm

Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

atlaides lusydog veikala Empty Re: atlaides lusydog veikala

Post  Ruby Svētdena Februāris 01, 2009 4:19 pm

Ak es jau ar kaaru aci noskatiijos- bet diemzheel internetveikalaa vinjiem atlaides nav :( :( :(
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

atlaides lusydog veikala Empty Re: atlaides lusydog veikala

Post  Mazais Svētdena Februāris 01, 2009 6:03 pm

Ruby rakstīja:Ak es jau ar kaaru aci noskatiijos- bet diemzheel internetveikalaa vinjiem atlaides nav :( :( :(

Es tur vakar pirms suņu skolas biju un šo to nopirku.
Kombīšiem bija tikai tādi izmēri, kas mums nederēja. Džemperīšus adu pati.
Atlaides bija riktīgi uz pusi cenas. Nopirku suņupuiku jostiņu pa 7,99 Ls (bija 15 Ls). Arī Elfiņa burtiņus kaklasiksnai paņēmu (tiem gan atlaides nebija) 1,50 ar baltu rotājumu un viegliņi vai arī 1,75 Ls gabalā ar krāsainiem rotājumiem, bet salīdzinoši "diezgan svarīgi" (reizes 3 smagāki). Zābaciņus arī iegādājām ar gumijas rievoto zolīti un nemirkstošus pa 11 Ls (agrāk 25 Ls). Vēl bija pa 10 Ls, bet tie bija no tīras ādas ar ādas zolīti, samirks uz līdzenas vietas un ko tad? Visapār forši. Arī ziemassvētku jaciņas var iegādāties ar atlaidi. Bija arī somas un visādi citi jaukumi, bet tiek izpārdots viss kas bija veikalā, līdz at to neceriet uz izmēru dažādību. Izvēle bija XS un M izmēriem (arī lielāki siltie kombīši bija). S lai ierodoties pēc jaunā pieveduma, jo tagad ziemas preces vairs nevedīšot, sākas pavasaris. :lol:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

atlaides lusydog veikala Empty Re: atlaides lusydog veikala

Post  Ruby Svētdena Februāris 08, 2009 5:51 pm

Lily veikalaa arii 70% atlaides!!! Mums ar te visur talaides atlaides atlaides - kaa nekad!!! Redz kaa taa kriize visus skar!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

atlaides lusydog veikala Empty Re: atlaides lusydog veikala

Post  Silkite Otrdiena Februāris 17, 2009 4:21 pm

Mazais rakstīja:
Ruby rakstīja:Ak es jau ar kaaru aci noskatiijos- bet diemzheel internetveikalaa vinjiem atlaides nav :( :( :(

Es tur vakar pirms suņu skolas biju un šo to nopirku.
Kombīšiem bija tikai tādi izmēri, kas mums nederēja. Džemperīšus adu pati.
Atlaides bija riktīgi uz pusi cenas. Nopirku suņupuiku jostiņu pa 7,99 Ls (bija 15 Ls). Arī Elfiņa burtiņus kaklasiksnai paņēmu (tiem gan atlaides nebija) 1,50 ar baltu rotājumu un viegliņi vai arī 1,75 Ls gabalā ar krāsainiem rotājumiem, bet salīdzinoši "diezgan svarīgi" (reizes 3 smagāki). Zābaciņus arī iegādājām ar gumijas rievoto zolīti un nemirkstošus pa 11 Ls (agrāk 25 Ls). Vēl bija pa 10 Ls, bet tie bija no tīras ādas ar ādas zolīti, samirks uz līdzenas vietas un ko tad? Visapār forši. Arī ziemassvētku jaciņas var iegādāties ar atlaidi. Bija arī somas un visādi citi jaukumi, bet tiek izpārdots viss kas bija veikalā, līdz at to neceriet uz izmēru dažādību. Izvēle bija XS un M izmēriem (arī lielāki siltie kombīši bija). S lai ierodoties pēc jaunā pieveduma, jo tagad ziemas preces vairs nevedīšot, sākas pavasaris. :lol:

jà,atlaides esot lieliskas cheers es vakar ar mammas starpnieciibu iegàdàjos divus kreklinjus.nu tagad vien jàgaida kad atsuutiis :shock: :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

atlaides lusydog veikala Empty Re: atlaides lusydog veikala

Post  Ruby Trešdiena Februāris 18, 2009 1:56 pm

Oho super!!! Zheel ka man nav neviena kas vareetu to izdariit!!! Man tikai braalis,kam ir Yorks, vienreiz atljaavos vinjam paluugt aizbraukt uz Riigu un Pepijai nopirkt "meeneshreizhu" biksiites :D :D :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

atlaides lusydog veikala Empty Re: atlaides lusydog veikala

Post  Silkite Trešdiena Februāris 18, 2009 2:29 pm

[quote="Ruby"]Oho super!!! Zheel ka man nav neviena kas vareetu to izdariit!!! Man tikai braalis,kam ir Yorks, vienreiz atljaavos vinjam paluugt aizbraukt uz Riigu un Pepijai nopirkt "meeneshreizhu" biksiites :D :D :D[/quote
varbuut paluudz bràlim,ja ir laiks :roll: lai ieskrien veikalà cheers atlaides ir jau vél liidz 28 feb bounce
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

atlaides lusydog veikala Empty Re: atlaides lusydog veikala

Post  kristucis1 Trešdiena Februāris 18, 2009 8:52 pm

Ruby rakstīja:Oho super!!! Zheel ka man nav neviena kas vareetu to izdariit!!! Man tikai braalis,kam ir Yorks, vienreiz atljaavos vinjam paluugt aizbraukt uz Riigu un Pepijai nopirkt "meeneshreizhu" biksiites :D :D :D

Kņopei viss tas "labākais" vēl priekšā- šodien biju lusy dogā, lai būtu tam jau sagatavota!! :lol:
nopirku šādas, manuprāt, visērtākās no visām, jo nevar nošļukt nost!
atlaides lusydog veikala 4e2a22e114a7
kristucis1
kristucis1
Profesional
Profesional

Number of posts : 411
Join date : 03.02.09
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

atlaides lusydog veikala Empty Re: atlaides lusydog veikala

Post  Ruby Trešdiena Februāris 18, 2009 10:01 pm

kristucis1 rakstīja:

Kņopei viss tas "labākais" vēl priekšā- šodien biju lusy dogā, lai būtu tam jau sagatavota!! :lol:
nopirku šādas, manuprāt, visērtākās no visām, jo nevar nošļukt nost!
atlaides lusydog veikala 4e2a22e114a7

aha forshaas!!! No taadaam aaraa netiks - ar visaam banteem :D :D :D
Mums tik beigaas bija taa ka nemaz nevajadzeeja ..................tagad meetaajaas kaut kur plauktinjaa :D
Bet braalis bij taadas pamatiigas iekjeeris ka man no taas cenas mati saceelaas staavus affraid tapeec vairaak neriskeeju vinjam ko luugt iegaadaaties - vinsh to mazo cenu papiiriiti laikam nevar saskatiit :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

atlaides lusydog veikala Empty Re: atlaides lusydog veikala

Post  Kristina Otrdiena Decembris 29, 2009 11:33 pm

Sakiet lūdzu vai LusyDog ir tikai republikas laukumā 3? Vai arī citur kaut, kur ir?

Kristina
Newbie
Newbie

Number of posts : 1
Join date : 29.12.09

Atpakaļ uz augšu Go down

atlaides lusydog veikala Empty Re: atlaides lusydog veikala

Post  Eljusik Trešdiena Decembris 30, 2009 1:11 pm

Kristina rakstīja:Sakiet lūdzu vai LusyDog ir tikai republikas laukumā 3? Vai arī citur kaut, kur ir?


Mūsu veikaliņš sakarā ar reorganizāciju uz kādu laiku ir slēgts. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Tiklīdz būs jaunumi, ziņosim! :)

http://twitter.com/LusyDog
Eljusik
Eljusik
Profesional
Profesional

Number of posts : 187
Join date : 11.06.09
Age : 35
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

atlaides lusydog veikala Empty Re: atlaides lusydog veikala

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā