Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iepazīsimies - lilucis un viņa zvēri...

Go down

Iepazīsimies - lilucis un viņa zvēri... Empty Iepazīsimies - lilucis un viņa zvēri...

Post  lilucis Piektdiena Februāris 06, 2009 11:05 am

Esmu divu burvīgu zvērēnu - garspalvaino toju mamma.
Sakot paldies dažām "burvīgām" Favorīta audzētājām es nekļuvu par īsspalvainās, bet gan garspalvainās meitenes mammu. Lēmumu, ka ņemšu tieši šo mazo, jau gandrīz pieaugušo meiteni(nepilnus 11 mēnešus vecu) man palīdzēja pieņemt viņas dzimšanas datums, jo tas sakrīt ar vīra dzimšanas dienu un man tas likās dikti zīmīgi. Mazā trīcošā radībiņa, kuru nosaucām par Čiepu, jo c/r vārds likās pilnīgi nepieņemams, ātri vien kļuva par mūsmājas lielo mīluli un tika lutināta arī no vīriešu puses, kuru nostāja sākumā bija dikti strikta - pie galda nekad nevienu gabaliņu nedabūs, un blakus nedzīvos kamēr ēdam...mūsu gultā nekad negulēs, priekš tam ir pašai sava gulta iegādāta...un vēl visādi sīkumi, kas kaut kā sen jau vairs netiek ievēroti Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Bet ar to jau viss nebeidzās, iegādājoties šo meiteni sākās ceļš uz otru suni, jo pavisam drīz iepazināmies ar burvīgo Dream, kurai kā izrādījās ir mūsu Čiepas radiniecīte - mazā un jaukā čempionīte(un mūsu Ufo mamma) Cunami love Pateicoties Dream mums(nu labi man) dzima doma par otru suni. Mēs jau gaidījām stipri ātrāk nekā Ufo ienāca mūsmājās, bet viena maza viltniece apveda visus ap stūri un viņai piedzima tikai viltus bērniņi... lol! Tad pēc brītiņa gaidījām atkal, tikai šoreiz no citas kucītes...a viņa viltniece sadomāja, ka viņai būs tikai viena meitiņa, kuru pati saimniece paturēja sev...un atkal mums bija jāgaida... :) Nu un šīs garās gaidīšanas rezultātā mūsu domas par kucēna dzimumu mainījās. Visu laiku gribējām otru meitenīti, bet tad man iepatikās vīrieša raksturiņš(atkal pateicoties Dream suņam) un mēs nolēmām, ka mājās ienāks puisis nevis meitene... Nu un tā trešo reizi izdzīvojot visu laiku no kucītes sapārošanas līdz Ufo piedzimšanai un viņa atvešanai mājās mēs kļuvām par mazā rezgaļa vecākiem love
Nu un tā, iespējams ka pagaidām, esam divu brīnišķīgu suņu - Čiepas un Ufo vecāki... Suņi protams ir nedaudz izlutināti, ar saviem raksturiem lol! bet ir vismīļākie radījumi uz pasaules love Čiepa, kura tēlo dikti atturīgu meiteni, bet ir pārlaimīga, ja viņu čubina...lai gan reizēm viņa parāda ka viņai negribās šo čubināšanu, tad ja liek viņu mierā viņa ļoti neuzkrītoši, bet tai pašā laikā ļoti uzbāzīgi pieprasa sev uzmanību lol! Bet mazajam aktīvajam Ufo visvairāk patīk dot daudz un ļoti aktīvas bučas, neizslēdzot iespēju netīšām iekost Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
lilucis
lilucis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1223
Join date : 03.11.08
Dzīvesvieta : Rīga

http://lv.uniteddogs.com/dog/ufo

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā