Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Iepazīsimies - Māriņa un viņas mīlules....

Go down

Iepazīsimies - Māriņa un viņas mīlules.... Empty Iepazīsimies - Māriņa un viņas mīlules....

Post  Māriņa Piektdiena Februāris 06, 2009 12:59 pm

Sveiki!
Esmu viena no daudzajiem diivainiishiem , kas sheit lasa un izsakaas , dievina shos mazos miiluliishus.
Man jau no beerniibas ljoti gribeejaas suni, tachu vecaaki neljaava :( . Tad reiz noleemu, ka meitas jau diezgan lielas un pienaacis laiks iegaadaaties sev sunjuku.Iisteniibaa tajaa reizee braucu skatiit sev deelinju, (jo divas meitas man maajaas un visi vienmeer joko ka nav deelinja)mazu jorka puiseenu. Ar audzeetaaju runaajaamies par sunjukiem un tur bija arii mazi miilji puukaini kamolinji, kas bija citaadaaki un man pat labaak patika kaa mazie jorkinji. Viens no shiem mazuljiem pats kaa pielipis seejaas man klaat un bija tik ljooooooooti miiliigs :love2: un skaists , ka uzreiz biju iemiileejusies love love love Tad arii tika iegaadaata mana miilule un princese Vivjena, jeb maajaas vienkarshi Vivii. Iepaziistoties ar shiis skjirnes sunjukiem tie izraadiijas iisti diivaana spilventinji un miiljuminji, kas netaisa maajaas arii lielu troksni. Taa nu Viviite pie mums sabija jau 3 gadus, kad izdomaajaam, ka vinjai maajaas vienai pa dienu ir ljoti garlaiciigi, meitas skolaa, mees ar viiru darbaa :( . Radaas doma ka vajag iegaadaat Viviitei draudzeniiti rotaljaam.
Razz :bball: 🐶
mana vecaakaa meita visu laiku sapnjoja par chihuahua sunjuku ......nu un taa arii tika nolemts, ka tas buus tieshi shis sunjuks. Uzzinaaju ,ka shitcu ljoti labi sadziivo ar citu skjirnju sunjukiem un domaaju par otru sunjuku. Twisted Evil
Kaadu dienu atveeru ss.lv reklaamu un ieraudziiju bildee sunjuku, kuru uzluukojot uzreiz sapratu, ka tas ir tieshi maneejais lol!
sazvaniiju saimnieci, norunaaju tikshanos. Saimniece man ljoti patika, skaista inteljigjenta sieviete, kurai maajaas ir 3 chihuahua sunjuki. Saakumaa tiku izprashnjaata vai man maajaas nav mazi berni, tad veel par manu pirmo sunjuku....un tad man paraadiija mazo miiljumu love :large: Vinja bija plaukstas lieluma peleens.....Taa es tiku pie savas miiljaas suniites, kurai veel nebija vaarda bet burtinjs A.
Meita ielika suniitei vaardu Angelina Dzolly. Bet maajaas vinja ir mazaa Džollija, Džolle jeb Džoksiits.
Tagad abas ir ljoti saradushas un miiliigas maasinjas, draudzeniites.
Peec tam ieradaas arii manas maasas gjinmenee mazaa Betija... love ( Bet tas jau buus Laurinjas staasts........) 🐶
Bet veel peec maza briitinja muusu radinju drauzdiigajaa pulcinjaa pievienojaas Fidgeralds Filo jeb muusu miiljais Fidžiits love 🐶
(tas laikam lai paliek Minkas staasts)
Taa luuk kopā 4 superiigi draugi:))))))Un mees ar vinjiem esam laimiigi love love
🐶 🐶 🐶 🐶
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā