Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Udens trauka noguulsnes...

+6
Māriņa
Lily
Ruby
acz
Ronija
Silkite
10 posters

Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Udens trauka noguulsnes...

Post  Silkite Trešdiena Februāris 11, 2009 3:23 pm

Ievéroju ka uudens traukam ir baltas noguulsnes.Berz cik gribi :shock: iztiiriit nav iespéjams.Uudeni nedodu ne no kràna,ne vàriitu.pashi dzeram uudeni no pudelém(Vittel) un sunim arii dodam.Bljodinja ir no plastmasa un izskatàs shausmiiga kad izslauku péc mazgàshanas.Nezinu,pirkt jaunu ik pa laikam vai kà?!! :lol:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Ronija Trešdiena Februāris 11, 2009 3:24 pm

Silkite rakstīja:Ievéroju ka uudens traukam ir baltas noguulsnes.Berz cik gribi :shock: iztiiriit nav iespéjams.Uudeni nedodu ne no kràna,ne vàriitu.pashi dzeram uudeni no pudelém(Vittel) un sunim arii dodam.Bljodinja ir no plastmasa un izskatàs shausmiiga kad izslauku péc mazgàshanas.Nezinu,pirkt jaunu ik pa laikam vai kà?!! :lol:

Tas ir kaljkjis:) Es peerku jaunu bljodinju un miers:))
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Silkite Trešdiena Februāris 11, 2009 3:28 pm

Ronija rakstīja:
Silkite rakstīja:Ievéroju ka uudens traukam ir baltas noguulsnes.Berz cik gribi :shock: iztiiriit nav iespéjams.Uudeni nedodu ne no kràna,ne vàriitu.pashi dzeram uudeni no pudelém(Vittel) un sunim arii dodam.Bljodinja ir no plastmasa un izskatàs shausmiiga kad izslauku péc mazgàshanas.Nezinu,pirkt jaunu ik pa laikam vai kà?!! :lol:

Tas ir kaljkjis:) Es peerku jaunu bljodinju un miers:))

nu tad pirksim jaunu cheers bet vai pie keramiskàm bljodinjàm arii tas kaljkjis pieliip vai mazàk??? 😕
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  acz Trešdiena Februāris 11, 2009 3:37 pm

Silkite rakstīja:Ievéroju ka uudens traukam ir baltas noguulsnes.Berz cik gribi :shock: iztiiriit nav iespéjams.Uudeni nedodu ne no kràna,ne vàriitu.pashi dzeram uudeni no pudelém(Vittel) un sunim arii dodam.Bljodinja ir no plastmasa un izskatàs shausmiiga kad izslauku péc mazgàshanas.Nezinu,pirkt jaunu ik pa laikam vai kà?!! :lol:
Mums ir metāla bļodiņas nu jau 9mēnešus ir, bet aplikuma nav :) Es 1 reizi nedēļā izberžu ar trauku švammītes aso pusi :D
acz
acz
Prospect
Prospect

Number of posts : 64
Join date : 21.12.08
Age : 41
Dzīvesvieta : Olaine

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Ruby Trešdiena Februāris 11, 2009 3:46 pm

Jaa mees arii no metala - kas ir dalja no pepijas galdinja. Bet nekad taadas neesmu ieveerojusi- vinja dzer vaariito uudeni!!! Mums te laikam maz taa kaklja jo pat teejkanaa nekaa nav jau kuro gadu :D
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Lily Trešdiena Februāris 11, 2009 3:48 pm

Es aizmirsu kāds bija tas materiāls laikam metāls :lol: mums ir tās sudraba spīdzīgās bļodiņas :D Uz viņām nekas tāds nepaliek un arī ļoti viegli mazgāt (nemaz nav jāmazgā tikai ar salvetīti jāizslauka) ;)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Ruby Trešdiena Februāris 11, 2009 3:49 pm

Veel pie shitaas uudens dzershanas es gribeetu citiem ieteikt kko - tiem kam gaishie sunjuki vai baltie/beeshie/kremkraasas - un kad kraasojaas actinjas iebruunas - IR JAADZER TIKAI PUDELJU UUDENS - tas ljoti paliidz!!! protams arii tiiriishana ar speciaalajiem liidzekljiem!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Silkite Trešdiena Februāris 11, 2009 3:55 pm

Ruby rakstīja:Veel pie shitaas uudens dzershanas es gribeetu citiem ieteikt kko - tiem kam gaishie sunjuki vai baltie/beeshie/kremkraasas - un kad kraasojaas actinjas iebruunas - IR JAADZER TIKAI PUDELJU UUDENS - tas ljoti paliidz!!! protams arii tiiriishana ar speciaalajiem liidzekljiem!!!

He he he to gan nezinàju,bet redz,laikam paliidz :D tik tas pastmasa trauks ar laiku netiirs paliek :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Ruby Trešdiena Februāris 11, 2009 4:01 pm

Silkite rakstīja:
Ruby rakstīja:Veel pie shitaas uudens dzershanas es gribeetu citiem ieteikt kko - tiem kam gaishie sunjuki vai baltie/beeshie/kremkraasas - un kad kraasojaas actinjas iebruunas - IR JAADZER TIKAI PUDELJU UUDENS - tas ljoti paliidz!!! protams arii tiiriishana ar speciaalajiem liidzekljiem!!!

He he he to gan nezinàju,bet redz,laikam paliidz :D tik tas pastmasa trauks ar laiku netiirs paliek :D

Nu jaa plastmas jau ir plastmas!!! man ar Pepei bija viens beebishu traucinsh ar mikimaushiem - iepatikaaas un nopirku - bet aatri vien palika nelietojams!!! Staav vinjai galdinsh ar iebuveetiem diviem metaala traucinjiem ( var iznjemt lai izmazgaatu) un papildus man ir taadas kaa espresso apakshtasiites - ideaali noder papildus bariibai!!! Vinjas tik tik fifiigas sarkanas ar baltiem punktinjiem!!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Silkite Trešdiena Februāris 11, 2009 4:08 pm

Ruby rakstīja:
Silkite rakstīja:
Ruby rakstīja:Veel pie shitaas uudens dzershanas es gribeetu citiem ieteikt kko - tiem kam gaishie sunjuki vai baltie/beeshie/kremkraasas - un kad kraasojaas actinjas iebruunas - IR JAADZER TIKAI PUDELJU UUDENS - tas ljoti paliidz!!! protams arii tiiriishana ar speciaalajiem liidzekljiem!!!

He he he to gan nezinàju,bet redz,laikam paliidz :D tik tas pastmasa trauks ar laiku netiirs paliek :D

Nu jaa plastmas jau ir plastmas!!! man ar Pepei bija viens beebishu traucinsh ar mikimaushiem - iepatikaaas un nopirku - bet aatri vien palika nelietojams!!! Staav vinjai galdinsh ar iebuveetiem diviem metaala traucinjiem ( var iznjemt lai izmazgaatu) un papildus man ir taadas kaa espresso apakshtasiites - ideaali noder papildus bariibai!!! Vinjas tik tik fifiigas sarkanas ar baltiem punktinjiem!!!

nu man kaut kà neiet pie sirds tàs metàla bljodinjas :roll: laikam vien buus jàmaina biezhi muusu iemiiljota plastmasas bljoda :D :D :D
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Ruby Trešdiena Februāris 11, 2009 4:16 pm

Silkite rakstīja:
nu man kaut kà neiet pie sirds tàs metàla bljodinjas :roll: laikam vien buus jàmaina biezhi muusu iemiiljota plastmasas bljoda :D :D :D

man ar saakumaa nepatika ,bet kad atradaam Pepei to galdinju - tas bija superiigs un tad arii naacaas pie taam metaala bljodinjaam pierast!!! Man shitaam ir tieshaam labs tas materiaals - iisti nezinu kaa vinji atshkjiraas - bet ir ljoti viegli kopt un mazgaat!!! Ideaali. Pirms tam bija cita - atsevishkji pirkta - taa nebija taada pati !!! Un ir tak veel keramikas!!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Silkite Trešdiena Februāris 11, 2009 4:25 pm

Ruby rakstīja:
Silkite rakstīja:
nu man kaut kà neiet pie sirds tàs metàla bljodinjas :roll: laikam vien buus jàmaina biezhi muusu iemiiljota plastmasas bljoda :D :D :D

man ar saakumaa nepatika ,bet kad atradaam Pepei to galdinju - tas bija superiigs un tad arii naacaas pie taam metaala bljodinjaam pierast!!! Man shitaam ir tieshaam labs tas materiaals - iisti nezinu kaa vinji atshkjiraas - bet ir ljoti viegli kopt un mazgaat!!! Ideaali. Pirms tam bija cita - atsevishkji pirkta - taa nebija taada pati !!! Un ir tak veel keramikas!!

nu es jau skatiijos uz tàm keramiskàm no Louisdog(zilà krasà) +vél galdinjsh :D varbuut to iegàdàshos :scratch:
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Māriņa Trešdiena Februāris 11, 2009 4:30 pm

Mums ar taas pashas parastaas kas visiem - metaala, taadaa statiivinjaa. ai izmazgaa un atkal labi:)) Razz
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  sirsninja Svētdena Februāris 15, 2009 7:11 pm

Māriņa rakstīja:Mums ar taas pashas parastaas kas visiem - metaala, taadaa statiivinjaa. ai izmazgaa un atkal labi:)) Razz
Mums arii taapat,bet ja nepatiik parastas metaala,war iegaadaaties metaala ar taadu kaa plastmasas apshuwumu apkaart,tur weel parasti k-kaadi ziimeejumi wirsuu! :D
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Silkite Otrdiena Augusts 03, 2010 12:45 pm

hei,,beidzot atradu risinàjumu ùdens nogulsném bljodà Udens trauka noguulsnes... 629163 no sàkuma nomainiiju bljodu uz keramisko(plastmasa bljodu pie dieviem aizsùtiiju).bet ar laiku nogùlsnes atgriezàs visà plaukumà Udens trauka noguulsnes... 31375 tad nesen man ienàca pràtà (laikam reklàma un bérniibas atminjas njéma virsroku) iegàdàjos Brita ùdens filtru. Udens trauka noguulsnes... 554574 un vairs nogùlsnes nav maniitas bljodà,super...Desa dzer ,pukjes plaukst griezdamàs,kafijas mashiinu nevajadzés atkaljkjot vairs Udens trauka noguulsnes... 399479 tik viiru nevaru pielaust ,lai dzer no filtra.vinjsh ir uzticiigs pudelju ùdenim Udens trauka noguulsnes... 312516
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Māriņa Otrdiena Augusts 03, 2010 4:16 pm

Udens trauka noguulsnes... 629163 Es ar leju ūdeni no Britas filtra:) Saudzēju suņukus un savu kafijas automātu
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  inly&bugy Otrdiena Augusts 03, 2010 10:32 pm

Ruby rakstīja:Veel pie shitaas uudens dzershanas es gribeetu citiem ieteikt kko - tiem kam gaishie sunjuki vai baltie/beeshie/kremkraasas - un kad kraasojaas actinjas iebruunas - IR JAADZER TIKAI PUDELJU UUDENS - tas ljoti paliidz!!! protams arii tiiriishana ar speciaalajiem liidzekljiem!!!

Ruby, mēs vēl joprojām cīnamies ar brūnajām asariņām. Suns nekad nekādu citu ūdeni, kā vien Mangalīti nav dzēris. Tā kā šis mums nederēs :(
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Eliina Otrdiena Augusts 03, 2010 11:38 pm

Inly - pamegini citu udeni vai izmanto te tikko pieminetos filtreto udeni :)

Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  inly&bugy Trešdiena Augusts 04, 2010 4:26 pm

Laikam būs jāmēģina, jo barību jau nomainījām uz Acana (vai kā viņu tur). To atradu vienīgo, kur nav biešu.
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Ruby Ceturtdiena Augusts 05, 2010 1:19 am

Mums atkal ir ljoooooti NEkaljkains uudens, principaa kafijas automaatu un teejaknas u.t.t nekad neesmu atkaljkjojusi - nav vajadziibas vienkaarshi, liidz ar to nav nogulshnju! Uudenim sunjiem paarsvaraa izmantoju keramikas traucinjus.

Inly - kuru Acanu juus tagad eediet? Bezgraudu vai parasto?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  inly&bugy Ceturtdiena Augusts 05, 2010 7:12 am

Ruby, es neatceros, ka tur būtu bijis no kā tā izvēlēties, bet, ja pareizi atceros, tad tur graudu vietā ir bija kaut kādas ūdenszāles, vai kas tāds.
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Ruby Ceturtdiena Augusts 05, 2010 4:14 pm

Acanai ir divu veidu bariibas - dazhaadas graudu un dazhaadas bezgraudu.
Kas jums uz pakas rakstiits?
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  inly&bugy Ceturtdiena Augusts 05, 2010 7:07 pm

Bez glutēna, tā tad nav graudu, nav kukurūzas...
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  zandale Trešdiena Augusts 25, 2010 10:31 pm

mēs gan paši, gan bērns no dzimšanas, gan arī tagad suns, lietojam krāna ūdeni. Nekas it kā nekaļķo. Nekādas problēmas. Vārīts ūdens negaršo. Bļodu un ūdeni laikam katru dienu, vai katru otro mazgāju un ieleju jaunu, ja kas palicis.
zandale
zandale
Newbie
Newbie

Number of posts : 19
Join date : 11.08.10
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Udens trauka noguulsnes... Empty Re: Udens trauka noguulsnes...

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā