Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

actinju tiiraamie!!!

+9
Lily
Eliina
Laurinja
inly&bugy
Liliana Kendra
Lindita
sirsninja
Leila
Ruby
13 posters

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  refinnej Otrdiena Oktobris 11, 2011 9:59 pm

Mums isteniba tas skidrums shkiet nav pret tumshajiem lokiem, bet tas itka mums riktigas nav. Varbut japamegina intereses pec ar borskabi (ta ir ta pati, ar ko novusa galdu pule?)
Tas iekaisums mums atri pagaja, jau nakamaja rita neka nebija :) Es jau ari lasiju, ka ar tam lielajam acim ta ir :D
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  Lexy Trešdiena Oktobris 12, 2011 9:11 am

Ja pareizi atceros, tad aptiekās borskābi pulverī pie mums vairs nopirkt nevar.
Lexy
Lexy
Hero
Hero

Number of posts : 558
Join date : 25.03.11
Age : 44
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  refinnej Trešdiena Oktobris 12, 2011 10:45 am

Bet vsp vards skabe mani samulsina, tas nevar but acim kaitigi?
To aptiekas tirgoja? Domaju uzprasit bralim jo vinjam novuss ir.
Bet itka jau pec butibas japanak lai actinjas netek - tad ari loki nebus. Mums daudz maz netek un loki knappi redzami (kaut ir mazliet redzami). Ta ka laikam no ta skidruma kas mums ir acis mazak tek? Vai kam isti domati ir tie skidrumi?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  Ruby Otrdiena Oktobris 18, 2011 11:33 pm

refinnej rakstīja:Bet vsp vards skabe mani samulsina, tas nevar but acim kaitigi?
To aptiekas tirgoja? Domaju uzprasit bralim jo vinjam novuss ir.
Bet itka jau pec butibas japanak lai actinjas netek - tad ari loki nebus. Mums daudz maz netek un loki knappi redzami (kaut ir mazliet redzami). Ta ka laikam no ta skidruma kas mums ir acis mazak tek? Vai kam isti domati ir tie skidrumi?

Ar borskaabi maziem ziidainiishiem agraak arii actinjas tiirija, taa ir skaabe - jaa, bet ne taada kas kaa iista skaabe.
Par novusu gan nemaaceeshu pateikt, vai tur to lieto, man liekas ka tas vareetu buut tas puuderis, kaa talks kas ir.

Nu teceet var actinjas, bet vinjas var arii nekraasoties, tas atkariigs no sunja, kas vinjam tur tajos asaru kanaalos daraas, principaa taa ir bakteerija kas jaadabon aaraa, ar zaaleem/tiiraajamajiem vai ko citu. Izklausaas ka juus tad esiet tikushi diezgan aatri un veiksmiigi galaa :) Var smeereeties actinjas pastiprinaataak arii pie zobu mainjas, varbuut jums zobi nomainiijaas un viss ok.

Ir visaadi shkjidrumi actinju tiiriishanai, ir tieshi prieksh tumshajiem lokiem un ir vienkaarshi profilaksei ko patiiriit.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  refinnej Pirmdiena Aprīlis 02, 2012 10:23 am

Nolemam iegadaties jaunu actinju tiramo, iepr.burcinja jau gandriz gala un shada laika - aukstaja un vejainaja tek actinjas un baltam sunim veidojas nesmuki loki. Iekrita acs 2 lidzekli - trixie un beph... Ka tur vinju sauc :) Iepatikas vairak viens no viiem, neatceros jau kursh tieshi, vinju jalej acii iekshaa un tad kautka japatira apkart, taa dazas reizes nedeljaa. Bet sastavs - nevar neko saprast, baidos ka tas vielas nav kaitigas - liet jau vajag tieshi acii ...
Vai kads ir meginajis shos divus lidzeklus - trixie un bephase (nu neatceros no galvas to nosaukumu, bet domaju var saprast ko domaju). Kads efekts?
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  Ruby Pirmdiena Aprīlis 02, 2012 6:01 pm

Tu neesi meegjinaajusi prasiit vetam lai izskalo/iztiira sunim acu kanaalus? Es iisti nezinu kaa to dara bet esmu dzirdeejusi ka tas ir viens no labaakajiem veidiem kaa ciitiinies ar sho probleemu. Vaina ir tajaa bakteerijaa kas maajo tajaa acu kanaalaa, no vinjas jaatiek valjaa lai nekraasotos vairs actinjas. Irdazhaadi liideklji ar vieglaam antibiotikaam ko padod uz kaadu laicinju lai tiktu galaa ar sho bakteeriju, esi par taadiem dzirdeejusi? To liek klaat dzeramajam uudenim vai eedienam.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  refinnej Otrdiena Aprīlis 03, 2012 6:10 am

Hm, nebiju dzirdējusi par tiem kanāliem, būs jāuzprasa. Nu mums itkā nav ļoti traki un mānīju tik tagad ziemā, bet gribētos jau lai to loku vsp nebūtu. Bet antibiotikas dzēramajā ūdenī, ķīmiju acīs... Neko tādu negribētos, gribās kaut kā dabīgi ar to tikt galā, nekaitīgi..
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  Ruby Otrdiena Aprīlis 03, 2012 2:29 pm

Nu cik es zinu piem no izstaazhu gaishajiem sunjiem - taa ir nebeidzama ciinja, taa kaa bezhi vien vienkaarshi naakas samienrinaaties ar to ka tie loki ir un buus. Vissvariigaakais ir visu laiku tureet actinjas sausas, kaa notek asarinja taa noslauki ar sausu piem nepiito marliiti, jo liidz ko tur ir slapsh taa tai bakteerijai rodas labveeliiga vide un vinsh kraasojaas. Protams tas nav viegli visu laiku tureet actinjas sausas, tapeeces saku ka taa ciinja ir nebeidzama. Vieniigais man jau tieshaam liekas ka jums nav tik traki.

Varbuut pameegjini kaut ko no shiem produktiem, cik esmu dzirdeejusi esot tieshaam labi rezultaati un shie produkti ir visdabiigaakie no visdabiigaakajiem, vieniigais ka jaapasuuta no UK:

http://bichonhotel.co.uk/shop/index.php?main_page=index&cPath=13

Mums ir taa pasta, kad Roksim mainiijaas zobi, tad mazliet kraasojaas actinjas, bet mees to pastu daudz nepielietojaam, jo aatri paargaaja. Tagad staav maajaas taa bundzinja, ja tu gribi es tev vinju varu aizsuutiit. Vieniigais ka bishku kjeepa gan ar vinju ir, vinja jaauzsmeeree un tad jaapatur bishku un tad ar birstiiti jaasukaa nost. Vinja ir taada kaa pasta ar graudinjiem, ta kaa skrubis.

Tad mees veel lietojam shaadu proilaksei:

http://www.hyperdrug.co.uk/Veterinary-Tear-Stain-Remover-100ml/productinfo/TSR100/

patiik ka tam sastaavaa ir borskaabe, bet nav ne balinaataaju, ne uudenrazha, taa kaa arii uz dabiigaas baazes. Paarsvaraa visiem shkjidrajiem tiiriitaajiem vienmeer ir uudenradis klaat, bet ne borskaabe, bet borskaabe ir tieshi taa kas tiira tos tumshos lokus. Mums gan nav nekaadi dizhie tie tumshie loki, bet piem Pepijai 2x dienaa ir jaatiira acis, jo vinjai sakraajaas kaktinjos taadi "cietumi" un tad pashos kaktinjos arii iekraasojas nedaudz.



Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  refinnej Trešdiena Aprīlis 04, 2012 6:37 am

Paldies Ruby. Es laikam vel pakonsulteshos ar savu vetu, ko vinjsh teikt shaja sakaraa.. Kura pasta tieshi tev ir un par cik pardotu? Tiesham palidz un actinjas asaro mazak?
Nav mums tik ljoti traki, bet ta ka kazhocinjsh ir ljoti gaishs tad vismazaka iztecejusi asarinja neizskatas diez cik smuki. Ari bildes tas neizskatas labi. Varbut uz vasaru atkal bus mazak? Jo vairak bija tagad ziema - varbut no vejiem, aukstuma utt? Kaut, ka jau teicu, mazak vai vairak - bet gribetos jau lai nebutu vsp. Ja atrastu kadu labu un nekaitigu lidzekli, varetu jau kaut katru dienu trit, ka tik nav tie loki :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  refinnej Trešdiena Aprīlis 04, 2012 6:42 am

To ko ieprieksh piemineju, kas ieintereseja, lidzeklis kuru japilina aciis:
BEAPHAR Oftal – Līdzeklis kaķu, suņu un citu mājas dzīvnieku acu kopšanai. Notīra acis un apmatojumu ap tām, pasargā no kairinājumiem, putekļiem un netīrumiem, stimulē acu dabisko pašattīrīšanās procesu. Regulāri lietojot pasargā no „asaru traipu” parādīšanos zem acīm.
Lietošana: iepiliniet dzīvnieka acīs pāris pilienu un noslauciet acis ar līdzeklī samitrinātu salveti virzienā no ārpuses uz iekšpuses acs kaktiņu. Atkārtojiet procedūru 2 reizes nedēļā.
2x nedeljaa... Ja regulari lieto - pasarga no traipu paradishanos... Vai tiesham palidz? Un vai nav kaitigas vielas, jo japilina aci...?

refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  Ruby Trešdiena Aprīlis 04, 2012 9:05 pm

Tikko taa ieskatiijos tajaa maajas lapaa mekleejot lai tev paraadiitu kursh tad produkts man ir, un izraadaas ka tas nemaz tur vairs nav :( nezinu kapeec bet uz bundzhinjas ir noraadiita shii maajas lapa, interesanti gan kapeec taa, varbuut paartraukushi razhot, bet atradu gan vinju US lapaas, tad man ir tieshi shaads:

http://bologneseofphoenix.com/shop/products_pictures/angels_delight_paste_large.jpg

nee nee nevajag man neko par vinju, taapat maajaas tsaav un mees vinju vairs nelietojas, pilna bunzha liidz malaam. Nee asaru daudzumu neviens liidzeklis tev nepaliidzees samazinaat, vienkaarshi to vietinju kas kraasojaas iztiiriis un paliidzees uztureet tiiru.

Ja vajag saki, sutiishu tik prom :) pameegjinot jau neko nezaudeesi, ja neliidzees tad jaameklee buus kas cits!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  refinnej Ceturtdiena Aprīlis 05, 2012 6:56 am

Ruby rakstīja:Tikko taa ieskatiijos tajaa maajas lapaa mekleejot lai tev paraadiitu kursh tad produkts man ir, un izraadaas ka tas nemaz tur vairs nav :( nezinu kapeec bet uz bundzhinjas ir noraadiita shii maajas lapa, interesanti gan kapeec taa, varbuut paartraukushi razhot, bet atradu gan vinju US lapaas, tad man ir tieshi shaads:

http://bologneseofphoenix.com/shop/products_pictures/angels_delight_paste_large.jpg

nee nee nevajag man neko par vinju, taapat maajaas tsaav un mees vinju vairs nelietojas, pilna bunzha liidz malaam. Nee asaru daudzumu neviens liidzeklis tev nepaliidzees samazinaat, vienkaarshi to vietinju kas kraasojaas iztiiriis un paliidzees uztureet tiiru.

Ja vajag saki, sutiishu tik prom :) pameegjinot jau neko nezaudeesi, ja neliidzees tad jaameklee buus kas cits!

Nu varētu tad tā sarunāt, pamēģināt jau var. Bet es tev, ja vajag, pretī varu aizsūtīt zobu gelu - mums ir beaphar gels, pec apraksta man nu ļoti patika, tāpēc nopirku - jālieto dažas reizes nedēļā, bez sukas, tur tāds garš galiņš - tik jaiesmērē uz zobiem un viss. Satur propolisi, kas stiprina smaganas un vēl visādi plusi tur ir :32 Bet mūsu dāma kategoriski atsakas to lietot, sākumā pāris reizes sanāca iesmērēt, bet tagad, turi neturi, vnk nekādīgi neļauj to iebāzt mute :32 Citu pastu gan lietojam - bet to jālieto katru dienu un ar suku - tad ar to vsp problēmu nav, saku - iesim tīrīt zobus, atnāk uz vannasistabu, apsēžas un gaida kad iztīrīšu :32
http://beaphar.ru/archives/626
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  Ruby Pirmdiena Aprīlis 09, 2012 3:27 pm

Ok, tad es iespeejams treshdien braukshu uz centru tad ieskrieshu pastaa, uzraksti man luudzu savu adresi PM, ok?

Nee nee nevajag mums neko pretii, liels paldies, mums ir liidzeklji zobu tiiriishanai, arii taads ko smeeree uz smaganaam, man jau briizhiem slikti paliek no taas savas kolekcijas, man liekas vinjaam tie kopashanas liidzeklji ir tikpat daudz cik man vienai :32

Es uzskatu ka tev tomeer ir jaapaciinaas un jaaturpina smeereet vinjai tas liidzeklis zobos ja tu veelies, kaut arii vinja neljauj, nedriikst ljaut vinjai paraadiit ka vinjai esi piekaapusies ka vinja ir noteiceeja, citaadi ja piekaapsies vienaa lietaa tad driiz vien vinja sadomaas arii ko citu :( kaut gan tev jau vinja dikti audzinaata meitene :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  refinnej Otrdiena Aprīlis 10, 2012 6:07 am

Nu tur jau ta lieta, ka mums zobinjiem ar ari cita pasta, tapec tik ljoti neuzstaju. Ja vsp negribetu ne ar kadu tirit, tad jau lamatos, bet ta ka tira ar to, tad taupiju nervus mums abam. Nu ja, var jau vel pameginat ar to, baigi jau tas apraksts man patik :)
refinnej
refinnej
Profesional
Profesional

Number of posts : 354
Join date : 15.08.11
Age : 36
Dzīvesvieta : Jelgava

Atpakaļ uz augšu Go down

actinju tiiraamie!!! - Page 2 Empty Re: actinju tiiraamie!!!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 2 no 2 Previous  1, 2

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā