Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Barības daudzums.

+2
Ruby
sassaa
6 posters

Go down

Barības daudzums. Empty Barības daudzums.

Post  sassaa Sestdiena Aprīlis 11, 2009 11:40 pm

Sveiki visiem.! :jumping:
Gribēju uzzināt cik jūs gramus devāt savam tojam kad viņai bija 4 mēneši.? :)
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Barības daudzums. Empty Re: Barības daudzums.

Post  Ruby Svētdena Aprīlis 12, 2009 12:11 am

Kaadu bariibu juus eedat? It kaa uz bariibas pakas jaabuut tabulinjai ar daudzumu atteiciigajam vecumam un sunja lielumam, un parasti veikalos var panjemt meerkruuzi attieciigajai bariibai.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barības daudzums. Empty Re: Barības daudzums.

Post  Mazais Svētdena Aprīlis 12, 2009 7:24 am

sassaa rakstīja:Sveiki visiem.! :jumping:
Gribēju uzzināt cik jūs gramus devāt savam tojam kad viņai bija 4 mēneši.? :)

Es tad vēl devu vārīto fistas fileju un biezpienu, bet sauso barību līdz 10 graudiņiem dienā. Kad sāku atteikties no hormoniem piepumpētās vistas (jo puika sāka strauji augt), tad gan noteikto devu (kāda norādīta uz pakas) + biezpiens. Parasti visu neapēda nekad, jo ir kaķis, kas palīdz apēst to kas paliek (tas gan attiecas uz biezpienu, jo sauso barību skatījāmies kā ēd, ja negrib, tad likām skapītī atpakaļ). Bet vispār manējais nemaz nav spējīgs apēst vairāk nekā paredzēts. Laukos, kur istabā nav konkurentu, viņš neapēda pat pusi no normas... :lol:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 49
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Barības daudzums. Empty Re: Barības daudzums.

Post  Elīna Svētdena Aprīlis 12, 2009 9:57 am

Es savam nekad neesmu devusi noteiktu daudzumu, ēd cik grib, bļoda vienmēr pilna ar sauso barību, esmu pārbaudījusi, ka viņš nemaz vairāk kā dienas normu neapēd, drīzāk apēd mazāk, jo no rītiem dodu vārītas vistu sirsniņas ar burkāniem un puķkāpostiem!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barības daudzums. Empty Re: Barības daudzums.

Post  sirsninja Svētdena Aprīlis 12, 2009 2:57 pm

Manai Bonitai sanaak eedamkarote wienaa reizee,citreiz pat to negrib,bet diedelee sieru wai biezpienu ;)
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Barības daudzums. Empty Re: Barības daudzums.

Post  sassaa Svētdena Aprīlis 12, 2009 8:54 pm

Ruby rakstīja:Kaadu bariibu juus eedat? It kaa uz bariibas pakas jaabuut tabulinjai ar daudzumu atteiciigajam vecumam un sunja lielumam, un parasti veikalos var panjemt meerkruuzi attieciigajai bariibai.


Nu mēs ēdam 1st choice. Mums klubā pateica, ka tā esot laba un tā, bet mana Odrija ēd VISU un manliekas, ka ja viņai dotu ēst tik cik viņa grib viņa ēstu līdz vemšanai jo viņa ir totālākā rīma, bet izskatā viņa ir veselīgs kucēns, kā vajag būt, bet man vnk bail ka neiedodu par daudz jo man bail, ka viņa noresnēs vienreiz rīgā redzēju pārbarotu toju man tgd arī bail :(
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Barības daudzums. Empty Re: Barības daudzums.

Post  sassaa Svētdena Aprīlis 12, 2009 8:55 pm

sirsninja rakstīja:Manai Bonitai sanaak eedamkarote wienaa reizee,citreiz pat to negrib,bet diedelee sieru wai biezpienu ;)


Manējā diedelē visu :D
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Barības daudzums. Empty Re: Barības daudzums.

Post  sassaa Svētdena Aprīlis 12, 2009 8:56 pm

Elīna rakstīja:Es savam nekad neesmu devusi noteiktu daudzumu, ēd cik grib, bļoda vienmēr pilna ar sauso barību, esmu pārbaudījusi, ka viņš nemaz vairāk kā dienas normu neapēd, drīzāk apēd mazāk, jo no rītiem dodu vārītas vistu sirsniņas ar burkāniem un puķkāpostiem!

Jā, bet ja es iedotu savai Odrijai lai ēd cik grib, tad viņa ēstu līdz vemšanai, jo viņa ir totālākā rīma :D

P.S. tavu suni sauc Česters.?
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Barības daudzums. Empty Re: Barības daudzums.

Post  Elīna Svētdena Aprīlis 12, 2009 9:28 pm

sassaa rakstīja:
Elīna rakstīja:Es savam nekad neesmu devusi noteiktu daudzumu, ēd cik grib, bļoda vienmēr pilna ar sauso barību, esmu pārbaudījusi, ka viņš nemaz vairāk kā dienas normu neapēd, drīzāk apēd mazāk, jo no rītiem dodu vārītas vistu sirsniņas ar burkāniem un puķkāpostiem!

Jā, bet ja es iedotu savai Odrijai lai ēd cik grib, tad viņa ēstu līdz vemšanai, jo viņa ir totālākā rīma :D

P.S. tavu suni sauc Česters.?

Jā, manu suni sauc Česters! Nu, līdz vemšanai gan nevajag dot, bet kucēna vecumā uztraukties par resnumu manuprāt nevajag! Varbūt dod biežāk, bet pa mazākām porcijām!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Barības daudzums. Empty Re: Barības daudzums.

Post  Ronija Svētdena Aprīlis 12, 2009 9:41 pm

Pilniigi piekriitu Elīnai, labaak biezhaak un mazaak, nekaa liidz vemshanai. Kuceeniem ir tendence uz riishanu, tas ir normaali, augs lielaaka tu buusu laimiiga, ka vinja tev vispaar kaut ko eediis :D Tas taa no manas pieredzes, un domaaju daudzi forumieshi piekritiis :D
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Barības daudzums. Empty Re: Barības daudzums.

Post  Ruby Svētdena Aprīlis 12, 2009 9:48 pm

Re kur atradu tev tabulinju ar ieteicamo dauzdumu tieshi tavai bariibai - 1st Choice Puppy

http://www.1stchoice.ca/en/nourriturepourchiens.chiots.petitemoyenneraces.php

Ja vajag paliidziibu ar tulkojumu vai ko citu - raksti :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Barības daudzums. Empty Re: Barības daudzums.

Post  sassaa Svētdena Aprīlis 12, 2009 10:38 pm

Elīna rakstīja:
sassaa rakstīja:
Elīna rakstīja:Es savam nekad neesmu devusi noteiktu daudzumu, ēd cik grib, bļoda vienmēr pilna ar sauso barību, esmu pārbaudījusi, ka viņš nemaz vairāk kā dienas normu neapēd, drīzāk apēd mazāk, jo no rītiem dodu vārītas vistu sirsniņas ar burkāniem un puķkāpostiem!

Jā, bet ja es iedotu savai Odrijai lai ēd cik grib, tad viņa ēstu līdz vemšanai, jo viņa ir totālākā rīma :D

P.S. tavu suni sauc Česters.?

Jā, manu suni sauc Česters! Nu, līdz vemšanai gan nevajag dot, bet kucēna vecumā uztraukties par resnumu manuprāt nevajag! Varbūt dod biežāk, bet pa mazākām porcijām!


Nu mēs dodam 3 reizes dienā un sadalam to dienas devu kas uz pakas rakstīta 3 daļās nu dodam tā kā vajag bet es nezinu man kautkā bail ka nedod pa daudz :D
Un jā mūsu suņi ir no vienas mājas nākuši :)
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Barības daudzums. Empty Re: Barības daudzums.

Post  sassaa Svētdena Aprīlis 12, 2009 10:40 pm

Ruby rakstīja:Re kur atradu tev tabulinju ar ieteicamo dauzdumu tieshi tavai bariibai - 1st Choice Puppy

http://www.1stchoice.ca/en/nourriturepourchiens.chiots.petitemoyenneraces.php

Ja vajag paliidziibu ar tulkojumu vai ko citu - raksti :)

Aaha liels paldies ieskatishos :)
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Barības daudzums. Empty Re: Barības daudzums.

Post  sassaa Svētdena Aprīlis 12, 2009 10:41 pm

Ronija rakstīja:Pilniigi piekriitu Elīnai, labaak biezhaak un mazaak, nekaa liidz vemshanai. Kuceeniem ir tendence uz riishanu, tas ir normaali, augs lielaaka tu buusu laimiiga, ka vinja tev vispaar kaut ko eediis :D Tas taa no manas pieredzes, un domaaju daudzi forumieshi piekritiis :D


Jā mana draudzene Kola [lily] ari saka to pashu :)
Bet nu jaa lkm janomierinas :D
Nu mans suns jaw vel no pareshanas naw vemis jo sadalam taas devas, bet vnk ja vinjai iedotu visu paku vinaj estu tikliidz izvemtos :D
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Barības daudzums. Empty Re: Barības daudzums.

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā