Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suns brīvsolī!

4 posters

Go down

Suns brīvsolī! Empty Suns brīvsolī!

Post  Pelenz Otrdiena Augusts 18, 2009 8:25 pm

Varbūt kādam ir līdzīga problēma un risinājums. Mans suns klausa tikai tad kad grib, saprast saprot, bet spitējās un it īpaši mani cenšās ignorēt. Mājās neattiet no manis - bučojās, mīļojās u.t.t., tikko aizejam kaut kur, kur citi suņi, citi cilvēki, viņš negrib mani klausīt, piedevām vēl var uzrūkt un iekost, sevišķi tas izpaužās suņu apmacību laikā, citreiz vienu un to pašu komandu pilda perfekti, bet citreiz tā it kā pirmo reizi redzētu.
Pelenz
Pelenz
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 05.07.09

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns brīvsolī! Empty Re: Suns brīvsolī!

Post  Lily Otrdiena Augusts 18, 2009 8:33 pm

Mums ir līdzīga problēma (vai to vispār var saukt par problēmu?) ar Šeriju. Kad viņa grib kautkur iet vai dariit katuko pa savam prātam un mēs neļaujam viņa rūc un metas virsū. :( Bet kamēr viņa vēl pavisam maziņa domāju, ka par to vēl nav jauztraucas. Piemēram šodien viņa palīda kautkur zem dēļiem un kad gribēju viņu vilkt ārā šī metas otrādi un rūc man virsū. Twisted Evil
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns brīvsolī! Empty Re: Suns brīvsolī!

Post  Pelenz Otrdiena Augusts 18, 2009 8:55 pm

Jūs uz izstādēm ejat ar viņu? mājās viss mums ir ok, bet tiklīdz ir jāpilda komandas, tā ir cits suns.
Pelenz
Pelenz
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 05.07.09

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns brīvsolī! Empty Re: Suns brīvsolī!

Post  Lily Otrdiena Augusts 18, 2009 9:45 pm

Nu pagaidām Šerijai tikai 3 mēneši, neejam. Bet ar pārējiem ar kuriem ejam viss kārtībā. :) Un vēl Šerijai ir ļoti bail no lieliem suņiem tapēc uztraucos kā būs izstādēs. Kā pienāk kāds liels suns klāt viņa pilnigi kliedz jo vienreiz mazais vilciņš izpruka un padzenāja Šeriju :(
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns brīvsolī! Empty Re: Suns brīvsolī!

Post  Eliina Otrdiena Augusts 18, 2009 11:14 pm

esat meginajusas ar karumiem sava suna uzticibu iemantot? pameginiet tad kad suns jus klausa un dara pareizi slavejiet un dodiet karumus (siers, smirduli, desa, pec izveles) suns atri vien sapratis ka tas ir labi un ka pa to var sanemt karumu, kad suns jau ilgstosi dara pareizi samaziniet karumu daudzumu! ;)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns brīvsolī! Empty Re: Suns brīvsolī!

Post  Pelenz Ceturtdiena Augusts 20, 2009 12:37 pm

Ir jau mēģināts, bet manējais nav vēdera vergs, viņš izturās tā kā ēdins viņam bijis-nebijis Icon79 , bet var jau būt ka mainīsies apetīte un viss nokārtosies. Mājās viņš riktīgs mīļums, bet skolā iedomīgs egoists :Icon78:
Pelenz
Pelenz
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 05.07.09

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns brīvsolī! Empty Re: Suns brīvsolī!

Post  Eliina Ceturtdiena Augusts 20, 2009 1:13 pm

esmu ari saskarusies ar suniem kuriem ediens neinteres, bet varbuut pamekle varbut atradisi kaut ko kas shausmigi vinam garsos, ja ne tad es nezinu ko jums ieteikt. Skola ta uzvediba var but tada tapec ka vins ir nobijies un censas sevi un tevi pasargat vai ari censas nemt par tevi virsroku un visiem cintiem suniem paradit ka vins ir tavs saimnieks lol!
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns brīvsolī! Empty Re: Suns brīvsolī!

Post  Pelenz Piektdiena Augusts 21, 2009 9:19 pm

tas otrais variants visdrīzak :D
Pelenz
Pelenz
Prospect
Prospect

Number of posts : 56
Join date : 05.07.09

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns brīvsolī! Empty Re: Suns brīvsolī!

Post  Eliina Sestdiena Augusts 22, 2009 8:39 pm

man ari bija un ir vel joprojam tada problema ka mana mila sunite grib but mans saimnieks, bet es pie taa esmu loti daudz stradajusi un nu jau ir daudz labak neka bija sakuma, tapec novelu tev pacietiiibu un tici man suns saparatis kaut kad :lol: ka ta nevar tomer darit
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns brīvsolī! Empty Re: Suns brīvsolī!

Post  Ruby Svētdena Augusts 23, 2009 2:01 am

Varbuut njem uz skolinju liidz miiljaako mantinju? Tas arii pieveersiis vinja uzmaniibu tev vairaak :)
Un turpini vinju apmaaciit katru dienu vismaz 15 min , visas komandas un veel kaadas papildus. Jo tas vinju disciplinees un tas nekur nepazudiis, noturees vinju raamjos. Un pati arii centies nenokart degunu :) un domaa pozitiivi, nekriiti izmisumaa - suns to jutiis un njems virsroku!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Suns brīvsolī! Empty Re: Suns brīvsolī!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā