Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pieradināt pie kārtības!

+10
Mazais
_Agnese_
Eliina
wiive
Ruby
Lindita
Ronija
Dream
lilucis
Sanita
14 posters

Lapa 6 no 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Go down

Pieradināt pie kārtības! - Page 6 Empty Re: Pieradināt pie kārtības!

Post  Ronija Piektdiena Februāris 13, 2009 4:20 pm

sassaa rakstīja:Man stāstīja, ka ja suns to taisa uz paklāja tad autiņu vajag uzlikt tajā vietā kur tieši taisa, jo paklājs sunim asociējas ar zāli tāpēc viņš tur nokārtojas :)
Manējā iet vienmēr uz autiņa, bet kad ir uzlikts tikko tīrs autiņš viņai gadās nokārtoties uz grīdas Razz

un arī ja redzi, kad suns jaw nosēžas uz nokārtošanos vajag ātri viņu paķert un nest uz autinu ;)


Hmmmmmmm, man negribaas piekrist, ka vajag kuceenu raut un stiept uz WC, ja shis jau sataisiijies uz churaashanu/kakaashanu. Iesaakumaa es arii klausiiju shim padomam. Paaris reizes pameegjinaaju, bet tas beidzaas ar to, ka siikaa puschuru bija izchuraajusi, kameer ieliku wc, otru pusi no baileem jau vairs nechuraaja:( Peec shitaadiem gaajieniem vinja vispaar ilgi baidiijaas churaat. Tad jau labaak, ljaut suniitim pachuraat liidz galam un saraat, nekaa noraut churaajamo pasaakumu:(
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Pieradināt pie kārtības! - Page 6 Empty ;)

Post  sassaa Piektdiena Februāris 13, 2009 5:40 pm

manai gan nekas nenoraujas :)
Turpina uz pamperisha :)
bet tapat tas ir bijis tikai 3 reizes jo parasti iet uz pamperisha :)
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Pieradināt pie kārtības! - Page 6 Empty Re: Pieradināt pie kārtības!

Post  Ruby Piektdiena Februāris 13, 2009 7:50 pm

Es ar esmu dzirdeejusi ka nedriikst to churu taa peekshnji noraut!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Pieradināt pie kārtības! - Page 6 Empty Re: Pieradināt pie kārtības!

Post  Mazais Piektdiena Februāris 13, 2009 10:59 pm

Ronija rakstīja:
sassaa rakstīja:Man stāstīja, ka ja suns to taisa uz paklāja tad autiņu vajag uzlikt tajā vietā kur tieši taisa, jo paklājs sunim asociējas ar zāli tāpēc viņš tur nokārtojas :)
Manējā iet vienmēr uz autiņa, bet kad ir uzlikts tikko tīrs autiņš viņai gadās nokārtoties uz grīdas Razz

un arī ja redzi, kad suns jaw nosēžas uz nokārtošanos vajag ātri viņu paķert un nest uz autinu ;)


Hmmmmmmm, man negribaas piekrist, ka vajag kuceenu raut un stiept uz WC, ja shis jau sataisiijies uz churaashanu/kakaashanu. Iesaakumaa es arii klausiiju shim padomam. Paaris reizes pameegjinaaju, bet tas beidzaas ar to, ka siikaa puschuru bija izchuraajusi, kameer ieliku wc, otru pusi no baileem jau vairs nechuraaja:( Peec shitaadiem gaajieniem vinja vispaar ilgi baidiijaas churaat. Tad jau labaak, ljaut suniitim pachuraat liidz galam un saraat, nekaa noraut churaajamo pasaakumu:(

Manējais pēc "norautas kakuču likšanas" nekakāja visu vakaru un tikai no rīta ārā izlika. Vakar pastaigā bija tikai daudzas čuras, bet kaku nē. Evil or Very Mad Tā iet, kad terorizē zvēru. Bet nu jau diezgan labprāt iet trīs reizes dienā ārā. Tikai vēl gadās, ka istabā ir siltāk un patīkamāk to darīt. :pirat:
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Pieradināt pie kārtības! - Page 6 Empty Re: Pieradināt pie kārtības!

Post  sirsninja Svētdena Februāris 15, 2009 6:58 pm

Maneejaa periodiski iet uz paladzinja,periodiem atkal uz paklaaja un griidas! :)
sirsninja
sirsninja
Profesional
Profesional

Number of posts : 281
Join date : 02.02.09
Age : 35

Atpakaļ uz augšu Go down

Pieradināt pie kārtības! - Page 6 Empty čurāšana

Post  endoy Sestdiena Februāris 21, 2009 7:59 pm

Roksijai apm 4 mēnešos kaut kas galvā sagrozījās un sāka katru dienu kakāt mammas istabā.Līdz ši viņa vēl tā nebija darījusi tikai pašā sākumā dažas dienas 2 mēnešos.Kopš tās reizes viņa nokārtojās tikai ārā,jo mammma negrib lai atkal viņa sakakātos viņas istabā un liek man viņu vest laukā.Nu jau viņai ir 9,5 mēneši un viņa čurā un kakā tikai laukā.Viņa no pamperiem vispār baidās:affraid: ,viņa gaida un ciešās kad viņu izvedīs laukā un uz pampera neiet neparko .Ja viņu tur uzliekm čuru nesagaidīsi jo viņa tikai stāv un trīc.Mēs jau pamperus kādus 5 mēnešus neesam pirkuši.Gribētos jau lai viņa uz tā pampera čurātu,jo domāju kad izaugšu būs jāiet strādāt un ko tad viņa darīs visu dienu viena pati,nebūs taču neviena kas viņu laukā izvedīs.Varbūt kādam no jums ir kādi ieteikumi kā šo problēmu risināt?Varbūt man jābrauc pakaļ sačurātam paladziņam?help 😢
endoy
endoy
Newbie
Newbie

Number of posts : 26
Join date : 15.02.09
Age : 29
Dzīvesvieta : Rīga

http://en.uniteddogs.com/dog/55245

Atpakaļ uz augšu Go down

Pieradināt pie kārtības! - Page 6 Empty ;)

Post  sassaa Pirmdiena Februāris 23, 2009 11:44 pm

Kad nopirkām Odriju, tad viņa jaw bija pieradināta pie kārtības, bet dažreiz protams gadās nokārtoties kādā citā vietiņā, bet parasti nokārtojas uz pamperīša :)
Cik zinu, lai pieradinātu suni iet uz pamperīša ir jādara tā :)

Ja mājās ir daži paklāji, un uz tiem suns nokārtojas, tad tos vajag noklāt ar pamperu, jo sunim paklājs liekas tāds pats kā zāle vai pampers :)
Tādažas reizes un vēlāk jaw pieradīs :)
sassaa
sassaa
Hero
Hero

Number of posts : 673
Join date : 07.02.09
Dzīvesvieta : Jūrmala

Atpakaļ uz augšu Go down

Pieradināt pie kārtības! - Page 6 Empty Re: Pieradināt pie kārtības!

Post  endoy Otrdiena Februāris 24, 2009 7:47 pm

nu neļaus taču man mamma vēl pamperus likt jau tā viņas piebāztajā istabā!! 😢 😢 drīzāk būtu cita suņa piečurātais paladziņš.
endoy
endoy
Newbie
Newbie

Number of posts : 26
Join date : 15.02.09
Age : 29
Dzīvesvieta : Rīga

http://en.uniteddogs.com/dog/55245

Atpakaļ uz augšu Go down

Pieradināt pie kārtības! - Page 6 Empty Re: Pieradināt pie kārtības!

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Lapa 6 no 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā