Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:)

+4
Silkite
Eliina
Buciitis
Ronija
8 posters

Go down

Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) Empty Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:)

Post  Ronija Sestdiena Oktobris 10, 2009 5:39 pm

Un taa miiljie foruma biedri un apmekleetaaji:)
Shodien aprit tieshi gads, kopsh forums ir uzsaacis savu darbiibu:) Ir bijis LJOTI daudz prieka briizhu, un arii pa kaadam asaakam vaardam, bet bez taa laikam neiztikt.
Sveicu Juus visus shajaa dienaa un arii muusu miiljo forumu, kas muus ir savedis kopaa. Un milziigs paldies muusu Adminam, kura sho vietinju ir izveidojusi, un paldies visaam meiteneem, kuras tik aktiivi piedalaas diskusijaas - esam kljuvushas savaa zinjaa par mazu, savaa zinjaa slimu gjimeniiti :)
Lai arii turpmaak muusu starpaa valda shii labaa gaisotne un muusu forums zelj un plaukst :)
Ronija
Ronija
Moderator
Moderator

Number of posts : 2644
Join date : 11.10.08
Age : 43
Dzīvesvieta : Latvija

Atpakaļ uz augšu Go down

Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) Empty Re: Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:)

Post  Buciitis Sestdiena Oktobris 10, 2009 5:41 pm

Jāāāāāāāāāāāāāāāāāāāā... HIP HIP URRĀĀĀĀĀĀ FORUMAM! :flover: icon25 :icon67: smilie82 icon69

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) Empty Re: Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:)

Post  Eliina Sestdiena Oktobris 10, 2009 6:18 pm

Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) 6b808ebe8df0498dd1517ed6ea66ace8 Sveicu muus visus!!! Liels,liels paldies adminam kas mus visus saveda kopaa un nu jau veselu gadu mes dzivojamies te forumu visi.
Forumin noveelu vell ilgi,ilgi pastavet un mums visiem butt vel draudziigakiem un aktivakiem biedriem.
Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) E6969013a369ee3f7aab8c9e90273537 DAUDZ LAIMES! Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) E69c08728c3c5c859934abbd356915bf

Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) Empty Re: Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:)

Post  Silkite Sestdiena Oktobris 10, 2009 6:40 pm

Visiem foruma daliibniekiem buchas Chihuahua Un lai forums pastévétu tik pat jauks un miiljs vél ilgu laiku icon69
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) Empty Re: Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:)

Post  Māriņa Sestdiena Oktobris 10, 2009 9:21 pm

Sveiciens visiem forumieshiem un protams pašam forumiņam, kur es mēdzu ielūkoties, palasīties, pasmieties, gudrības pasmelties, un protams atrast jaunus draugus! Super!!!!! Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) 226445 Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) 650475 Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) 959751
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) Empty Re: Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:)

Post  Lily Sestdiena Oktobris 10, 2009 10:40 pm

Tieshaam jaasaka liels paldies musu Adminam jo shajaa forumaa esmu uzzinaajusi daudz ko jaunu un iepazinusies ar jauniem draugiem un galvenais, ka man neviens netic, ka es internetaa esmu atradusi tiesham tadus cilvekus ar kuriem dzivee varu satikties un tuseet, un mums ir kopigas intereses :))))))) Paldies tev FORUM un lai tev laba virtuālā veselība lai tu vareetu pastaaveet vel ilgi :))) Sargaa sevi no viirusiem! :lol: :D)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) Empty Re: Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:)

Post  Ruby Svētdena Oktobris 11, 2009 1:41 am

WOW nu jau gads rinkjii :shock: bet jaasaka godiigi shinii gadaa ir bijushas tikai kaadas paaris nedeeljas kopumaa kad neesmu ielogojusies un paskatiijusies kas sheit notiek :D :lol: nezinu vai tas ir labi vai slikti, man vienalga,jo man patiik un man tas sagaadaa patiikamas emocijas :) sunny Un jaa uzskatu ka mees esam taada kaa maza un slima gjimeniite - slima citiem jo daudzi to nesaprot bet mees saprotam un tas ir galvenais kas muus satur kopaa. Esmu ieguvusi sheit daudz daudz jauku sunjinieku draugu :) un padomdeveeju, pat neticeejaas vasaraa kad braucu juus satikt - nu kaa taa var buut - iepazinaamies,sarakstiijaamies netaa un te nu luuk braucu juus satikt - tas bija tik jauki :) :D ceru ka naakoshgad jau satikshu vairaakus un tad veel aiznaakoshgad un veel peec 3,4,5 gadiem..... lol!
Sveicu muus visus un noveelu daudz daudz un dikti jauku un neaizmirstamu mirklju sheit visiem kopaa :pPartyy: icon50
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) Empty Re: Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:)

Post  Sanita Svētdena Oktobris 11, 2009 9:05 pm

Sveiciens visiem forumiešiem jubilejā! icon25
Prieks, ka pastāv tāda virtuālā sarunu ģimene, kura dalās pieredzē un savos notikumos! :icon91:
Sanita
Sanita
Hero
Hero

Number of posts : 523
Join date : 04.11.08
Age : 37
Dzīvesvieta : Valmiera, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:) Empty Re: Daudz laimes FORUM, tev, dzimshanas dienaa:)

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā