Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nokārtošanās naktī

2 posters

Go down

Nokārtošanās naktī Empty Nokārtošanās naktī

Post  Ruby Sestdiena Aprīlis 17, 2010 3:03 pm

Hmmm nezinaaju iisti kaa nosaukt teemu LOL bet jautaajums taads - Roksim nu jau driiz buus 5 meeneshi, bet vinja man veeljoprojaam modina pa naktiim lai ietu laukaa nokaartoties, nu kaa kuro nakti, bet apm ap 5.00 vai 6.00, gadaas arii ka aatraak, bet tas ir kaa likums ka katru nakti! Vai nebuutu laiks vinjai jau ta kaa iemaaciities visu nakti iztureet? Nez ar Peppi un Lurdesu taa nebija, vinjas mani aatraakais ap 7.00-8.00 modinaaja. Varbuut likt Roksi citaa istabaa un nepieveerst uzmaniibu kad vinja prasaas laukaa? Nu mees celjamies ap 7.00/7.30 katru riitu.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Nokārtošanās naktī Empty Re: Nokārtošanās naktī

Post  Lily Sestdiena Aprīlis 17, 2010 3:07 pm

Tev roksis daudz dzer? Vienkarshi man ir taa, ka Sherija ljoti daudz dzer un arī visbiežāk iet nokārtoties, tapēc vienmēr pa nakti atstājam autiņu bet reti kad viņš no rīta ir sauss, Šerija arī naktīs nevar nociesties.
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Nokārtošanās naktī Empty Re: Nokārtošanās naktī

Post  Ruby Sestdiena Aprīlis 17, 2010 3:19 pm

Nu taa videeji dzer, ne ljoti daudz, Lurdesa dzer daudz vairaak. Nee nu autinsh vinjai ir seetinjaa bet vinja uz vinja nenokaartojaas, mees atradinaajaam, jo ir tak daarzs :) Tas autinsh tur driizaak uzsuuc to uudeni no bljodas ko vinja regulaari izlaista pa nakti aardoties!
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Nokārtošanās naktī Empty Re: Nokārtošanās naktī

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā