Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furminator

3 posters

Go down

Furminator Empty Furminator

Post  Ruby Pirmdiena Jūnijs 21, 2010 12:20 am

Kaads no jums pielieto? Vai ir meegjinaajis? Es vakar pagaadaaju shaadu (mazinju) - http://www.reseauvivog.fr/product_info.php?cPath=4_10&products_id=2365

Pameegjinaaju pakjemeet Pepiiti un biju paarsteigta cik daudz spalvas (atmirushaas pavilnas spalvas) iznaaca aaraa! Vinja pashlaik maina ziemas kazhoku uz vasaras kazhoku, met nost pavilnu, un skaistais kazhoks uz muguras bija palicis taads nespodrs taads kaa puukains, nu un peec izkjemeeshanaas ar sho briinumkjemmi - palika ne tikai gludaaks, bet arii spiidiigaaks un miikstaaks ta kaa :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Furminator Empty Re: Furminator

Post  Silkite Pirmdiena Jūnijs 21, 2010 9:36 am

hei,uz sho pashu treshdien metu acis veikalà,bet tà arii uzmetu un nometu Furminator 629163 kuru izméru tu nopirki?? sàku apdomàt vai nevajadzétu atkal acis uzmest Furminator 535878
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Furminator Empty Re: Furminator

Post  Ruby Pirmdiena Jūnijs 21, 2010 2:40 pm

Tev Desam ir dubultais kazhoks? Nu vinjam ir pavilna vai nav? Meedz buut dazhaadi chihi - arii garspalvainie citi ir ar pavilnu, citi bez, taapat iispalvainie. Ja nav tad domaaju ka tev vinju nevajag, jo vinsh domaats tieshi ta kaa pavilnai.

Mums bija tikai viens izmeers, man liekas ka tas pats mazaakais, jo shitik mazu nebiju redzeejusi citaam kompaanijaam.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Furminator Empty Re: Furminator

Post  Silkite Pirmdiena Jūnijs 21, 2010 3:38 pm

es uz vinja skatiijos jo der arii iisspamvainajiem sunjiem un kakjiem. ka arii ir vairàki izméri(S,M,L)
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Furminator Empty Re: Furminator

Post  Ruby Pirmdiena Jūnijs 21, 2010 4:21 pm

Jaa der der iispalvainajiem, bet tikai tiem driikst lietot kuriem ir pavilnas, "dubultais kazhoks".

Bet vispaar es tagad saaku vairaak peetiit un ir ljoti liels daudzums kas neiesaka, bet tik pat liels daudzums kas lieto un iesaka. Nu it kaa vinsh nerauj tikai atmirusho spalvu bet visu kopaa, jo vinjaa iekshaa it kaa asmens (?) tik es nevaru saskatiit tur neko asu (???) un sunim saapot, ko gan nemaiiju, jo Pepiitei pat patika :) Un it kaa taa pavilna tieshi chihiem gadaas arii ka netagaug :( Es nez, es veel papeetiishu, netaisos jau vinju pielietot biezhi, tikai tad kad atkal taas spuras saaks liist aaraa uz mugurinjas, un tas ir tikai 1-2 gadaa kad suns maina kazhoku.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Furminator Empty Re: Furminator

Post  Silkite Pirmdiena Jūnijs 21, 2010 4:28 pm

labi,izpéti kàrtiigi,lai es tàdà neiegràbjos gadiijuma péc Furminator 31375
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Furminator Empty Re: Furminator

Post  Mazais Ceturtdiena Aprīlis 14, 2011 6:42 pm

Mēs tādu pasūtījām un jau lietojam savai kaķenei (Elfam nav ko ķemmēt, bet arī mazliet izķemmējās). Es par Furminatoru esmu kaifā, jo patiesi kaudzes no kaķa nāk ārā, kuras ar daudzajām sapirktajām ķemmēm nevarējām parastajam kaķim izķemmēt. Spalva slīdīga un neķeras ne gumijas, ne arī ķemveidīgajās ķemmēs. Tagad patiesi ņem ārā pavilnu un ļoti daudz. Arī segas vairs nav tik ļoti spalvainas kā bija. Bet tagad zinu, ka gludspalvainajam parastajam kaķim ir patiesi DAUDZ spalvas! :( Pirms tam zinājām ka kaķa spalvu var savākt samīlējot (kad mugurā ir trikotāžas drēbes), bet . tagad varam jau normāli sa'm'\iļot zvēru, ne tik ļoti piedomājot par mugurā esošām drēbēm.
Mums Furminatoru ieteica Bulterjeru un Bokserīša saimnieki. Arī viņi pasūtīja, mēs paņēmām pamēģināt un patiesi iepatikās! Nenožēlojam un lietojam. Kaķene uzreiz kļūst spīdīgāka un slaidāka. icon105
Mazais
Mazais
Profesional
Profesional

Number of posts : 419
Join date : 23.11.08
Age : 50
Dzīvesvieta : Rīga, centrs

http://elfshantares.googlepages.com/elfshantares

Atpakaļ uz augšu Go down

Furminator Empty Re: Furminator

Post  Ruby Pirmdiena Aprīlis 18, 2011 6:12 pm

Njaa kakjiitim ideaali, es gan savu vairs nelietoju jo mani sabaara ka garspalvainajiem chihiem vinsh nav ieteicams, taa spalva ko izrauj (nogriezh) taa kjemme vairs it kaa neatjaunojaas un par cik chihiem spalvu negriezh tad sho arii nepielieto, taa nu staav mums plauktaa, ceru ka atradiisim jaunu saimnieku :) bet pagaidaaam nevienam paziistamam nav taadu sunju kur vareetu sho pielietot.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Furminator Empty Re: Furminator

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā