Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kastrācija

+3
Buciitis
Eliina
inly&bugy
7 posters

Go down

Kastrācija Empty Kastrācija

Post  inly&bugy Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 1:20 pm

Izskatās, ka arī Bugatti tuvākajā laikā draudz šī procedūra. Kastrācija 31375 Pēdējā laikā sāk nu jau parāk daudz izpauzties tā viņa vīrišķība...
Pastāstiet lūdzu, ar ko jārēķinās? Kur labāk to veikt? Kāds un cik ilgs atveseļošanās process?
Ir pāris tēmas par sterilizāciju, par kastrāciju neatradu. Pieņemu, ka puišiem varētu būt savādāk...
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Eliina Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 1:22 pm

Silkite un Elīna noteikti padalīsies savā pieredzē :)
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Buciitis Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 1:34 pm

Inly, pastāsti kā tieši izpaužas Bugīša vīrišķība? :)

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  inly&bugy Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 2:00 pm

Bucīt, atbildot uz tavu jautājumu:
- aizejot ciemos, kur arī ir kāds dzīvnieks, apšpricē stūrus;
- kļūst pārāk uzmācīgs mazām suņu dāmītēm...
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Silkite Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 2:04 pm

ja labs vets gadàs tad viss ir ok. uz pekàm bijàm jau vakarà( churàja normàli),bet nàkoshajà dienà bijàm ideàlà formà.galvenais jauzmana ,lai plàkstérus nerauj nost un shuves nelaiza(arii nerauj àrà) savàdàk "lampa" bùs jànésà Kastrācija 31375 .operàcija ir viegla+ antibiotikas nàksies palietot péc tam,gan jau vets tev visu pats izstàstiis kas un kà,cikos beigt barot un uudeni nedot(atkariibà cikos buus operàcija).Baidiities nevajadzétu,kaut katram saimniekam ir stress par savu suni Kastrācija 68782 vél kas?? Kastrācija 629163
Silkite
Silkite
Estimable
Estimable

Number of posts : 2914
Join date : 18.10.08
Dzīvesvieta : France

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Elīna Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 2:38 pm

Česteru kastrēju pie Drapčes, pierakstiju viņu uz 15:00, teica lai no rīta nebaro, ja nu vienīgi ļoti agri, tad nu brokastis tomēr 6:30 iedevu. Kastrācija un zobu tīrīšana ilga kādas 40 min., atdeva jau pamodušos sunīti, un braucām mājās, no mašīnas līdz mājai aizgāja pats un pa ceļam arī pačurāja. Antibiotikas nebij jādzer. Bij plāksterits, kurš pēc nedēļas jāņem nost. Pirmās dienas Česteram problēmas sagādāja lekšana gultā, bij jāceļ, pēc tam sāka tēlot, jo, ja manis nebij istabā leca visur kur gribēja! Pirmajā dienā baroju gulošo sunīti gultā ar vārītu gaļiņu, otrajā rītā arī, trešajā viņš iekeca gultā pēc pastaigas un demonstratīvi sēdēja uz spilvena- gaidija kad brokastis kungam gultā atnesīs!!!! Tagad jau neliekas ka tas viss bij tik traki, bet gaidot klīnikā kad mūs pieņems, bija doma laisties lapās, jutos drausmīgi!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Buciitis Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 3:12 pm

Man Tipītim arī tādas vīrišķības pazīmes ir, bet draugs pateica kategorisku nē pret sava bērna apgraizīšanu :32

Buciitis
Estimable
Estimable

Number of posts : 1189
Join date : 13.07.09
Age : 37
Dzīvesvieta : Rīga, Ziepniekkalns

http://www.vetvet.lv

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Ruby Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 4:36 pm

Jaa puikiem ir daudz savaadaak un daudz daudz vienkaarshaak kaa meiteneem :) Ja nemaldos pati proceduura ilgst ne ilgaak kaa 10-15 minuutes (meiteneem max 20 min). Un puikas ir aatraak uz striipas kaa meitenes.

Es Lurdesai uzshuvu pidzhamu (paarshuvu no beernu raapuliisha) lai nebuutu jaavelkaa taa tuuta (lampa) kas vinjai dikti nepatika, protams ir jau iespeejami visaadi varianti, arii tas ka katrs suns ir savaadaaks, citam nemaz to tuutu nevajadzees, vinsh neko tur neaiztiks, citi atkal panjems un momentaa visu izraus, tad gan kjeza :( Bet kameer tu esi ar vinju maajaas un 100% noveero, tikmeer neko nevajag - lai elpo tur viss :)

Protams kameer diegi ieshaa - nekaadas leekaashanas un skraidiishanas, jo mieriigaak jo labaak, lieki savainoties jau ar nevajag.

Iesaku tev noskaidort pie veta pirms operaacijas vai vinji pielieto jaunaakaas anesteezijas metodes - gaazes inhalaaciju, kas ir principaa pilniigi nekaitiiga dziivniekam, nekaa agraak taas trakaas narkozes. Pajautaa lai vets tev visu siiki un smalki izstaasta - visu procesu kaa kas notiek. Paarliecinies lai vinji pirms op ievada katetru sunjam kaajaa, tas ir ja gadiijumaa kaut kas noiet greizaak nekaa plaanots (kaada reakcija) vinjiem ir momentaala piekljuve veenai - sekunzhu jautaajums nevis minuushu ja jaameklee veel veena.
Palasi sheit kaadi ir droshiibas punkti pirms op (otrais posts manis rakstiitais) https://c-rtt.latvianforum.net/veterinrija-f24/kur-sterilizt-t249.htm

Kaa Bugim ar olinjaam? Nosliideeja? Es personiigi domaaju ka ja saimniekam nav plaanaa vest suni uz izstaadeem un peec tam paarot, tad nav jeegas sunim un pasham saimniekam mociities un labaak ir tomeer kastreet/sterelizeet savu maajdziivnieku :)

Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Ruby Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 4:43 pm

Buciitis rakstīja:Man Tipītim arī tādas vīrišķības pazīmes ir, bet draugs pateica kategorisku nē pret sava bērna apgraizīšanu :32

Par shito - man arii bija saapiigi kad piem mana miesiigaa maate uz mani kliedza kad Pepiju (un peec tam Lurdesu) vedu uz sterelizaaciju, kliedza ka es savus sunjus njemot tik lai "graiziitu"!!!! Protams biju shokaa, bet tie ir mani sunji un es par vinjiem ruupeejos uz visiem 100% un tikai man ir tiesiibas izlemt kas un kaa ar vinjiem buus :) Viiram visu siiki un smalki visu izstaastiiju (paraadot dazhaadus materiaalus) par sterelizaaciju, vinsh uzreiz pateica - ja vinjaam taa labaak tad taa arii buus :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  inly&bugy Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 5:58 pm

Tad sanāk ka vajadzēs ņemt atvaļinājumu vai ne? Ja nedēļu viņš jāuzmana... Vēl es domāju, ka būs jāpagaida līdz beigsies šitas karstums, jo mums dzīvoklī vēl karstāks nekā ārā.
Man jau ar dikti negribētos un bail, bet domāju, ka tā viņam būs labāk, nemocīsies... bez tam Bugis diez gan daudz tiekas ar citiem sunīšiem. Lai arī nedrīkst vest uz skoliņu kucīti, kura meklējas, mazums saimnieks nepamana un mans kobeļs izmanto iespēju :32 :32 Un mums skoliņā tādas zvaigznes :)


Ruby - Bugim tagad ar oliņām viss kārtībā, cītīgi masējam, dzērām vitamīnus, sekojām visiem Olenas ieteikumiem, un nu jau viss esot vislabākajā kārtībā.
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Elīna Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 6:15 pm

Buciitis rakstīja:Man Tipītim arī tādas vīrišķības pazīmes ir, bet draugs pateica kategorisku nē pret sava bērna apgraizīšanu :32

Mus ar no sākuma šitādi teksti bija, bet tad es viņu apstrādāju, un viņš pat darbā paņēma brīvu to dienu lai mūs aizvestu, manas igribas dēļ, ka tikai pie Drapčes gribu vest!

inly&bugy, man nebij atvaļinājums, ceturtdien pēcpusdienā bija operācija un nākamājā pirmdienā gāju uz darbu. Es ar domāju , ka jāpagaida vēsāks laiks.
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Ruby Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 6:27 pm

inly&bugy rakstīja:
Ruby - Bugim tagad ar oliņām viss kārtībā, cītīgi masējam, dzērām vitamīnus, sekojām visiem Olenas ieteikumiem, un nu jau viss esot vislabākajā kārtībā.

OOO super, redz ka tomeer var viss nokaartoties :) Tad jau ja izlemsiet par labu kastraacijai tad viss buus vieglaak nekaa ja olinjas buutu jaameklee kaut kur iekshaa!
Njaa domaaju visizdeviigaak tad to op plaanot uz piektdienu, tad tu vari ar vinju buut pirmaas dienas kopaa visu laiku, varbuut iespeejams darbaa piem piektdienu izprasiit briivu un taisiit op ceturdienaa, peec darba vinju savaac un tad piektdienu, sestdienu, sveetdienu pavadiit ar vinju. Un tad jau pirmdienaa 100% vinsh buus pilniigi atgaajis un apradis ar tuutu, atstaaj vinju mazaa telpaa vai nozhogojumaa, taa lai vinsh nekur nevar uzlekt/nolekt un savainoties. Vinsh taa pat gulees visu to laiku kameer neviens nebuus maajaas :)

Klau tev darbaa ir iespeejams internetaa piekljuut? Vari uzstaadiit maajaas kameru un darbaa skatiities ko vinsh dara caur UStream :) lai tev mieriigaaka sirds.
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Elīna Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 7:31 pm

Ruby, tas vai ir tūta laikam no daktera atkarīgs, Česteram bij tikai plāksterīts.
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  inly&bugy Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 7:46 pm

Būs man ar laikam Drapče jāmeklē, par viņu daudz labu atsauksmju dzirdēts. Trešdien kolēģes jorkam arī viņš loc;itavas operēs, redzēs kā šīm būs gājis...
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Elīna Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 8:16 pm

inly&bugy rakstīja:Būs man ar laikam Drapče jāmeklē, par viņu daudz labu atsauksmju dzirdēts. Trešdien kolēģes jorkam arī viņš loc;itavas operēs, redzēs kā šīm būs gājis...

Nu, es ar salasijos labas atsauksmes par viņu, tapēc braucām uz otru Rīgas malu pie viņa, pie viena arī kājas pārbaudija vai patellas luksācija nav. Mums arī tikai tās labākās atsuksmes par viņu! Kastrācija 68782
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Ruby Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 8:26 pm

Droshi vien, bet es te neesmu dzirdeejusi ka kaads vets plaaksterus liek ... nu meiteneem noteikti nee, tur visam smuki un aatri jaasadziist :)
Kaut gan man buutu bail vienu atstaat ar plaaksteri, nu protams atkariigs no sunja, bet maneejaas plaaksteri viens divi norautu un visus diegus izrautu :( Redz toji un chihi ir taadi lunkani un dziiviigi un mieriigi tiek tur visam klaat, piem zinu ka buudiigaakas uzbuuves sunjiem neko vispaar nevajag, piem bullterjeri vispaar netiek tai reetai klaat lai kaa arii gribeetu :)

Veel jau vetam var paluugt lai liek uzsuucoshos diegus, tos vinji taa neiaztiek, vinji taa nevelk, bet protams ne visos gadiijumos vinjus var likt. Tad nevajag ne tuutu ne plaaksteri - neko :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Elīna Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 8:30 pm

Ruby rakstīja:
Veel jau vetam var paluugt lai liek uzsuucoshos diegus, tos vinji taa neiaztiek, vinji taa nevelk, bet protams ne visos gadiijumos vinjus var likt. Tad nevajag ne tuutu ne plaaksteri - neko :)

Viņš liek uzsūcošos diegus!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Ruby Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 8:39 pm

Meiteneem arii??
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Elīna Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 9:23 pm

Ruby rakstīja:Meiteneem arii??

Par meitenēm nezinu, bet Česteram bija.
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Lily Pirmdiena Jūlijs 19, 2010 9:50 pm

inly&bugy rakstīja:
...- kļūst pārāk uzmācīgs mazām suņu dāmītēm...

to arī mēs novērojām Kastrācija 629163 bet nu tā bieži suņupuikām ir.. Es arī iesaku Drapči un neko sliktu par viņu nevaru teikt, tiešām ļoti gudrs ārsts un paskaidro visu ko gribi zināt par savu suni... :)
Lily
Lily
Estimable
Estimable

Number of posts : 4007
Join date : 09.11.08
Dzīvesvieta : Jūrmala

http://www.handler-karolina.jimdo.com

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  inly&bugy Otrdiena Jūlijs 20, 2010 7:13 am

njā, viņam dikti patīk mazas melnas dāmītes, pirmā mīlestība bija Sāriņas māsiņa Čelsija, nu jau kanti sita Džozim Kastrācija 629163 Viņa gaumi jau esmu atkodusi Kastrācija 68782
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

Kastrācija Empty Re: Kastrācija

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu


 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā