Chihuahua & Russian Toy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

suņu wc, vai vērts pirkt?

+2
Māriņa
zandale
6 posters

Go down

suņu wc, vai vērts pirkt? Empty suņu wc, vai vērts pirkt?

Post  zandale Trešdiena Augusts 11, 2010 12:03 pm

Sveiki,
Mūsmājās tāda problēma- sīkā pasākusi čurināties tieši blakus paladziņam, uzkāpj ar priekškājām uz paladziņa un nodara savu darāmo. Un rezultātā visa paladziņa apakša slapja suņu wc, vai vērts pirkt? 629163 Varbūt kādai bijusi līdzīga problēma, vai tā suņu WC varētu palīdzēt saprast, ka tomēr ar visām 4 jākāpj uz paladziņa?
zandale
zandale
Newbie
Newbie

Number of posts : 19
Join date : 11.08.10
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

suņu wc, vai vērts pirkt? Empty Re: suņu wc, vai vērts pirkt?

Post  Māriņa Trešdiena Augusts 11, 2010 1:53 pm

Nu mums ir gan iegādāta tā suņu WC , bet tāpat blakus klājam vienkārši otru paladziņu, jo čurā tikai uz tā un tieši tajā vietā. suņu wc, vai vērts pirkt? 629163
Māriņa
Māriņa
Estimable
Estimable

Number of posts : 1672
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Salaspils, Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

suņu wc, vai vērts pirkt? Empty Re: suņu wc, vai vērts pirkt?

Post  Eliina Trešdiena Augusts 11, 2010 5:06 pm

cik vec jusu sunuks? kucenu vari pavaktet kad iet kartoties nedaudz pabidi ar visam 4 uz paladzina. man ieprieks nebija WC, bet bija doma iegadaties. mums nesen uzdavinaja un,tagad nevaru iedomaties ko daritu bez toletiites,tas ir daudz ertak un vairak nav pelkes zem autina,jo dazreiz ari manai meitenei gadijas nocurat garam.
Eliina
Eliina
Estimable
Estimable

Number of posts : 3874
Join date : 29.11.08
Age : 33
Dzīvesvieta : Rīga

http://shanelamor.jimdo.com/

Atpakaļ uz augšu Go down

suņu wc, vai vērts pirkt? Empty Re: suņu wc, vai vērts pirkt?

Post  Elīna Trešdiena Augusts 11, 2010 8:53 pm

Man Fēbe tā darija! Tās bij šusmas, nekā nevarēju iemācīt iet uz paladziņa, 90% tas bij tieši pie paladziņa, lai viss patek apakšā! Tagad viņa čurā ārā un ja nu dikti dikti vajag tad vnk koridorī grīdas! nepērku tos palagus viņa tāpat vai nu saplēš vai čurā garām. Mēs gan mācamies čurāt tikai ārā!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

suņu wc, vai vērts pirkt? Empty Re: suņu wc, vai vērts pirkt?

Post  inly&bugy Trešdiena Augusts 11, 2010 9:28 pm

Mans aktīvists nevar pat uz pāris sekundēm mierīgi pastāvēt, lai pačurātu. Parasti tā peļķe tāda kā upīte, protams, reti kad sanāk paladziņa ietvaros. Bet tā kā Bugatti nu jau nokārtojas tikkai ārā, tad ja arī sanāk šad tad paladziņā, tad man tās pāris piles, kas garām notecējušas nesatrauc...
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

suņu wc, vai vērts pirkt? Empty Re: suņu wc, vai vērts pirkt?

Post  Elīna Trešdiena Augusts 11, 2010 9:39 pm

Mani satrauca, jo koridorī viss lamināts sabojāts, tad nu nolēmu, ka tā peļķe bez palaga mazāku ļaunumu nodara nekā tā kas izplešas pa visu palaga apakšu! Bet nu mērķis ir čurāt ārā!
Elīna
Elīna
Hero
Hero

Number of posts : 627
Join date : 11.10.08
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

suņu wc, vai vērts pirkt? Empty Re: suņu wc, vai vērts pirkt?

Post  zandale Piektdiena Augusts 13, 2010 11:20 am

viņai 5 mēneši tūliņ. Gāja normāli visu laiku, bet pēdējo mēnesi kaut kas sagājis uz īso laikam suņu wc, vai vērts pirkt? 629163
Laikam būs tomēr jāmēģina ar to WC.
Ārā nereāli izvest tik bieži cik viņa taisa peļķes.
Un vakar tā izpildījās meitene, bija sarāta, ka vnk acu priekšā uz grīdas peļķi uztaisīja un aizsūtīta savā vietā uz spilventiņa gulēt(nelaidām savā gultā). Paši taisījāmies uz gulēšanu, pēc laika skatamies, baigi jocīgi stumj sabu spilvenu ar degunu prom. Nekad tā nav darījusi. Paskatos- nočurājusi savu guļamo slapju. Nez, aiz dusmām vai kā?? suņu wc, vai vērts pirkt? 460245
Kaut kāds jocīgs periods uznācis..
zandale
zandale
Newbie
Newbie

Number of posts : 19
Join date : 11.08.10
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

suņu wc, vai vērts pirkt? Empty Re: suņu wc, vai vērts pirkt?

Post  Ruby Piektdiena Augusts 13, 2010 12:48 pm

Zandale - luudzu neraaj vinju, un neper!! Sunjuks shajaa vecumaa veel tikai maacaas, nu tik ap kaadi 6 meeneshi no kuceena var gaidiit ka vinsh pilniibaa apguus to "nokaartoshanaas vietinju" kur un kaa! Agraakaa vecumaa veel var gadiities negadiijumi, un tas ir tikai normaali. Principaa vienmeer esmu uzskatiijusi ka ja mans kuceens nokaartojies kaut kur ne tur, tad taa ir mana vaina - jo neesmu laiciigi vinju novakteejusi ka vinjam vajag! Taa raashana tad nu luuk tagad Bechu ir novedusi pie baileem, baileem churaat vispaar un vinja tagad sleepj no tevis to churaashanu un churaa gultaa!!!! Vai uz sava spilvena! Vinja nesaprot par ko tu vinju raaj un tagad ir padomaajusi ka NEDRIIKST churaat vispaar! Suns peec dabas nekad neshmucees savu vietinju - gultinju! Un jaabuut nopietnam iemeslam kaapeec vinja to ir saakusi dariit. Raashana ir pilniigi lieka, tikai padariis suni nervozaaku.
Tieshi tas pats notika ar manu Lurdesu, es vinju neraaju, bet viirs vienreiz saraaja, kad vinja veel maza bija, un viss tad saaka sleept pa stuuriem savu churaashanu un slapinaaja savaa gultaa!! Es gandriiz katru nakti mazgaaju vinjas gultinju. Vinja peec dabas taa jau nervoza, tad nu vinjai pagaaja kaads briitinsh kameer saprata kas un kaa! Iegaaja normaalaa ritmaa, sasniedza 6-7 meeneshi un tagad nokaartojaas tikai aaraa, bez nekaadiem negadiijumiem :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

suņu wc, vai vērts pirkt? Empty Re: suņu wc, vai vērts pirkt?

Post  zandale Piektdiena Augusts 13, 2010 1:08 pm

nu, mēs jau pacietīgi ar viņu, paslavē, kad ir kur vajag. Tā norāšana ir tādā līmenī, ka pasaka -fu- un pieved klāt un pēc tam uz paladziņa aizvedam, ka tur jāiet. Un tad pasēž savā vietā un bik padomā.
Varbūt kļūda tā, ka beidzām gardumiņu programmu par čurāšanu, kad likās, ka ir aizgājusi tā lieta.
Nu, katrā ziņā centīsimies, lai viss atkal aiziet pa diedziņu :)
zandale
zandale
Newbie
Newbie

Number of posts : 19
Join date : 11.08.10
Age : 41
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

suņu wc, vai vērts pirkt? Empty Re: suņu wc, vai vērts pirkt?

Post  Ruby Piektdiena Augusts 13, 2010 1:26 pm

Noteikti turpini ar garduminjiem :) Vismaz liidz kaadi 6-7 meeneshi. Tagad saac visu no saakuma - liec uz paladzinja peec eeshanas, speeleeshanaas, guleeshanas, uzslavee katru reizi kad izdodas vietinjaa, un IGNOREE katru reizi kad gadaas kaads negadiijums. Vienkaarshi savaac visu un kaadu briitinju pilniibaa vinju ignoree, ja naak pie teviim pielabinaaties neskaties uz vinju, turpini dariit ko tu dari, kad vinja atslaabst tikai tad vari atsaakt ar vinju kontakteeties :)
Ja saimnieks suni ignoree - tas sunim ir vislielaakais sods un vistraapiigaakais!!! Tas daudzreiz labaak aiziet liidz sunja smadzeniiteem kaa signaals ka kaut kas nav kaartiibaa, es kaut ko ne taa esmu izdariijis. Jo suns jau visu ko vinsh dara, vinsh to dara sava saimnieka deelj, visa sunja dziive sastaav no vinja saimnieka, taapeec vinsh visu grib apguut lai saimniekam izdabaatu, lai saimnieku iepriecinaatu, lai buutu vinja labaakais draugs :)
Ruby
Ruby
Estimable
Estimable

Number of posts : 4398
Join date : 20.10.08
Dzīvesvieta : In the arms of an Angel

Atpakaļ uz augšu Go down

suņu wc, vai vērts pirkt? Empty Re: suņu wc, vai vērts pirkt?

Post  inly&bugy Piektdiena Augusts 13, 2010 2:49 pm

Man vēl teica, ja nu gadās ne tur kur vajag, tad tā vieta ar tīrāmo līdzekli kārtīgi jāizmazgā, lai nepaliek suņa smaka. Pirms to smaku var nokopēt uz paladziņa, jo sākotnēji arī mainot paladziņus jānokopē smaka no iepriekšējā, tā lai sunītim vieglāk orientēties un atrast pareizo vietiņu, kur nokārtoties.
inly&bugy
inly&bugy
Profesional
Profesional

Number of posts : 222
Join date : 22.03.10
Age : 40
Dzīvesvieta : Rīga

Atpakaļ uz augšu Go down

suņu wc, vai vērts pirkt? Empty Re: suņu wc, vai vērts pirkt?

Post  Sponsored content


Sponsored content


Atpakaļ uz augšu Go down

Atpakaļ uz augšu

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā